» »

Samsung S21 Ultra - ne bere QR kod?

Samsung S21 Ultra - ne bere QR kod?

shadowline ::

Imam težavo z samsungom.

Na settings je lepo in jasno nastavljeno 'READ QR CODES' in zadeva noče brat QR kod, tako da imam to nočno moro plačevanja položnic ročno. Plus tega ne morem imet whatsapp na desktopu , ker hoče da prebereš QR code za desktop dostop.
Probal sem vse možno,

Ga nesem na servis pod garancijo? Malo mi je tudi težava ker telefon rabim za delo vsak dan večkrat na dan, kolko časa traja popravilo?
Še nekaj, do prejšnjega samsung accounta nimam dostopa ker sem menjal telefonsko številko in pošilja 2FA na staro cifro. Probal sem vse možno (tudi napisat IMEI zadnjega aparata) in nikakor ne morem v stari račun kjer mam one drive z vsemi starimi slikami katere res pogrešam. Pisal sem na več samsung naslovov na nobenem mi ne morejo pomagat, mogoče ve kdo koga kontaktirat da rešim ta samsung account?

Mare2 ::

S katero aplikacijo pa plačuješ s QR kodo? Torej, katera banka?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

shadowline ::

Mare2 je izjavil:

S katero aplikacijo pa plačuješ s QR kodo? Torej, katera banka?

nič ne bere. Ne whatsapp, ne nič od nič. Odkar ga imam (skoraj 1 leto) edino kar mi je prebralo je zVEM koda da sm cepljen. Patetično.

Drugače kar sprašuješ, je NKBM aplikacija, probal pa sem tudi z Banko Koper pa isto, noče brat. Mislim aparat za 1400€ ki ne bere QR kod, kakšno srečo mam.

IL_DIAVOLO ::

Ne govorimo zastonj, da je telefon za 300 evrov enako funkcionalen, kot tisti za jurja.

Vcasih celo boljsi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

feryz ::

Samsung galaxy S21 zelo lepo bere qr kode.
Zagotovo. S qr readerjem, s Klikom, whatsappom...
Itak pa jih bere s fotoaparatom.
A slike so pa ok?

Vsak telefon mora prebrati qr kodo. Tudi tisti za 30 evrov. Ne rabiš 300.

Skylord ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne govorimo zastonj, da je telefon za 300 evrov enako funkcionalen, kot tisti za jurja.

Vcasih celo boljsi.

Ne pametuj! SPET!
Če ne zna uporabljat telefona še ne pomeni, da telefon ni funkcionalen.

IL_DIAVOLO ::

feryz je izjavil:

Samsung galaxy S21 zelo lepo bere qr kode.
Zagotovo. S qr readerjem, s Klikom, whatsappom...
Itak pa jih bere s fotoaparatom.
A slike so pa ok?

Vsak telefon mora prebrati qr kodo. Tudi tisti za 30 evrov. Ne rabiš 300.


Saj honor tudi zelo lepo bere, čeprav slika zanic.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

Mare2 ::

Skylord je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne govorimo zastonj, da je telefon za 300 evrov enako funkcionalen, kot tisti za jurja.

Vcasih celo boljsi.

Ne pametuj! SPET!
Če ne zna uporabljat telefona še ne pomeni, da telefon ni funkcionalen.

Se strinjam. Če plačuješ UPN nalog, QR kodo skeniraš z aplikacijo banke in ne kr z nastavitvami.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

shadowline ::

Skylord je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne govorimo zastonj, da je telefon za 300 evrov enako funkcionalen, kot tisti za jurja.

Vcasih celo boljsi.

Ne pametuj! SPET!
Če ne zna uporabljat telefona še ne pomeni, da telefon ni funkcionalen.

? - saj sem rekel da je vse naštimano da mora brat. Pa ne bere.

TOP ::

Potem nekaj ne štima,ker meni tole dela BP Samsung S20,kaj fotoaparat ti dela uredu.

feryz ::

Kaj pa se mora naštimati, da telefon bere qr kode?

shadowline ::

TOP je izjavil:

Potem nekaj ne štima,ker meni tole dela BP Samsung S20,kaj fotoaparat ti dela uredu.

fotoaparat dela brezhibno, slike so noro hude, še najbolj brezvezna slika je huda ker je tak dober quality fotkiča.


Očitno ga morem nest na servis, pa glede samsung accounta nobeden ne ve pomagat?

feryz je izjavil:

Kaj pa se mora naštimati, da telefon bere qr kode?

camera/settings/intelligent settings

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Da ne poizkusas ti brat z napravo, ker to ti naredi software v aplikaciji.

Druga skoraj ni možno :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

feryz ::

shadowline je izjavil:

feryz je izjavil:

Kaj pa se mora naštimati, da telefon bere qr kode?

camera/settings/intelligent settings

No, priznam, za tole sem pa prvič v življenju slišal oz. prebral. 2x. Ker prvič nisem verjel svojim očem.
Ne poznam nikogar, ki bi vedel za to nastavitev.

Pa dela vsem, ki jih poznam.

Evo moje nastavitve. S21 Ultra. Bere vse qr kode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Skylord ::

Po slovensko:

shadowline ::

to je vse vklopljeno, vrag pa vseeno ne prebere nič. Tovarniška napaka al neki, mam defekten specimen

feryz je izjavil:

shadowline je izjavil:

feryz je izjavil:

Kaj pa se mora naštimati, da telefon bere qr kode?

camera/settings/intelligent settings

No, priznam, za tole sem pa prvič v življenju slišal oz. prebral. 2x. Ker prvič nisem verjel svojim očem.
Ne poznam nikogar, ki bi vedel za to nastavitev.

Pa dela vsem, ki jih poznam.

Evo moje nastavitve. S21 Ultra. Bere vse qr kode.

ja odlično. Meni pa ne.

Zgodovina sprememb…

celje ::

ima mogoce samsung kot iphone, da moras dovoliti app-u uporabo kamere?

Skylord ::

shadowline je izjavil:

to je vse vklopljeno, vrag pa vseeno ne prebere nič. Tovarniška napaka al neki, mam defekten

To da imaš to vklopljeno še ne pomeni, da ti bere kode. Kot vidiš imava različne nastavitve pa obema bere kode;)

shadowline ::

celje je izjavil:

ima mogoce samsung kot iphone, da moras dovoliti app-u uporabo kamere?


ravnokar šel pogledat, permissions : Camera , Storage. Tako da tudi to odpade. Imam defekten aparat očitno.


Skylord je izjavil:

shadowline je izjavil:

to je vse vklopljeno, vrag pa vseeno ne prebere nič. Tovarniška napaka al neki, mam defekten

To da imaš to vklopljeno še ne pomeni, da ti bere kode. Kot vidiš imava različne nastavitve pa obema bere kode;)


Ne bere mi čisto nič. Mel sem s8+,s9+,s10+, s20 ultra in je vedno delalo vse normalno. Vzamem s21 ultra in noče brat. Nesel ga bom na A1 pa reku servis time.

destroyer2k ::

Si probal povrnitev na tovarniške nastavitve?

shadowline ::

feryz je izjavil:

shadowline je izjavil:

feryz je izjavil:

Kaj pa se mora naštimati, da telefon bere qr kode?

camera/settings/intelligent settings

No, priznam, za tole sem pa prvič v življenju slišal oz. prebral. 2x. Ker prvič nisem verjel svojim očem.
Ne poznam nikogar, ki bi vedel za to nastavitev.

Pa dela vsem, ki jih poznam.

Evo moje nastavitve. S21 Ultra. Bere vse qr kode.

vidiš, ti maš celo izklopljeno pa celo bere. Jaz sem pa vse možno probal in vrag defekten noče brat. In to aparat za 1400€!

destroyer2k je izjavil:

Si probal povrnitev na tovarniške nastavitve?

ne, to nisem. Mi kaj briše?

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

In kaksen imas postopek skeniranja QR kode?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

destroyer2k ::

Vse podatke na telefonu, ampak ker boš telefon dal na servis bodo ti tam isto naredili.

shadowline ::

destroyer2k je izjavil:

Vse podatke na telefonu, ampak ker boš telefon dal na servis bodo ti tam isto naredili.

a ni opcije da ti ohrani podatke na servisu, za neko doplačilo? To so mi enkrat rekli? Telefonske mam na google accountu oz. samsung , slike/videe na onedrive oz samsung , to ne gre. Sporočila če grejo ni panike.

Samsung me je dobro nategnil in to redna stranka od 2017, izključno flagship modelov. Res sm razočaran, plus tega ne morem na stari samsung account, mogoče pa bo naslednji Apple.

IL_DIAVOLO je izjavil:

In kaksen imas postopek skeniranja QR kode?

pride tisti kvadratek, lepo nameriš, se mućiš stokrat, dvestokrat nastavit pravilno, NE BERE. Samo kvadratek kaže v nedogled in nič ne prebere. Lepo so me nategnili Korejci

Zgodovina sprememb…

destroyer2k ::

Podatke ne bodo obdržali tudi če plačaš, ker napaka je skoraj sigurno v software.

Za samsung account pa pokliči tukaj in lahko uredijo.

+386 80 697 267
Pomoč za telefone | Pon.-ned. | 9:00-18:00
Pomoč za vse izdelke | Pon.-ned. | 9:00-18:00

Zgodovina sprememb…

Skylord ::

shadowline je izjavil:



Samsung me je dobro nategnil in to redna stranka od 2017, izključno flagship modelov. Res sm razočaran, plus tega ne morem na stari samsung account, mogoče pa bo naslednji Apple.

Lepo so me nategnili Korejci

FAK! Daj ne trolaj več prosim. Saj bi ti še pomagal pa vidim, da si en velik trol.
Ja sedaj so Korejci krivi, ker si ti nesposoben.
Poleg tega ti pa čist nič ne verjamem, ker je že očitno, da si prišel samo trolat s to temo.
Daj poberi se že na servis, da bo mir.

feryz ::

Mislim da Optično branje kod v nastavitvah pomeni, da avtomatsko bere kode, ki prižgeš fotoaparat in jo vidi. Brez aplikacij.

ThinkPad ::

errhec ::

Naloži aplikacijo in preizkusi če ti v njej dela.
dd

Master_Yoda ::

Upam ne probavas kje skenirati kode v aplikaciji za fotografiranje, ki tega seveda ne bo prebavila. Moras seveda v aplikaciji od banke to funkcijo uporabiti.
Dovie'andi se tovya sagain.

Dober dan ::

Moji ženi iPhone X tudi ni hotel brati QR kod. Vsa umetnost je bila, da sem ga restartal in malo obrisal steklo na fotkiču. Zdaj dela BP. Predlagam, da telefon ponastaviš in bo zagotovo vse delovalo. Nekje se je zaštrikal, nič drugega ni.

PS: mi smo se sekirali, kaj bomo naročili v gostilni, ne pa kako bomo skeniralk položnice:)) malo heca.

profii ::

A imaš vsa dovoljenja za app obkljukana?

Sicer pa A1 nima nič s tem. Pa tudi da si ti njihova redna stranka ne. Pa tudi da si trol nima nič s tem.

Vetrpiha ::

Izberi en predmet na mizi in ga slikaj iz razdalje 15 - 20 centimetrov . Je slika meglena? Če ni, potem z napravo ni nič narobe
Recimo kaki starejši telefoni morajo imeti lepo osvetljeno QR kodo, da znajo fokusirati na njo in iz nje izvleči podatke

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Daniel ::

shadowline je izjavil:

Imam težavo z samsungom.

Na settings je lepo in jasno nastavljeno 'READ QR CODES' in zadeva noče brat QR kod, tako da imam to nočno moro plačevanja položnic ročno. Plus tega ne morem imet whatsapp na desktopu , ker hoče da prebereš QR code za desktop dostop.
Probal sem vse možno,

Ga nesem na servis pod garancijo? Malo mi je tudi težava ker telefon rabim za delo vsak dan večkrat na dan, kolko časa traja popravilo?
Še nekaj, do prejšnjega samsung accounta nimam dostopa ker sem menjal telefonsko številko in pošilja 2FA na staro cifro. Probal sem vse možno (tudi napisat IMEI zadnjega aparata) in nikakor ne morem v stari račun kjer mam one drive z vsemi starimi slikami katere res pogrešam. Pisal sem na več samsung naslovov na nobenem mi ne morejo pomagat, mogoče ve kdo koga kontaktirat da rešim ta samsung account?


Iz ekrana računalnika telefon včasih rabi malo dlje, da prebere kodo položnice npr.. Vsaj pri meni. Da pa ne bi bral bančnih kod iz položnic v aplikaciji od banke pa se mi zdi skoraj nemogoče.

Kar se pa številke tiče, morda kot last resort lahko pokličeš na tvojo staro številko, morda jo kdo ima aktivirano in ti naj pove kodo. Kaj drugega mi sedaj ne pride na misel.

skrba ::

Ponastavi nastavitve in to je to.
Dodaj dovoljenje uporabo kamero za določeno app.
Če to ne pomaga, ponastavi na tovarniške nastavitve (izbriše vse)
Če to ne pomaga, potem servis RAM2.

(QR kodo ti že prebere če samo odpreš fotoparat in ne potrebuješ določen app)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: skrba ()

Clone ::

Enak problem na S21 ter zVem. Reset Camera App in reset zVem app je pomagalo. V kamera appu sem potem označil branje QR kod.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aplikacija zVEM za dostop do portala eZdravje in potrdila COVID je na voljo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7115125 (4119) ToniT
»

Kako deluje zeleni certifikat?

Oddelek: Loža
71029 (724) destroyer2k
»

Petrol Na poti (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
779676 (5423) GupeM
»

Nokia C6-01 ali C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
549474 (7415) krneki0001

Več podobnih tem