» »

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

Zato, je pa bila napaka, da so poleg politikov o vsem odločali virologi, epidemiologi,.. po možnost akademiki, braz pravega stika z ljudmi.


Sem ze napisal, glavna napaka je bila v medijih in njihovem diskutiranju in omogocanju vaskim pijanckom (da ne bo nesporazuma, sopomenka za facebook uporabnike, ker se obnasajo enako), da se pocutijo, da so tudi sami strokovnjaki s tem, ko so pogledali 24kur (ali, se slabse, brali neumnosti po facebooku).

Given that there are seven billion people living on this earth, there is a consistent quantity of imbecile or idiot, okay. Previously, these people could express themselves only with their friends or at the bar after two or three glasses of something, and they said every silliness, and people laughed. Now they have the possibility to show up on the internet. And so, on the internet, along with the messages of a lot of interesting and important people - even the Pope is writing on Twitter - we have a great quantity of idiots. Umberto Eco.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Sem ze napisal, glavna napaka je bila v medijih in njihovem diskutiranju in omogocanju vaskim pijanckom (da ne bo nesporazuma, sopomenka za facebook uporabnike, ker se obnasajo enako), da se pocutijo, da so tudi sami strokovnjaki s tem, ko so pogledali 24kur (ali, se slabse, brali neumnosti po facebooku).


Zopet sodiš druge po sebi :)) Ne projiciraj toliko, no.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

gozdar1 ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Zato, je pa bila napaka, da so poleg politikov o vsem odločali virologi, epidemiologi,.. po možnost akademiki, braz pravega stika z ljudmi.


Sem ze napisal, glavna napaka je bila v medijih in njihovem diskutiranju in omogocanju vaskim pijanckom (da ne bo nesporazuma, sopomenka za facebook uporabnike, ker se obnasajo enako), da se pocutijo, da so tudi sami strokovnjaki s tem, ko so pogledali 24kur (ali, se slabse, brali neumnosti po facebooku).

Given that there are seven billion people living on this earth, there is a consistent quantity of imbecile or idiot, okay. Previously, these people could express themselves only with their friends or at the bar after two or three glasses of something, and they said every silliness, and people laughed. Now they have the possibility to show up on the internet. And so, on the internet, along with the messages of a lot of interesting and important people - even the Pope is writing on Twitter - we have a great quantity of idiots. Umberto Eco.


Napaka medijev je bila podpihovanje covid histerije, ki se je prelila preko roba in postala kontaproduktivna saj so zaradi tega tudi mediji izgubili precej zaupanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

Mike_Rotch ::

ni več pravega zaupšanja ne v politiko in ne v znanost.


Od kdaj si politiki zaslužijo zaupanje?

dild0idis ::

zmist ti si prav zabaven, jokaš, da treba poslušati samo infektologe, obenem pa jokaš, zakaj te ljudje ne upoštevajo...

Sam si pa kaj?

Brezposelen sociolog ali filozof.

Predvidevam, da si kaj takega, ker imaš očitno preveč časa, da bi bil zaposlen.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

HappyPills ::

Jokal boste vi, ko bodo za antivexx analne brise začel delat, če boš hotu v špar. :))

gozdar1 ::

V tem primeru, bodo jokali tudi cepljeni, vsaj nekateri.

Mato989 ::

To ti vse pove kako nevaren je virus

So far there has been 1 death every 1,166 people under 65 years old (compared to 1 death every 358 people in the general population). And 89% of the times, the person who died had one or more underlying medical conditions.


Torej 1 oseba na 1.166 ljudi ki se okužijo pod 65 let UMRE zaradi virusa od tega jih ima 89% velike težave v zdravju

Underlying illnesses include Diabetes, Lung Disease, Cancer, Immunodeficiency, Heart Disease, Hypertension, Asthma, Kidney Disease, GI/Liver Disease, and Obesity


Torej če malo zaokrožim lahko zaključim da samo 1 zdrav človek na 116.00 okuženih umre pod starostjo 65 let (nad 65 pa skor itak več ni popolnoma zdravih)

Torej smrtnost zdravih ljudi pod 65 let je 0,0008% =) To je pa manj kot je verjetnost da boš umrl na cesti z avtom ali kolesom verjetno.

Evo to mi pove ZNANOST zmist... kaj lahko iz tega sklepava? Da je Covid19 BREZVEZE!



Če pa k vsemu temu dodamo še bluzenje ZNANSTVENIKOV da je 70% asimptomatskih lahko mirne duše z visoko verjetnostjo zaključiva da je cifra okuženih 2x višja kot jih zaznamo po Svetu kar pomeni da je smrtnost še za /2 nižja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

dild0idis ::

Bojim se, da bomo jokali vsi, ker bo država jeseni zaprta zaradi Lambda seva in se bomo morali cepiti vsakih 6 mesecev.

Potem se bo pa nekje v sredini 2023 ugotovilo, da cepiva na nove seve ne delujejo dovolj dobro, obenem bo pa leakan še report s poročilom o zamolčanih stranskih učinkih.

Še bolj bomo pa jokali, ko bo enkrat uradno konec pandemije in bomo morali cepivo vsakih 6 mesecev plačevati.

Obenem, pa bomo jokali, ker brez cepilnega pasoša ne boš mogel iti nikamor, ne na občiino, ne v Spara, ne na Hrvaško, ne na tekmo Mure.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Bwaze6 ::

49106 ::

dild0idis je izjavil:

Bojim se, da bomo jokali vsi, ker bo država jeseni zaprta zaradi Lambda seva in se bomo morali cepiti vsakih 6 mesecev.

Potem se bo pa nekje v sredini 2023 ugotovilo, da cepiva na nove seve ne delujejo dovolj dobro, obenem bo pa leakan še report s poročilom o zamolčanih stranskih učinkih.

Še bolj bomo pa jokali, ko bo enkrat uradno konec pandemije in bomo morali cepivo vsakih 6 mesecev plačevati.

Obenem, pa bomo jokali, ker brez cepilnega pasoša ne boš mogel iti nikamor, ne na občiino, ne v Spara, ne na Hrvaško, ne na tekmo Mure.



Boosterji so nekaj najbolšega pod soncem. Raptor, bwaze in ostala druščina waxerjev jih nestrpno pričakuje.

HappyPills je izjavil:

Jokal boste vi, ko bodo za antivexx analne brise začel delat, če boš hotu v špar. :))


Prepričan sem, da se bomo takšnemu fašizmu zoperstavili in se prej pobili, če bo treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

dild0idis je izjavil:

zmist ti si prav zabaven, jokaš, da treba poslušati samo infektologe, obenem pa jokaš, zakaj te ljudje ne upoštevajo...

Sam si pa kaj?

Brezposelen sociolog ali filozof.

Predvidevam, da si kaj takega, ker imaš očitno preveč časa, da bi bil zaposlen.


Lol, a ce clovek ni fachidiot je pa sociolog ali filozof? :)) Ker nisi navajen razgledanosti med sovrstniki imas potem hud problem, da mislis, da so izven panoge razgledani samo "tisti drugi". Naj te razocaram, nisem sociolog/filozof in tehnicen bolj kot vecina slo-techa. Sem se pa poducil tudi o cem, kar mi ni primarna kruhodajalstvo, zato, da nisem pol clovek - kar je danes precej trendovsko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

dild0idis ::

BTW, zakaj v vsaki temi pride do pozivov k nasilju.

In to od ljudi, ki na prvi pogled celo izgledajo normalni in celo debatirajo z argumenti in linki na začetku.

A potem tudi druga stran daje argumente in linke, ki jim niso všeč, pa postanejo nasilni in pozivajo k nasilju.

A nismo v demokratični družbi, ki take pozive k nasilju, sovraži in jih preprečuje?

Kje je tukaj, tako hvaljena PC kultura?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

sbawe64 ::

49106 je izjavil:

Jaz bom vseeno raje prave infektologe poslusal.


Infektologi dobivajo mastne dodatke in jim ni v ekonomskem interesu, da bi se to spremenilo. Ukinimo dodatke, da vidimo, kaj v resnici porečejo. Do takrat si navadna ofca.

Trampuža, Ihana, Jeralo, Rožmana :)) ?


Raptor F16 je izjavil:

Oberyn je izjavil:

A ste opazili graf prvo-cepljenih na sledilniku? Strmoglavil je na dno. Zgleda kot da so blagovolile prejeti cepivo že vse, ki so to nameravale po svoji volji in novih prostovoljk ni več veliko (pišem v moderni feministično pogojeni obliki). Me zanima, če bo graf polno cepljenih tudi strmoglavil, s tem, da ima medicinsko pogojen minimalno tritedenski zamik. No krivulja obolelih s težjim potekom gre pa tudi proti nuli. Smrtni primeri so samo še vsakih par dni kakšna osamljena nesrečnica. Torej kljub nizki precepljenosti ter kljub državi popolnoma brez epidemiloškega krmila in brez kakšrnekoli zdravstvene strategije krivulja navzdol. Mogoče malo čudno.


Poletje ni ravno ugodno za Korono.

Počakaj na jeswn in zimo ko bodo temperature padle in bodo dihala na udaru.

V Uk/Izraelu je po novem polarni mraz ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

CoolBits ::

Terapija je dobila dovoljenje za uporabo v sili, sila je bila epidemija.
Sedaj epidemije več ni in tudi sile več ni in tako tudi dovoljenja za uporabo v sili več ni.
Torej sedaj se administrira terapijo brez vsakršnjega dovoljenja ali odobritve.
Kazni za tako početje so zelo visoke.

49106 ::

Zgleda, ja, najraje pa posluša Kreka.

zmist ::

Mato989 je izjavil:

To ti vse pove kako nevaren je virus

So far there has been 1 death every 1,166 people under 65 years old (compared to 1 death every 358 people in the general population). And 89% of the times, the person who died had one or more underlying medical conditions.


Torej 1 oseba na 1.166 ljudi ki se okužijo pod 65 let UMRE zaradi virusa od tega jih ima 89% velike težave v zdravju

Underlying illnesses include Diabetes, Lung Disease, Cancer, Immunodeficiency, Heart Disease, Hypertension, Asthma, Kidney Disease, GI/Liver Disease, and Obesity


Torej če malo zaokrožim lahko zaključim da samo 1 zdrav človek na 116.00 okuženih umre pod starostjo 65 let (nad 65 pa skor itak več ni popolnoma zdravih)

Torej smrtnost zdravih ljudi pod 65 let je 0,0008% =) To je pa manj kot je verjetnost da boš umrl na cesti z avtom ali kolesom verjetno.

Evo to mi pove ZNANOST zmist... kaj lahko iz tega sklepava? Da je Covid19 BREZVEZE!

Če pa k vsemu temu dodamo še bluzenje ZNANSTVENIKOV da je 70% asimptomatskih lahko mirne duše z visoko verjetnostjo zaključiva da je cifra okuženih 2x višja kot jih zaznamo po Svetu kar pomeni da je smrtnost še za /2 nižja...


Nic ne bos zakljuceval, ker nimas pojma. Si najvec "fake news". Zaradi takih vase prepricanih maminih sonckov imamo zdaj celo stalo s cepljenjem. Ker se delajo pametne, v bistvu pa o tem ne vedo nicesar. Si infektolog? Super, se veselim tvojih podatkov in mnenja (pa seveda tudi imena in naziva, da lahko preverim, da ne lazes - tako kot verjetno naredi vsak pameten clovek). Vse ostalo je nakladanje in delanje povezav iz zraka.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Ker se delajo pametne, v bistvu pa o tem ne vedo nicesar. Si infektolog?


A si ti?

Mato989 ::

Če sem ti pa napisal ZNANSTVENE PODATKE...

Smrtnost ZDRAVEGA ČLOVEKA je 1 na 116.600 OKUŽENIH... to je defakto znanstveni podatek ki ga zberejo znanstveniki ne jaz, ne antivaxxer, ne gostilniški joža
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dild0idis ::

zmist je izjavil:

dild0idis je izjavil:

zmist ti si prav zabaven, jokaš, da treba poslušati samo infektologe, obenem pa jokaš, zakaj te ljudje ne upoštevajo...

Sam si pa kaj?

Brezposelen sociolog ali filozof.

Predvidevam, da si kaj takega, ker imaš očitno preveč časa, da bi bil zaposlen.


Lol, a ce clovek ni fachidiot je pa sociolog ali filozof? :)) Ker nisi navajen razgledanosti med sovrstniki imas potem hud problem, da mislis, da so izven panoge razgledani samo "tisti drugi". Naj te razocaram, nisem sociolog/filozof in tehnicen bolj kot vecina slo-techa. Sem se pa poducil tudi o cem, kar mi ni primarna kruhodajalstvo, zato, da nisem pol clovek - kar je danes precej trendovsko.


Malce heca glede sociologa/filozofa, pač pišeš kakor kak sociolog oz. filozof.

Čepra si po glede na svoj opis tehnični tip, očitno sebe smatraš, da si se podučil in te moramo poslušati in upoštevati, čeprav nisi infektolog.

A argumentov ostalih, ki so večinoma tudi podkrpljeni z linki in številkami te pa motijo in jih zavračaš, obenem pa stremiš k agresivnim metodam in agresivnem odstranjanju drugače mislečih, ponekod jih celo s kriminalci enačiš.

Zanimiv način debate za t.i. "podučenega tehničnega" človeka.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

zmist ::

Mato989 je izjavil:

Če sem ti pa napisal ZNANSTVENE PODATKE...

Smrtnost ZDRAVEGA ČLOVEKA je 1 na 116.600 OKUŽENIH... to je defakto znanstveni podatek ki ga zberejo znanstveniki ne jaz, ne antivaxxer, ne gostilniški joža


Ne, ti si napisal interpretirane "znanstvene podatke", za katere niti tega ne vemo. Pusti interpretacije infektologom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

HappyPills ::

Mato pa si ti videl koga si ti vse med nezdrave dal? :) Še ljudi z dioptrijo daj da boš povečal številko. Pa na platfus ne pozabit!
Potem pa ko boš s tem zaključil seveda primerno treba dat not cigane, geje in ženske. Pa boš na koncu prišel da nihče ne umre za covidom razen 2eh pa še za te si potem lahko neki zmisliš npr. da sta preveč jogurta spila al pa da nista prava arijca al pa kej.

sbawe64 ::

Ignorirajte zmaugyja/zmista, jurčka, raptorja in bo tema dosti manj zasmetena !
2020 is new 1984
Corona World order

Mato989 ::

https://link.springer.com/article/10.10...

Možnost za smrt je 0,004 enaka kot je možnost da umreš v prometni nesreči če si pod 35...

Mato pa si ti videl koga si ti vse med nezdrave dal? :) Še ljudi z dioptrijo daj da boš povečal številko. Pa na platfus ne pozabit!
Potem pa ko boš s tem zaključil seveda primerno treba dat not cigane, geje in ženske. Pa boš na koncu prišel da nihče ne umre za covidom razen 2eh pa še za te si potem lahko neki zmisliš npr. da sta preveč jogurta spila al pa da nista prava arijca al pa kej.


Dal sem jih tja kot jih uvršča ZDRAVSTVO... če si predebel pač nisi ZDRAV... če maš ASTMO pač nisi ZDRAV kajne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

49106 ::

sbawe64 je izjavil:

Ignorirajte zmaugyja/zmista, jurčka, raptorja in bo tema dosti manj zasmetena !


Jaz mu bom predlagal izbis za vse prispevke v tej temi (ne da se mi iskati šivanke v kopici sena), ker trola in piše bedarije, to pa očita drugim. Vabljeni tudi ostali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmist ::

dild0idis je izjavil:

A argumentov ostalih, ki so večinoma tudi podkrpljeni z linki in številkami te pa motijo in jih zavračaš, obenem pa stremiš k agresivnim metodam in agresivnem odstranjanju drugače mislečih, ponekod jih celo s kriminalci enačiš.


Me ne motijo, njihove pisce smatram za idiote, ce se vecinski del stroke strinja, da rabimo cepljenje, na drugi strani mi pa nekaj fachidiotov opleta z nekimi stevilkami, teorijami zarot, ciklicnimi dokazovanji, ad hominemi (v tvojem primeru) ipd. Kar se mene tice je stvar jasna. Zaupas znanosti in tistemu, ki je podpisan z imenom in priimkom. Ne rabis meni nicesar zaupati, verjeti, whatever. Samo znanosti zaupaj namesto kretenom na internetu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Mato989 ::

Saj zaupam znanosti in znanost mi pravi da je možnost za smrt mene če fašem covid19 0,004% in da je enaka možnost za smrt če se vsedem v avto...

Pa se zato še vedno vsedem v avto in zato pač reskiram covid19 brez cepljenja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

Mato989 je izjavil:

Saj zaupam znanosti in znanost mi pravi da je možnost za smrt mene če fašem covid19 0,004% in da je enaka možnost za smrt če se vsedem v avto...

Pa se zato še vedno vsedem v avto in zato pač reskiram covid19 brez cepljenja


Ja, pac vzel si kartonsko rolo od sekret papirja in gledas z njo na svet iz svoje perspektive. Tisti drugi, saj ves, infektologi, morajo pa pogledati na svet iz stalisca druzbe ne tebe. In tukaj imas clash. Ampak, ce nisi opazil, zivis v druzbi. Razmisljas pa, kot zivis sredi dzungle sam, pa se tam bi se moral na kaksno gorilo ozreti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

gozdar1 ::

Če bi infektologi gladali na svet iz stališča družbe nebi bilo 6 mesečnih lovkdownov. ČE kaj so dokazali, da pojma nimajo o družbi.

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

Če bi infektologi gladali na svet iz stališča družbe nebi bilo 6 mesečnih lovkdownov. ČE kaj so dokazali, da pojma nimajo o družbi.


6 mesecni lockdowni so ravno zato, ker druzba ne uposteva infektologov (verjetno se oba strinjava, da bi bil enomesecni, ajde dvomesecni dovolj, ce bi se ga vsi drzali) in veselo "raja" naprej (s rolo od sekret papirja na oceh). In zdaj, ko imamo cepivo, spet vzame svoje plasnice in se upira, potem se bo pa spet zgrazala, da imamo lockdown. Pac, poslusajte znanost in jo upostevajte. Ne, ne veste vec od njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

jshadlsa232 ::

dild0idis je izjavil:

BTW, zakaj v vsaki temi pride do pozivov k nasilju.

In to od ljudi, ki na prvi pogled celo izgledajo normalni in celo debatirajo z argumenti in linki na začetku.

A potem tudi druga stran daje argumente in linke, ki jim niso všeč, pa postanejo nasilni in pozivajo k nasilju.

A nismo v demokratični družbi, ki take pozive k nasilju, sovraži in jih preprečuje?

Kje je tukaj, tako hvaljena PC kultura?


PC = Fascism with manners

George Carlin

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

To ti vse pove kako nevaren je virus

So far there has been 1 death every 1,166 people under 65 years old (compared to 1 death every 358 people in the general population). And 89% of the times, the person who died had one or more underlying medical conditions.


Torej 1 oseba na 1.166 ljudi ki se okužijo pod 65 let UMRE zaradi virusa od tega jih ima 89% velike težave v zdravju

Underlying illnesses include Diabetes, Lung Disease, Cancer, Immunodeficiency, Heart Disease, Hypertension, Asthma, Kidney Disease, GI/Liver Disease, and Obesity


Torej če malo zaokrožim lahko zaključim da samo 1 zdrav človek na 116.00 okuženih umre pod starostjo 65 let (nad 65 pa skor itak več ni popolnoma zdravih)

Torej smrtnost zdravih ljudi pod 65 let je 0,0008% =) To je pa manj kot je verjetnost da boš umrl na cesti z avtom ali kolesom verjetno.

Evo to mi pove ZNANOST zmist... kaj lahko iz tega sklepava? Da je Covid19 BREZVEZE!

Če pa k vsemu temu dodamo še bluzenje ZNANSTVENIKOV da je 70% asimptomatskih lahko mirne duše z visoko verjetnostjo zaključiva da je cifra okuženih 2x višja kot jih zaznamo po Svetu kar pomeni da je smrtnost še za /2 nižja...


Nic ne bos zakljuceval, ker nimas pojma. Si najvec "fake news". Zaradi takih vase prepricanih maminih sonckov imamo zdaj celo stalo s cepljenjem. Ker se delajo pametne, v bistvu pa o tem ne vedo nicesar. Si infektolog? Super, se veselim tvojih podatkov in mnenja (pa seveda tudi imena in naziva, da lahko preverim, da ne lazes - tako kot verjetno naredi vsak pameten clovek). Vse ostalo je nakladanje in delanje povezav iz zraka.

Stalo imamo samo ker so se tisti na vrhu odlocili da stala bo. Je pa verjetno tezko kriticno razmisljat s plasnicami in spominom max 1 tedna v preteklost.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Saj zaupam znanosti in znanost mi pravi da je možnost za smrt mene če fašem covid19 0,004% in da je enaka možnost za smrt če se vsedem v avto...

Pa se zato še vedno vsedem v avto in zato pač reskiram covid19 brez cepljenja


Ja, pac vzel si kartonsko rolo od sekret papirja in gledas z njo na svet iz svoje perspektive. Tisti drugi, saj ves, infektologi, morajo pa pogledati na svet iz stalisca druzbe ne tebe. In tukaj imas clash. Ampak, ce nisi opazil, zivis v druzbi. Razmisljas pa, kot zivis sredi dzungle sam, pa se tam bi se moral na kaksno gorilo ozreti.


Saj znanost tudi gleda s svoje perspektive, pa lokalni janez enako, pa politik tudi... kot pravim, VSAK vidi svojo perspektivo... Znanost in infektologi je virus št. 1, njih ne zanima družben vidik toliko kot ustavljanje virusa, zato tudi brez težav veliko znanosti meni da bi morali vse zapret za 1 ali 2 meseca... ampak oni niso psihologi ki bi lahko povedali kako to vpliva niti ne morejo dat 100% garancije da bo to rešlo po 2 mesecih ves covid19...

tak da ja... niso znanstveniki oz. infektologi VSE

Dejansko je edini za epidemijo EPIDEMIOLOG... to pa je samo Fafangel ki je marsikdaj bil proti nekaterim ukrepom.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

jshadlsa232 je izjavil:

Stalo imamo samo ker so se tisti na vrhu odlocili da stala bo. Je pa verjetno tezko kriticno razmisljat s plasnicami in spominom max 1 tedna v preteklost.


Nisi na polozaju, da bi o tem odlocal. Pac nekdo mora biti tisti, ki se odloci in to nisi ti. Lahko pa sabotiras njegovo odlocitev in se na koncu zaradi lastne sabotaze pritozujes, da ni delovala. Kar je tocno to kar pocnete zdaj in kar boste poceli septembra. In bomo lepo se eno leto v lockdownu, ker ste raje sabotirali, namesto, da bi naredili vse kar lahko, da se to ne bi zgodilo - se sli cepit.

Mato989 je izjavil:

tak da ja... niso znanstveniki oz. infektologi VSE

Dejansko je edini za epidemijo EPIDEMIOLOG... to pa je samo Fafangel ki je marsikdaj bil proti nekaterim ukrepom.


Pogovarjamo se o cepivu, ne o epidemiji. Ampak v obeh primerih so znastveniki vse kar imas in ima kakrsnokoli verodostojnost. Torej jih poslusaj.

Matr, nakladate toliko, da ze kar boli. A avtomobile tudi vozite popravljat na filofaks in fdv? Verjetno ne in ga peljete do nekoga, ki se s tem ukvarja, mar ne? Ali greste na FB in po nasvetu tam nasujete zaganje v menjalnik? To lekcijo razumete, ampak to, da bi pa prepustili tistim, ki se s tem ukvarjajo celo zivljenje handlanje virusa, ne to pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

c3p0 ::

bbbbbb2015 je izjavil:


so cepili *vse*. Razbijali so po vratih in hodili okrog s policijo in vojsko, sploh po Kosovu, od koder je virus seval ven. Danes če rečeš, cepljenje je obvezno, to bodo ljudje skočili v luft.


Pravilno, je bilo smiselno, tudi preskušeno cepivo. Če se štihnem z zarjavelim izvijačem, grem po tetanus shot. Če dobim covid, bom pa 2 tedna doma, da nikogar ne okužim. Verjetno ne bodo okuženi niti svojci. V prvih dveh primerih bom verjetno umrl, v tretjem bom rabil škatlo robčkov in lekadol.

zmist je izjavil:


Oceta / dedka vprasaj, kako se je v JLA discipliniralo delikventa. Ni ga kaznoval oficir, ga je kaznoval cel vod, tisti so pa potem posameznika nabutali z milom v nogavicah. In to, da vam vlada obramboslovec in komunisticen fanatik se ne slisi dobro...


Go back to N. Korea 'tard.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Aston_11 ::

Taboljše je, ko nestrokovnjaki nestrokovno razlagajo strokovne stvari. Veš, da ne more biti dobro.

zmist ::

c3p0 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


so cepili *vse*. Razbijali so po vratih in hodili okrog s policijo in vojsko, sploh po Kosovu, od koder je virus seval ven. Danes če rečeš, cepljenje je obvezno, to bodo ljudje skočili v luft.


Pravilno, je bilo smiselno, tudi preskušeno cepivo. Če se štihnem z zarjavelim izvijačem, grem po tetanus shot. Če dobim covid, bom pa 2 tedna doma, da nikogar ne okužim. Verjetno ne bodo okuženi niti svojci. V prvih dveh primerih bom verjetno umrl, v tretjem bom rabil škatlo robčkov in lekadol.


Saj vredu, samo 90% obolelih se tega ne bojo drzali, ti pa bos veselo septembra spet v lockdownu. Skratka resil nisi nicesar. Zato ker te je strah cepiva, s katerim so ze cepili nekaj miljonov ljudi in so ga testirali vsi kontrolni organi sveta. Izpade malo paranoicno, sploh, ce si to paranojo nasel na internetu.

c3p0 je izjavil:

Go back to N. Korea 'tard.

Poisci psihiatricno institucijo, tudi paranojo se da zdravit. Pa ne je zdravit sam, ker kot vidis ne deluje. Prepusti to strokovnjakom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

jshadlsa232 ::

zmist je izjavil:

jshadlsa232 je izjavil:

Stalo imamo samo ker so se tisti na vrhu odlocili da stala bo. Je pa verjetno tezko kriticno razmisljat s plasnicami in spominom max 1 tedna v preteklost.


Nisi na polozaju, da bi o tem odlocal. Pac nekdo mora biti tisti, ki se odloci in to nisi ti. Lahko pa sabotiras njegovo odlocitev in se na koncu zaradi lastne sabotaze pritozujes, da ni delovala. Kar je tocno to kar pocnete zdaj in kar boste poceli septembra. In bomo lepo se eno leto v lockdownu, ker ste raje sabotirali, namesto, da bi naredili vse kar lahko, da se to ne bi zgodilo - se sli cepit.

Mato989 je izjavil:

tak da ja... niso znanstveniki oz. infektologi VSE

Dejansko je edini za epidemijo EPIDEMIOLOG... to pa je samo Fafangel ki je marsikdaj bil proti nekaterim ukrepom.


Pogovarjamo se o cepivu, ne o epidemiji. Ampak v obeh primerih so znastveniki vse kar imas in ima kakrsnokoli verodostojnost. Torej jih poslusaj.

Matr, nakladate toliko, da ze kar boli. A avtomobile tudi vozite popravljat na filofaks in fdv? Verjetno ne in ga peljete do nekoga, ki se s tem ukvarja, mar ne? Ali greste na FB in po nasvetu tam nasujete zaganje v menjalnik? To lekcijo razumete, ampak to, da bi pa prepustili tistim, ki se s tem ukvarjajo celo zivljenje handlanje virusa, ne to pa ne.

Trust the science:

Aston_11 ::

Quazi strokovnjakom se ponavadi da pomagati tako, da malo pogledajo posledice. Če jim seveda nese. Večine itak ne nese. Recimo na ?pediatrični kliniki, kjer imajo novorojenčke s covid posledicami in objokane matere po hodniku.

zmist ::

jshadlsa232 je izjavil:


Trust the science:


dild0idis ::

Aston_11 je izjavil:

Taboljše je, ko nestrokovnjaki nestrokovno razlagajo strokovne stvari. Veš, da ne more biti dobro.


Sploh pri takih, ki so bolj tehnične sorte in so se podučili o podatkih in se sedaj predstavljajo kot moralne avtoritete.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

gozdar1 ::

Aston_11 je izjavil:

Quazi strokovnjakom se ponavadi da pomagati tako, da malo pogledajo posledice. Če jim seveda nese. Večine itak ne nese. Recimo na ?pediatrični kliniki, kjer imajo novorojenčke s covid posledicami in objokane matere po hodniku.


Posledic lockdownov, seveda ne bomo omenjali. Recimo žensk, ki zaradi tega nikoli ne bodo matere.

HappyPills ::

Jap in še en lockdown prihaja. Sponsored by antivexx.

gozdar1 ::

Sponsored by lockdown proponents.

Aston_11 ::

gozdar1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Quazi strokovnjakom se ponavadi da pomagati tako, da malo pogledajo posledice. Če jim seveda nese. Večine itak ne nese. Recimo na ?pediatrični kliniki, kjer imajo novorojenčke s covid posledicami in objokane matere po hodniku.


Posledic lockdownov, seveda ne bomo omenjali. Recimo žensk, ki zaradi tega nikoli ne bodo matere.
Ali pa lažnivcev, ki ne bodo nikoli pametni.

dild0idis ::

Očitno ne smemo omenjati tudi tistih, ki zaradi lockdowna in "kitajskega virusa" čakajo že mesece na operacije, nimajo diagnosticiranega raka ipd.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

zmist ::

dild0idis je izjavil:

Očitno ne smemo omenjati tudi tistih, ki zaradi lockdowna in "kitajskega virusa" čakajo že mesece na operacije, nimajo diagnosticiranega raka ipd.


U res je, na ta aspekt sem pa ze pozabil, ergo antivaxerji delajo stalo tudi njim in tudi v naslednjem letu. Ampak to, da so egoisticni sociopati ze vemo.

HappyPills ::

Seveda jih lahko omenimo. Ko jih srečate jim povejte da se bo čas še podaljšal saj bodo bolnice filali antivexxerji.
Pa dodatke bodo uredili pa vse tak. Vsak ukrep ki ni cepljenje bo kot posledica antivexx delovanja. Vsak. Ukrep. Vsak.

kriptobog ::

Še dobro, da imamo antivexerje, da bodo lahko krivi za vsak problem :D

gozdar1 ::

Aston_11 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Quazi strokovnjakom se ponavadi da pomagati tako, da malo pogledajo posledice. Če jim seveda nese. Večine itak ne nese. Recimo na ?pediatrični kliniki, kjer imajo novorojenčke s covid posledicami in objokane matere po hodniku.


Posledic lockdownov, seveda ne bomo omenjali. Recimo žensk, ki zaradi tega nikoli ne bodo matere.
Ali pa lažnivcev, ki ne bodo nikoli pametni.


Dejstva, to je samo eden od člankov , ki opozarja na to. Podobno opozarja tudi evropski parlament.
Pa to je samo ena od dolgoročnih posledic, "reševanja življenj".

Aston_11 ::

HappyPills je izjavil:

Seveda jih lahko omenimo. Ko jih srečate
Precej pomaga, ko jim rečeš, če mislijo, da je lockdown zaradi cepljenih ali zaradi tistih, ki se nočejo cepiti. (itak jim je Janša na koncu kriv)

gozdar1 je izjavil:

Pa to je samo ena od dolgoročnih posledic, "reševanja življenj".
Tiste s posledicami dejansko srečaš, tiste z namišljenimi posledicami in ultra znanjem pa tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475400 (56902) BigWhale

Več podobnih tem