» »

Kako se izogniti gneči na mejnih prehodi s Hrvaško?

Kako se izogniti gneči na mejnih prehodi s Hrvaško?

Temo vidijo: vsi

ubermensch ::

Predvidevam, da je najbolje iti ob random urah (ponoči, zgodaj zjutraj sredi tedna). Vsi nasveti dobrodošli.

Tody ::

Ne it takrat ko gredo vsi? Kdaj gredo vsi? https://promet.si/portal/sl/prometni-ko...

Kayzon ::

tako da ne gres na precenjeno Hrvasko.

HappyPills ::

Pac ne rint v petek pop ali celo soboto. V petek dopoldne se je cakalo vse skupj 5 minut. Nazaj gremo pa v pondelk.

FoxKnox ::

Kot prvo, petek popoldan ali sobota dopoldanje najslabši čas za prehod meje, kot drugo ne hodit na Hrvaško v dopoldanskih urah v soboto.
Mi smo vsako leto, tudi ob sobotah, na meji Jelšane ob petih zjutraj, nikoli nobene gužve, letos ene 10 avtov ker so gledal teste in kartončke.
Kdor pa rad malo poleži ima pa savno na cesti.

WizzardOfOZ ::

Greš čez maloobmejni prehod, ki ga ljudje ne poznajo dobro, pa nimaš nobenega problema s čakanjem. Si ponavadi takoj čez mejo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

darksamurai ::

Ali je kdo od vas predhodno izpolnil obrazec enter croatia?

Goody ::

Jaz sem, pa jih sploh ni zanimalo, hoteli so covid evropsko potrdilo.

Aja, pa enter croatia sem priložil covid potrdilo, pa jih ni zanimalo, hoteli so sprintano. Kr neki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goody ()

Nedasemiveč ::

Ta zdravniški certifikat o prebolelosti (sprintan) je dovolj I guess?

Goody ::

Ja, jaz sem imel sprintanega tega evropskega o cepljenju. Samo print jih je zanimal.

Badwolff ::

Danes okrog polenajste zjutraj na prehodu Slovenska vas 10 minut, certifikate je Hrvat ošinil z očesom od daleč, naš pa je hotel, da spustim zadnjo (zatemnjeno) šipo, kar se mi dosedaj še ni zgodilo.

ubermensch ::

Goody je izjavil:

Jaz sem, pa jih sploh ni zanimalo, hoteli so covid evropsko potrdilo.

Aja, pa enter croatia sem priložil covid potrdilo, pa jih ni zanimalo, hoteli so sprintano. Kr neki...


A prav sprintano hočejo? Na telefonu ne velja? Toliko o tem "digitalnem" potrdilu.:))

UganiKdo ::

Na telefonu velja. Preverjeno danes na Jelšanah v novi zvem aplikaciji. Sem imel potrdila za vse 4 potnike naložene v moji aplikaciji. Pogledal in to je to, nobenih komplikacij ali teženja, da bi moralo bit natisnjeno.

OK.d ::

Letos mi je hrvaški policist za nazaj skeniral dokumente, do sedaj v 30 letih se mi še to ni zgodilo:)
LPOK.d

toro69 ::

Prejšnji teden so jih zanimale samo destinacija in osebne izkaznice, jih poskenitajo zaradi preverjanja plačila turistične takse ob vračanju nazaj.

Za certifikate še prašal ni. Boli jih k...c za covid ;)

UganiKdo ::

Saj ne da so prejsnji teden veljali drugacni pogoji vstopa, ampak vazno da lahko pametujes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

kriptobog ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Greš čez maloobmejni prehod, ki ga ljudje ne poznajo dobro, pa nimaš nobenega problema s čakanjem. Si ponavadi takoj čez mejo.



Tako. Pogooglaj kateri so to, ker google maps te ne usmeri cez njih ;)

Machete ::

Badwolff je izjavil:

Danes okrog polenajste zjutraj na prehodu Slovenska vas 10 minut, certifikate je Hrvat ošinil z očesom od daleč, naš pa je hotel, da spustim zadnjo (zatemnjeno) šipo, kar se mi dosedaj še ni zgodilo.


Čudno, meni se je pa to zgodilo v takem vozilu skoraj vedno.

op, pojdi na manjši prehod pa bo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

toro69 ::

UganiKdo je izjavil:

Saj ne da so prejsnji teden veljali drugacni pogoji vstopa, ampak vazno da lahko pametujes.

Pogoji:
HR 1.7.2021
SLO 15.7.2021

V katero stran misliš?

GupeM ::

Saj trenutno čez malo obmejne ne smeš, če se ne motim.

https://www.zurnal24.si/slovenija/avstr...

Žal ne najbolj zanesljiv vir, ampak je več teh člankov.

Sparkxl ::

Zakaj nebi smel? Oz kdo nebi smel? Za slovence to sigurno ne velja

Invictus ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Greš čez maloobmejni prehod, ki ga ljudje ne poznajo dobro, pa nimaš nobenega problema s čakanjem. Si ponavadi takoj čez mejo.

Sicer ne smeš, ker nimaš maloobmejne prepustnice, ampak ajde...

Mene je policija že napodila nazaj. Šel sem pa dol Na Črnem kalu, pa potem tja na Podgorje in se je celo peljal za mano ter me napodil nazaj...

Smo pa prej šli kar ene parkrat tam čez...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Mato989 ::

ubermensch je izjavil:

Predvidevam, da je najbolje iti ob random urah (ponoči, zgodaj zjutraj sredi tedna). Vsi nasveti dobrodošli.


Najbolje je NE IT...

Jaz nisem v nobeni gneči ko grem doma na kolo v dopustu =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

borut_p ::

Maloobmejni so za drzavljane eu dovoljeni. Imas potem tistw se manjse ki so pa za prehod le med parcelami - s propustnicami. Razni Rakitovci in Brezovica pri Gradinu so super mejni prehodi

feryz ::

Invictus je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Greš čez maloobmejni prehod, ki ga ljudje ne poznajo dobro, pa nimaš nobenega problema s čakanjem. Si ponavadi takoj čez mejo.

Sicer ne smeš, ker nimaš maloobmejne prepustnice, ampak ajde...

Mene je policija že napodila nazaj. Šel sem pa dol Na Črnem kalu, pa potem tja na Podgorje in se je celo peljal za mano ter me napodil nazaj...

Smo pa prej šli kar ene parkrat tam čez...
Uffff, kaj si se lepo zlagal. Če si se mu pustil sprovocirati, je pa še bolj žalostno. Kaj pa je rekel? Da te bo ustrelil, če greš naprej?
Za Istro grem jaz tam, za Kvarner pa čez Prezid.

ginekk ::

Invictus je izjavil:


Sicer ne smeš, ker nimaš maloobmejne prepustnice, ampak ajde...



Predvidevam, da se pogovarjamo slovenski državljani. Maloobmejne prepostnice so iz nekega drugega časa, ne rabiš nič.
https://www.policija.si/index.php/compo...

Invictus ::

Takrat še nismo bili v EU ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

c3p0 ::

V soboto popoldne čakal tam 5 minut na meji (blizu Buzeta), na Dragonji so pravili, da se čaka vsaj 2h. Pregledala je le osebne, potrdil ni hotela, niti v hotelu jih niso zanimala.

red_baron ::

Greš pač v Italijo in samo pičiš čez mejo ker itak ni nikogar.....

kriptobog ::

GupeM je izjavil:

Saj trenutno čez malo obmejne ne smeš, če se ne motim.

https://www.zurnal24.si/slovenija/avstr...

Žal ne najbolj zanesljiv vir, ampak je več teh člankov.


Greš brez problema. pred enim tednom šel čez Novokračine do Lovrana. Sem stopil do okenca me je policist samo vprašal, koliko nas potuje in kam in je dvignil rampo. Za nazaj je bil na meji samo hrvaški polisist in je samo vprašal, imaš sve, rečem da in pomaha da naj grem.

Invictus je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Greš čez maloobmejni prehod, ki ga ljudje ne poznajo dobro, pa nimaš nobenega problema s čakanjem. Si ponavadi takoj čez mejo.

Sicer ne smeš, ker nimaš maloobmejne prepustnice, ampak ajde...

Mene je policija že napodila nazaj. Šel sem pa dol Na Črnem kalu, pa potem tja na Podgorje in se je celo peljal za mano ter me napodil nazaj...

Smo pa prej šli kar ene parkrat tam čez...


S prepustnico in vsak, ki ima pravico do prostega gibanja znotraj EU gre lahko čez. Sem pred odhodom študiral in sem prebral ta člen v enem članki, kjer je bil tudi seznam maloobmejnih prehodov.

Invictus je izjavil:

Takrat še nismo bili v EU ;).


To je pa drugo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

BCSman ::

Štartaš na soboto ob 5 zjutraj, ob 6 si na meji, predvidevam da takrat folk še spi in ni gužve?

HappyPills ::

Evo ponedeljek nazaj ob 17ih. Čakal 28 sekund. Dragonja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vstop v Italijo, Covid

Oddelek: Loža
424948 (3378) SVGA
»

Pretečen potni list (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6510611 (8755) deleted
»

Promet sezona Koper <-> Istrski Y

Oddelek: Na cesti
103461 (2937) Andrej51
»

Kam na morje (hrvaška tem bolj blizo) ?

Oddelek: Loža
136894 (6389) harmony
»

kolko evrov za vrnitev davka iz essedija?

Oddelek: Kaj kupiti
241677 (1233) para-site

Več podobnih tem