» »

Težave z Win2k - javlja mi error

Težave z Win2k - javlja mi error

DJG ::

Zdravo!

Imam neznanske težave z mojimi win2k, saj mi po parih minutah uporabe računalnika javi napako, da se je proces svchost zaprl. Kliknem OK in ne morem več kopirati/prilepiti, napisati novega e-maila v outlooku... Kaj bi laho to bilo? -Če je virus mi prosim dajte URL, da mi kolega DL popravek, saj mi po parih minutah začne modem(dial-up) le še uploadati.

vala,
DJG

sajmon ::

Mal poišči po forumu, pa na netu nasploh za črvom Lovsan / msblast, pa popravke za IE instalirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sajmon ()

pirx ::

Heh, glih s tem faking virusom sem pri prijateljici takooo namučil. Edino kar mi je blo znano je to, da ni mogla copy/paste naredit in maile pisati. Pol sem šel malo po forumih iskat za temi simptomi in prebral, da gre najverjetneje za msblaster črviček.

Poskusi ga odstraniti z Nortonovim orodjem (ga najdeš na njihovi strani) - bodi pozoren na ustrezno verzijo, ker je več različic tega worma.

Če ne rata, si pa naloži AVG Antivirus ( link) - s tem je ratalo tud meni.

Lp!

DJG ::

Bom poskusil, če pa ima še kdo kakšen predlog pa kar brez zadržkov. Saj bi sam poiskal na netu rešitev, vendar me, kot že omenjeno, meče iz interneta po kakih 15 min. na netu.

lp,
DJG

schurda ::

Stvar je jasna. Najprej si črva zbriši z antivirusnim programom, potem pa si namesti varnostni popravek za W$-e. To je vse. In ga ne bo več.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tipkovnica ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
142094 (1506) shintaro
»

Čas preživetja samo še 20 min (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
675306 (5306) Ziga Dolhar
»

Teac 40x12x48x mi vsak CD zazna kot praznega

Oddelek: Pomoč in nasveti
8724 (647) DJG

XP težave z povezavo

Oddelek: Operacijski sistemi
71044 (987) Tomi
»

crashanje browserjev in explorerja

Oddelek: Programska oprema
5769 (682) marvin42

Več podobnih tem