» »

Ukinitev veljavnosti Covid testov na slino

Ukinitev veljavnosti Covid testov na slino

Temo vidijo: vsi

multivac ::

https://www.devex.com/organizations/med...

Bill kot glavni sponzor MHRA (UK verzija FDA).

Kaj praviš darkolord, vse kul ne?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Dri3r ::

Testi na slino so ukinjeni, ker v njej nič ne najdejo. Je pa še vedno treba nositi nagobčnike, ker čene iz naših ust po zraku letijo kapljice. Štekate?
dri3r

multivac ::

Štekamo. Smrtonosne kapljice, ki jih super duper delux občutljiv test ne more analizirati, če vsebujejo virus.

Conini bo vesel.




Aja:
https://marketrealist.com/p/did-moderna...

Zgleda da CEOji proizvajalcev cepiv niso ravno najbolj navdušeni nad svojimi produkti.
Pomnete kako je Pfizerjev CEO se izgovarjal, češ, da noče preskočiti vrsto itd.?

Naj bi se kasneje cepil.
Moj kurac cepil. Najbrž je najel privat medicinsko sestro in ji dal vialo fiziološke.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

Precepljena islandija se še ne bo vrnila kaj kmalu v staro normalnost :))
https://www.icelandreview.com/society/i...

Dajmo vaxxerji. Bo kaj od vas. Ste tiho že dva dni.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

Pomnete uradnika, ki smo ga gledali ali ima povešen levi obraz?
https://www.abc.net.au/news/2021-08-19/...
Jp. Je uradno. Tip je kasneje bil diagnosticiran s cerebralno paralizo.

Uživajte z boosterji moji dragi vaxxerji.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

c3p0 ::

Mala cena za zaščito. /s

Vanich ::

vnetidebater ::

multivac je izjavil:

Precepljena islandija se še ne bo vrnila kaj kmalu v staro normalnost :))
https://www.icelandreview.com/society/i...



Iceland daily COVID-19 case rate has hovered around 100 cases for the past several weeks.


Saj se ti zavedaš kako malo bolnic imajo na Islandiji, kajne?

multivac je izjavil:


Dajmo vaxxerji. Bo kaj od vas. Ste tiho že dva dni.


nikomur se ne da klepetat s tabo. Imaš preveč trapast in nasilen pristop.


Kar objavljaj dalje, magar imej naslednjih 10 strani monolog.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

vnetidebater je izjavil:


Saj se ti zavedaš kako malo bolnic imajo na Islandiji, kajne?



Malo bolnic, per 1000 pop še vedno za pol več od Slovenije. https://www.nationmaster.com/country-in...

;-) ::



Najprej mormo 4 leta staro zalogo HAG testov porabit potem pridejo na vrsto s slino itd ki so izdelani 2019

;-) ::

Pa da se nebo kdo v kaki FAKE utakno tole gre za tale izdelek: https://www.lekarnar.com/izdelki/covid-...

stara mama ::

Seveda, lanskega januarja se še zmenit niso mogli, kako točno bojo poimenovali virus, so pa imeli že leta 2017 natisnjeno embalažo.
Spizdi s temi propagandnimi dol iz foruma

;-) ::

Stari to je kupljen izdelek v lekarni, nič ne trdim, mogoče pa so izdelek poimenovali isto kot je bil en star virus al kaj, drugače pa hop v lekarno in kupi ta test, povsod jih imajo polno.

multivac ::

vnetidebater je izjavil:

multivac je izjavil:

Precepljena islandija se še ne bo vrnila kaj kmalu v staro normalnost :))
https://www.icelandreview.com/society/i...



Iceland daily COVID-19 case rate has hovered around 100 cases for the past several weeks.


Saj se ti zavedaš kako malo bolnic imajo na Islandiji, kajne?



Se zavedaš, da smo sredi poletja?

Sicer pa vprašanje prejle podano....zakaj maske, če pa naši testi ne zaznajo nič iz sluznice, kjer naj bi virus domoval?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

Iz izraela:
Health Min. reports 10 cases in Israel of AY3 COVID strain, a more virulent offshoot of the contagious Delta variant.


Fantje. Meni se vedno bolj dozdeva, da nas Izrael malo trola.


A ni delta 4x bolj kužna od alfe, košer sev pa recimo 3x bolj od delte.
Torej če je alfa imela R0 6, ima delta 24, humus različica pa več kot 70.
1 človek okuži 70 ljudi?


Vaxxerčki pejte raje pomagat ravnozemeljcem, boste si vsaj malo ugleda nazaj pridobili.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

stara mama ::

Kocine mi grejo pokonci vedno, ko slišim to medijsko pumpanje.
Angleški sev: 7-krat bolj nalezliv, ( 7 * 0 je še vedno nič, 7 * 0.1 je pa šele 0.7)
Delta spet 4-krat bolj nalezliva od nevemčesa že.... (spet: X * 4 je še vedno X * 4!!!)
Nekaj x neznanka, jooooooj da ljudje to kupujejo, samo da se sliši strašno, matematiko iz OŠ so pa že vse opice pozabile.
Oziroma opice jo še znajo, tisti ki jih šokirajo takšne primerjave, tisti so jo pozabili!

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Jaz bi po vseh letošnjih dopustih pričakoval delto, pa nič.

vnetidebater ::

multivac je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

multivac je izjavil:

Precepljena islandija se še ne bo vrnila kaj kmalu v staro normalnost :))
https://www.icelandreview.com/society/i...



Iceland daily COVID-19 case rate has hovered around 100 cases for the past several weeks.


Saj se ti zavedaš kako malo bolnic imajo na Islandiji, kajne?



Se zavedaš, da smo sredi poletja?


ja, seveda. To je samo dodaten dokaz da je ta različica res tako hudo kužna, da že poleti dela tako sranje. Me prav zanima kaj bo jeseni.

multivac je izjavil:


Sicer pa vprašanje prejle podano....zakaj maske, če pa naši testi ne zaznajo nič iz sluznice, kjer naj bi virus domoval?


ker so testi slabi, ne zaznajo dovolj dobro in imajo prevelik false negative rate.


SARS-CoV-2 can be detected in a wide range of different tissues and body flu-
ids. In a study on 1,070 specimens collected from 205 patients with COVID-19
(Wang X 2020), bronchoalveolar lavage fluid specimens showed the highest
positive rates (14 of 15; 93%), followed by sputum (72 of 104; 72%), nasal swabs
(5 of 8; 63%), fibrobronchoscopy brush biopsy (6 of 13; 46%), pharyngeal
swabs (126 of 398; 32%), feces (44 of 153; 29%), and blood (3 of 307; 1%).



Zate multivac bo najbolje da te zaposlijo v laboratoriju da boš po dreku testiral za virus. Vsak drek potestiraj vsaj 4x da boš nekako prišel na 100% zanesljivost, pa boš morda dojel zakaj je testiranje sline slabo.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

vnetidebater je izjavil:



ja, seveda. To je samo dodaten dokaz da je ta različica res tako hudo kužna, da že poleti dela tako sranje. Me prav zanima kaj bo jeseni.


Iskreno povedano, vedno bolj sumim v ta poletni val. Nimam sicer trdnih dokazov izven dobrega občutka za bullšit.
Sumim, da niso dobili "priporočilo" iz WHOja, da naredijo štalo avgusta/septembra za nek dogodek pozimi.

Pravim...špekulacija, ampak enostavno mi ne gre v račun. Če bi bila delta tako kužna bi že vse dala skozi, še posebej poleti, ker smo vsi na kupu, dopusti itd.

Nekaj mi ne štima.

vnetidebater je izjavil:



ker so testi slabi, ne zaznajo dovolj dobro in imajo prevelik false negative rate.


SARS-CoV-2 can be detected in a wide range of different tissues and body flu-
ids. In a study on 1,070 specimens collected from 205 patients with COVID-19
(Wang X 2020), bronchoalveolar lavage fluid specimens showed the highest
positive rates (14 of 15; 93%), followed by sputum (72 of 104; 72%), nasal swabs
(5 of 8; 63%), fibrobronchoscopy brush biopsy (6 of 13; 46%), pharyngeal
swabs (126 of 398; 32%), feces (44 of 153; 29%), and blood (3 of 307; 1%).



Zate multivac bo najbolje da te zaposlijo v laboratoriju da boš po dreku testiral za virus. Vsak drek potestiraj vsaj 4x da boš nekako prišel na 100% zanesljivost, pa boš morda dojel zakaj je testiranje sline slabo.


Glede na citirano.

Test uspešnejše zaznava tkiva z visoko obremenjenostjo virusa.
V nosno-žrelni votlini je samo 63% uspešen, kar pomeni da je temu primerno manj virusa tam.
In s tem manj potencialne kužnosti.
Torej maske naj bi preprečevale že tako manjšo vrjetnost prenosa okužbe.

"Koliko virusa" bi torej ta test zaznal 1 meter stran iz ustno nosnih izločkov nekoga? Najbrž ne veliko.
Torej možnost okužbe je temu primerno manjša.

Vprašanje je kakšen je viral load za uspešno okužbo.
Poskusi snifat fekalije okuženega?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Pithlit ::

Sej se zavedaš da si totalno zblojen?
Life is as complicated as we make it...

vnetidebater ::

moj boh kako bi bilo fajn debatirati o virusu z ljudmi ki dejansko želijo debatirati in ne samo delat smoothie iz dreka v vsakem postu.


Škoda.

multivac je izjavil:

Če bi bila delta tako kužna bi že vse dala skozi, še posebej poleti, ker smo vsi na kupu, dopusti itd.

Nekaj mi ne štima.



kako zavraga nisi zmožen razumeti da je poletje kot nek mini lockdown? Otrok ni v šolah, podjetja so bolj prazna saj so ljudje po dopustih nekje daleč. Prostore se zelo pogosto zrači, nekatere pisarne imajo okna odprta po cel dan.

V zraku je poleti ogromno OZONa, ki pobiva vse (tudi viruse in ja, tudi COVID), sončeve radiacije je ogromno (ki tudi pobiva virus).

Če virus tako sranje dela poleti, se je za zamislit kaj bo šele jeseni ko bodo firme in šole spet polne, okna pa povsem zaprta. Sončnih dni bo pa tudi bistveno manj kot poleti.

multivac je izjavil:


"Koliko virusa" bi torej ta test zaznal 1 meter stran iz ustno nosnih izločkov nekoga? Najbrž ne veliko.
Torej možnost okužbe je temu primerno manjša.



saj ti razumeš da je 1 spermij dovolj da ženska zanosi, da pa boš zaznal 1 spermij v 1 mililitru tekočine boš pa moral imeti hudičevo natančen test (oziroma tak test ne more biti dovolj zanesljiv da bi ga lahko uporabljali v znanstvene namene)?

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Hmm, virusa v slini ni mogoce toliko zaznati, da bi potrdili/zavrnili kuznost, ampak treba je pa nositi maske, ker smo kuzni?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vnetidebater ::

Invictus je izjavil:

Hmm, virusa v slini ni mogoce toliko zaznati, da bi potrdili/zavrnili kuznost, ampak treba je pa nositi maske, ker smo kuzni?


vsi ki to trdite ste očitno mnenja da so testi hudo občutljivi in da zaznajo že 1 virusek v kapljici tekočine.

Invictus je izjavil:

ampak treba je pa nositi maske, ker smo kuzni?


ja, ker dnevno nisi izpostavljen samo 1 kapljici ko nekdo govori ampak bilijardam kapljic in si zato izpostavljen bistveno večji količini virusov kot so na 1 testu.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Ampakj saj maske se nosi, da se zasciti druge, ne sebe... A nic ne beres?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vnetidebater ::

Seveda, če ne bi nihče nosil maske bi bili vsi konstantno izpšostavljeni milijardam kapljic.



Ne razumem a antivaxerji niso sposobni razmišljat ali pa zgolj namerno trolajo.

multivac ::

vnetidebater je izjavil:

Invictus je izjavil:

Hmm, virusa v slini ni mogoce toliko zaznati, da bi potrdili/zavrnili kuznost, ampak treba je pa nositi maske, ker smo kuzni?


vsi ki to trdite ste očitno mnenja da so testi hudo občutljivi in da zaznajo že 1 virusek v kapljici tekočine.

Invictus je izjavil:

ampak treba je pa nositi maske, ker smo kuzni?


ja, ker dnevno nisi izpostavljen samo 1 kapljici ko nekdo govori ampak bilijardam kapljic in si zato izpostavljen bistveno večji količini virusov kot so na 1 testu.


Ne. Trdimo, da test pri majhnem viral loadu ne deluje dobro in posledično majhen viral load tudi ni nevarnost okužbe. KAj bolj jasno?

vnetidebater je izjavil:

Seveda, če ne bi nihče nosil maske bi bili vsi konstantno izpšostavljeni milijardam kapljic.

Ne razumem a antivaxerji niso sposobni razmišljat ali pa zgolj namerno trolajo.


Kapljice niso problem. Aerosoli so. Te pa obične maske ne ustavijo skoraj nič. Par procentov v najboljšem.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

vnetidebater ::

kako lahko to trdiš?

na podlagi česa veš da je threshold testa enak thresholdu okužbe človeka?

multivac ::

Zato sprašujem vas.
Kakšen je treshold za okužbo?

Ko to dokažete, dokažite še, koliko ga obične maske zmanjšajo.

Potem se lahko pogovarjamo ali so maske smiselne ali ne.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

vnetidebater ::

multivac je izjavil:

Zato sprašujem vas.
Kakšen je treshold za okužbo?



Primer študije:

A single cough from a person with a high viral load in respiratory fluid (2,35 ×
10 9 copies per ml) may generate as many as 1,23 × 10 5 copies of viruses that
can remain airborne after 10 seconds, compared to 386 copies of a normal
patient (7,00 × 10 6 copies per ml) (Wang Y 2020). (And masking can block
around 94% of the viruses that may otherwise remain airborne after 10 sec-
onds).



In one modeling study, the authors estimated that viral load concentrations in a room with
an individual who was coughing frequently were very high, with a maximum
of 7,44 million copies/m 3 from an individual who was a high emitter (Riediker
2020). However, regular breathing from an individual who was a high emitter
was modeled to result in lower room concentrations of up to 1248 copies/m 3 .
They conclude that the estimated infectious risk posed by a person with typi-
cal viral load who breathes normally was low and that only a few people with
very high viral load posed an infection risk in the poorly ventilated closed
environment simulated in this study.


Več ti ne bom kopiral ker itak vem da ne boš prebral ampak zgolj trollal dalje.

Preberi prej kakšno študijo, potem pa se lahko pogovarjamo s tabo. Do takrat.,...tvojega vzdevka nočem več videti.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Ok, recimo da je tako. In kako pri tem obična maska pomaga?
Kolikor vidim, ne preučujejo balistične kapljice ampak aerosole.
Aerosole, katere obične maske ne ustavijo skoraj nič.

Sicer pa tudi nisi povedal, kakšen je okužbeni treshold, in koliko ga test kvantificira.

A večina zdravih ljudi ima high viral load in kašlja v zaprtem prostoru?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

darkolord ::

Aerosole obične maske seveda ustavijo.

Že navadne kirurške maske imajo zunanjo stran hidrofobno, notranjo pa vpojno.

Spura ::

Aha vidim, da je biti proti cepivom sooooo last month, zdej smo ze proti maskam... fino to napredujemo.

multivac ::

darkolord je izjavil:

Aerosole obične maske seveda ustavijo.

Že navadne kirurške maske imajo zunanjo stran hidrofobno, notranjo pa vpojno.


Ne jih ne. Ker za to imamo že preveč dokazov. FFP2 jih sicer res, ampak klasične ne.
Dokazov o neučinkovitosti običnih mask se je že kar nekaj nabralo. Ne odkrivat tople vode.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

"ne jih ne"

To je najjači strokovni argument anivaxxerstva. "ne jih ne"... "because trust me". Jebeš vse raziskave.

Gnoj ušivi. (pazte zdej kolk bo užaljen)
Life is as complicated as we make it...

multivac ::

Če si blesava in preskočiš vse kar smo dosedaj pokazali, vrjamem, da imaš tak vtis. Ampak to je na tebi.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Pithlit ::

Nič niste pokazali. Ama ništa. Vse kar zbruhaš izpod svojih prstov smo ti demantirali. Večkrat. Zato ker drugega kot "statistika laže, stroka laže, vsi lažejo, sam jaz vem resnico!" nisi zmožen. Navaden terorist si.
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

O glej babnca teži in ozmerja druge... ni kaj, vakserji so pravi trolčki, cepiva začenjajo uničevat možganske celice, nikol sicer niso bili preveč brihtni ampak ok
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

multivac ::

Take babe so tečne.
Ali se redno udeležuj debat Pithlit, ali pa bodi tiho. Ne nam težit, če ti ne slediš.

Zaenkrat je jasno, da obične maske skoraj nič ne preprečijo okužbe.

To kažejo študije, mnenja tudi uradnih strokovnjakov, anekdotni dokazi in nenazadnje uradne krivulje.
Da, FFP2 maska res pomaga.
Nosi jo če hočeš. Večina si jih ne more privoščit menjavat na vsako uro in jim je omejevanje dihanja neprijetno, če že ne nevarno.

To, da je viral load močno bolane osebe visok je vrjetno res. Zato ko si bolan ostani doma.
Apimptomatični supersprederji pa so urbani mit, ki ga je sam WHO ovrgel.

Sicer pa se še vendo pogovarjamo o virusu z nevarnostjo blizu nič. Na prste ene roke preštejemo ljudi na tem forumu, ki so potegnili kratko s covidom. To ni nevarna bolezen, ampak zgolj nekaj kar moramo malce mitigirat.
Cepljenje 12 letnikov je prizadeto, kriminalno dejanje, brez nobene znanstveno-medicinske podlage.

Vaxxerji še niste se opredelili do tega. Podpirate testiranje eksperimentalnega cepiva na naših otrocih. Bog pomagi tvoji tamali Pithlit s tako materjo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

sheeshkar ::

Mato989 je izjavil:

O glej babnca teži in ozmerja druge...

multivac je izjavil:

Take babe so tečne.

A je poleg vsega idiotizma, ki ga dnevno proizvedeta, res potreben še ta nivo komunikacije?

No ja, očitno vama res zmanjkuje tudi najbolj idiotskih argumentov, glede na to, da vaju je tako zelo razburila... :))

multivac ::

Spet debilnosti iz naše vlade:

https://www.24ur.com/novice/korona/pred...

Osnova so zasedene postelje? Katere postelje, čajček in pecivo ali ventilacija?
Zakaj nimamo povečanih kapacitet teh postelj?


Najbolj na kurac mi bo šlo to, da debilni vaxxerji namesto, da bi težili vladi zakaj se ne bolje pripravi na "val", bodo nam težili zakaj se nismo cepili z cepivom, katerega učinek zares še ne poznamo in ki kvečjemu preprečuje hud potek bolezni, katerega večina prebivalstva sploh ne doživi.

Vaxxerji. Zabiti ste, večina od vas. Še posebej tej zmisti, coniniji in sheeshkarji.
Darkolord pa se ni še zjasnil. Enkrat tedensko pusti kako sporočilo tu pa tem, kjer vidi, da morda bi lahko imel kaj težnosti.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

mtosev ::

sheeshkar je izjavil:

Mato989 je izjavil:

O glej babnca teži in ozmerja druge...

multivac je izjavil:

Take babe so tečne.

A je poleg vsega idiotizma, ki ga dnevno proizvedeta, res potreben še ta nivo komunikacije?

No ja, očitno vama res zmanjkuje tudi najbolj idiotskih argumentov, glede na to, da vaju je tako zelo razburila... :))

Meni so tele teme super za nasmejati se. Kolk trasha lahko nekateri producirajo vsak dan je prav neverjetno. Čestitke.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

multivac ::

sheeshkar je izjavil:



No ja, očitno vama res zmanjkuje tudi najbolj idiotskih argumentov, glede na to, da vaju je tako zelo razburila... :))


No ajde, odgovorimi na slednje:

1. Zakaj se cepit z cepivom, ki me zaščiti pred nečim, kar me sploh ne groža? V moji kategoriji je možnost intubacije podobno velika, kot da me povozi traktor sredi avtoceste.
2. Zakaj se cepit z zastarelim cepivom, ki države pravijo, da ni več tako učinkovito za nove seve?
3. Konec leta naj bi dobili od vas požegnana covid zdravila. Torej ravno za višek sezone. Zakaj bi riskiral stranske učinke cepiva, ko pa ni jasno ali bom covid sploh dobil in če bi ga dobil, uspešno pozdravil z od pharma boga danimi zdravili? Tudi če bi imel 70+ let?

Bo kaj?

Vaxxerji. V danem trenutku vam svetujem le eno. Cepite se, nosite FFP2 maske in odjebite.

Vaše storitve niso več uporabne. Smo že tretjo sezono covida. Ta serija postaja močno dolgočasna. Igralci pa debilno zoprni.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

sheeshkar ::

multivac je izjavil:

No ajde, odgovorimi na slednje:

1. Zakaj se cepit z cepivom, ki me zaščiti pred nečim, kar me sploh ne groža? V moji kategoriji je možnost intubacije podobno velika, kot da me povozi traktor sredi avtoceste.
2. Zakaj se cepit z zastarelim cepivom, ki države pravijo, da ni več tako učinkovito za nove seve?
3. Konec leta naj bi dobili od vas požegnana covid zdravila. Torej ravno za višek sezone. Zakaj bi riskiral stranske učinke cepiva, ko pa ni jasno ali bom covid sploh dobil in če bi ga dobil, uspešno pozdravil z od pharma boga danimi zdravili? Tudi če bi imel 70+ let?

Bo kaj?

Vostok, te debate smo imeli že neštetokrat. Dobro veš vse, kar lahko napišem v odgovor in jaz dobro vem, kaj boš odgovarjal. Resnično se mi ne da več ponavljati enih in istih zadev, me pa čisto iz firbca (ne da pričakujem kakorkoli smiseln odgovor) zanima, kako po tvoji logiki gre skupaj nasprotovanje "pharma" cepivom, če sedaj praviš, da te bodo v primeru, da zboliš, konec leta lahko zdravila "pharma" zdravila? A tam Billy ne bo vmešan? Pri zdravilih ne bo stranskih učinkov? Ne bo velikih zaslužkov na "fake" pandemiji? Ne bo strdkov/neplodnosti/depopulacije/5G? Bodo vsa takoj prestala vse vaše strogo visoke kriterije testiranosti itd.?

Kaj da fak? :))

multivac ::

Še nekaj fantje covidianci:

V danem trenutku, v sloveniji polni bolnice več cepljenih znanih ljudi, kot pa necepljenih znanih.

Kolikor vem, noben naš estradnik, minister ali podobno, ki ni cepljen ne preboleva covid v težji obliki, kot naša cepljena ministrca.

In če je res, kar pravi oni zgoraj, da boste cepljenčki polnili bolnice...to bo epic zima.
Se pa bližamo, Smo že september praktično. Še 2 meseca in akcija.

sheeshkar je izjavil:

multivac je izjavil:

No ajde, odgovorimi na slednje:

1. Zakaj se cepit z cepivom, ki me zaščiti pred nečim, kar me sploh ne groža? V moji kategoriji je možnost intubacije podobno velika, kot da me povozi traktor sredi avtoceste.
2. Zakaj se cepit z zastarelim cepivom, ki države pravijo, da ni več tako učinkovito za nove seve?
3. Konec leta naj bi dobili od vas požegnana covid zdravila. Torej ravno za višek sezone. Zakaj bi riskiral stranske učinke cepiva, ko pa ni jasno ali bom covid sploh dobil in če bi ga dobil, uspešno pozdravil z od pharma boga danimi zdravili? Tudi če bi imel 70+ let?

Bo kaj?

Vostok, te debate smo imeli že neštetokrat. Dobro veš vse, kar lahko napišem v odgovor in jaz dobro vem, kaj boš odgovarjal. Resnično se mi ne da več ponavljati enih in istih zadev, me pa čisto iz firbca (ne da pričakujem kakorkoli smiseln odgovor) zanima, kako po tvoji logiki gre skupaj nasprotovanje "pharma" cepivom, če sedaj praviš, da te bodo v primeru, da zboliš, konec leta lahko zdravila "pharma" zdravila? A tam Billy ne bo vmešan? Pri zdravilih ne bo stranskih učinkov? Ne bo velikih zaslužkov na "fake" pandemiji? Ne bo strdkov/neplodnosti/depopulacije/5G? Bodo vsa takoj prestala vse vaše strogo visoke kriterije testiranosti itd.?

Kaj da fak? :))


Pol pa mirno odjebi in ne izgubljat dragocenega PCT prostega časa s trolanjem na forumu.

Sicer pa razumem, da nimaš odgovorov na te vladne neumnosti. Morda se bo zmist opogumil.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

sheeshkar ::

multivac je izjavil:

Pol pa mirno odjebi in ne izgubljat dragocenega PCT prostega časa s trolanjem na forumu.

Sicer pa razumem, da nimaš odgovorov na te vladne neumnosti. Morda se bo zmist opogumil.

Aha, torej tudi sam pri sebi še nisi razdelal logike, po kateri boš goltal "pharma" zdravila kot bonbončke, medtem ko boš z ihto nasprotoval "pharma" cepivom? ;((

Pojej čokolino in v miru razmisli, ker tole nima smisla niti v antivaxx vesolju... :))

Pithlit ::

multivac je izjavil:

Še nekaj fantje covidianci:

V danem trenutku, v sloveniji polni bolnice več cepljenih znanih ljudi, kot pa necepljenih znanih.

Kolikor vem, noben naš estradnik, minister ali podobno, ki ni cepljen ne preboleva covid v težji obliki, kot naša cepljena ministrca.

In če je res, kar pravi oni zgoraj, da boste cepljenčki polnili bolnice...to bo epic zima.
Se pa bližamo, Smo že september praktično. Še 2 meseca in akcija.

sheeshkar je izjavil:

multivac je izjavil:

No ajde, odgovorimi na slednje:

1. Zakaj se cepit z cepivom, ki me zaščiti pred nečim, kar me sploh ne groža? V moji kategoriji je možnost intubacije podobno velika, kot da me povozi traktor sredi avtoceste.
2. Zakaj se cepit z zastarelim cepivom, ki države pravijo, da ni več tako učinkovito za nove seve?
3. Konec leta naj bi dobili od vas požegnana covid zdravila. Torej ravno za višek sezone. Zakaj bi riskiral stranske učinke cepiva, ko pa ni jasno ali bom covid sploh dobil in če bi ga dobil, uspešno pozdravil z od pharma boga danimi zdravili? Tudi če bi imel 70+ let?

Bo kaj?

Vostok, te debate smo imeli že neštetokrat. Dobro veš vse, kar lahko napišem v odgovor in jaz dobro vem, kaj boš odgovarjal. Resnično se mi ne da več ponavljati enih in istih zadev, me pa čisto iz firbca (ne da pričakujem kakorkoli smiseln odgovor) zanima, kako po tvoji logiki gre skupaj nasprotovanje "pharma" cepivom, če sedaj praviš, da te bodo v primeru, da zboliš, konec leta lahko zdravila "pharma" zdravila? A tam Billy ne bo vmešan? Pri zdravilih ne bo stranskih učinkov? Ne bo velikih zaslužkov na "fake" pandemiji? Ne bo strdkov/neplodnosti/depopulacije/5G? Bodo vsa takoj prestala vse vaše strogo visoke kriterije testiranosti itd.?

Kaj da fak? :))


Pol pa mirno odjebi in ne izgubljat dragocenega PCT prostega časa s trolanjem na forumu.

Sicer pa razumem, da nimaš odgovorov na te vladne neumnosti. Morda se bo zmist opogumil.

Že enih 10 tem trobiš "še en mesec, še en mesec". Najmanj 3 so šli že mimo. V bolnicah pa čudežno še kar ni nekega groznega deleža cepljenih. Bo treba počakat na 80% precepljenost da se bo ta tvoj "še en mesec" uresničil. Pa še takrat bo več necepljenih v intenzivni in v mrtvašnicah. Sociopat jeben.
Life is as complicated as we make it...

multivac ::

sheeshkar je izjavil:

multivac je izjavil:

Pol pa mirno odjebi in ne izgubljat dragocenega PCT prostega časa s trolanjem na forumu.

Sicer pa razumem, da nimaš odgovorov na te vladne neumnosti. Morda se bo zmist opogumil.

Aha, torej tudi sam pri sebi še nisi razdelal logike, po kateri boš goltal "pharma" zdravila kot bonbončke, medtem ko boš z ihto nasprotoval "pharma" cepivom? ;((

Pojej čokolino in v miru razmisli, ker tole nima smisla niti v antivaxx vesolju... :))


Kdo nasprotuje pharma cepivom?
Nasprotujem skorumpiranim bigh pharma covid cepivom, ki so jih speljali možje z agendo zadaj.

Pithlit je izjavil:


Že enih 10 tem trobiš "še en mesec, še en mesec". Najmanj 3 so šli že mimo. V bolnicah pa čudežno še kar ni nekega groznega deleža cepljenih. Bo treba počakat na 80% precepljenost da se bo ta tvoj "še en mesec" uresničil. Pa še takrat bo več necepljenih v intenzivni in v mrtvašnicah. Sociopat jeben.


Kdo govori po en mesec?
Omenjam zimo. Pa ne samo to.
Da respiratorni virus dela štalo poleti v puščavi, mi je zelo absurdno.
Respiratorni virusi začnejo novembra in višek imajo frebruarja pri nas.

Vsaj eno zimo počakajmo preden se delate bedake in razglašate totalno zmago cepiv. Eno klinčevo zimo nismo dali skozi.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Pithlit ::

Če en tak prehladek dela štalo sredi poletja (predvsem med necepljenimi) le kaj bo ta prehladek počel sredi zime. Sej vem da tiste 3 možganske celice ki jih premoreš niso sposobne tega miselnega preskoka. Ampak mogoče bo pa komu drugemu uspelo.
Life is as complicated as we make it...

multivac ::

Pithlit je izjavil:

Če en tak prehladek dela štalo sredi poletja (predvsem med necepljenimi) le kaj bo ta prehladek počel sredi zime. Sej vem da tiste 3 možganske celice ki jih premoreš niso sposobne tega miselnega preskoka. Ampak mogoče bo pa komu drugemu uspelo.


Če so trenutne cifre resnične, da dela štalo poleti, potem bo pozimi delal še hujše. Jasno.
Zato pa se uradniki tako radi zmotijo in govorijo o polnih bolnicah cepljenih.

Osebno pa dvomim, da so te poletne številke resnične.
Pomojem je nekaj drugega vmes. Zamenjava testne metode, drugačna klasifikacija itd.
Ne vem točno kaj, vem pa da bo to prvi respiratorni virus, ki je aktiven tudi poleti v znatni meri, vsaj če gledamo islandijo je večji val od vseh prejšnjih, necepljenih.

Kakorkoli obrneš, slabo kaže za vašo stran.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

sheeshkar ::

multivac je izjavil:

Nasprotujem skorumpiranim bigh pharma covid cepivom, ki so jih speljali možje z agendo zadaj.

Ampak Covid zdravila pa ne bodo "skorumpirana big pharma"? Ker prej si jih navajal kot enega izmed razlogov, da se ne boš cepil:
Konec leta naj bi dobili od vas požegnana covid zdravila. Torej ravno za višek sezone. Zakaj bi riskiral stranske učinke cepiva, ko pa ni jasno ali bom covid sploh dobil in če bi ga dobil, uspešno pozdravil z od pharma boga danimi zdravili?

Zakaj torej računaš na zdravila, če jih izdelujejo ista podjetja, z isto "agendo", s še večjimi profiti, z istimi Billyji iz ozadja, s še neznanimi stranskimi učinki (ki ne bodo znani še leta in desetletja, OMG!?!?!), s 6G zmogljivostjo itd.?

Kakšen fail od že tako idiotske logike... :))

(mimogrede, tudi ostali antivaxx agenti lahko mirne duše skušate razložiti takšno logiko, ali pa nam zagotovite, da boste v primeru obolenja kategorično zavrnili ta "skorumpirana big pharma zdravila", pa tudi morebitne zdravniške pomoči, glede na to, da se trenutno motijo o vsem/so del zarote, pripadajo uradni znanosti itd.)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722226124 (205209) Conini

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41659679 (53421) bluefish

Več podobnih tem