» »

Izdelava spletne trgovine z Drupalom

Izdelava spletne trgovine z Drupalom

Kurzweil ::

Lotevam se izdelave spletne trgovine z Drupalom. Najprej naj povem, da gre za precej simple stran, torej z malo izdelki, kar pomeni, da je lahko oz. mora biti spletna stran precej bolj vizualno dodelana, saj ni velikih omejitev s tem, da bi rabil miljon filtrov, raznih kategorij,... torej custom design, nek generičen template ne pride v poštev.

Naj povem, da mi ni tuj PHP na katerem seveda bazira Drupal, poznano mi je tudi dosti front in backenda, osnove plačilnih sistemov, kot je recimo Mastercard.

Kolikor sem na hitro preletel so za to namenski moduli od eCommerce, Magento in podobno. Včasih sem sicer že počel malce bolj simple stvari...

Pa me zanima, kako je z Drupalom sedaj/danes, kakšno rešitev priporočate za implementacijo spletne trgovine, kakšna priporočila, usmeritve. V povezavi s čim je Drupal najbolj smotrna in simple rešitev, kar se relativno majhne trgovine tiče?

Hvala za vsa vaša mnenja, nasvete, izkušnje, predloge...

borko ::

Jaz bi verjetno najprej Woocommerce probal, ker je bolj popularen.

Kurzweil ::

borko je izjavil:

Jaz bi verjetno najprej Woocommerce probal, ker je bolj popularen.


Samo Woocommerce, torej tako layout kot sam CMS in web store?

Netrunner ::

Pa glede na to, da delaš z Drupalom, verjetno poznaš kateri vtičniki so popularni in kaj se uporablja za trgovine ali ne? Predlagani "Woocommerce" bazira na čisto drugem CMS-ju, tako da bo nekoliko več učenja če ne poznaš. Jaz bi ti raje predlagal implementacijo foxycart-a ali kaj podobobnega, saj le to lahko daš na sistem ki ga že poznaš.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

mr_chai ::

to kar ti rabiš, se verjetno v shopify naklika v parih minutah

TheBlueOne ::

V EU imas https://www.shoplo.com/. 12€/mesec, se res ne izplaca imeti svoje trgovine, delati s podatki kupcev itn.

SlyCrespo ::

Jaz najraje delam z Opencart.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drupal pomoč prosim

Oddelek: Izdelava spletišč
232681 (1792) Kurzweil
»

Izbira CMS aplikacije

Oddelek: Izdelava spletišč
264141 (3396) Netrunner
»

Kateri CMS uporabljate ??

Oddelek: Izdelava spletišč
317609 (6846) lexios
»

Drupal 6 & 7

Oddelek: Izdelava spletišč
192384 (2106) Vice
»

Izšel je Drupal 7

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
167136 (5348) CvEtKo

Več podobnih tem