» »

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

zmist ::

FoxKnox je izjavil:

Edino 100 % precepljenost nudi čredno imunost pred virusom.Vsak procent izven tega daje virusu možnost za širjenje.
Pri nas imamo cca 30 % precepljenost in še realno dodatno cca 20 % prekuženost, kar daje virusu možnost širjenja v polovici populacije.Prav to bo jeseni pri nas eskaliralo.Lockdowna pa ne bo, vsaj na nivoju države ne.Bodo pa lockdown ali bolje izolacijo uvedle javne institucije, firme, transport, javni prevoz za necepljene.Pogoj PCT bo verjetno jeseno veljal povsod v javnem življenju, s poudarkom na cepljenju.Skratka, imate 2 možnosti biti cepljen ali izoliran. Izbira je vaša.
Bodite prepričani : 4. val BO


Tudi jaz tako mislim. Izoliralo se bo egoisticne bastarde, ki mislijo samo nase (zeitgeist), zato pa pripravljajo elektronski cepilni list.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

gozdar1 ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Pod prvo točko, cepljen že 2x, to očitno razlagam danes že drugemu lockdownerju.


In seveda smo ti vsi verjeli ;)

Kot je Raptor povedal, za lockdown ukrepe so krivi necepljeni, tezi njim (tako kot jim mi ;))


To argumentacijo boste lahko uporabili šele, ko bo nekdo vezal precepljenost na odpravo ukrepov. Trenutno ga ni junaka, toliko o veri v cepiva pri najglasnejših zagovornikih. Vse kar zanje mesece poslušemoa je višanje procentov od magičnih 60 na 80,..na tak način smo v lockdownu lahko tudi prin 100%. Ker nove različice bodo nasatjala vseskozi, če ne doma pa uvožene.

Vse od jeseni so za vso škodo povezano za zapiranjem krivi izključno egoistični zagovorniki ukrepov, tako za trenutno, klot tisto, ki jo bodo čutile še generacije. Pa pravijo , da to počnejo iz sočutja, do koga do mladih , ki so največje žrtve zagotovo ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

HappyPills ::

Ukrepi bodo sli ko bo dovolj ljudi precepljenih in bodo stevilje temu sledile. Dokler oa imas 30% ptecepljenost pa zal lahko jezo gozdar stresa le na antivexx. Oni bodo proizvedli nasljednje ukrepe in lockdown. Kar lahko upamo le da bo situacija dopuscala PCT in da bodo zadeve kolkortolk odprte. Priporocam pa da spremljamo drzave ki bodo dosegle visoko precepljenost kaj in kako bo. Ena takih je islandija.

gozdar1 ::

Kje je podpis, teoretiziram lahko tudi jaz. Trenutno se o usodah miljonov odloča na podlagi ugibanja, podobno kot pri tistem butalskem kovaču. Glede na to, da v avstaliji že zapirajo za 0 okuženih, upam da veš kaj boš v jeseni lahko storil s tistim pct.

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ne, nekateri se ne smejo. Pa tudi cepivo ne "prime" pri vseh enako. Nobeno cepivo ni 100% učinkovito in zato je potrebno, kot družba imeti dovolj odgovornosti. AMpak sebičen egoist kot si ti tega očitno noče razumeti

Zakaj bi jaz tvegal svoje zdravje zaradi njih?



Ker s cepivom tvegas dosti manj, le da so preneumen ali prezaslepljen da bi to doumel. Če ti pa koncept verjetnosti ni jasen pa ti ponudim kakšno učno uro izobraževanja. Raje zrvujem uro svojega časa kot da moram še naprej brati tvoje nebuloze

Ampak z virusom sem že tvegal in se mi je lepo izšlo. Zakaj moram zdaj tvegati s cepivom, če to zame nima nobene dodane vrednosti?

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Za ukrepe ste krivi izključno lockdownerji ne pa necepljeni. Necepljen je sprejel tveganje okužbe. Lahko se mu izide, lahko pa ne. Za ukrepe pa ni kriv.


Ne bo drzalo. Ce so vsi cepljeni je nevarnost okuzb tako zmanjsana, da ne rabis lockdowna. Povrocili ste ga pa necepljeni. Se pred pa tisti, ki ste bili tako "cool", da se niste drzali lockdowna.

Lockdowna ne rabiš v nobenem primeru. Lockdown je politična odločitev za katero ste krivi lockdownerji, ki ste spoštovali ukrepe.

HappyPills je izjavil:

Ukrepi bodo sli ko bo dovolj ljudi precepljenih in bodo stevilje temu sledile. Dokler oa imas 30% ptecepljenost pa zal lahko jezo gozdar stresa le na antivexx. Oni bodo proizvedli nasljednje ukrepe in lockdown. Kar lahko upamo le da bo situacija dopuscala PCT in da bodo zadeve kolkortolk odprte. Priporocam pa da spremljamo drzave ki bodo dosegle visoko precepljenost kaj in kako bo. Ena takih je islandija.

Noben od naših politikov oziroma političnih strokovnjakov ni rekel tega. Nihče se ni zavezal, da bo nepreklicno odpravili vse ukrepe, ko dosežemo določeno stopnjo precepljenosti + prekuzenosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

A110 ::

Ampak z virusom sem že tvegal in se mi je lepo izšlo. Zakaj moram zdaj tvegati s cepivom, če to zame nima nobene dodane vrednosti?

več kot očitno potrebuješ učno uro iz verjetnosti. reči in ti z veseljem pomagam.

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

Ampak z virusom sem že tvegal in se mi je lepo izšlo. Zakaj moram zdaj tvegati s cepivom, če to zame nima nobene dodane vrednosti?

več kot očitno potrebuješ učno uro iz verjetnosti. reči in ti z veseljem pomagam.

Kakšno dodano vrednost mi nudi cepljenje, če je imunost prekuzenih in precepljenih primerljiva (to priznava tudi stroka, ker so s pogojem pct izenačeni)?

A110 ::

Kdo govori samo zate? Marsikdo ni P ali C

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

Kdo govori samo zate? Marsikdo ni P ali C

Ta marsikdo naj si pač izbere, kaj mu je ljubše p ali c.

A110 ::

Ne, ker zaradi takih ki se odločijo za prebolevanje nasrkamo vsi, ker slej ko prej je potrebno novo zaprtje da ti ki se odločijo preboleti ne preobremenijo sistema + od dolgotrajnih posledic bolezni je dodatno dolgoročno obremenjena zdravstvena blagajna. in tako iz neumnosti par posameznikov pridemo do problema celotne družbe. Ali se boš cepil ko ti imunost po preboletju poteče? Si bil sploh pozitiven na testu, da veš, da si prebolel?

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

Ne, ker zaradi takih ki se odločijo za prebolevanje nasrkamo vsi, ker slej ko prej je potrebno novo zaprtje da ti ki se odločijo preboleti ne preobremenijo sistema + od dolgotrajnih posledic bolezni je dodatno dolgoročno obremenjena zdravstvena blagajna. in tako iz neumnosti par posameznikov pridemo do problema celotne družbe. Ali se boš cepil ko ti imunost po preboletju poteče? Si bil sploh pozitiven na testu, da veš, da si prebolel?

Zaprtje ni nikoli bilo potrebno. Do njega je prišlo izključno zaradi politične odločitve. Lahko preprosto damo covid pacientom najnižjo prioriteto in ko/če se zasedejo razpoložljive kapacitete uvedemo triažo.

Nisem šel na test, ker bi to pomenilo tudi karanteno. Je bil pa na testu nekdo, ki se je nalezel od mene. Če on ne bi bil pozitiven bi jaz mislil da je bil to prehlad.

Dokler bo pct se v nobenem primeru ne bom cepil.

bbbbbb2015 ::

mahoni je izjavil:

https://www.zurnal24.si/svet/v-izraelu-...

V clanku pise:
Večina novih okužb v Izraelu je povezanih z bolj nalezljivo delta različico novega koronavirusa, med na novo okuženimi pa je veliko mlajših.

Pol pa drugi clanek:
https://www.zurnal24.si/svet/glavna-hrv...

Poudarila je, da lahko jeseni pričakujemo četrti val epidemije, saj se pričakuje, da bo nova različica virusa delta v roku dveh mesecev prevzela "primat" v Evropi in se širila med necepljeno populacijo ter povzročila povečanje hospitalizacij med rizičnimi skupinami.

Tam so precepljeni, pa imajo ze probleme z delto, tle ni precepljenih pa imajo probleme z delto, ampak obenem se govori da se siri med necepljenimi.

Kontradiktornost ali zavajanje ali se delajo norca ali kaj? Mi lahkdo razlozi?


Ni kontradiktornost, samo nekaj parametrov COVID-19 delta je zelo neugodnih.

Da procent cepljenih ustavi epidemijo, se razume, da se bolezen širi tako, da človek okuži drugega, ta zboli, če ni cepljen, ter ne zboli, je če cepljen.
Prva spremenljivka v COVID-19 zgodbi so asimptomatski prenašalci. Nekdo blago zboli ali pa sploh vidno ne zboli, niti vročine nima, pa trosi virus okrog.
Druga spremenljiva v COVID-19 zgodbi (ki še ni razložena) so super spreaderji. Eni so tako kužni, da je lift za njimi kužen, ulica po kateri hodijo drugi je kužna. Prstni odtis za njim je kužen.
Tretja spremenljivka je, da na primer, ta procent 'prekuženosti'. Ko je bil izbruh črnih koz v Jugoslaviji:
Variola Vera @ Wikipedia

so cepili *vse*. Razbijali so po vratih in hodili okrog s policijo in vojsko, sploh po Kosovu, od koder je virus seval ven. Danes če rečeš, cepljenje je obvezno, to bodo ljudje skočili v luft.

COVID-19 ni navaden virus. Še vedno čakamo pojasnila Kitajcev, kaj je batman-bejba iz Wuhana hodila po votlinah okrog, ter jemala vzorce netopirjevega dreka, da je prišla do 98% podobnega virusa.

A110 ::

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ne, ker zaradi takih ki se odločijo za prebolevanje nasrkamo vsi, ker slej ko prej je potrebno novo zaprtje da ti ki se odločijo preboleti ne preobremenijo sistema + od dolgotrajnih posledic bolezni je dodatno dolgoročno obremenjena zdravstvena blagajna. in tako iz neumnosti par posameznikov pridemo do problema celotne družbe. Ali se boš cepil ko ti imunost po preboletju poteče? Si bil sploh pozitiven na testu, da veš, da si prebolel?

Zaprtje ni nikoli bilo potrebno. Do njega je prišlo izključno zaradi politične odločitve. Lahko preprosto damo covid pacientom najnižjo prioriteto in ko/če se zasedejo razpoložljive kapacitete uvedemo triažo.

Nisem šel na test, ker bi to pomenilo tudi karanteno. Je bil pa na testu nekdo, ki se je nalezel od mene. Če on ne bi bil pozitiven bi jaz mislil da je bil to prehlad.

Dokler bo pct se v nobenem primeru ne bom cepil.


Res si zaslužiš darwinovo nagrado. Nisi hotel na test, da nebi rabil v karanteno. Zaradi takih kretenov imamo zaprtja. Pametnejši od vseh šolanih. On "ve".

ajdov2 ::

Ko je bil izbruh črnih koz v Jugoslaviji:
Variola Vera @ Wikipedia

so cepili *vse*. Razbijali so po vratih in hodili okrog s policijo in vojsko, sploh po Kosovu, od koder je virus seval ven. Danes če rečeš, cepljenje je obvezno, to bodo ljudje skočili v luft.

Primerjaj še smrtnost črnih koz in covida bumbar.

A110 je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ne, ker zaradi takih ki se odločijo za prebolevanje nasrkamo vsi, ker slej ko prej je potrebno novo zaprtje da ti ki se odločijo preboleti ne preobremenijo sistema + od dolgotrajnih posledic bolezni je dodatno dolgoročno obremenjena zdravstvena blagajna. in tako iz neumnosti par posameznikov pridemo do problema celotne družbe. Ali se boš cepil ko ti imunost po preboletju poteče? Si bil sploh pozitiven na testu, da veš, da si prebolel?

Zaprtje ni nikoli bilo potrebno. Do njega je prišlo izključno zaradi politične odločitve. Lahko preprosto damo covid pacientom najnižjo prioriteto in ko/če se zasedejo razpoložljive kapacitete uvedemo triažo.

Nisem šel na test, ker bi to pomenilo tudi karanteno. Je bil pa na testu nekdo, ki se je nalezel od mene. Če on ne bi bil pozitiven bi jaz mislil da je bil to prehlad.

Dokler bo pct se v nobenem primeru ne bom cepil.


Res si zaslužiš darwinovo nagrado. Nisi hotel na test, da nebi rabil v karanteno. Zaradi takih kretenov imamo zaprtja. Pametnejši od vseh šolanih. On "ve".

Mene ni v uradni statistiki covid okuženih niti nisem rabil nobenega zdravljenja tako da nisem čisto nič kriv za ukrepe/lockdown.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

janezvalva ::

v izrelu je zdaj slabo vreme pa je veliko okužb
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

anketar ::

fantje in punce zdej je čas da si nabildate zalogo d-vitamina po pameti, da ne bo kuhanih rakov al pa da vas ne bodo obtožl black face-a, če boste pretiraval tm na jesen pa mau več c-vitamina pa kkšen štamprle domačga čez baje da tud kkšen cigaret na fsake tolk, da pljuča niso preveč čista, ker se virus rad lep na lepo negovana

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Pod prvo točko, cepljen že 2x, to očitno razlagam danes že drugemu lockdownerju.


In seveda smo ti vsi verjeli ;)

Kot je Raptor povedal, za lockdown ukrepe so krivi necepljeni, tezi njim (tako kot jim mi ;))


To argumentacijo boste lahko uporabili šele, ko bo nekdo vezal precepljenost na odpravo ukrepov. Trenutno ga ni junaka, toliko o veri v cepiva pri najglasnejših zagovornikih. Vse kar zanje mesece poslušemoa je višanje procentov od magičnih 60 na 80,..na tak način smo v lockdownu lahko tudi prin 100%. Ker nove različice bodo nasatjala vseskozi, če ne doma pa uvožene.

Vse od jeseni so za vso škodo povezano za zapiranjem krivi izključno egoistični zagovorniki ukrepov, tako za trenutno, klot tisto, ki jo bodo čutile še generacije. Pa pravijo , da to počnejo iz sočutja, do koga do mladih , ki so največje žrtve zagotovo ne.


Zakaj bi vezal precepljenost na odpravo ukrepov, tega ne razumem. Cilj se je znebiti covida. Ko ga ne bo vec, ukrepov ne bo. Cepivo je samo pot do tja in trenutno dalec najboljsa. Druga najboljsa je lockdown. Ce prve ne mores udejaniti zaradi vase zagledanih idiotov, bos udejanil drugo, ki jo lahko brez da se idioti karkoli strinjajo. Ja, je skoda za gospodarstvo itd., ampak a mislis, da se kdo od politikov za to sekira? Hebe se jim, JJ bo na koncu mandata razglasil se izredne razmere in podaljsal mandat.

Skratka necepljeni ste razlog, da imamo lockdown. Tako, da nismo problem mi, ki zagovarjamo kakrsenkoli ukrep do resitve problema, problem ste vi, ki svojih realnih predlogov nimate, zaradi erekcije pa se nekaj upirate resitvam, ki jih imamo. In s tem podaljsujete drugo najboljso resitev, proti kateri ste pa *nartabolj*. Kaj naj recem, skrajni bebci, ki pljuvajo sami sebi v hrano.

Lej meni je vseeno. Cepljen sem, zaradi mene vam lahko sluzba / firma stagnirata in crkneta. Dol mi visi, ko boste omet jedli se boste pa sli cepit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Klonček, ki se skrivaš za novim vzdevkom, ne projiciraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

ajdov2 ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Pod prvo točko, cepljen že 2x, to očitno razlagam danes že drugemu lockdownerju.


In seveda smo ti vsi verjeli ;)

Kot je Raptor povedal, za lockdown ukrepe so krivi necepljeni, tezi njim (tako kot jim mi ;))


To argumentacijo boste lahko uporabili šele, ko bo nekdo vezal precepljenost na odpravo ukrepov. Trenutno ga ni junaka, toliko o veri v cepiva pri najglasnejših zagovornikih. Vse kar zanje mesece poslušemoa je višanje procentov od magičnih 60 na 80,..na tak način smo v lockdownu lahko tudi prin 100%. Ker nove različice bodo nasatjala vseskozi, če ne doma pa uvožene.

Vse od jeseni so za vso škodo povezano za zapiranjem krivi izključno egoistični zagovorniki ukrepov, tako za trenutno, klot tisto, ki jo bodo čutile še generacije. Pa pravijo , da to počnejo iz sočutja, do koga do mladih , ki so največje žrtve zagotovo ne.


Zakaj bi vezal precepljenost na odpravo ukrepov, tega ne razumem. Cilj se je znebiti covida. Ko ga ne bo vec, ukrepov ne bo. Cepivo je samo pot do tja in trenutno dalec najboljsa. Druga najboljsa je lockdown. Ce prve ne mores udejaniti zaradi vase zagledanih idiotov, bos udejanil drugo, ki jo lahko brez da se idioti karkoli strinjajo. Ja, je skoda za gospodarstvo itd., ampak a mislis, da se kdo od politikov za to sekira? Hebe se jim, JJ bo na koncu mandata razglasil se izredne razmere in podaljsal mandat.

Skratka necepljeni ste razlog, da imamo lockdown. Tako, da nismo problem mi, ki zagovarjamo kakrsenkoli ukrep do resitve problema, problem ste vi, ki svojih realnih predlogov nimate, zaradi erekcije pa se nekaj upirate resitvam, ki jih imamo. In s tem podaljsujete drugo najboljso resitev, proti kateri ste pa *nartabolj*. Kaj naj recem, skrajni bebci, ki pljuvajo sami v hrano.

Lej meni je vseeno. Cepljen sem, zaradi mene vam lahko sluzba / firma stagnirata in crkneta. Dol mi visi, ko boste omet jedli se boste pa sli cepit.

Covida se ne bomo nikoli znebili, kot se tudi nismo znebili prehlada in gripe.

zmist ::

ajdov2 je izjavil:

Covida se ne bomo nikoli znebili, kot se tudi nismo znebili prehlada in gripe.


Se strinjam. Se bomo pa nekaj zelo butastih prenasalcev, mislim, da je to uspeh za cloveski genom. Pac ukrepi se bojo krepili do zadnjih 20% najbolj trdih anticepilcev, tisti pa ni skoda. Ne samo to, jaz bi jih se katalogiziral in bi jih v primeru kaksne hujse bolezni dal cisto na konec liste tistih, ki dobijo cepivo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

Gripa "razsaja", kljub temu da je veliko precepljenih. So cepiva res tako zanič?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

ajdov2 ::

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Covida se ne bomo nikoli znebili, kot se tudi nismo znebili prehlada in gripe.


Se strinjam. Se bomo pa nekaj zelo butastih prenasalcev, mislim, da je to uspeh za cloveski genom. Pac ukrepi se bojo krepili do zadnjih 20% najbolj trdih anticepilcev, tisti pa ni skoda. Ne samo to, jaz bi jih se katalogiziral in bi jih v primeru kaksne hujse bolezni dal cisto na konec liste tistih, ki dobijo cepivo.

Ne boš se znebil nikogar, smrtnost covida je prenajhna za kaj takega. Večina antocepilcev bo covid prebolela brez hujši težav.

zmist ::

49106 je izjavil:

Gripa "razsaja", kljub temu da je veliko precepljenih. So cepiva res tako zanič?



ajdov2 je izjavil:

zmist je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Covida se ne bomo nikoli znebili, kot se tudi nismo znebili prehlada in gripe.


Se strinjam. Se bomo pa nekaj zelo butastih prenasalcev, mislim, da je to uspeh za cloveski genom. Pac ukrepi se bojo krepili do zadnjih 20% najbolj trdih anticepilcev, tisti pa ni skoda. Ne samo to, jaz bi jih se katalogiziral in bi jih v primeru kaksne hujse bolezni dal cisto na konec liste tistih, ki dobijo cepivo.

Ne boš se znebil nikogar, smrtnost covida je prenajhna za kaj takega. Večina antocepilcev bo covid prebolela brez hujši težav.


Seveda, saj to ni problem. Cepilnega potrdila ne bo dobili, nanj bo vezano vedno vec omejitev in na koncu boste popustili, ker si boste cisto prevec zakomplicirali zivljenje. Saj pravim, fasemo ebolo, se pojavi cepivo... anticepilci na konec vrste. Brez moznosti spreminjanja mnenja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

xxxul ::

Dokler se ne ugotovi kdo je odškodninsko odgovoren za morebitne dokazane (Edit dokazane na sodišču) negativne stranske učinke cepiv, ni demokratične države ki bi si upala prisilit ljudi v obvezno cepljenje.

Tudi t.i. korenčki ki naj bi jih omogočal cepilni list bodo slej kot prej padli na ustavnih sodiščih zaradi diskriminacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xxxul ()

zmist ::

xxxul je izjavil:

Dokler se ne ugotovi kdo je odškodninsko odgovoren za morebitne dokazane negativne stranske učinke cepiv, ni demokratične države ki bi si upala prisilit ljudi v obvezno cepljenje.

Tudi t.i. korenčki ki naj bi jih omogočal cepilni list bodo slej kot prej padli na ustavnih sodiščih zaradi diskriminacije.


Ne skrbi, ne bojo, lockdown je cisto legitimen in ko bo 60% ljudi cepljenih vas bojo lovili z baseball kiji okrog, ker morajo biti kljub cepljenju zaradi vas zaprti doma.

Oceta / dedka vprasaj, kako se je v JLA discipliniralo delikventa. Ni ga kaznoval oficir, ga je kaznoval cel vod, tisti so pa potem posameznika nabutali z milom v nogavicah. In to, da vam vlada obramboslovec in komunisticen fanatik se ne slisi dobro...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

snezak21 ::

zmist je izjavil:

Lej meni je vseeno. Cepljen sem, zaradi mene vam lahko sluzba / firma stagnirata in crkneta. Dol mi visi, ko boste omet jedli se boste pa sli cepit.

Glede na to koliko se razburjas malce dvomim, da ti dol visi (razen ocitnega, kar zna biti tudi problem vseh teh tvojih kompleksov ;)).

Ampak vseeno mi je vsec, ko nekdo, ki se gre cepit zato da bo lahko sel na dopust (kar se vecina gre, pa se prepricujte v nasprotno kolikor se hocete... ps jaz sem ze tretji teden na dopustu v dveh razlicnih drzavah (Slovenije ne stejem v to) brez cepljenje in zgolj z dvema brezplacnima HAG testoma (en je sel tudi na tvoj racun ;)), tako da se da lepo imetu tudi brez cepljenja), pametuje o idiotih, ki se ne gredo cepit zato ker pac preprosto ne zaupajo v tehnologijo, ki je poznana vec kot 20 let in v teh 20 letih niso uspeli spraviti cez teste enega samega cepiva na tej tehnologiji, v zadnje pol leta pa je slo vse gladko skozi. Ja vem, edini stranski ucinek za vas ta pametne je to kako se pocutis naslednji dan. Je ze ok, naj ti se naprej visi dol ;)

zmist ::

snezak21 je izjavil:

zmist je izjavil:

Lej meni je vseeno. Cepljen sem, zaradi mene vam lahko sluzba / firma stagnirata in crkneta. Dol mi visi, ko boste omet jedli se boste pa sli cepit.

Glede na to koliko se razburjas malce dvomim, da ti dol visi (razen ocitnega, kar zna biti tudi problem vseh teh tvojih kompleksov ;)).


Daje me svetobolje, zasel sem na forum, kjer naj bi se shajali malo bolj inteligenten del druzbe, pa vidim, da jih je vecina enak poden kot ostali zagovednezi.

Mimogrede, se colne na Smarno Goro nosis?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

ajdov2 ::

zmist je izjavil:

xxxul je izjavil:

Dokler se ne ugotovi kdo je odškodninsko odgovoren za morebitne dokazane negativne stranske učinke cepiv, ni demokratične države ki bi si upala prisilit ljudi v obvezno cepljenje.

Tudi t.i. korenčki ki naj bi jih omogočal cepilni list bodo slej kot prej padli na ustavnih sodiščih zaradi diskriminacije.


Ne skrbi, ne bojo, lockdown je cisto legitimen in ko bo 60% ljudi cepljenih vas bojo lovili z baseball kiji okrog, ker morajo biti kljub cepljenju zaradi vas zaprti doma.

Oceta / dedka vprasaj, kako se je v JLA discipliniralo delikventa. Ni ga kaznoval oficir, ga je kaznoval cel vod, tisti so pa potem posameznika nabutali z milom v nogavicah. In to, da vam vlada obramboslovec in komunisticen fanatik se ne slisi dobro...

A ti si želiš državljanske vojne al kaj?

zmist ::

ajdov2 je izjavil:

zmist je izjavil:

xxxul je izjavil:

Dokler se ne ugotovi kdo je odškodninsko odgovoren za morebitne dokazane negativne stranske učinke cepiv, ni demokratične države ki bi si upala prisilit ljudi v obvezno cepljenje.

Tudi t.i. korenčki ki naj bi jih omogočal cepilni list bodo slej kot prej padli na ustavnih sodiščih zaradi diskriminacije.


Ne skrbi, ne bojo, lockdown je cisto legitimen in ko bo 60% ljudi cepljenih vas bojo lovili z baseball kiji okrog, ker morajo biti kljub cepljenju zaradi vas zaprti doma.

Oceta / dedka vprasaj, kako se je v JLA discipliniralo delikventa. Ni ga kaznoval oficir, ga je kaznoval cel vod, tisti so pa potem posameznika nabutali z milom v nogavicah. In to, da vam vlada obramboslovec in komunisticen fanatik se ne slisi dobro...

A ti si želiš državljanske vojne al kaj?


Ne, ti bi jo rad.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

xxxul ::

zmist je izjavil:

snezak21 je izjavil:

zmist je izjavil:

Lej meni je vseeno. Cepljen sem, zaradi mene vam lahko sluzba / firma stagnirata in crkneta. Dol mi visi, ko boste omet jedli se boste pa sli cepit.

Glede na to koliko se razburjas malce dvomim, da ti dol visi (razen ocitnega, kar zna biti tudi problem vseh teh tvojih kompleksov ;)).


Daje me svetobolje, zasel sem na forum, kjer naj bi se shajali malo bolj inteligenten del druzbe, pa vidim, da jih je vecina enak poden kot ostali zagovednezi.

Mimogrede, se colne na Smarno Goro nosis?

so pomislil da mrbit pa samo ti ne spadaš na ta forum, kjer naj bi se shajali malo bolj inteligenten del druzbe?

zmist ::

xxxul je izjavil:

zmist je izjavil:

snezak21 je izjavil:

zmist je izjavil:

Lej meni je vseeno. Cepljen sem, zaradi mene vam lahko sluzba / firma stagnirata in crkneta. Dol mi visi, ko boste omet jedli se boste pa sli cepit.

Glede na to koliko se razburjas malce dvomim, da ti dol visi (razen ocitnega, kar zna biti tudi problem vseh teh tvojih kompleksov ;)).


Daje me svetobolje, zasel sem na forum, kjer naj bi se shajali malo bolj inteligenten del druzbe, pa vidim, da jih je vecina enak poden kot ostali zagovednezi.

Mimogrede, se colne na Smarno Goro nosis?

so pomislil da mrbit pa samo ti ne spadaš na ta forum, kjer naj bi se shajali malo bolj inteligenten del druzbe?


Ne ne spadam na forum narcisov, ki mislijo, da so inteligenten del druzbe. Jim pa lahko malo hebem mater. Ker se mi da in ker se mi gabite.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

gozdar1 ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Pod prvo točko, cepljen že 2x, to očitno razlagam danes že drugemu lockdownerju.


In seveda smo ti vsi verjeli ;)

Kot je Raptor povedal, za lockdown ukrepe so krivi necepljeni, tezi njim (tako kot jim mi ;))


To argumentacijo boste lahko uporabili šele, ko bo nekdo vezal precepljenost na odpravo ukrepov. Trenutno ga ni junaka, toliko o veri v cepiva pri najglasnejših zagovornikih. Vse kar zanje mesece poslušemoa je višanje procentov od magičnih 60 na 80,..na tak način smo v lockdownu lahko tudi prin 100%. Ker nove različice bodo nasatjala vseskozi, če ne doma pa uvožene.

Vse od jeseni so za vso škodo povezano za zapiranjem krivi izključno egoistični zagovorniki ukrepov, tako za trenutno, klot tisto, ki jo bodo čutile še generacije. Pa pravijo , da to počnejo iz sočutja, do koga do mladih , ki so največje žrtve zagotovo ne.


Zakaj bi vezal precepljenost na odpravo ukrepov, tega ne razumem. Cilj se je znebiti covida. Ko ga ne bo vec, ukrepov ne bo. Cepivo je samo pot do tja in trenutno dalec najboljsa. Druga najboljsa je lockdown. Ce prve ne mores udejaniti zaradi vase zagledanih idiotov, bos udejanil drugo, ki jo lahko brez da se idioti karkoli strinjajo. Ja, je skoda za gospodarstvo itd., ampak a mislis, da se kdo od politikov za to sekira? Hebe se jim, JJ bo na koncu mandata razglasil se izredne razmere in podaljsal mandat.

Skratka necepljeni ste razlog, da imamo lockdown. Tako, da nismo problem mi, ki zagovarjamo kakrsenkoli ukrep do resitve problema, problem ste vi, ki svojih realnih predlogov nimate, zaradi erekcije pa se nekaj upirate resitvam, ki jih imamo. In s tem podaljsujete drugo najboljso resitev, proti kateri ste pa *nartabolj*. Kaj naj recem, skrajni bebci, ki pljuvajo sami sebi v hrano.

Lej meni je vseeno. Cepljen sem, zaradi mene vam lahko sluzba / firma stagnirata in crkneta. Dol mi visi, ko boste omet jedli se boste pa sli cepit.


Za začetek , da pokažeš, da v nekaj verjameš, ampak kjer ni odgovornosti, podobno kot pri slavnih 2 tednih. Virus je endemičen, torej ostaja in bo kot izgleda tu vsako sezono, na nas je kdaj se bomo odličili izstopit iz začaranega kroga. Koliko akademikov in politikov je pripravljenih zastavit karjere za to pot? Idijotov , ki se strinjajo z uničevanjem očitno še ni zmanjkalo. Virus po škodljivosti niti do kolen ne seže lockdownom, ampak očitno vem to ustreza saj podpirate, evropa pa s tem strumno še hitreje koraka proti breznu, očitno vam je čisto vseeno za prihodnje generacije. Trenutno politike še preganja odovornost, ampak bližajo se volitve.

Tudi jaz em cepljen pa zato ne še vedno ne zagovarjam neumnih ukrepov. Nihče ni otok tudi ti ne.

HappyPills ::

Ajdov bo zaprt v lockdownu pozimi pa se lahk igra vojake v dnevni. Antivexxe lepo omejit da bo druzba lahko delovala. Kdor hoce se lahk pridruzi kdor pa noce pa karta za afriko kjer ni dnarja za cepiva.

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

Za začetek , da pokažeš, da v nekaj verjameš, ampak kjer ni odgovornosti, podobno kot pri slavnih 2 tednih. Virus je endemičen, torej ostaja in bo kot izgleda tu vsako sezono, na nas je kdaj se bomo odličili izstopit iz začaranega kroga. Koliko akademikov in politikov je pripravljenih zastavit karjere za to pot? Idijotov , ki se strinjajo z uničevanjem očitno še ni zmanjkalo. Virus po škodljivosti niti do kolen ne seže lockdownom, ampak očitno vem to ustreza saj podpirate, evropa pa s tem strumno še hitreje koraka proti breznu, očitno vam je čisto vseeno za prihodnje generacije. Trenutno politike še preganja odovornost, ampak bližajo se volitve.

Tudi jaz em cepljen pa zato ne še vedno ne zagovarjam neumnih ukrepov. Nihče ni otok tudi ti ne.


Seveda, saj jaz tudi ne zagovarjam neumnih ukrepov. Samo v druzbi, kjer zaradi upada IQja kot posledica FB pregoretja mozganov, pac ljudje ne izberejo bolj preproste poti, zal potrebujes za neumne ljudi neumne ukrepe. Naj vsak cepec tule, ki se izogiba cepljenju gre na cepljenje, zraven vzame se dva enako cepljena kolega, pa smo cez zimo verjetno varni. Sicer bomo pa spet doma viseli... oz. verjetno bojo doma viseli.


HappyPills je izjavil:

Antivexxe lepo omejit da bo druzba lahko delovala.


Seveda. Saj kriminalce tudi odstranis iz druzbe in jih posljes na prestajanje prevzgojnih ukrepov. Zakaj se ne naredi enako z antivaxerji. Pac delas skodo druzbi, gres v "arest".

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

gozdar1 ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Za začetek , da pokažeš, da v nekaj verjameš, ampak kjer ni odgovornosti, podobno kot pri slavnih 2 tednih. Virus je endemičen, torej ostaja in bo kot izgleda tu vsako sezono, na nas je kdaj se bomo odličili izstopit iz začaranega kroga. Koliko akademikov in politikov je pripravljenih zastavit karjere za to pot? Idijotov , ki se strinjajo z uničevanjem očitno še ni zmanjkalo. Virus po škodljivosti niti do kolen ne seže lockdownom, ampak očitno vem to ustreza saj podpirate, evropa pa s tem strumno še hitreje koraka proti breznu, očitno vam je čisto vseeno za prihodnje generacije. Trenutno politike še preganja odovornost, ampak bližajo se volitve.

Tudi jaz em cepljen pa zato ne še vedno ne zagovarjam neumnih ukrepov. Nihče ni otok tudi ti ne.


Seveda, saj jaz tudi ne zagovarjam neumnih ukrepov. Samo v druzbi, kjer zaradi upada IQja kot posledica FB pregoretja mozganov, pac ljudje ne izberejo bolj preproste poti, zal potrebujes za neumne ljudi neumne ukrepe. Naj vsak cepec tule, ki se izogiba cepljenju gre na cepljenje, zraven vzame se dva enako cepljena kolega, pa smo cez zimo verjetno varni. Sicer bomo pa spet doma viseli... oz. verjetno bojo doma viseli.


HappyPills je izjavil:

Antivexxe lepo omejit da bo druzba lahko delovala.


Seveda. Saj kriminalce tudi odstranis iz druzbe in jih posljes na prestajanje prevzgojnih ukrepov. Zakaj se ne naredi enako z antivaxerji. Pac delas skodo druzbi, gres v "arest".



Saj sem dal predlog uvedeš obvezno cepljenje (za začetek za ogrožene) in na določen procent precepljeniosti vežeš odpravo vseh ukrepov. S tem pokažeš, da verjameš v sam,o cepljenje in tudi spodbudiš neodločene k samem cepljenju, samo za to je potrebno prevzet odgovornost, kar pa današnjim odločevalcem očitno ne gre preveč od rok.

xxxul ::

hej @jureflux
dej pls link do info, valjda si do zdej že najdu:
" v UK je raziskava pokazala, da med cepljenimi za Delto umirajo predvsem starejši med necepljenimi pa predvsem mlajši (teh je prav toliko kot starih!!!)".

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

Saj sem dal predlog uvedeš obvezno cepljenje (za začetek za ogrožene) in na določen procent precepljeniosti vežeš odpravo vseh ukrepov. S tem pokažeš, da verjameš v sam,o cepljenje in tudi spodbudiš neodločene k samem cepljenju, samo za to je potrebno prevzet odgovornost, kar pa današnjim odločevalcem očitno ne gre preveč od rok.


Saj to ze imamo. Samo ne na procent precepljenih samo na to, da si se cepil. Drugi naj pa delajo hisice za vrabce iz svojih nosnic itd.

Se enkrat, kaksno odgovoronost. Politicno imajo na naslednjih volitvah, do takrat lahko JJa samo poljubljas na "precko", se mu bos pa lahko zahvalil za prijaznost s svojim volilnim listkom. Seveda 3/4 gobcev tega ne bo naredilo (ker bo ravno lep dan za izlet), dobil bo 30% in spet drkal celotno javnost v glavo. Druge odgovornosti pa ne bos docakal.

Ampak roko na srce, enako bi bilo zdajle s katerokoli stranko. Vsi bi sprejemali cepljenje in lockdowne. Ker je to dejansko edino kar lahko naredis in se ne zapises v anale kot Trump.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

gozdar1 ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Saj sem dal predlog uvedeš obvezno cepljenje (za začetek za ogrožene) in na določen procent precepljeniosti vežeš odpravo vseh ukrepov. S tem pokažeš, da verjameš v sam,o cepljenje in tudi spodbudiš neodločene k samem cepljenju, samo za to je potrebno prevzet odgovornost, kar pa današnjim odločevalcem očitno ne gre preveč od rok.


Saj to ze imamo. Samo ne na procent precepljenih samo na to, da si se cepil. Drugi naj pa delajo hisice za vrabce iz svojih nosnic itd.

Se enkrat, kaksno odgovoronost. Politicno imajo na naslednjih volitvah, do takrat lahko JJa samo poljubljas na "precko", se mu bos pa lahko zahvalil za prijaznost s svojim volilnim listkom. Seveda 3/4 gobcev tega ne bo naredilo (ker bo ravno lep dan za izlet), dobil bo 30% in spet drkal celotno javnost v glavo. Druge odgovornosti pa ne bos docakal.


Nimamo, imamo samo veliko govorjenja o koristih cepljenja in pa postopno višanje potrebnih procentov. Nihče ni dal nobenih zagotovil, niti taga, da ob 100% precepljenosti ne bo lockdownov. Ob lockdownu, bodo omejitve za vse, tudi cepljene v to sem precej prepričan.

Ne vem, kar nekaj ljudi je precej jeznih. Volitve pa so naslednje leto.

Slej ko prej se bo našel , kakšen padalec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

anketar ::

gonja proti necepilcem je zelo podobna gonji nad žide iz preteklosti, kdor tega ne vid je ovca prve klase

pa me briga al je kdo cepljen al pa ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anketar ()

snezak21 ::

zmist je izjavil:

snezak21 je izjavil:

zmist je izjavil:

Lej meni je vseeno. Cepljen sem, zaradi mene vam lahko sluzba / firma stagnirata in crkneta. Dol mi visi, ko boste omet jedli se boste pa sli cepit.

Glede na to koliko se razburjas malce dvomim, da ti dol visi (razen ocitnega, kar zna biti tudi problem vseh teh tvojih kompleksov ;)).


Daje me svetobolje, zasel sem na forum, kjer naj bi se shajali malo bolj inteligenten del druzbe, pa vidim, da jih je vecina enak poden kot ostali zagovednezi.

Mimogrede, se colne na Smarno Goro nosis?

Ne vem zakaj bi nosil colne na Smarno goro, predvidevam pa da imas ti s tem izkusnje. ;) O inteligenci oz. pomanjkanju le te na tem forumu si pa ti kar lep dokaz da je bolj uborna.

ajdov2 ::

Fašiste tipa zmist, jureflux bo očitno treba dat v fojbe.

dild0idis ::

zmist je izjavil:



Ne skrbi, ne bojo, lockdown je cisto legitimen in ko bo 60% ljudi cepljenih vas bojo lovili z baseball kiji okrog, ker morajo biti kljub cepljenju zaradi vas zaprti doma.


Če misliš, da bomo necepljen lovili z baseball kiji in to podpiraš, se rajši vpraši, kje je tvoja kultura, kje je tvoja človečnost, kje je tvoja pamet in kje je tvoja morala, da take zadeva zagovarjaš.

Verjetno si eden tistih, ki tudi črncev ne mara ali pa LGBTjevcev, ker drugače od tebe mislijo.

zmist je izjavil:

Oceta / dedka vprasaj, kako se je v JLA discipliniralo delikventa. Ni ga kaznoval oficir, ga je kaznoval cel vod, tisti so pa potem posameznika nabutali z milom v nogavicah. In to, da vam vlada obramboslovec in komunisticen fanatik se ne slisi dobro...


Da in?

S časom se norme in pravila spreminjajo, danes imamo civilno in demokratično družbo, vidim pa, da se ti kolca po metodah JLA in ostalih STASI oz. UDBA organizacijah.


ps: Pa, da me ne boš sedal začel z antiwaxerjem napadati, sem že cepljen, samo vedno in povsod bom zagovarjal človekove pravice in svobodo odločanja s svojim telesom, enako kakor zagovarjam splav in še kakšno drugo zadevo in zelo težko je pavšalno govoriti, kje se moja pravica konča in tvoja začne.

Veliko bi pomagalo, če bi zdravniki, proizvajalci cepiv trdno, kazensko in finančno stali za svojimi izjavami in izdelki, dokler se pa temu ogibajo, se bo pa del ljudi vedno obnašal skeptično do takih dejanj.

Enako, kakor nas veliko moti konstantna cenzura vseh mnenj, ki se ne skladajo z uradno WHO filozofijo.

Pa, ne pozabimo vseh WHO, FDA, CDEC, NJIZ izjav od začetka Covid epidemije do danes!

Jih lahko komot najdeš v kaki drugi temi, so bile več kot dovoljkrat že napisane.

Pa, da me ne boš sedaj proglasil še za kakega teoritka zarot, kdaj se je že pisalo o cepilnih pasoših, in so, tvoji kolegi, te zadeva cenzurirali in se delali norca iz teh izjav, danes pa jih hvalite.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

sbawe64 ::

Delta je gripa !


https://assets.publishing.service.gov.u...
#8



plus praktičen prikaz fearmorganja msm
https://www.theblaze.com/op-ed/horowitz...

"WHO says delta is the fastest and fittest Covid variant and will 'pick off' most vulnerable" (CNBC) https://www.cnbc.com/2021/06/21/covid-d...
"Highly contagious Delta variant could cause next COVID-19 wave: 'This virus will still find you'" (CBS) https://www.cbsnews.com/news/covid-19-d...
"Delta Variant Gains Steam in Undervaccinated U.S. Counties" (Bloomberg) https://www.bloomberg.com/news/articles...
"The Delta variant might pose the biggest threat yet to vaccinated people" (Business Insider) https://www.businessinsider.com/delta-c...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

anketar ::

sbawe64 je izjavil:

Delta je gripa !


https://assets.publishing.service.gov.u...
#8


lol, dej ne me jebat

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

Nimamo, imamo samo veliko govorjenja o koristih cepljenja in pa postopno višanje potrebnih procentov. Nihče ni dal nobenih zagotovil, niti taga, da ob 100% precepljenosti ne bo lockdownov. Ob lockdownu, bodo omejitve za vse, tudi cepljene v to sem precej prepričan.

Ne vem, kar nekaj ljudi je precej jeznih. Volitve pa so naslednje leto.

Slej ko prej se bo našel , kakšen padalec.


Zakaj bi bil lockdown, kjer drzava "pusi" davke, ki bi jih nato politiki pretocili v svoja poznanstva in posledicno v svoje zepe? Ne razumem te logike?

anketar je izjavil:

gonja proti necepilcem je zelo podobna gonji nad žide iz preteklosti, kdor tega ne vid je ovca prve klase

pa me briga al je kdo cepljen al pa ne


Ne. Zidi so bili nedolzni pa so proti njim sprozili gonjo. Gonja proti necepilcem je pa nekaj cisto drugega. Kazanje na najvecji poden druzbe, pa ne glede ali gre za necepljenje zaradi egoizma ali neumnosti. In mislim, da je nujno, da se na take ljudi pokaze. Enako kot na kriminalce.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

dild0idis ::

Lockdown je bil logičen na začetku, ko je bil premalo podatkov o "kitajskem virusu".

Pa še takrat, bi morali biti trd lockdown in se je, vsaj po moje za resno omejitev virusa, preveč izjem dopuščalo.

Danes lockdown ni več logičen in potreben, vsaj ne, dokler zdravstvo funkcionira.

Sedaj je bilo že veliko starješih ljudi cepljenih, ostali, ki se nočejo, bodo morali sprejeti posledice (take in drugačne).

Plus večina mlajših ljudi (pod 50 let) Covid preboli relativno enostavno, glede na podatke, ki smo jih dobili.

zmist, vidimo, da si svoje avtoritativne agresivne težnje sam dovolj dobro pokazal.

Vsaj neka korist od covida, da na dan pridejo taki ljudje.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

anketar ::

@zmist lol, necepilci so kriminalci :)):):)) flatten the curve, two more weeks

Raptor F16 ::

anketar je izjavil:

@zmist lol, necepilci so kriminalci :)):):)) flatten the curve, two more weeks


V bistvu vam rea ni jasno da bostw v končni fazi vi krivi da se bo ta tragikomedija zavlačevala.

Ampak ok ko vas jebe. Jst mam pasoš vi se pa testirajte.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

zmist ::

dild0idis je izjavil:

zmist, vidimo, da si svoje avtoritativne agresivne težnje sam dovolj dobro pokazal.

Vsaj neka korist od covida, da na dan pridejo taki ljudje.


Lahko reces temu tudi avtoritativne (agresivne, bla bla bla) teznje, ampak, ko tezi celotno druzbo zalega ljudi, ki za svoje minimalne in irelevantne koristi (recimo, da se bojijo igle - preprican sem, da se bi vsi cepili s cepivom, ce vas prisilijo v cepljenje na izbiro pa imate obsotjeca cepiva ali fiziolosko raztopino), ali se slabse za +1 na FBju klatijo neumnosti in se upirajo ker je moderno, mi je pa zelo zal, nobena beseda ni dovolj tezka.

Pac oprosti, ampak sama pripadnost kultu anticepilcev te naredi kar se mene tice za sovraznika znanosti in napredka, tisti gnili del druzbe, ki ji iz svojega strahu in neznanja skoduje. Na ravni Jehovih pric. Pac pojdi se cepit in "get a life" v cem drugem, kot pa v cepivih, kjer se upirate kot kaksni majhni otroci, ki bezijo pod mizami pred obveznim cepljenjem. In na koncu staknejo svojo dozo ne glede na otrosko cepetanje.

Raptor F16 je izjavil:

anketar je izjavil:

@zmist lol, necepilci so kriminalci :)):):)) flatten the curve, two more weeks


V bistvu vam rea ni jasno da bostw v končni fazi vi krivi da se bo ta tragikomedija zavlačevala.

Ampak ok ko vas jebe. Jst mam pasoš vi se pa testirajte.


Ne samo to, zaradi njih se vlece ze dve leti. 2 meseca striktnega lockdowna bi bilo dovolj na leto. Samo isti bastardi, ki nabijajo cez cepljenje niso mogli ostati doma in je bilo potem treba podaljsevati. Reve nevretencarske.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Raptor F16 ::

Narobe je ker se o teh zadevah sploh imamo možnost zmišljat.

Obvezno cepljenje za VSE in basta.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475459 (56961) BigWhale

Več podobnih tem