» »

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj...

««
9 / 10
»»

kriptobog ::

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.



Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?
Sem prejle bral clanek ko Beovicka naklada o obveznem cepljenju, potem pa cez nekaj stavkov pravi, da so simptomi delte bolece zrelo, nahod in vrocina. To je enako obicnemu prehladu. Zakaj bi se cepil proti temu?

multivac ::

kriptobog je izjavil:

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.



Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?
Sem prejle bral clanek ko Beovicka naklada o obveznem cepljenju, potem pa cez nekaj stavkov pravi, da so simptomi delte bolece zrelo, nahod in vrocina. To je enako obicnemu prehladu. Zakaj bi se cepil proti temu?


Bom jaz odgovoril:

a) ker gre za finančno korist korporacij in prisklednikov
b) ker je zadaj neka večja agenda


Smotr cepljenja je zaenkrat bolj omejen na ti dve opciji.

apfelstrudl ::

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

In ti to veš kako točno? Si pogledal par let naprej v prihodnost? Si pametnejši od stvariteljev tega cepiva (ki sami priznavajo da je tehnologija nepreverjena in da ni 100% da ne bo problemov v prihodnosti)?

Ali samo, you know, ... vlečeš argumente iz riti ven?

ginekk je izjavil:


V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.

Model, v življenju sem delal stvari ki jih ti verjetno nikoli ne boš niti sanjal. Ravno zato, ker imam vsaj malo pokončne drže in samospoštovanja se pa tudi ne pustim jebati v glavo ali voditi kot ovca naokoli za pastirjem.

kriptobog je izjavil:

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.



Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?
Sem prejle bral clanek ko Beovicka naklada o obveznem cepljenju, potem pa cez nekaj stavkov pravi, da so simptomi delte bolece zrelo, nahod in vrocina. To je enako obicnemu prehladu. Zakaj bi se cepil proti temu?

Saj ti je ginekk lepo povedal.
Si pač pičkica.

Ko jebe argumente in zdravo pamet :)

Zgodovina sprememb…

multivac ::

@sbawe64

Za Drosdena sem vedel, nisem pa vedel, da je šlo to tako hitro skozi.
Poveš kaj več?


Malo sem pobrskal:

https://fos-sa.org/2021/01/26/the-chris...

Fatal erroneous predictions, numerous unclarified contradictions about his doctoral thesis, a hastily developed “PCR corona test” with fundamental scientific flaws and an unsuspected swamp of financial entanglements take away all credibility from Christian Drosten! If the key person at the centre of the entire coronavirus crisis proves to be uncredible after closer examination, this raises serious questions:

1. Should we not finally, because of these non-scientific foundations, analyse all the events linked to the coronavirus, with the inescapable economic and financial collapse that threatens entire peoples, to find those who are pulling the strings and profiting from this situation in the shadows?

2. Could the aim not be a staging for a power grab and even, under the pretext of fighting the pandemic, lead to the setting up of digital surveillance of entire peoples?

3. Why don’t the mass media, which has the task of providing critical media coverage, reveal the “Drosten dossier”, but keep it under wraps?



Ta človek je zadnji, ki bi moral sodelovati pri epidemiji kot kaže. Gre za labilno osebo brez principov.

In to zgleda je človek na bazi katerega stoji ta PCR test in pandemija na njem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

sbawe64 ::

Minilo je že leto in pol od začetka epidemije Covid19 ampak pri nas so tisti, ki so usposobljeni za vodenje epidemije-epidemiologi, še vedno brez besede. Namesto njih zadeve vodijo infektologi, strokovnjaki za droge, pediatri in obramboslovci. Nekateri se pa po vsem tem času še vedno čudijo zakaj je Slovenija doživela totalen fiasko.


Drosten
https://cormandrostenreview.com
2020 is new 1984
Corona World order

mirator ::

kriptobog je izjavil:

Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?

Zato, ker če si cepljen, nisi potem kužen tudi za druge. Ti lahko da boš prebolel covid-19 lažje kot prehlad, nekdo drug, ki ga boš pa okužil ti pa bo umrl.

apfelstrudl ::

mirator je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?

Zato, ker če si cepljen, nisi potem kužen tudi za druge. Ti lahko da boš prebolel covid-19 lažje kot prehlad, nekdo drug, ki ga boš pa okužil ti pa bo umrl.

Kolikokrat vam bomo mogli še povedat, da tudi ko si cepljen si še vedno prenašalec tega kurčevega virusa

Pa mater milo, a je ta en stavek tako težko razumet al kaj?

CiClon ::

Za nami so po procentu cepljenih v EU sami možganski trusti - Bolgari, Romuni, Hrvati, Latvijci. Ampak verjetno smo mi samo toliko pametni, ostali pa zabiti.

Številke pri nas niti ne čudijo, če poslušaš, koliko so razširjeni razni energetiki, alternativci in podobna sranja. Tudi pri cepljenju proti sezonski gripi smo pri repu EU. EU dolgoročni cilj pri cepljenju starejše populacije je 75% (edini, ki so ga skoraj dosegli so Britanci), pri nas pa ni niti 10%. Smo precej antivax narod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CiClon ()

multivac ::

mirator je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?

Zato, ker če si cepljen, nisi potem kužen tudi za druge. Ti lahko da boš prebolel covid-19 lažje kot prehlad, nekdo drug, ki ga boš pa okužil ti pa bo umrl.


Znanost tega ne potrjuje. Zagotovo ne dokončno.
To so samo floskule, ki jih berete na 24ur in jih propagirajo nizkotneži tipa Alojz Ihan in Roman Jerala.
Dva slovenska dr. Mengela.

HappyPills ::

Telbanc je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ne. Sem siguren da se bodo še kaj zmislili da ti bodo zagrenili življenje.
Govora je bilo o plačljivem zdravljenju za necepljene, o dodatnih davkih za necepljene o tem da otroci necepljenih ne bodo mogli fizično v šole. O omejitvi na okolico doma za necepljene itd. itd. Veliko majo oni to zaloge.
Janša to zna.



Vidiš, kak se interesi spreminjao, zaj je tud teb on veliki vodja. :)):)):))

Evo, pa si naš. Pravi desničar, polnokrvni.


Kako si pa to zaključil iz tega lol :))

multivac je izjavil:

mirator je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?

Zato, ker če si cepljen, nisi potem kužen tudi za druge. Ti lahko da boš prebolel covid-19 lažje kot prehlad, nekdo drug, ki ga boš pa okužil ti pa bo umrl.


Znanost tega ne potrjuje. Zagotovo ne dokončno.
To so samo floskule, ki jih berete na 24ur in jih propagirajo nizkotneži tipa Alojz Ihan in Roman Jerala.
Dva slovenska dr. Mengela.


Kako lepo to na pamet. Če kaj zna Multivac je pa predavat brez gradiva :))

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

mirator je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?

Zato, ker če si cepljen, nisi potem kužen tudi za druge. Ti lahko da boš prebolel covid-19 lažje kot prehlad, nekdo drug, ki ga boš pa okužil ti pa bo umrl.


No no, tudi cepljen si lahko kužen za druge. Mogoce manj, ampak si lahko.
Jaz sem prebolel lažje kot prehlad, večina pa tudi. Če ne bi imeli medijev večina sploh ne bi vedela za covid, tako pa napihujejo, da je virus tako nevaren, da mrtvi ležijo po ulicah.

c3p0 ::

Ben Dover je izjavil:

49106 je izjavil:

Prioriteta bi morala biti izgradnaj bolnišnic in DO, ki bi jih btw lahko po pandemiji uporabili tudi za druge bolezni. Ampak ker vedo, da virus ni tako nevaren, kot ga sami reklamirajo, so raje pobasali provizije pri maskah in cepivih.


Kakšen bedak moraš bit, da ne razumeš, DA NI DOVOLJ USPOSOBLJENEGA KADRA?


To še pali? Leto in pol po "pandemiji"? Resno? V nekaj tednih imaš odlično izšolane tehnike, kaj šele v takem času. Par 100 le iz vrst SŠ in študentov medicine, ki že imajo neko strokovno podlago. Kje so še vsi ostali.

V letu in pol imaš zgrajenih tudi ničkoliko bolnišnic. Denar? Veš koliko je vsak dan škode zaradi posledic zapiranja? Verjetno bi imeli bolnišnico na dan, ali pa recimo vsaj na teden. Ali pa vsaj športno dvorano, opremljeno z ustrezno opremo. Ni več pomanjkanja opreme. Zdaj pa nimamo ne kadra, ne novih bolnišnic. Zakaj?

ajdov2 ::

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.

Če je cepivo tako zelo varno, potem verjetno ne bo težav izplačati ornk odškodnine vsem ki zaradi cepljenja umrejo oziroma dobijo trajne posledice, kaj ne?

apfelstrudl ::

multivac je izjavil:

mirator je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Zakaj bi se cepil, ce vecina to prboli lazje kot prehlad?

Zato, ker če si cepljen, nisi potem kužen tudi za druge. Ti lahko da boš prebolel covid-19 lažje kot prehlad, nekdo drug, ki ga boš pa okužil ti pa bo umrl.


Znanost tega ne potrjuje. Zagotovo ne dokončno.
To so samo floskule, ki jih berete na 24ur in jih propagirajo nizkotneži tipa Alojz Ihan in Roman Jerala.
Dva slovenska dr. Mengela.

Tako je.

Trenutne raziskave potrjujejo ravno nasprotno :
While it is possible, Dr. Cardona says that the ability to transmit COVID-19 may occur at a lower rate. She adds that this could also be a reality for people who don’t have a good immune response to vaccines.

“The elderly, those with immune or chronic health conditions or those with underlying health disorders may not have the best protective response to vaccines, such as the COVID-19 vaccines. We are still collecting data and doing ongoing research about the vaccine responses in these vulnerable populations.”


Torej kužen si še vedno, zgolj malo manj (pa še to da si manj kužen niso ziher - glej ključno besedico may v prvem odstavku).

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

ajdov2 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.

Če je cepivo tako zelo varno, potem verjetno ne bo težav izplačati ornk odškodnine vsem ki zaradi cepljenja umrejo oziroma dobijo trajne posledice, kaj ne?



Itak ti se cepi pa bomo zrihtal.

ginekk ::

ajdov2 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.

Če je cepivo tako zelo varno, potem verjetno ne bo težav izplačati ornk odškodnine vsem ki zaradi cepljenja umrejo oziroma dobijo trajne posledice, kaj ne?


Zakaj bi? Saj pri poškodbi kot je zlom noge, boš tudi šel na urgenco in vseeno tvegal sepso ali še hujše zaplete. Takrat tudi pičkice pridete na zdravljenje.
Če je COVID tako nenevaren, potem ni šans da pristaneš na respiratorju, a ne?

multivac je izjavil:

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.


Kje pa si to znanstveno podkovano mnenje privlekel vn? Naj ugibam?


Tebi ne pomaga nobeno znanstveno mnenje, ker boš selektivno iskal informacije v skladu s svojim prepričanjem, vse ostalo pa označil kot zaroto.
Zelo dobro poznam nekaj profesorjev farmacije. Niso zlizani z industrijo in nihče ne odsvetuje cepljenja. Nasploh verjamem v znanost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

ajdov2 ::

ginekk je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.

Če je cepivo tako zelo varno, potem verjetno ne bo težav izplačati ornk odškodnine vsem ki zaradi cepljenja umrejo oziroma dobijo trajne posledice, kaj ne?


Zakaj bi? Saj pri poškodbi kot je zlom noge, boš tudi šel na urgenco in vseeno tvegal sepso ali še hujše zaplete. Takrat tudi pičkice pridete na zdravljenje.
Če je COVID tako nenevaren, potem ni šans da pristaneš na respiratorju, a ne?

multivac je izjavil:

ginekk je izjavil:

Teorije zarote in iskanje izgovorov. Ni nobene možnosti, da bi cepivo povzročilo večje tveganje in več zapletov kot virus sam.

V bistvu ste pičkice, ki se ne upate cepit, med tem ko ste za časa življenja iz okolice in s hrano 100% prejeli več sranja, kot ga COVID cepivo lahko sploh povzroči.


Kje pa si to znanstveno podkovano mnenje privlekel vn? Naj ugibam?


Tebi ne pomaga nobeno znanstveno mnenje, ker boš selektivno iskal informacije v skladu s svojim prepričanjem, vse ostalo pa označil kot zaroto.
Zelo dobro poznam nekaj profesorjev farmacije. Niso zlizani z industrijo in nihče ne odsvetuje cepljenja. Nasploh verjamem v znanost.

Na urgenco po gips ti ni treba iti da si soseda ne zlomi noge.

Covid sem pa že imel. Prehlad kot vsak drug.

RedDrake ::

Vajenc je izjavil:

multivac je izjavil:

Ostali menimo, da nevarnost cepiv ne pretehta nevarnost bolezni.

To so vaše domneve (JJ press), vsi ostali pristojni za te zadeve pravijo obratno. Večina poznanih, ki so preboleli covid ima neke dolgotrajne posledice (aritmija, kronično otečene bezgavke, utrujenost, zadihanost...) in večina poznanih cepljenih (katerih je neprimerljivo več) je imela največ vročino 2 dni. Ampak vi že veste 8-O


Večina poznanih, ki so preboleli COVID sploh ni vedela da ga je imela, in še danes ne bi vedeli.
Poznam ENEGA, ki ima še po 8-ih mesecih spremenjen vonj.
Poznam DVA, ki sta umrla v roku 6-ih dni po cepljenju (pri enem je bil pogreb TAKOJ brez obdukcije, čeprav je šlo za srčni infarkt, pri drugem so se celo spravili delati preiskave).
Mogoče pomaga, da poznam večinoma ljudi 20-40, ki so praviloma zdravi in brez pridruženih bolezni.
Jasno, če pa je tvoj krog poznanstev populacija lokalnega DSO, pa verjamem, da jim cepivo bolj pomaga kot COVID ...

HappyPills ::

UKC je razpisla nova delovna mesta. Z nasljedno zahtevano izobrazbo.
Zdravnik: 2 YT videa
Mikrobiolog: 2 YT videa + članstvo v FB skupini
Virolog: 4 YT videi + članstvo v 2 FB skupinah
Epidemiolog: 4 YT videi + članstvo v 2 FB skupinah + znanec, ki ful ve o vsem, ampak ne sme javno nič povedat

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

UKC je razpisla nova delovna mesta. Z nasljedno zahtevano izobrazbo.
Zdravnik: 2 YT videa
Mikrobiolog: 2 YT videa + članstvo v FB skupini
Virolog: 4 YT videi + članstvo v 2 FB skupinah
Epidemiolog: 4 YT videi + članstvo v 2 FB skupinah + znanec, ki ful ve o vsem, ampak ne sme javno nič povedat


Tole lahko napiše samo tipičen nerazgledan in neizobražen bebček, ki misli, da morajo vsi narediti isto kot on :))
Če si se cepil prav. Nekateri se pač ne bodo. Odrasti in se že sprijazni enkrat, da ima vsak pravico do svoje odločitve...

HappyPills ::

Ok. Se pravi ti imaš pravico se odločit, da okužuješ ljudi okoli sebe jaz pa imam pravico se odločit da te s kladvom.

Sounds good.

c3p0 ::

RedDrake je izjavil:


Poznam DVA, ki sta umrla v roku 6-ih dni po cepljenju (pri enem je bil pogreb TAKOJ brez obdukcije, čeprav je šlo za srčni infarkt, pri drugem so se celo spravili delati preiskave).


Teh infarktov in srčnih zastojev je precej. Me zanima, če bo kdaj prišlo na dan kaj več. V našem primeru stroka ni niti trznila na izjavo, da je bil cepljen (AZ) par tednov prej.

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Ok. Se pravi ti imaš pravico se odločit, da okužuješ ljudi okoli sebe jaz pa imam pravico se odločit da te s kladvom.

Sounds good.

Še petintridesetič.

Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da ste cepljeni ravno tako kužni za ostale! Zaščitili ste samo sebe.
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET DA GA ŽE V TEJ TEMI PIŠEM ENE PETIČ?????

Pa se kar ne prime.

HappyPills ::

Mja problem pri zastojih srca je v tem, da so res redki. Npr v Sloveniji v povprečju 4je dnevno. Iz tega je potem očitno da če se je 1 zgodil po cepljenju da ni druge.

jshadlsa232 ::

Sem napisal zgoraj kaj bi me prepricalo v cepljenje, zdaj pa me zanima pri zagovornikih cepljenja:

- kje je vasa tocka oz. kaj bi se moralo zgoditi, kjer boste sami sebi in drugim priznali, da ste se slucajno motili?

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

Ok. Se pravi ti imaš pravico se odločit, da okužuješ ljudi okoli sebe jaz pa imam pravico se odločit da te s kladvom.

Sounds good.


Lol, ti si res idiot a? Prej bos ti nekoga okuzil, kot jaz. Celjeni se vedno lahko prenasate virus. Jaz se drzim ukrepov in se testiram, ce bom spet pozitiven, bom pac v karanteni. Ti pa niti vedel ne bos, ce si pozitiven in bos lepo hodil naokoli. Pa ne nabijaj, da se ne mores okuziti, ker se lahko. Mas kako sanso manj, ampak se vedno se lahko, le da bom jaz prej vedel, da sem kuzen, kot ti.

RedDrake ::

HappyPills je izjavil:

Mja problem pri zastojih srca je v tem, da so res redki. Npr v Sloveniji v povprečju 4je dnevno. Iz tega je potem očitno da če se je 1 zgodil po cepljenju da ni druge.

Ane. In če se zgodi po tem ko nekdo faše COVID, je pa umrl zaradi COVID-a. Itak. Ni druge. Ista logika, samo tu je ne boš upal uporabiti.

In še enkrat.
Tisti, ki se zase boji naj se cepi. S tem si bo zelo zmanjšal možnost slabšega poteka COVID-a. Tisti, ki želi rikniti od COVID-a pa naj rikne. Jaz sem ogroženim okoli sebe svetoval naj se cepijo. 7 dni pred smrtjo sem po telefonu tastu zagotovil da naj se gre naslednji dan cepit, ker izgubit nima kaj. On je bil rizična skupina. Saj če bi ga COVID dobil bi tudi verjetno šel. Jaz NISEM rizična skupina in ker ravno delam na družini, _NOČEM_ niti za 0,001% povečati možnosti za defekt pri otroku. JA? In ko bo otrok zaplojen, se grem cepit.

apfelstrudl ::

jshadlsa232 je izjavil:

Sem napisal zgoraj kaj bi me prepricalo v cepljenje, zdaj pa me zanima pri zagovornikih cepljenja:

- kje je vasa tocka oz. kaj bi se moralo zgoditi, kjer boste sami sebi in drugim priznali, da ste se slucajno motili?

Model ne bo šlo.
Jaz se bom počasi sprijaznil s tem da so nekateri tukaj gor trdi ko armiran beton.

Ne prime se jih dejstvo da so še vedno kužni (zgolj MOGOČE majčkeno manj) tudi ko so cepljeni in ne prime se jih noben argument ki nasprotuje brezglavem cepljenju vsega kar leze in gre.

HappyPills ::

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ok. Se pravi ti imaš pravico se odločit, da okužuješ ljudi okoli sebe jaz pa imam pravico se odločit da te s kladvom.

Sounds good.

Še petintridesetič.

Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da ste cepljeni ravno tako kužni za ostale! Zaščitili ste samo sebe.
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET DA GA ŽE V TEJ TEMI PIŠEM ENE PETIČ?????

Pa se kar ne prime.


Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da če trezen voziš se tudi lahko zaletiš! Če sem trezen za volanom še ne pomeni, da me pijanček ne more razbit ko prevoz rdečo. ISTO JE S CEPIVI IN COVIDOM. NEKAJ JE BIT TREZEN (cepljen) NEKAJ PA JE BIT PIJAN (antivexx).
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET???

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ok. Se pravi ti imaš pravico se odločit, da okužuješ ljudi okoli sebe jaz pa imam pravico se odločit da te s kladvom.

Sounds good.

Še petintridesetič.

Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da ste cepljeni ravno tako kužni za ostale! Zaščitili ste samo sebe.
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET DA GA ŽE V TEJ TEMI PIŠEM ENE PETIČ?????

Pa se kar ne prime.


Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da če trezen voziš se tudi lahko zaletiš! Če sem trezen za volanom še ne pomeni, da me pijanček ne more razbit ko prevoz rdečo. ISTO JE S CEPIVI IN COVIDOM. NEKAJ JE BIT TREZEN (cepljen) NEKAJ PA JE BIT PIJAN (antivexx).
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET???

Kakšen sprdek je pa tole?

Kaki pijanci in trezni?

Kužni smo vsi (torej cepljeni in necepljeni). Edini katerega si ti "herojsko" zaščitil si ti osebno (ker si še vedno prenašalec).
Kaj imaš potem ti majstor problem s tem, da se jaz ne cepim?

Mater, mediji so te oprali kot sosedovo ovco.

Počasi vprašam da bo razumljivo : zakaj se počutiš ogroženega od mene, če si se cepil in si zaščiten?

HappyPills ::

RedDrake je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Mja problem pri zastojih srca je v tem, da so res redki. Npr v Sloveniji v povprečju 4je dnevno. Iz tega je potem očitno da če se je 1 zgodil po cepljenju da ni druge.

Ane. In če se zgodi po tem ko nekdo faše COVID, je pa umrl zaradi COVID-a. Itak. Ni druge. Ista logika, samo tu je ne boš upal uporabiti.

In še enkrat.
Tisti, ki se zase boji naj se cepi. S tem si bo zelo zmanjšal možnost slabšega poteka COVID-a. Tisti, ki želi rikniti od COVID-a pa naj rikne. Jaz sem ogroženim okoli sebe svetoval naj se cepijo. 7 dni pred smrtjo sem po telefonu tastu zagotovil da naj se gre naslednji dan cepit, ker izgubit nima kaj. On je bil rizična skupina. Saj če bi ga COVID dobil bi tudi verjetno šel. Jaz NISEM rizična skupina in ker ravno delam na družini, _NOČEM_ niti za 0,001% povečati možnosti za defekt pri otroku. JA? In ko bo otrok zaplojen, se grem cepit.


Ja sam za covida jih je umiral po 150 na dan :D Ko boš to upal priznat boš se lahko premaknil naprej.
Povprečje smrti je 50 na dan mi smo jih imeli pa koliko. Kar poglej si grafke pa se javi.

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ok. Se pravi ti imaš pravico se odločit, da okužuješ ljudi okoli sebe jaz pa imam pravico se odločit da te s kladvom.

Sounds good.

Še petintridesetič.

Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da ste cepljeni ravno tako kužni za ostale! Zaščitili ste samo sebe.
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET DA GA ŽE V TEJ TEMI PIŠEM ENE PETIČ?????

Pa se kar ne prime.


Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da če trezen voziš se tudi lahko zaletiš! Če sem trezen za volanom še ne pomeni, da me pijanček ne more razbit ko prevoz rdečo. ISTO JE S CEPIVI IN COVIDOM. NEKAJ JE BIT TREZEN (cepljen) NEKAJ PA JE BIT PIJAN (antivexx).
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET???


Tebi je to izredno tezko razumeti. Tudi trezen se lahko zaletis po lastni krivdi. Brez pijancka.

HappyPills ::

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ok. Se pravi ti imaš pravico se odločit, da okužuješ ljudi okoli sebe jaz pa imam pravico se odločit da te s kladvom.

Sounds good.

Še petintridesetič.

Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da ste cepljeni ravno tako kužni za ostale! Zaščitili ste samo sebe.
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET DA GA ŽE V TEJ TEMI PIŠEM ENE PETIČ?????

Pa se kar ne prime.


Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da če trezen voziš se tudi lahko zaletiš! Če sem trezen za volanom še ne pomeni, da me pijanček ne more razbit ko prevoz rdečo. ISTO JE S CEPIVI IN COVIDOM. NEKAJ JE BIT TREZEN (cepljen) NEKAJ PA JE BIT PIJAN (antivexx).
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET???

Kakšen sprdek je pa tole?

Kaki pijanci in trezni?

Kužni smo vsi (torej cepljeni in necepljeni). Edini katerega si ti "herojsko" zaščitil si ti osebno (ker si še vedno prenašalec).
Kaj imaš potem ti majstor problem s tem, da se jaz ne cepim?

Mater, mediji so te oprali kot sosedovo ovco.

Počasi vprašam da bo razumljivo : zakaj se počutiš ogroženega od mene, če si se cepil in si zaščiten?


No dej naredi vsem nam uslugo pa poguglaj za koliko manj prenašajo cepljeni covid od necepljenih.
No chop chop. Vrjamem da boš znal zbrskat podatek če znaš vse teorije raziskat boš tudi študijo na to temo najdu.

RedDrake ::

apfelstrudl je izjavil:



Počasi vprašam da bo razumljivo : zakaj se počutiš ogroženega od mene, če si se cepil in si zaščiten?

On bi samo rad zaščitil tiste ranljive, ki se nočejo (večina)/ne morejo (izjemno malo) pred tabo, ki si množični morilec.
Nekako tako, kot so nacisti ščitili uboge nemške delavce pred židovskimi pijavkami(sic), tako da so pač jude dali v kampe, namesto da bi svoje delavce izobrazili o ekonomiji (Če bi že njihov argument o judovskem monopolu pri ekonomiji veljal).

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Ok. Se pravi ti imaš pravico se odločit, da okužuješ ljudi okoli sebe jaz pa imam pravico se odločit da te s kladvom.

Sounds good.


Vidiš, take kot si ti bomo dali v kletke, ker so nevarni za družbo. Boš varen pred koroono, mi pa pred tvojim kladivom. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HappyPills ::

Haha ampka v resnici boš ti v kletki ne jaz :))

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ok. Se pravi ti imaš pravico se odločit, da okužuješ ljudi okoli sebe jaz pa imam pravico se odločit da te s kladvom.

Sounds good.

Še petintridesetič.

Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da ste cepljeni ravno tako kužni za ostale! Zaščitili ste samo sebe.
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET DA GA ŽE V TEJ TEMI PIŠEM ENE PETIČ?????

Pa se kar ne prime.


Pa dajte si v glavo zabit že enkrat da če trezen voziš se tudi lahko zaletiš! Če sem trezen za volanom še ne pomeni, da me pijanček ne more razbit ko prevoz rdečo. ISTO JE S CEPIVI IN COVIDOM. NEKAJ JE BIT TREZEN (cepljen) NEKAJ PA JE BIT PIJAN (antivexx).
MADONA ... A JE RES TA STAVEK TAKO TEŽKO RAZUMET???

Kakšen sprdek je pa tole?

Kaki pijanci in trezni?

Kužni smo vsi (torej cepljeni in necepljeni). Edini katerega si ti "herojsko" zaščitil si ti osebno (ker si še vedno prenašalec).
Kaj imaš potem ti majstor problem s tem, da se jaz ne cepim?

Mater, mediji so te oprali kot sosedovo ovco.

Počasi vprašam da bo razumljivo : zakaj se počutiš ogroženega od mene, če si se cepil in si zaščiten?


No dej naredi vsem nam uslugo pa poguglaj za koliko manj prenašajo cepljeni covid od necepljenih.
No chop chop. Vrjamem da boš znal zbrskat podatek če znaš vse teorije raziskat boš tudi študijo na to temo najdu.

Sem ti zgoraj citiral doktorico ki se s tem bavi in je rekla da sploh še niso ziher da si manj kužen (VERJETNO si malo manj kužen).
Chop Chop... pa si preberi!

Ali še bolje. Vprašaj svoje idole iz stroke. Kakšen Krek ali Beovička bosta že vedla :)

HappyPills ::

Doktorico lol. ŠTUDIJO FANT. No dajmo. Chop Chop. Link prilimaj kle da si bomo lahko vsi prebrali o čem ti bluziš.

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Doktorico lol. ŠTUDIJO FANT. No dajmo. Chop Chop.

No daj ti študijo ki pravi da, ko si cepljen nisi kužen.
Veš, take stvari gredo v obe smeri.

Chop Chop!

HappyPills ::

Preberi si. Pa všeč mi je da si hitro spremenil besedo v NISI kužen. Manj kužen si precej MANJ. 60% MANJ!
No koliko manj možnosti da narediš nesrečo trezen? Boš še to pogledal pa primerjal? Al v resnici tudi tam zagovarjaš pijančke?

https://khub.net/documents/135939561/39...

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Preberi si.

https://khub.net/documents/135939561/39...

Sem na hitro hotel preletet ampak mater milo da ne bom bral vsega tega ker nimam časa. Če hočeš dokazati point, potem citiraj bistvo in dodaj link.

Jaz govorim iz krajših objav raznih doktorjev in medicincev (ne nazadnje tudi naših rajerjev v vladi) ki vsi po vrsti priznavajo da človek ki je cepljen niti slučajno ni varen pred tem da bo vseeno prenašal virus naokoli.

Ti imaš pa to študijo in še kaj drugega? Ali zgolj to študijo?
Kje je kak citat priznanega strokovnjaka ki je v par stavkih rekel "Ne, cepljeni več NE more prenašati virusa"? Ali vsaj kaj v tem stilu?

Ben Dover ::

Troll nima časa za branje, kdo bi si mislil... :))

SuperKripto ::

111111111111 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Kaj je sla SDS propaganda iz "opozicija ne aktivno pomaga" v "opozicija nasprotuje"?

Cepijo se ljudje po vsem svetu. Cepiva so bolj ali manj uspešna.

Nekako še razumem, da se ne cepiš, ker si varuješ zdravje in potem kupuješ sbudget hrano. To da se pa ne cepiš, ker niso pravi na oblasti oz. ni tvoja politična opcija, mi pa pač ni jasno.

Najbolj pametno bi bilo, da kar šole in znanost ukinemo in gremo živet nazaj v votlino.

kaj res? v stevilnih afriskih drzavah cepljenost (dva odmerka) pod 1 procent prebivalstva. indija 4 procente.

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

Preberi si. Pa všeč mi je da si hitro spremenil besedo v NISI kužen. Manj kužen si precej MANJ. 60% MANJ!
No koliko manj možnosti da narediš nesrečo trezen? Boš še to pogledal pa primerjal? Al v resnici tudi tam zagovarjaš pijančke?

https://khub.net/documents/135939561/39...

Pa kaj maš ti s temi pijančki model?
By the way nisem taknil alkohola že 10+ let... če te to tako skrbi.

Še enkrat, pa še počasneje, da bo mogoče šlo v drugo.
Kaj se me necepljenca tako bojiš če si cepljen in zaščiten?

SuperKripto ::

ne vem zakaj silite druge, da se cepijo, ce sami poveste, da se ne boste? troli?

Ben Dover ::

SuperKripto je izjavil:

ne vem zakaj silite druge, da se cepijo, ce sami poveste, da se ne boste? troli?


Cepi se prijatelj.

apfelstrudl ::

Ben Dover je izjavil:

Troll nima časa za branje, kdo bi si mislil... :))

Dokler model primerja pijančke s kovidom in dokler ne more odgovorit na eno preprosto vprašanje zakaj se me boji... ne, ne bom bral 100+ strani neke študije.

Kovid je tako razširjen da bo ziher našel izjavo kakega priznanega medicinca da cepljeni ni več kužen.

... če to seveda drži ...

SuperKripto ::

Ben Dover je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

ne vem zakaj silite druge, da se cepijo, ce sami poveste, da se ne boste? troli?


Cepi se prijatelj.

a lahko odgovoris, zakaj silis druge, ce se ti ne bos cepil? zakaj si ustvaril uporabniski racun, samo zato da nabijas doloceno politiko in silis druge k cepljenju?

Glugy ::

Konlov je izjavil:

Vlada ugotovila, da je bila pri tej nalogi neuspešna. Kako naprej?

Če vlada pade pa dobimo novo vlado bo kr nankerat več ljudi bolj sprejemljivo gledalo na potrebne ukrepe. Nekak se korono enači z potezami današnje vlade pa čeprav je korona globalni problem.

SuperKripto ::

ce je cepljenje tako dobro, zakaj se ti noces cepit, prijatelj?
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41659481 (53223) bluefish

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19825390 (21650) Ben Dover

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38655091 (45354) bluefish

Več podobnih tem