» »

Ukinitev veljavnosti Covid testov na slino

Ukinitev veljavnosti Covid testov na slino

Temo vidijo: vsi
««
8 / 8
»
»»

multivac ::

sheeshkar je izjavil:

multivac je izjavil:

Nasprotujem skorumpiranim bigh pharma covid cepivom, ki so jih speljali možje z agendo zadaj.

Ampak Covid zdravila pa ne bodo "skorumpirana big pharma"? Ker prej si jih navajal kot enega izmed razlogov, da se ne boš cepil:
Konec leta naj bi dobili od vas požegnana covid zdravila. Torej ravno za višek sezone. Zakaj bi riskiral stranske učinke cepiva, ko pa ni jasno ali bom covid sploh dobil in če bi ga dobil, uspešno pozdravil z od pharma boga danimi zdravili?

Zakaj torej računaš na zdravila, če jih izdelujejo ista podjetja, z isto "agendo", s še večjimi profiti, z istimi Billyji iz ozadja, s še neznanimi stranskimi učinki (ki ne bodo znani še leta in desetletja, OMG!?!?!), s 6G zmogljivostjo itd.?

Kakšen fail od že tako idiotske logike... :))

(mimogrede, tudi ostali antivaxx agenti lahko mirne duše skušate razložiti takšno logiko, ali pa nam zagotovite, da boste v primeru obolenja kategorično zavrnili ta "skorumpirana big pharma zdravila", pa tudi morebitne zdravniške pomoči, glede na to, da se trenutno motijo o vsem/so del zarote, pripadajo uradni znanosti itd.)


Kovid zdravila, glede na slišano, naj ne bi editirala moj imunski sistem. Nisem pa 100%.
Kolikor razumem, bodo zgolj jebale virus, da se ne more razmnoževati. Ostalo bo naredil moj imunski sistem kot že vsa tisočletja dosedaj.
In glede na to, da je najbrž izolirano delovanje od ivermectina...najbrž ne bo hudega.

Saj jim ne zaupam. Zgolj, če bi bil v dani situaciji, bi raje to izbral. Ker pa covid ni nevaren, vsaj zaenkrat, je ta skrb dokaj odveč.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

digitalcek ::

multivac je izjavil:

Smo že tretjo sezono covida. Ta serija postaja močno dolgočasna. Igralci pa debilno zoprni.


Dve uri nazaj sem šel po Čopovi, pa čez Tromostovje in po drugi strani ob Ljubljanici do Čevljarskega mosta in nazaj do Čopove.

Vsaj 2500 ljudi. Vsi stoli, mize - zasedeni. Ob Ljubljanici med Tromostovjem in Čevljarskim mostom na novo postavljeni kioski s čevapčiči, ražnjiči.
In v pol ure sem videl mogoče 3 ali 4 človečke z masko. Ostali pa, kar se mask tiče, nula koma Jozef...

NI šANS, DA BO spet OKTOBER DO MAJ Hojsova policijska ura, ter prepoved iti iz regije v regijo. ZA kaj takega N I niti najmanjših Š A N S...

Ljudje si te dni in že vsaj dva meseca dajejo duška (za nazaj!) in tega (100% vrnitev v "staro" normalnost) v jeseni NE BO MOŽNO ZAUSTAVITI! Kljub mrtvim od Kovida.
Ali pa bo v Ljubljani že v oktobru ulica s 70.000 ljudmi...

Kovid te dni v Ljubljani ne obstoja, ga ni!

Vi linke, jaz občutke...

sheeshkar ::

multivac je izjavil:

Kovid zdravila, glede na slišano, naj ne bi editirala moj imunski sistem.

Glede na slišano od big pharme... V katero vlaga Billy... Ki želi depopulacijo...

Kako za vraga pri Covid zdravilih v trenutku pozabiš na svoje "popolnoma dokazane" argumente? :|

multivac je izjavil:

Kolikor razumem, bodo zgolj jebale virus, da se ne more razmnoževati. Ostalo bo naredil moj imunski sistem kot že vsa tisočletja dosedaj.
In glede na to, da je najbrž izolirano delovanje od ivermectina...najbrž ne bo hudega.

"kolikor razumem..., najbrž ne bo hudega...", a pri teh zdravilih ne bo stranskih učinkov? Krvnih strdkov? Neplodnosti?! 5G!?!?

Sedaj kar zaupamo v faze testiranja in to še preden so sploh pogojno odobrena? 8-O

Ne morem verjeti, kako nizko je padel tale naš Vostok odkar si je spremenil ime... :))

Zgodovina sprememb…

multivac ::

sheeshkar je izjavil:

multivac je izjavil:

Kovid zdravila, glede na slišano, naj ne bi editirala moj imunski sistem.

Glede na slišano od big pharme... V katero vlaga Billy... Ki želi depopulacijo...

Kako za vraga pri Covid zdravilih v trenutku pozabiš na svoje "popolnoma dokazane" argumente? :|

multivac je izjavil:

Kolikor razumem, bodo zgolj jebale virus, da se ne more razmnoževati. Ostalo bo naredil moj imunski sistem kot že vsa tisočletja dosedaj.
In glede na to, da je najbrž izolirano delovanje od ivermectina...najbrž ne bo hudega.

"kolikor razumem..., najbrž ne bo hudega...", a pri teh zdravilih ne bo stranskih učinkov? Krvnih strdkov? Neplodnosti?! 5G!?!?

Sedaj kar zaupamo v faze testiranja in to še preden so sploh pogojno odobrena? 8-O

Ne morem verjeti, kako nizko je padel tale naš Vostok, odkar si je spremenil ime... :))


Saj imaš prav v osnovi. Ni jim za zaupat. Gre za "worst-case" scenario. Če ti grozi ventilator, boš pač poskusil živeti s tretjo roko.
Meni ne grozi ventlator, kot večini drugih. Zakaj bi torej eksperimentirali?


Sicer pa:

https://www.washingtonexaminer.com/news...

Prvi dvomotorci, so se začeli upirati.
Nočejo boosterja.
Še posebej epic bo, če bo tretji booster imel še hujše stranske učinke. Kaj vse se bodo covidianci izmislil, za upravičit bolečino.

Sheeshkar, boš šel na boosterčke?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

digitalcek je izjavil:

multivac je izjavil:

Smo že tretjo sezono covida. Ta serija postaja močno dolgočasna. Igralci pa debilno zoprni.


Dve uri nazaj sem šel po Čopovi, pa čez Tromostovje in po drugi strani ob Ljubljanici do Čevljarskega mosta in nazaj do Čopove.

Vsaj 2500 ljudi. Vsi stoli, mize - zasedeni. Ob Ljubljanici med Tromostovjem in Čevljarskim mostom na novo postavljeni kioski s čevapčiči, ražnjiči.
In v pol ure sem videl mogoče 3 ali 4 človečke z masko. Ostali pa, kar se mask tiče, nula koma Jozef...

NI šANS, DA BO spet OKTOBER DO MAJ Hojsova policijska ura, ter prepoved iti iz regije v regijo. ZA kaj takega N I niti najmanjših Š A N S...

Ljudje si te dni in že vsaj dva meseca dajejo duška (za nazaj!) in tega (100% vrnitev v "staro" normalnost) v jeseni NE BO MOŽNO ZAUSTAVITI! Kljub mrtvim od Kovida.
Ali pa bo v Ljubljani že v oktobru ulica s 70.000 ljudmi...

Kovid te dni v Ljubljani ne obstoja, ga ni!

Vi linke, jaz občutke...



Ljudje imajo odličen občutek za nevarnost, kot sam vidiš. Glede na to, da tej ki so na čevapčičih pri tromostovju ne izgubljajo stare soronike kot po tekočem traku, najbrž podzavestno razumejo, da nevarnosti zares ni ampak samo medijsko/vladni hype.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

sheeshkar ::

multivac je izjavil:

Meni ne grozi ventlator, kot večini drugih. Zakaj bi torej eksperimentirali?

Še vedno zanikaš "long Covid" in podobne dolgotrajne posledice, ki so precej bolj pogoste od resnejših zapletov pri cepivih? Aja, to je vse laž, ker ne ustreza antivaxx mehurčku. Sosed od frizerke je imel Covid in je brez posledic, zato je to gotovo samo del zarote... :))
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224927 (204012) Conini

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41659020 (52762) bluefish

Več podobnih tem