» »

Ukinitev veljavnosti Covid testov na slino

Ukinitev veljavnosti Covid testov na slino

Temo vidijo: vsi

multivac ::

Meni nasploh je prekleto sumljivo, da se je delta pojavila ravno za časa, ko treba prestrašit ljudi za zimo.
Prekleto, prekleto sumljivo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

matevz1337 ::

CoolBits je izjavil:

Izolacija pa je da samo točno en delec ločiš od vseh ostalih in pol dokažeš, da točno ta delec povzroča neko bolezen. Tega ni narejenega in zato vse temelji na nekih verjetnostih, kar v znanosti odpade.

A mi lahko pokazes eno raziskavo kjer so na tak nacin izolirali virus ki je nevaren za ljudi in potem na zivalih pokazali da povzroca neko bolezen?

CoolBits ::

matevz1337 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Izolacija pa je da samo točno en delec ločiš od vseh ostalih in pol dokažeš, da točno ta delec povzroča neko bolezen. Tega ni narejenega in zato vse temelji na nekih verjetnostih, kar v znanosti odpade.

A mi lahko pokazes eno raziskavo kjer so na tak nacin izolirali virus ki je nevaren za ljudi in potem na zivalih pokazali da povzroca neko bolezen?

Nemorem, ker tega niso nikoli naredili. Oz so naredili ampak so poskusi propadli, ker nikoli ni nihče pokazal simptomov oz zbolel.
V bistvu so ugotovili, da "virusi" niso vzrok ampak posledica zastrupljenosti in čiščenja celic. Ampak to seveda se seveda ne sme javno priznat, ker pol se jim vse sesuje kot hišica iz kart.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

CoolBits ::

Priporočam ogled predavanja Dr. Toma Cowan točno o tej temi.
https://drive.google.com/file/d/1-qwBVK...

Predavanja tudi drugih Dr.
https://awakenny.wordpress.com/videos/

mtosev ::

Right. Kaj ti postaš je relevantno. Tom Cowan nima več zdravniške licence. Me zanima kolk ljudi boš nategnil s takšnimi videi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

CoolBits ::

Jasno da nima, tudi ostali, ki bodo dojeli resnico in se začeli oglašat bodo zgubili licenco. Zakaj pa misliš da so doktorji raje tiho?

mtosev ::

Mislim si, da si postaš razne neumnosti in ti ljudje verjetno niso nič odkrili.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FireSnake ::

Tošev, otroško naiven, kot zmeraj.
Preberi si o nobelovem nagrajencu iz Indije (doktorju).
Vsi so se mu klanjali.
Malo rekel čez to gripo: naenkrat totalna diskreditacija.

No, pa nam to razloži.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mtosev ::

Hvala. S takim odnosom pa ne bom prebral nič od tebe. Try again.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FireSnake ::

Potem pa še naprej imej glavo zarinjeno v pesek. Nevednež, kot nevednež.
S tem ni nič narobe!

Samo nas ne posiljuj s tem.
Bolje napisano: ne delaj se, da nekaj veš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mtosev ::

Jaz bom lepo komentiral kar meni paše in me briga kar si ti o tem misliš.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

49106 ::

Toše ve, kar sliši na CNN. Sploh ne vem, zakaj se z njim ukvarjate s tem fičfiričem.

mtosev ::

BP ločim največje idiotizme, ki jih multivac, coolbits in podobni producirajo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

multivac ::

https://mobile.twitter.com/business/sta...

https://www.whitehouse.gov/briefing-roo...

Zgleda, da scenarij pocrka cepljenih postaja iz dneva v dan bolj uraden.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

matevz1337 ::

CoolBits je izjavil:

Nemorem, ker tega niso nikoli naredili. Oz so naredili ampak so poskusi propadli, ker nikoli ni nihče pokazal simptomov oz zbolel.
V bistvu so ugotovili, da "virusi" niso vzrok ampak posledica zastrupljenosti in čiščenja celic. Ampak to seveda se seveda ne sme javno priznat, ker pol se jim vse sesuje kot hišica iz kart.

Sem mislu da se pogovarjam z razumnim clovekom :|
Ne vem zakaj sva se pogovarjala o celicah in virusih, ce se jih ne da vidt in zato ne obstajajo :))

XyNOBvxWVJ ::

Zgleda, da scenarij pocrka cepljenih postaja iz dneva v dan bolj uraden.

Dajte, prosim, odstranite multivac iz foruma, človek je ali bolan ali pa nevaren. Morda oboje.

multivac ::

Uporabljam povsem iste izraze, ki jih vi za necepljene. Kje je problem?

Vi nam želite intenzivne, grozite nam z odvzemom ventilatorjev, želite nas spraviti v taborišče...

Spomni me...kdo je bolan in nevaren?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

XyNOBvxWVJ ::

Uporabljam povsem iste izraze, ki jih vi za necepljene. Kje je problem?

Vi nam želite intenzivne, grozite nam z odvzemom ventilatorjev, želite nas spraviti v taborišče...

Spomni me...kdo je bolan in nevaren?

Jaz takšnih izrazov ne uporabljam, niti necepljenim ne želim uradnega pocrka. Saj sem bral, ti si nek užaljen necepljen Velikoresetiranec, ki bi se rad iz osebnih razlogov maščeval vsem cepljenim, koliko je to - 4,5 milijarde ljudi sedaj, tu nekje?

Očitno si me z nekom zamenjal.

Točno se vidi, kdo je bolan in nevaren - TI.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Today, CDC will also publish data from our National Healthcare Safety Network, a nursing home cohort where we analyzed more than 85,000 weekly reports from more than 14,900 facilities.

Weekly COVID-19 case counts were used to evaluate vaccine effectiveness over time. These data demonstrate that vaccine effectiveness declined over time -- from 75 percent in March, to 53 percent as recently as August 1st, 2021.

This represents a substantial decline in vaccine effectiveness against infection among those who are most vulnerable, including during months where Delta was the predominant circulating variant.

Taken together, you can see that while the exact percentage of vaccine effectiveness over time differs depending on the cohort and settings study, the data consistently demonstrate a reduction of vaccine effectiveness against infection over time.


Lifetime protection LOL

booster shot vsake 6 mesecev here we go... spet ena teorija zarote ki ste jo 6 mesecev nazaj vlačili po zobejh pride uresničena
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

multivac ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Uporabljam povsem iste izraze, ki jih vi za necepljene. Kje je problem?

Vi nam želite intenzivne, grozite nam z odvzemom ventilatorjev, želite nas spraviti v taborišče...

Spomni me...kdo je bolan in nevaren?

Jaz takšnih izrazov ne uporabljam, niti necepljenim ne želim uradnega pocrka. Saj sem bral, ti si nek užaljen necepljen Velikoresetiranec, ki bi se rad iz osebnih razlogov maščeval vsem cepljenim, koliko je to - 4,5 milijarde ljudi sedaj, tu nekje?

Očitno si me z nekom zamenjal.

Točno se vidi, kdo je bolan in nevaren - TI.

Ti morda ne, ampak ti si nov v debati.
Vpraši zmista, Coninija, pirata in jureta, kaj bi rad naredil z nami necepljenimi.
Ne pride niti blizu tega kar jaz pišem.

Sicer pa nisem zares pisal, da želim, izven trolanja.
Je pa dejstvo, da vedno bolj uradno se govori, da boste cepljeni potegnili kratko. Kaj meni torej težiš?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

XyNOBvxWVJ ::

Ti morda ne, ampak ti si nov v debati.
Vpraši zmista, Coninija, pirata in jureta, kaj bi rad naredil z nami necepljenimi.
Ne pride niti blizu tega kar jaz pišem.

To, če sem nov ali ne, ne spremeni dejstva, da ti želiš uraden pocrk cepljenih, kar si tudi nekoč izrazil.
Glede zmista, Coninija, pirata in jureta - tam se pogovori z njimi ali pa se jih loti uradno.
Zagotovo nisi v glavi ok, sicer to ni moj problem.
Lahko pa kdo prevzame stvar po službeni dolžnosti.

Je pa dejstvo, da vedno bolj uradno se govori, da boste cepljeni potegnili kratko. Kaj meni torej težiš?

Kakšno kratko - 4,5 milijard (do tega trenutka) nas bodo depopulirali? Ti pa boš ostal do Velikega reseta in boš srečen suženj? Ali kaj misliš?

Enkrat sem zasledil, da želiš, da vsi cepljenci pomremo. Saj bomo, ne pa naenkrat. Ti boš pa ostal.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Ne ne želim.
Priznam, da zgoraj omenjene akterje ne bi niti najmanj pogrešal, da pa bi želel pocrk cepljenih je absurd. Saj razumeš, da polovica mojega kroga je pocepljena?

Jz zgolj pravim, da scenarij postaja vrjeten.

XyNOBvxWVJ je izjavil:


Kakšno kratko - 4,5 milijard (do tega trenutka) nas bodo depopulirali? Ti pa boš ostal do Velikega reseta in boš srečen suženj? Ali kaj misliš*


Kdo govori o tem kaj bom jaz počel po resetu?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

XyNOBvxWVJ ::

Kdo govori o tem kaj bom jaz počel po resetu?

Veliki reset se pripravlja, ko nas, cepljenih X milijard, potamanijo ali kaj?
Ti meni povej, kaj boš počel :-)
Ne, saj ni potrebno.

multivac ::

Odpri temo, se bomo kaj več pogovarjal o resetu.

Čigav multinick si ti? Glih za referenco, tnx.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

XyNOBvxWVJ ::

Odpri temo, se bomo kaj več pogovarjal o resetu.

Ne bom se pogovarjal o resetu s teboj, ker bom kot cepljen do takrat že (parkrat) umrl...
To je meni non-issue.
Bo pa big-issue tebi, preživelemu.

Če še do sedaj nisi ugotovil, kdo sem, vprašaj Kamikazao :-) Ali pa Machete..
Ali kogarkoli že pač.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Multi, ne rabiš se zagovarjati pred vsakim, ki ima 5 minut časa in se je prijavil zgolj zato da provocira.
Debata je debata. Hec. Če nekdo smrtno resno tole jemlje, kot recimo tale prehlad, je to njegov problem.

multivac ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Odpri temo, se bomo kaj več pogovarjal o resetu.

Ne bom se pogovarjal o resetu s teboj, ker bom kot cepljen do takrat že (parkrat) umrl...
To je meni non-issue.
Bo pa big-issue tebi, preživelemu.


Se ti sline cedijo ob misli, kako me bodo sužnjelastniki bičali pri granji piramide slučajno?

feryz je izjavil:

Multi, ne rabiš se zagovarjati pred vsakim, ki ima 5 minut časa in se je prijavil zgolj zato da provocira.
Debata je debata. Hec. Če nekdo smrtno resno tole jemlje, kot recimo tale prehlad, je to njegov problem.


Saj ne jemljem resno. Najbrž kak nov nick zmista, PrimoZ_, jureta itd.
Ampak ne zamerim, covid teme so na tem forumu prekleto nevarne za profil.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

XyNOBvxWVJ ::

Se ti sline cedijo ob misli, kako me bodo sužnjelastniki bičali pri granji piramide slučajno?

Hehe, ne, zate bo dovolj velika kazen, da boš eden redkih preživelih pri X milijard umrlih ljudi.

Najbrž kak nov nick zmista, PrimoZ_, jureta itd.

Ne, jaz sem svoj nick umaknil, ker me je Kamikazaa razkrinkal, da sem slab matematik, hehe :-)
Ah ja, in feryz je razmišljal, če sprejme vabilo na ribjo ploščo in se ni odločil.

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

matevz1337 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Nemorem, ker tega niso nikoli naredili. Oz so naredili ampak so poskusi propadli, ker nikoli ni nihče pokazal simptomov oz zbolel.
V bistvu so ugotovili, da "virusi" niso vzrok ampak posledica zastrupljenosti in čiščenja celic. Ampak to seveda se seveda ne sme javno priznat, ker pol se jim vse sesuje kot hišica iz kart.

Sem mislu da se pogovarjam z razumnim clovekom :|
Ne vem zakaj sva se pogovarjala o celicah in virusih, ce se jih ne da vidt in zato ne obstajajo :))

Si odgovarjal komu drugemu? Bi pričakoval od tebe kakšno tako raziskavo, če že trdiš da patogeni virusi obstajajo.
Vso srečo, jaz je nisem našel.

multivac ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Se ti sline cedijo ob misli, kako me bodo sužnjelastniki bičali pri granji piramide slučajno?

Hehe, ne, zate bo dovolj velika kazen, da boš eden redkih preživelih pri X milijard umrlih ljudi.

Najbrž kak nov nick zmista, PrimoZ_, jureta itd.

Ne, jaz sem svoj nick umaknil, ker me je Kamikazaa razkrinkal, da sem slab matematik, hehe :-)
Ah ja, in feryz je razmišljal, če spremlje vabilo na ribjo ploščo in se ni odločil.


Skratka, všeč ti je misel, da bom trpel.
Jah...se mi je zdelo.


Ok, torej si nov nick. Hvala za iskrenost.
Saj ni garancije, da ne bom moral tudi jaz podobno. Modi so neizprosni.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

XyNOBvxWVJ ::

Skratka, všeč ti je misel, da bom trpel

Neko zadoščenje iz groba mi moraš dovoliti, namreč, napoveduješ mi uraden pocrk v 2-10 letih, tako nekako? A zdaj boš travmiral, ker bom veliko prej umrl zaradi cepiva (poleg 4,5 milijard ostalih v tem trenutku), ti pa preživel in dočakal Veliki reset?

multivac ::

Ironično...na forumu se dogaja isto kot s pandemijo.
Namesto, da bi pustili debati prosto pot, modi posegajo v širjenje. Posledica je množenje sevov nickov in vedno močnejše debate. ;)

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Skratka, všeč ti je misel, da bom trpel

Neko zadoščenje iz groba mi moraš dovoliti, namreč, napoveduješ mi uraden pocrk v 2-10 letih, tako nekako? A zdaj boš travmiral, ker bom veliko prej umrl zaradi cepiva (poleg 4,5 milijard ostalih v tem trenutku), ti pa preživel in dočakal Veliki reset?


Dvomim, da bo 4,5 miljard ljudi pomrlo. Nič ni 100% efektivno, še posebej ne v biologiji.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

XyNOBvxWVJ ::

Ironično...na forumu se dogaja isto kot s pandemijo.
Namesto, da bi pustili debati prosto pot, modi posegajo v širjenje. Posledica je množenje sevov nickov in vedno močnejše debate. ;)

Ne, ni ironično, jaz sem umaknil nick (v bistvu 'logično izbrisal' zgodovino in png status), ker me je Kamikazaa razkrinkal, da sem slab matematik in slab računalničar. Takšne profesionalne blamaže si ne morem privoščiti :-)

Dvomim, da bo 4,5 miljard ljudi pomrlo. Nič ni 100% efektivno, še posebej ne v biologiji.

Koliko pa potem, multivac? Kolikim cepljenim bi ti smrt privoščil? Sorodnike in to si vštel, upam?

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Težko rečem. 60-70%?
Jasno upam, da to ne bo med mojimi. Na žalost vrjetno bo.

Sicer pa moja pozicija do covi-vaxxerstva nekako ne vpliva na to, ali se bo scenarij zgodil ali ne.
Razen, če si ko naš soforumaš, ki meni, da mentalno stanje lahko pozitivno/negativno vpliva na potek realnosti.

Kdor se je cepil IMO se je podal na nevarno pot. Zato jih skušam karseda odvrniti, tiste na precepu.

Za covidiance je prepozno. Oni čakajo na Pfizerjevo vnebovzetje.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

https://www.24ur.com/novice/korona/krek...

Naj mi prosim kdo prevede to sranje od Kreka.

Kakšen kolaps? Cepljenih, necepljenih?
Zakaj? A nimamo dovolj kapacitet?
Če se sedaj močno prekužujemo a to ne pomeni, da bo za zimo manj žrtev za virus?

Daj naj mi prosim kak vaxxer razloži zadeve. Jaz nimam pojma več kaj tej naši strokovnjaki serjejo vn iz tedna v teden.
Vrjamem, da imate vaxxerji bolj pulz na zadevi.

Pa še to. Vaxxerji, a lahko nam vnaprej date vaše izgovore? Nikomur od nas se ne ljubi it še enkrat skozi 2. val.

Ko človek že misli, da je religija in bog umru, pa vidi, da so covidianci prevzeli štafeto.
Sveti angel Alfa. Krstnik Delta. Mesija Lambda. Svetij sij NIJZ/CDC.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

XyNOBvxWVJ ::

Kdor se je cepil IMO se je podal na nevarno pot. Zato jih skušam karseda odvrniti, tiste na precepu. Za covidiance je prepozno. Oni čakajo na Pfizerjevo vnebovzetje.

Ne, vpliva na to (zelo verjetno) nimaš, razen če si en od arhitektov Velikega reseta in Covid eksperimenta... Gre za tvojo privoščljivost nad uradnim pocrkom (tvoje besede), to je tisto, kar je zaskrbljujoče. In ja, razumem, da nisi edini v takšnem 'prepričevanju' z ene ali druge strani, ni pa ok, da te to tako zaznamuje. Kako misliš, da bo, ko bo 30-40% nedepopuliranih, da ti bo lažje? Resno?

Glede na število cepljenih nisi posebej uspešen s tem tvojim odvračanjem na precepu, morda je problem v tem, da želiš ocenjuješ 60-70% (od 4,5 mrd na današnji dan, vedno več bo, ne vedno manj) cepljencem smrtnost...

Sicer pa, glej, moram na burek, da ne bo zamere s strani vabečih in (ne)cepljenih.

multivac ::

Želel sem ponazoriti velikost virusa vs. maske, že ki govorimo o maskah zunaj. Tu mate odličen render:



Maske delujejo pravite?

Video tako lepo razloži zakaj so maske neumnost za ta virus in zakaj niso nikjer preprečile okužb.
Ne morejo. Ko vi izdahnete gre večina aerosoliziranega virusa vn. Tistih par kapljic sline pa ni še nobenega okužilo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

Covid baje lahko okužuje ljudi prek zračnih sistemov.
A maske ga definitivno ustavijo?

Ok covidianci.

Silijo vas nosit neuporabne maske, vi pa kimate.:))
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

feryz ::

Krek napoveduje zvišanje plač za deset jurjev bruto in nove dobičke bahamcev.

Ali mogoče kdo od tukaj prisotnih misli, da se krek sekira za njega? Ker tolikšna budala pa vseeno ne moreš biti.

multivac ::

Kot rečeno. Naj imajo svoje profite. Zgolj nas naj pustijo pr miru.
Več kot očinto ne gre samo za denar.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

feryz ::

Seveda gre samo za denar. Ampak prej je treba zapreti gobce raji. Z maskami in ustrahovanjem.

dirtyhary ::

multivac je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/krek...

Naj mi prosim kdo prevede to sranje od Kreka.

Kakšen kolaps? Cepljenih, necepljenih?
Zakaj? A nimamo dovolj kapacitet?
Če se sedaj močno prekužujemo a to ne pomeni, da bo za zimo manj žrtev za virus?

Daj naj mi prosim kak vaxxer razloži zadeve. Jaz nimam pojma več kaj tej naši strokovnjaki serjejo vn iz tedna v teden.
Vrjamem, da imate vaxxerji bolj pulz na zadevi.

Pa še to. Vaxxerji, a lahko nam vnaprej date vaše izgovore? Nikomur od nas se ne ljubi it še enkrat skozi 2. val.

Ko človek že misli, da je religija in bog umru, pa vidi, da so covidianci prevzeli štafeto.
Sveti angel Alfa. Krstnik Delta. Mesija Lambda. Svetij sij NIJZ/CDC.


Smrdljivi prašič nam hoče povedat,da mora spet prodajat pravljice diktirane od eu al who-ja za jesenski lock.Nevem,zadeve so tako transparentne,še zaigrat nemorejo dobro,taki zanič igralci so pa tako dober scenarij je napisan.Kot bi gledu eno turško cheap limonado.Claus se drži za glavo,ker nemore verjeti kako gladko gre vse po načrtu,če bi vedu kako so ljudje bebavi bi to naredil že 50 let nazaj.

multivac ::

Jp.
Gre za najbolj transparentno zaroto, vsaj za mojega časa, ampak najbrž vseh časev.
Še Neron je požgal rim bolj subtilno.
Mosad izpeljal 9/11 dokaj kvalitetno.

Great covid reset pa je clusterfuck nesposobnosti.

Me pa ne čudi, saj gre za bistveno večji plan. Naučit par pilotov v SA in jih nato poslati na prava letala je relativno majhen zalogaj.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

multivac je izjavil:

Jaz nimam pojma več.


Vendarle si napisal nekaj, kar je absolutno res.
Ti si se zgubu že leta in leta nazaj.

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz nimam pojma več.


Vendarle si napisal nekaj, kar je absolutno res.
Ti si se zgubu že leta in leta nazaj.


Conini, tolikokrat si se že opekel na meni, še vedno se nisi naučil, da se ne igraj z ognjem?

Daj pojdi raje brat Klausovo knjigo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

multivac je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz nimam pojma več.


Vendarle si napisal nekaj, kar je absolutno res.
Ti si se zgubu že leta in leta nazaj.


Conini, tolikokrat si se že opekel na meni, še vedno se nisi naučil, da se ne igraj z ognjem?

Daj pojdi raje brat Klausovo knjigo.


Conini se ni nič opekel pri tebi. Ti si se pri meni.


Kot na primer:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

sharp126325 ::

Žalosten sem,res,da nas bo nekaj drekačev zrihtalo kot pes kastrolo,je pa katastrofa.Res pradedi so se borili za vse kar imamo zdaj,ti pezdeti pa nam bodo v roku nekaj let vse vzeli.Žalost.Pol so pa tle še provaxxerji-snowflakerji,ki vse to podpirajo.....Adijo pamet.V bistvu,če bi mel en kup keša grem nekje kjer tega sranja nebo in samo rečem good luck vakserji.

feryz ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz nimam pojma več.


Vendarle si napisal nekaj, kar je absolutno res.
Ti si se zgubu že leta in leta nazaj.

A veš da se temu reče vzeti stavek iz konteksta?
Kaj sploh sprašujem, seveda ne veš.

multivac ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz nimam pojma več.


Vendarle si napisal nekaj, kar je absolutno res.
Ti si se zgubu že leta in leta nazaj.


Conini, tolikokrat si se že opekel na meni, še vedno se nisi naučil, da se ne igraj z ognjem?

Daj pojdi raje brat Klausovo knjigo.


Conini se ni nič opekel pri tebi. Ti si se pri meni.


Ti moraš biti najbolj bleda žerjavica vseh časev.
Vsaj povej kaj pametnega Conini.

Interesira me kako standardne maske preprečijo virus, začni tu.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Conini ::

multivac je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Jaz nimam pojma več.


Vendarle si napisal nekaj, kar je absolutno res.
Ti si se zgubu že leta in leta nazaj.


Conini, tolikokrat si se že opekel na meni, še vedno se nisi naučil, da se ne igraj z ognjem?

Daj pojdi raje brat Klausovo knjigo.


Conini se ni nič opekel pri tebi. Ti si se pri meni.


Ti moraš biti najbolj bleda žerjavica vseh časev.
Vsaj povej kaj pametnega Conini.

Interesira me kako standardne maske preprečijo virus, začni tu.


Še enkrat:



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224753 (203838) Conini

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658949 (52691) bluefish

Več podobnih tem