» »

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor

kriptobog ::

Looooooka je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Dokler ne pocepiš 90% ogroženih, nimaš kaj silit ostalih, kaj šele zapirat neogroženih. Mutacije so in bodo, podobno kot pri gripi, upam da si nihče ne dmišlja da jih ne bo, nenazadnje se okužijo tudi cepljeni.

Sicer pa še eden, ki me uvršča nekam, braz da bi kakrkoli vedel o meni. Mislim , da sem že več kot enkrat napisal , da sem že 2x cepljen. Obstaja tudi možnost , da se ti podr strop, pa zato ne spiš pod milim nebom. Nenazadje so ljudje potreboivali presaditev pljuč tudi po gripi, si se s tem obremenjeval tudi takrat. Si zahteval od vseh , da se za 8 mesecev na leto zaprejo v klet?

Res je oz. kot je nekdo zapisal, najllaže je zapirat mnogo težje pa odpirat.


Zgoraj sem ti postavil vprasanje, kako bi TI to resil. Bos odgovoril, ali ne poznas boljsega nacina?


Za začetek obvezno cepljeje za ogrožene skupine, pa odprava omejitev za neogrožene.

Ne.
Neogrozeni ne obstajajo. V bolnisnici kradejo prostor, cas in denar VSI. Ne samo "ogrozeni".

Tisto, kar je zate "neogrozeno" v NAJBOLJSEM primeru ogroza druge, za katere again NE ves ce so ali niso ogrozeni.
Cepi se, oz zboli in preboli, potem pa zahtevaj "privilegije".
Ce ste tako "neogrozeni" in "super zdravi", potem se nimate kaj bati cepiva. Ce trdite, da je cepivo nevarnejse od bolezni boste to morali dokazati. Trenutno cifre tega ne dokazujejo. In tako bo, vsaj glede na zgodovino cepiv, tudi ostalo.


Kdo bolj ogroža druge? Cepljeni, ki prosto hodi naokoli in lahko trosi virus ali nekdo, ki se redno testira in virusa ne trosi naokoli, ker ostane v karanteni, če ima pozitiven test?

Jaz ne pravim, da je cepivo nevarnejše od bolezni, samo pravim, da ga ne potrebujem. Včeina preboli lažje kot prehlad. Sem prebolel skoraj nevede, kot večina znancev. Sosed je bil 2 tedna na kisiku pa je cepljen z dvema odmerkoma Pfizerja, tako da tudi težjega poteka ne prepreči nujno.

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

Takoj podpišem, če podpišete, da to pomeni konec kakršnih koli omejitev, tudi v jesen in prek zime. Mislim, da ga ni junaka, ki upa kaj takega podpisat, le zakaj?


Zakaj bi pa kdo moral kaj podpisovati? Izvedes najboljse kar lahko in vidis kaj se bo zgodilo. Mogoce bo delovalo, mogoce ne bo, zagotovo pa bo bolje, kot, ce ne naredis nic ali nekaj "na pol".

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

kriptobog ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Seveda obstajajo, reče se jim mladi, sicer pa tudi cepljeni lahko končajo v boljnišnici, ker nič na tem svetu ni 100%, samo, da se na te očitno drugače gleda. Ker okužen 10 letnik je smrtno nevaren vsem dedkom in babicam med tem ko je cepljen in okužen 10 letnik popolnoma "inerten".


10 letniki niso problem. Problem so pubertetniki (danes 13-35), ki ignorirajo ukrepe. Za 1 mesec popoln lockdown, pa se ti tudi cepit ne bi bilo treba iti... dokler domaci kreteni ne bi zavohali vonja hrvaskih borovcev, morja in cvretja na soncu. Potem lahko pa naredis nov lockdown. In tocno to se je dogajalo, ko so egoisti prisli iz Hrvaskih pocitnic, kjer je Plenkovic gladko lagal o stevilu okuzb za dobro lastne ekonomije je slo z okuzbami samo navzgor.


Na slovenski obali si se lažje okužil lani, ker se je oflk gužval po plažah. Na Hrvaškem ni bilo gužve in si imel manj šans za okužbo.
Letos bo verjetno podobno. Boni pa to...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

zmist ::

kriptobog je izjavil:

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Seveda obstajajo, reče se jim mladi, sicer pa tudi cepljeni lahko končajo v boljnišnici, ker nič na tem svetu ni 100%, samo, da se na te očitno drugače gleda. Ker okužen 10 letnik je smrtno nevaren vsem dedkom in babicam med tem ko je cepljen in okužen 10 letnik popolnoma "inerten".


10 letniki niso problem. Problem so pubertetniki (danes 13-35), ki ignorirajo ukrepe. Za 1 mesec popoln lockdown, pa se ti tudi cepit ne bi bilo treba iti... dokler domaci kreteni ne bi zavohali vonja hrvaskih borovcev, morja in cvretja na soncu. Potem lahko pa naredis nov lockdown. In tocno to se je dogajalo, ko so egoisti prisli iz Hrvaskih pocitnic, kjer je Plenkovic gladko lagal o stevilu okuzb za dobro lastne ekonomije je slo z okuzbami samo navzgor.


Na slovenski obali si se lažje okužil lani, ker se je oflk gužval po plažah. Na Hrvaškem ni bilo gužve in si imel manj šans za okužbo.


Ja, na antarktiki si se pa se tezje okuzil, ker pingvini nimajo covida. Ne vem zakaj ni cela Slovenija migrirala tja. Od kje vleces te bullshit "argumente"? Bos videl letos, spet bo lockdown, prvic ne bo precepljenosti in trume covid fetisistov bojo zadevo privlekle nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

gozdar1 ::

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Takoj podpišem, če podpišete, da to pomeni konec kakršnih koli omejitev, tudi v jesen in prek zime. Mislim, da ga ni junaka, ki upa kaj takega podpisat, le zakaj?


Zakaj bi pa kdo moral kaj podpisovati? Izvedes najboljse kar lahko in vidis kaj se bo zgodilo. Mogoce bo delovalo, mogoce ne bo, zagotovo pa bo bolje, kot, ce ne naredis nic ali nekaj "na pol".


Če sem zaprt mi je potem popolnoma vseeno, ker težiti bi morali k rešitvam, ki ne zagotavljajo odprto družbo, če cepiva to niso potem je potrebno iskat druge rešitve, ki bodo šle v to smer.

kriptobog ::

zmist je izjavil:

kriptobog je izjavil:

zmist je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Seveda obstajajo, reče se jim mladi, sicer pa tudi cepljeni lahko končajo v boljnišnici, ker nič na tem svetu ni 100%, samo, da se na te očitno drugače gleda. Ker okužen 10 letnik je smrtno nevaren vsem dedkom in babicam med tem ko je cepljen in okužen 10 letnik popolnoma "inerten".


10 letniki niso problem. Problem so pubertetniki (danes 13-35), ki ignorirajo ukrepe. Za 1 mesec popoln lockdown, pa se ti tudi cepit ne bi bilo treba iti... dokler domaci kreteni ne bi zavohali vonja hrvaskih borovcev, morja in cvretja na soncu. Potem lahko pa naredis nov lockdown. In tocno to se je dogajalo, ko so egoisti prisli iz Hrvaskih pocitnic, kjer je Plenkovic gladko lagal o stevilu okuzb za dobro lastne ekonomije je slo z okuzbami samo navzgor.


Na slovenski obali si se lažje okužil lani, ker se je oflk gužval po plažah. Na Hrvaškem ni bilo gužve in si imel manj šans za okužbo.


Ja, na antarktiki si se pa se tezje okuzil, ker pingvini nimajo covida. Ne vem zakaj ni cela Slovenija migrirala tja. Od kje vleces te bullshit "argumente"? Bos videl letos, spet bo lockdown, prvic ne bo precepljenosti in trume covid fetisistov bojo zadevo privlekle nazaj.


Od kje si ti potegnil bullshit argument, da so s Hrvaško trosili virus? Kdor je dopustoval v Sloveniji pa ni bil egoist? Ker je bil pač v Sloveniji? pa čeprav se je gužval po obali? Ob povratku z Benetk sem se ustavil na slovenski obali lani. Plaže nabite, lokali prepolni....

zmist ::

kriptobog je izjavil:

Od kje si ti potegnil bullshit argument, da so s Hrvaško trosili virus? Kdor je dopustoval v Sloveniji pa ni bil egoist? Ker je bil pač v Sloveniji? pa čeprav se je gužval po obali? Ob povratku z Benetk sem se ustavil na slovenski obali lani. Plaže nabite, lokali prepolni....


In enako je bilo na hrvaskem. Poglej malo fotke iz Vodic. S tem, da so na hrvaskem ves cas lagali o razsirjenosti covida.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

kriptobog ::

zmist je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Od kje si ti potegnil bullshit argument, da so s Hrvaško trosili virus? Kdor je dopustoval v Sloveniji pa ni bil egoist? Ker je bil pač v Sloveniji? pa čeprav se je gužval po obali? Ob povratku z Benetk sem se ustavil na slovenski obali lani. Plaže nabite, lokali prepolni....


In enako je bilo na hrvaskem. Poglej malo fotke iz Vodic.


Sem bil v Poreču in Biogradu. V lokalu si vedno dobil mizo, plaže brez gužve. Pri nas pa sardine...

zmist ::

kriptobog je izjavil:

zmist je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Od kje si ti potegnil bullshit argument, da so s Hrvaško trosili virus? Kdor je dopustoval v Sloveniji pa ni bil egoist? Ker je bil pač v Sloveniji? pa čeprav se je gužval po obali? Ob povratku z Benetk sem se ustavil na slovenski obali lani. Plaže nabite, lokali prepolni....


In enako je bilo na hrvaskem. Poglej malo fotke iz Vodic.


Sem bil v Poreču in Biogradu. V lokalu si vedno dobil mizo, plaže brez gužve. Pri nas pa sardine...


No to seveda ne drzi. Mimogrede, sorry, da se sploh pogovarjam s tabo, nisem nicka pogledal. Kriptovalutas... seveda se bo zlagal. Sva kar nehala.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

kriptobog ::

zmist je izjavil:

kriptobog je izjavil:

zmist je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Od kje si ti potegnil bullshit argument, da so s Hrvaško trosili virus? Kdor je dopustoval v Sloveniji pa ni bil egoist? Ker je bil pač v Sloveniji? pa čeprav se je gužval po obali? Ob povratku z Benetk sem se ustavil na slovenski obali lani. Plaže nabite, lokali prepolni....


In enako je bilo na hrvaskem. Poglej malo fotke iz Vodic.


Sem bil v Poreču in Biogradu. V lokalu si vedno dobil mizo, plaže brez gužve. Pri nas pa sardine...


No to seveda ne drzi. Mimogrede, sorry, da se sploh pogovarjam s tabo, nisem nicka pogledal. Kriptovalutas... seveda se bo zlagal. Sva kar nehala.


Itak. Nisi bil tam in praviš da ne drži :)) Si pa res pojava.

mahoni ::

Ko tole berem se moram zahvaliti cepljencem, ker so se cepili in manj trosijo virusov, a obenem nas caka cetrti val, ker bodo delto sirili v vecini necepljenci, ceprav v Izraelu kaze drugace.

Nic po koncu avgusta hitro na boost, da cepljenci se bolj pomagate druzbi. V tretje gre rado. Sicher ist sicher.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

mahoni ::

V Avstriji pravi cenjeni kanzler - Trotz Delta-Variante - ,,Pandemie ist für alle Geimpften vorbei!"
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Webmojster ::

A je sploh kdo šel pogledat, koliko je naraslo število okuženih v Izraelu? Po grafih okužb sodeč sploh ni tako hudo.

Bolj me skrbi graf naraščanja okužb v UK.

mahoni ::

Webmojster je izjavil:

A je sploh kdo šel pogledat, koliko je naraslo število okuženih v Izraelu? Po grafih okužb sodeč sploh ni tako hudo.

Bolj me skrbi graf naraščanja okužb v UK.

Kje mas grafe. Postaj.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

A110 ::

Ni problem rast okužb. Problem je rash hospitalizacij oz težjih zapletov. Pred cepljenjem se nihče ni mogel zaščititi pred potencialno hospitalizacijo. Zdaj se lahko. Med cepljenimi teh naj nebo bilo (skoraj nič). Bo pa statistika pokazala če je to res. Tako, da naj se vse odpre po PCT, necepljeni (ki bodo po moje pretezno tisti ki bodo zasedali postelje) si bodo sami krivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

mahoni ::

A110 je izjavil:

Ni problem rast okužb. Problem je rash hospitalizacij oz težjih zapletov. Pred cepljenjem se nihče ni mogel zaščititi pred potencialno hospitalizacijo. Zdaj se lahko. Med cepljenimi teh naj nebo bilo (skoraj nič). Bo pa statistika pokazala če je to res. Tako, da naj se vse odpre po PCT, necepljeni (ki bodo po moje pretezno tisti ki bodo zasedali postelje) si bodo sami krivi.

Zakaj necepljeni? Sam sem necepljen, imel kovid, imam protitelesa, obcutil nek cuden glavobol par dni, malo neki kasljal in dec it. Pa imam celo tako imenovano pridruzeno bolezen. Ne vem zakaj skoz neki se posplosuje.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Uporabnik ::

Na strani 12 tegale poročila UK GOV Health, si lahko zračunaš, da če si cepljen, imaš tam nekje 119% več možnosti da umreš od Delte kot necepljen. Še posebej po drugi dozi skoči smrtnost res močno. Evo še povezava na poročilo: https://assets.publishing.service.gov.u...
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

A110 ::

mahoni je izjavil:

A110 je izjavil:

Ni problem rast okužb. Problem je rash hospitalizacij oz težjih zapletov. Pred cepljenjem se nihče ni mogel zaščititi pred potencialno hospitalizacijo. Zdaj se lahko. Med cepljenimi teh naj nebo bilo (skoraj nič). Bo pa statistika pokazala če je to res. Tako, da naj se vse odpre po PCT, necepljeni (ki bodo po moje pretezno tisti ki bodo zasedali postelje) si bodo sami krivi.

Zakaj necepljeni? Sam sem necepljen, imel kovid, imam protitelesa, obcutil nek cuden glavobol par dni, malo neki kasljal in dec it. Pa imam celo tako imenovano pridruzeno bolezen. Ne vem zakaj skoz neki se posplosuje.


Imel Kovis pove dovolj. Marsikdo pa ni imel in ni cepljen in nima protiteles (čeprav bi jih lahko s cepljenjem dobil). Razen če svojo izkušnjo bolezni posplosujes na vso populacijo?

Dejstvo je, da je pri okužbi določen % populacije ki ima težji potek. In s cepljenjem se z veliko veliko verjetnostjo temu izogneš. Dejstvo je tudi, da ni edini negativen razplet covida smrt. Obstaja ogromno dolgoročnih posledic bolezni na telesu posameznika. Za velik faktor pogosteje kot pri cepljenju. In dejstvo je, da se bo neecepljen vsak slej ko prej okužil s covidom (razen feryz, on ima nadnaravne lastnosti) in potem igral loterijo z boleznijo. Seveda pri cepivih igraš tudi loterijo, ampak je možnost poraza za faktor 10^6 manjša. Ampak za nekatere je za vsak dogodek verjetnost 0,5. Ali se zgodi ali pa ne ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

mahoni ::

Koliksen je ta % populacije, ki ima tezji potek bolezni ter razvrsti jih po starostnih skupinah ter pridruzenih boleznih?

Seveda mi tega ne rabis tle limat, ker bos najprej moral dokazati vse smrti, da so direktna posledica kovida.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

A110 ::

mahoni je izjavil:

Koliksen je ta % populacije, ki ima tezji potek bolezni ter razvrsti jih po starostnih skupinah ter pridruzenih boleznih?

Seveda mi tega ne rabis tle limat, ker bos najprej moral dokazati vse smrti, da so direktna posledica kovida.


Imamo osebe, ki so izučene presoditi vzrok smrti. Temu seveda lahko oporekala ampak dokler ne navedes tvojih referenc, zakaj bi tvoje mnenje oz nasprotovanje sploh bilo relevantno se ga pač preprosto ignorira in ti ne rabimo dokazovati ničesar. Ti si tisti, ki dvomi v uradno statistiko

ajdov2 ::

Stvar je čisto enostavna.

Odpret prijave za cepljenje vsem (že storjeno), odpravit vse omejitve in v bolnišnicah dat najnižjo prioriteto covid pacientom in če je treba za njih uvest triažo. .

Potem pa naj se vsak sam zase odloči, a se bo prekuzil ali precepil. Bolnišnice pa ne bodo preobremenjene.

mahoni ::

ajdov2 je izjavil:

Stvar je čisto enostavna.

Odpret prijave za cepljenje vsem (že storjeno), odpravit vse omejitve in v bolnišnicah dat najnižjo prioriteto covid pacientom in če je treba za njih uvest triažo. .

Potem pa naj se vsak sam zase odloči, a se bo prekuzil ali precepil. Bolnišnice pa ne bodo preobremenjene.

Pred tem ne pozabiti na ukinitev obveznega zdravstvenega zavarovanja. Sem takoj za.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

kriptobog ::

mahoni je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Stvar je čisto enostavna.

Odpret prijave za cepljenje vsem (že storjeno), odpravit vse omejitve in v bolnišnicah dat najnižjo prioriteto covid pacientom in če je treba za njih uvest triažo. .

Potem pa naj se vsak sam zase odloči, a se bo prekuzil ali precepil. Bolnišnice pa ne bodo preobremenjene.

Pred tem ne pozabiti na ukinitev obveznega zdravstvenega zavarovanja. Sem takoj za.


Jaz tudi. Obvezno zdravstveno zavarovanje in dopolnilno sta nateg stoletja. Na koncu moraš itak iti samoplačniško, če želiš biti v normalnem času na vrsti.

Webmojster ::

mahoni je izjavil:

Webmojster je izjavil:

A je sploh kdo šel pogledat, koliko je naraslo število okuženih v Izraelu? Po grafih okužb sodeč sploh ni tako hudo.

Bolj me skrbi graf naraščanja okužb v UK.

Kje mas grafe. Postaj.


ja poguglaj .. 2 sekundi..

"covid 19 israel"
"covid 19 uk"

vnetidebater ::

mahoni je izjavil:

https://www.zurnal24.si/svet/v-izraelu-...


lol, žurnal.

Vajenc ::

Uporabnik je izjavil:

Na strani 12 tegale poročila UK GOV Health, si lahko zračunaš, da če si cepljen, imaš tam nekje 119% več možnosti da umreš od Delte kot necepljen. Še posebej po drugi dozi skoči smrtnost res močno. Evo še povezava na poročilo: https://assets.publishing.service.gov.u...

Starejši od 75 let v GB so skoraj vsi precepljeni 2x, zato je iz tabele na 12 strani to lahko malo zavajajoče. Na strani 44 imaš primerjavo, kako uspešno je cepivo proti delta sevu v primerjavi z alfa sevom. Razlike je minimalna.

After a single dose there was an 18% absolute reduction in vaccine effectiveness against symptomatic disease with Delta compared to Alpha, but only a modest reduction in vaccine effectiveness after 2 doses.
Similar vaccine effectiveness against hospitalisation was seen with the Alpha and Delta variants.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

mahoni ::

vnetidebater je izjavil:

mahoni je izjavil:

https://www.zurnal24.si/svet/v-izraelu-...


lol, žurnal.

Podaj ti kontra vir.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

vnetidebater ::

ne rabim podajat nobenega vira.

Saj je enostavno. Cepivo ni 100% temveč 99.xxx%, ali pa celo nekaj % manj. Torej če si stalno izpostavljen virusom boš slej ko prej zbolel.

Očitno se izraelci popolnoma nič ne pazijo in so stalno izpostavljeni virusu in pač zbolevajo.

Enako kot kondomi....so 99.9999%. Kar pomeni da če boš zadostikrat seksal boš enkrat zadel glavno nagrado.


Člankom na žurnalu pa verjamem točno toliko kot sebi ko kupim zalogo čokolade in si rečem "tole je pa za 1 teden". Pol pa sem 6 dni brez čokolade. Rofl. :D

Zgodovina sprememb…

Manu ::

mahoni je izjavil:

No saj to. Zakaj ne varujejo pred okuzbo? Zakaj cepljeni lahko se naprej trosijo virus, a obenem za njih kao veljajo bolj blazja pravila.

Zato, ker cepiva ne delujejo 100%. Odvisno je tudi od imunskega sistema človeka. Starejši ljudje imajo praviloma slabši imunski sistem, ker jim telo peša.

Cepivo POMAGA. Če cepivo ne bi pomagalo, potem ga ne bi uporabljali. Deluje. Ampak ne tako, kot si to ljudje predstavljajo. Ljudje mislijo, da ko se cepiš si 100% imun. Mislijo, da je cepivo čudežni napoj, ki se ga namesto popije vbrizga v telo. In če se dejansko stanje ne ujema z njihovimi predstavami, so razočarani.

Cepivo te ne naredi Supermana, ampak pomaga imunskemu sistemu, da se ta hitreje odzove. Imunski sistem pa je drugačen od posameznika do posameznika.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

jshadlsa232 ::

Tudi za gripo si potreboval vsako leto updatano cepivo. Gripe odkar je covid ni vec.

gripa == covid

sparklyslo ::

Zmanjšanje pojavnosti bolezni
Bolezen Pred cepljenjem Po uvedbi cepljenja
Davica 2.265 (1937) 1 (1967)
Otroška paraliza 667 (1953-57) 9 (1978)
Tetanus 866 (1927-51) 2 (2016)
Ošpice 67.228 (1950-68) importirani primeri
Mumps 10.216 (1979) 1 (2015)
Rdečke 11.642 (1973, 1990) 1 (2007)
Hib-meningitis 22 (2000) Sporadično, odrasli
Oslovski kašelj 10.000 (1959) 214 v 2017

Nobeno cepljenje ni 100%, naj ga zato kar ukinemo?

Manu ::

mahoni je izjavil:

Baje se ze govori o Kappa sevu. Kaj je s tem?

"The novel Coronavirus is a hundred times more contagious and deadly than any other virus!"
"The Brazilian variant is EVEN MORE deadly!"
"The British variant is STILL ten times more deadly than all others COMBINED"
"The Indian variant is even more deadly than the British variant!"
"The Delta variant is even deadlier than anything that came before it!"

Ojej ojej...


Delta je Indijski. To je en in isti sev.

B.1.1.7 (Alpha): This variant was first detected in the United States in December 2020. It was initially detected in the United Kingdom.

B.1.351 (Beta): This variant was first detected in the United States at the end of January 2021. It was initially detected in South Africa in December 2020.

P.1 (Gamma): This variant was first detected in the United States in January 2021. P.1 was initially identified in travelers from Brazil, who were tested during routine screening at an airport in Japan, in early January.

B.1.617.2 (Delta): This variant was first detected in the United States in March 2021. It was initially identified in India in December 2020.
Vir: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-nc...

Sicer pa o sevih piše tudi v Wikipediji.
Kappa je sev, ki je soroden Delta, torej Indijska različica.

Virusi mutirajo. To ni nič novega. To smo se učili v srednjih šolah, če ne celo že v osnovnih šolah.

S cepljenjem bomo močno upočasnili covid-19.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

vnetidebater ::

sparklyslo je izjavil:

Zmanjšanje pojavnosti bolezni
Bolezen Pred cepljenjem Po uvedbi cepljenja
Davica 2.265 (1937) 1 (1967)
Otroška paraliza 667 (1953-57) 9 (1978)
Tetanus 866 (1927-51) 2 (2016)
Ošpice 67.228 (1950-68) importirani primeri
Mumps 10.216 (1979) 1 (2015)
Rdečke 11.642 (1973, 1990) 1 (2007)
Hib-meningitis 22 (2000) Sporadično, odrasli
Oslovski kašelj 10.000 (1959) 214 v 2017

Nobeno cepljenje ni 100%, naj ga zato kar ukinemo?


Seveda ne. Ampak če bi se ljudje nehali cepiti proti vsem tem rečem bi bili tudi cepljeni ljudje mnoooogo bolj ogroženi.

Cepiva so zakon, ljudje jih pač ne znajo uporabljati. Takoj ko so cepljeni mislijo da so 100% imuni in se ne pazijo več nič.

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

Antivaxerji so pičkice ki že od malega cvilijo ob pogledu na iglo.

Change my mind.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

gozdar1 ::

Lockdownerji so pičke, ki se skrivajo po kleteh, zaradi dveh asimptomatskih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

ajdov2 ::

https://www.abc.net.au/news/2021-06-30/...

Alice Springs lockdown zaradi 0 novih primerov

Raptor F16 ::

gozdar1 je izjavil:

Lockdownerji so pičke, ki se skrivajo po kleteh, zaradi dveh asimptomatskih.


Še vedno ne spremeni dejstva da ste necepilci problem ki zavlačuje vse ukrepe.

Tisto asimptomatsko prebolevanje vi mal halucinirate. Sj če si skos doma v kleti zaprt res ne moreš zbolet ne pa govort da maš first hand izkušnje z asimptomatskim prebolevanjem.

To boš povedal ko boš imel pozitiven PCR izvid in se boš res počutil odlično kot sami pravite.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Raptor F16 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Lockdownerji so pičke, ki se skrivajo po kleteh, zaradi dveh asimptomatskih.


Še vedno ne spremeni dejstva da ste necepilci problem ki zavlačuje vse ukrepe.

Tisto asimptomatsko prebolevanje vi mal halucinirate. Sj če si skos doma v kleti zaprt res ne moreš zbolet ne pa govort da maš first hand izkušnje z asimptomatskim prebolevanjem.


Pod prvo točko, cepljen že 2x, to očitno razlagam danes že drugemu lockdownerju.

Asimptomatske si nisem jaz izmislil ampak stroka, ti so baje največje grožnja babicam in dedkom. Zapiranje v kleti ni moja ideja/želja ampak zanjo navijate lockdownerji.

Raptor F16 ::

gozdar1 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Lockdownerji so pičke, ki se skrivajo po kleteh, zaradi dveh asimptomatskih.


Še vedno ne spremeni dejstva da ste necepilci problem ki zavlačuje vse ukrepe.

Tisto asimptomatsko prebolevanje vi mal halucinirate. Sj če si skos doma v kleti zaprt res ne moreš zbolet ne pa govort da maš first hand izkušnje z asimptomatskim prebolevanjem.


Pod prvo točko, cepljen že 2x, to očitno razlagam danes že drugemu lockdownerju.

Asimptomatske si nisem jaz izmislil ampak stroka, ti so baje največje grožnja babicam in dedkom. Zapiranje v kleti ni moja ideja/želja ampak zanjo navijate lockdownerji.


A ni fajn ko te nekdo kar popredalčka ?

Je lušno, ane ? Antivexxer

Nimajo veze dejstva važn da predalčkamo ;)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

zmist ::

gozdar1 je izjavil:

Pod prvo točko, cepljen že 2x, to očitno razlagam danes že drugemu lockdownerju.


In seveda smo ti vsi verjeli ;)

Kot je Raptor povedal, za lockdown ukrepe so krivi necepljeni, tezi njim (tako kot jim mi ;))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

HappyPills ::

Antivexxer je kot alkoholik za volanom ki pravi da je vseen ce nabasan voz, ker se tut trezni zaletavajo. Groznja druzbi pac.

sbawe64 ::

The Safety of COVID-19 Vaccinations--We Should Rethink the Policy
https://www.mdpi.com/2076-393X/9/7/693/...
Vezano na Izrael in cepljenje
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

ajdov2 ::

Za ukrepe ste krivi izključno lockdownerji ne pa necepljeni. Necepljen je sprejel tveganje okužbe. Lahko se mu izide, lahko pa ne. Za ukrepe pa ni kriv.

A110 ::

Seveda je. Če je posameznik tako neumen, da "upa" sprejeti tveganje za škodo ne zgolj sebi temveč tudi okolici ga mora družba ustaviti. Če hočeš ogrožati sebe ok, tvoja izbira. Ampak ko začneš ogrožati tudi druge to ni zgolj problem tebe, ampak celotne družbe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

Seveda je. Če je posameznik tako neumen, da "upa" sprejeti tveganje za škodo ne zgolj sebi temveč tudi okolici ga mora družba ustaviti. Če hočeš ogrožati sebe ok, tvoja izbira. Ampak ko začneš ogrožati tudi druge to ni zgolj problem tebe, ampak celotne družbe

Drugi se imajo možnost cepit in s tem močno zmanjšati svoje tveganje.

A110 ::

Ne, nekateri se ne smejo. Pa tudi cepivo ne "prime" pri vseh enako. Nobeno cepivo ni 100% učinkovito in zato je potrebno, kot družba imeti dovolj odgovornosti. AMpak sebičen egoist kot si ti tega očitno noče razumeti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

ajdov2 ::

A110 je izjavil:

Ne, nekateri se ne smejo. Pa tudi cepivo ne "prime" pri vseh enako. Nobeno cepivo ni 100% učinkovito in zato je potrebno, kot družba imeti dovolj odgovornosti. AMpak sebičen egoist kot si ti tega očitno noče razumeti

Zakaj bi jaz tvegal svoje zdravje zaradi njih?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

zmist ::

ajdov2 je izjavil:

Za ukrepe ste krivi izključno lockdownerji ne pa necepljeni. Necepljen je sprejel tveganje okužbe. Lahko se mu izide, lahko pa ne. Za ukrepe pa ni kriv.


Ne bo drzalo. Ce so vsi cepljeni je nevarnost okuzb tako zmanjsana, da ne rabis lockdowna. Povrocili ste ga pa necepljeni. Se pred pa tisti, ki ste bili tako "cool", da se niste drzali lockdowna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

A110 ::

ajdov2 je izjavil:

A110 je izjavil:

Ne, nekateri se ne smejo. Pa tudi cepivo ne "prime" pri vseh enako. Nobeno cepivo ni 100% učinkovito in zato je potrebno, kot družba imeti dovolj odgovornosti. AMpak sebičen egoist kot si ti tega očitno noče razumeti

Zakaj bi jaz tvegal svoje zdravje zaradi njih?



Ker s cepivom tvegas dosti manj, le da so preneumen ali prezaslepljen da bi to doumel. Če ti pa koncept verjetnosti ni jasen pa ti ponudim kakšno učno uro izobraževanja. Raje zrvujem uro svojega časa kot da moram še naprej brati tvoje nebuloze

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

FoxKnox ::

Edino 100 % precepljenost nudi čredno imunost pred virusom.Vsak procent izven tega daje virusu možnost za širjenje.
Pri nas imamo cca 30 % precepljenost in še realno dodatno cca 20 % prekuženost, kar daje virusu možnost širjenja v polovici populacije.Prav to bo jeseni pri nas eskaliralo.Lockdowna pa ne bo, vsaj na nivoju države ne.Bodo pa lockdown ali bolje izolacijo uvedle javne institucije, firme, transport, javni prevoz za necepljene.Pogoj PCT bo verjetno jeseno veljal povsod v javnem življenju, s poudarkom na cepljenju.Skratka, imate 2 možnosti biti cepljen ali izoliran. Izbira je vaša.
Bodite prepričani : 4. val BO


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60476626 (58128) BigWhale

Več podobnih tem