» »

Teac 40x12x48x mi vsak CD zazna kot praznega

Teac 40x12x48x mi vsak CD zazna kot praznega

DJG ::

Zdravo!

Imam 40x CD-RW Teac in WinXP. Problem je v tem, da mi katerikoli CD(posneti) zazna kot writable CD. Ko pa hočem v Nerotu 5.9.x.x posneti CD(na praznega seveda) mi vse deluje normalno, samo posname ne. Recimo da dam snemati 40x, mi utripa lučka za snemanje in snema 4min, potem pa napiše nek error. Progress ostane na 2%, buffer level pa se ne napolni(ostane sive barve). Kaj mi je storiti?

lp,
DJG

DJG ::

Kakšna ideja, predlog?

lp,
DJG

jest10 ::

Probej z nadgradnjo nerota

Urajmal ::

Nekej podobnegaa se mi je na mojem teacu (isti model firmware ta nov 1.0F) zgodilo in namreč odkar mam gor nerota 6 mi peče napake oziroma mi zapečenega cdja nikakor in z ničem ne uspe prebrat, skratka ne posname normalno. Ko sem to delal prej z nerotom 5xxx je vse v redu laufal. Sprobal sem tudi cdje posnet z cdrwinom 5 ampak tako na hitrosti 4x kot na hitrosti 40x ne zapeče normalno. Ko berem potem cd mi največkrat vrže ven CRC error al pa sploh ne gre prebrat. :| :| :|


P.S. nisem delu novga topica ker se ne splača :'(



pls help :'(

Urajmal ::

>>DJG probej v moj računalnik-upravljaj-upravitelj naprav izbrisat kontroler na katerem imaš teca potem klikni zgoraj zadnjo ikono da ti ponovno winsi namestijo kontroler.

Probej še upgrejdat teaca na najnovejši firmware (samo če imaš model cd-w540e)


To je vse kar bi trenutno vedel ;)

undefined ::

Predlog: ne uporabljaj Nerota. :)

Some1Else ::

Probej še enkrat inštalirat pekača. Če s tem ne odpravš napake ti ne preostane drugega kot da ga neseš na servis ali kupiš novega.:\

Slowenc ::

Upgrade firmware, to naj bi pomagalo. Pa probaj nardit še upgrade driverjev za mamoplato.
Skiny gate.

DJG ::

Re-install kontrolerja sem naredil, upgrade za firmware sem naredil, a še vseeno nič ne deluje. Mislim, da bom poskusil samo še na novo namestiti WinXP, ker težko verjamem, da je hardware napaka, saj ni bilo nobenega vidnega poslabšanja pogona preden je nehal delati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac cd-w552e

Oddelek: Kaj kupiti
442217 (1611) tx-z
»

Teac 48x12x48 ?

Oddelek: Kaj kupiti
191700 (1331) TheJack
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524660 (3703) sidney
»

Teac cdW540E v winXP - ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
171898 (1573) TheJack
»

Problemi s TEAC CD-W540E

Oddelek: Strojna oprema
211913 (1549) Dami

Več podobnih tem