» »

Princ Harry/Will in Megan Markle in royal family

Princ Harry/Will in Megan Markle in royal family

TrumpDonald ::

Zakaj se je Harry poročil s to žensko in začel družino z njo? Jo res tako zelo ljubi?
Ne pozabimo, tipčku je umrla mati, ko je bil res mlad (9, 10 let?) - to je kar travma pomoje.

Kar se spomnem od njega je verjetno čisto kul dečko, predvsem iz trollerskih razlogov:
- naci cosplay na neki žurki
- en posnetek kako nag igra biljard v vegasu s prijatelji
- baje je ruknu test za pilota in ga položu kasneje

Dosti časa mi je dol viselo zaradi "royal family", odkar sem pa piersa morgana pogledal in njun oprah intervju mi pa res vse skupaj smrdi. Oprah in Megan tako zelo prozorno igrata -- Oprah jasno ve, da jo briga za oba, ona je tam zaradi klikov in ker generira dramo.
Meganino psihopatsko obnašanje je, da narediš dependency in žrtev izoliraš od družine, frendov.
Mislim, da ta ženska to počne. Ne vem veliko o "royal family" ampak če bi onadva vztrajala, da hočeta neko svoje življenje, bi jima že nekako ugodili.

Pa še nečesa ne maram -- zmrdovanja ostalih in komentarjev v slogu "saj mu/jima nič ne manjka", "če bi mel jaz toliko keša bi me brigalo kaj si x misli o y", "navadna seratorja" itd itd. Tudi materialno bogat človek lahko trpi duševno stisko -- morda še hujšo ker sploh ne more anonimne pomoči poiskat ampak tudi če pride k najjačemu terapevtu ima terapevt že težave pri pomoči taki osebi.

Potem so tu še pisci/biografi royal family experti in podobni mazači. Pomoje delajo iz muhe slona, ker nedko na pogrebu starga fotra med bratoma stoji? Pa neka mikrogesta in daljnosežni zaklčjuček kaj to pomeni.

Firebat ::

Nekje sm prebral, da princ Charles želi odvzeti naziv vnuku Archiju (od Harrya pa Meghan otrok). Mogoče še celo Harryu pa Meghan. Baje gre za ogromno vsoto, ki jo davkoplačevalci otoka plačujejo in finančno podpirajo "royal family" in pripadnike nazivov, ubistvu nekakšna renta, ker imaš naziv...

c3p0 ::

Mislim, da si padel v royal yellow press, v UK je to huge biznis. Who cares about those inbreds?

stevemcq_ ::

Meni osebno je to bizarno, da se nekdo iz Slovenije toliko ukvarja s takšnimi in podobnimi stvarmi.

Probaj si najti kakšen hobi v življenju, da ti takšne in podobne zadeve ne bodo šle po glavi na tako lep nedeljski večer.

gumby ::

stevemcq_ je izjavil:

Meni osebno je to bizarno, da se nekdo iz Slovenije toliko ukvarja s takšnimi in podobnimi stvarmi.

Si videl kako žensko zunaj, ko je bila poroka Diane?
my brain hurts

kow ::

Ja, sem jih. Veliko. Gameani ste, da gledate te neumnosti. Najdi si hobi.

Machete ::

To je vazi, sam on je sposoben take rumene brezveznosti izvesti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TrumpDonald ::

Saj imamo hobije, ravno to pravim, da me ni brigal pol kurca za ta RF dramo. Zdaj pa res ne moreš ubežat, ker so ves čas po medijih so me potegnil not. To je res biznis, nek tabloid da harryja/megan na naslovko pa juicy naslov in sem prepričan, da je prodaja vsaj 3x ali 4x več kot običjano.

c3p0 ::

Za pravo sliko dobijo tudi milijon funtičev in več. Zato se ne čudit drenjanju. V bistvu bolana scena. S spremljanjem tega dreka, pa jo le podpiraš.

jshadlsa232 ::

TrumpDonald je izjavil:

Zakaj se je Harry poročil s to žensko in začel družino z njo? Jo res tako zelo ljubi?
Ne pozabimo, tipčku je umrla mati, ko je bil res mlad (9, 10 let?) - to je kar travma pomoje.

Kar se spomnem od njega je verjetno čisto kul dečko, predvsem iz trollerskih razlogov:
- naci cosplay na neki žurki
- en posnetek kako nag igra biljard v vegasu s prijatelji
- baje je ruknu test za pilota in ga položu kasneje

Dosti časa mi je dol viselo zaradi "royal family", odkar sem pa piersa morgana pogledal in njun oprah intervju mi pa res vse skupaj smrdi. Oprah in Megan tako zelo prozorno igrata -- Oprah jasno ve, da jo briga za oba, ona je tam zaradi klikov in ker generira dramo.
Meganino psihopatsko obnašanje je, da narediš dependency in žrtev izoliraš od družine, frendov.
Mislim, da ta ženska to počne. Ne vem veliko o "royal family" ampak če bi onadva vztrajala, da hočeta neko svoje življenje, bi jima že nekako ugodili.

Pa še nečesa ne maram -- zmrdovanja ostalih in komentarjev v slogu "saj mu/jima nič ne manjka", "če bi mel jaz toliko keša bi me brigalo kaj si x misli o y", "navadna seratorja" itd itd. Tudi materialno bogat človek lahko trpi duševno stisko -- morda še hujšo ker sploh ne more anonimne pomoči poiskat ampak tudi če pride k najjačemu terapevtu ima terapevt že težave pri pomoči taki osebi.

Potem so tu še pisci/biografi royal family experti in podobni mazači. Pomoje delajo iz muhe slona, ker nedko na pogrebu starga fotra med bratoma stoji? Pa neka mikrogesta in daljnosežni zaklčjuček kaj to pomeni.

Globohomo elita ima nek dirt na Royal Family, zato so mu vsilili to prezvekano nigerko, da se delajo iz njih norca.

multivac ::

Royal Family je baje do ušes zadolžena pri določenih posameznikih, ki si jih sedaj lastijo.
To, da izgubljamo s tistimi faliranci več kot 5 minut svojega življenja je precej potratno.

Hypathia ::

Ginger & Whinger
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pocen zob ne boli

Oddelek: Loža
448469 (7218) Nagi Bator
»

Obramba pred islamom preveč "radikalna" za Obamo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7410209 (8687) Blisk
»

resnica ali bluz? (Savdska Arabija, USA, ..)

Oddelek: Problemi človeštva
151943 (1269) A. Smith
»

Filmi z "all star" zasedbo

Oddelek: Sedem umetnosti
61791 (1658) gumby
»

Poglejte to tehnologijo? Want eternal life?

Oddelek: Loža
292119 (1537) Grey

Več podobnih tem