» »

Skrill account restricted

Skrill account restricted

Mare3 ::

Prosil bi za pomoč. Iz aplikacije Revolut sem na Skrill naložil denar in takoj po tem ko sem hotel plačati s skrillom sem dobil obvestilo da je account restricted. V odgovor so mi poslali tole:

Thank you for the document provided and your cooperation.
However, the provided document does not clearly display the first 6 and the last 4 digits of the card number.
To complete the card verification process, please submit a readable copy of your card statement issued within the last 90 days showing your name, card number and the recent transaction to Skrill. Please note that only the first 6 and last 4 digits of the card number should be visible while the middle 6 digits should be masked.
Please submit the requested document via Settings > Limits and Verification > Verify my account, where you will find our documents upload tool.

Thank you for your cooperation.

Ni mi jasno kaj hočejo od mene in kje naj to dobim, je imel kdo podobne težave z verifikacijo? Poslal sem jim že vse živo in nič očitno ni pravilno tole je zadnji odgovor od njih zgoraj kopiran morda mi bo kdo od vas znal razložiti kako naj dobim ta statement iz Revoluta predvidevam?

janezvalva ::

vtipkaš prvih 6 številk kartice pa zadnjih 4. kartica ima 16 številk.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Gagatronix ::

Hocejo bancni izpisek kjer se jasno vidi prvih 6 in zadnje 4 stevilke tvoje kartice.

Aamadej ::

Ja, izpisek iz tvojega Revolut kartičnega računa zahtevajo. Poleg omenjenih številk morajo biti na tem izspisku jasno vidni tvoje ime, priimek in pa tudi sama transakcija, ki si jo iz Revoluta izvršil na Skrill.

Pa bodi pripravljen na to, da pdf verzije izpiska ne bodo sprejeli, ampak bodo vstrajali pri skenirani papirnati verziji izpiska.

buttcrack ::

tale pdf varianta je res bosa... so pa na srečo taki debili, da si lahko ta isti pdf sprintaš in ga skeniraš pa jim bo OK.

Mare3 ::

Problem je ker na tem pdf izpisku ni številke bančne kartice ko odprem izpisek na Revolutu

Mare3 ::

Sem pisal na revolut če mi lahko pošljejo izpisek kjer boo vidna številka kartice in pravijo da zaradi varnosti to ni možno. In kako naj jaz dobim ta izpisek če ga ne dobim, naj pišem na mastercard? Ga lahko dobim na NLB recimo če bi šel direkt na šalter?

Furbo ::

Jaz bi šel s kakim pdf editorjem nad izpisek, ga stiskal in skeniral. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Kumbaja ::

Furbo je izjavil:

Jaz bi šel s kakim pdf editorjem nad izpisek, ga stiskal in skeniral. :)


Samo ne potem odpirat nove teme, če bo račun permanentno blokiran.

mtosev ::

Eno hitro vprašanje ko že vidim temo. Kolk dolgo skrill pušča ne aktivne accounte, ker imam enega katerega sem naredil leta 2010 pa ga po potrditvi nisem nikoli uporabljal. Rabim se probati prijaviti, da vidim.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mare3 ::

Ne vem sploh kaj naj naredim 500€ sem naložil katerih ne morem uporabljati ker je account restricted, nikakor mi ne uspe pridobiti izpiska kjer bi bili vidni vsi moji podatki ter transakcija na skrill z vidno številko računa. Je kakšna opcija da kontaktiram direktno mastercard ker je bila transakcija na skrill opravljena preko revoluta z mastercard? Ne najdem nikjer nobenega e-maila za kontakt da bi jih vprašal.

HappyPills ::

A če daš statement ni dovolj? Drugače pa jih prosi naj ti bouncajo transfer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skrill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10224329 (2556) Marko61
»

Skrill

Oddelek: Pomoč in nasveti
92376 (2206) buttcrack
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109321 (37242) Andro457
»

Težave z Paypalom, prosim za pomoč. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7311569 (9288) markuljac

Več podobnih tem