» »

Poglejte to tehnologijo? Want eternal life?

Poglejte to tehnologijo? Want eternal life?

Mah ::

http://www.alexchiu.com/affiliates/clic...

Zgleda zanimivo, poglejte, tud če ne verjamete, a bi tud rad sam verjel temu.
Je o Alex Chiu, ki pravi, da je izmisliu nekaj, k ti da večno življenje.
To pravi, da je dosegel z nekimi magneti in ti magneti, naj bi popravili magnetni pretok skozi telo in bi hitreje celile rane, pravi da bi moral te prstane nositi medtem ko spiš. Naj bi ti celo precej upočasnilo staranje.

jest10 ::

BULL.:D

Caligula ::

MA bullshit.

Sicer pa,.. kdo pravi ,da bi bili drugi veseli, ce bi imel ti eternal life?

Narava ti je dala zacasno bivanje pol pa spizdi in daj prostor drugim.
Folk mora crkat, da se lahko zagotavlja svezina.

Si predstavljas stare prdce, ki se ze tako za vsako ceno in na vse kriplje oklepajo svojih stolckov, ce bi lahko pol se dlje ziveli?

Ne zeli si, da bo to kdaj na voljo.
Lih najbolj nekoristen folk in najbolj neeticni posamezniki bi se to sli.

Pametni vedo, da morajo pobrati sila in kopita po dolocenem casu.

Tear_DR0P ::

zakaj hudiča se tip ne preseli pod daljnovod, ali radijsko anteno. tudi te točke oddajajo elektromagnetno sevanje, in na rastline deluje zelo poživljajoče. vse zelo dobro rastejo in se regenerirajo.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Thomas ::

Bull.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Mah ::

Sej ni tok o tem nesmrten življeju, ampag bolj za bolše zdravje. Človek itk ni pripravlejn zs večnost, ampak tuki gre bl za zdravlje. naj bi baje pomagal.

Thomas ::

Tudi bull.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Alexius Heristalski ::

affiliates/clickthru.cgi?id=Xplosive

Mah, ti imaš z vsakim klikom nekaj od tega, ne?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

WTF? ::

PWNED ,lol

dusanr ::

Caligula, ne verjamem ti, ko trdiš da si ne želiš večnega življenja, vsak si ga želi, noben ne želi umret. Grem tudi stavit, da če bi imel na voljo, da bi večno živel, biprvi v vrsti stal.

Alexius Heristalski, mislim da imaš prav, da nas je MAH malo nategnil za svojo denarnico :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dusanr ()

perci ::

vsak si ga želi, noben ne želi umret
A tut un terorist, ki ima okrog žvota prpasanga 15 kil eksploziva in se raztreli na avtobusu? Aja, sej res - tko pride do večnega življenja.

Mah ::

Ni res, nobenga dnarja klele ni, sam je pa res, da čim več klikov, bolš je za to stran za podporo tega Chiu, mogoče res lahk pomaga ta magnet, jz nobenga dnarja ne dobim. Da čim več folka ve za to. Oglejte si sami stran, pa boste vidl a ne, zakaj gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mah ()

dusanr ::

perci: Dobro manijake in ekstremne primere nisem upošteval. Ampak te bom tako vprašal:

perci, ti si ne želiš večno živet?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dusanr ()

perci ::

dusanr: Mislim da ne. Ne bi pa rad zdajle umrl, prav tako pa tudi ne bi rad trpel med umiranjem.

Avenger ::

Jaz te prstane nosim že 22 let in se mi je po enem letu popolnoma normaliziral krvni pritisk, izginile so težave s prebavo, izginil je zadah, nikoli nisem imel težav z erekcijo, v treh letih se mi je pa vid toliko izboljšal, da nisem potreboval več očal, pa tudi oči nimam več tako izbuljenih kot prej, ušesa ne štrlijo več toliko in trepalnice so bolj goste. Star sem 47 let in me velikokrat redarji na vhodih diskotek sprašujejo po osebni, kar menim da veliko pove. Na fotografijah izgledam celo mlajši kot pred 22 leti, ko sem začel nosit čudežne prstane. Vmes nisem imel niti enega prehlada, davice, gnojne zanohtnice ali črnih koz. Aleksa za predsednika!!!!111

P.S. Kliknite semle če želite kupiti prstane. In pomnite, z navadnimi prstani lahko dosežete nesmrtnost, Neodymium prstani so pa 21x močnejši od navadnih prstanov za nesmrtnost. You do the math!!!

:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

Avenger ::

OH SHIT, tole pa MORTE prebrat, jaz sem crknu od smeha. Noro. Fant je napovedal prihodnost in tudi narisal (z barvicami) kako se bo odvijala III. svetovna vojna. :D

Najbrž bi tole sicer spadalo pod funny links, ampak po drugi strani pa prav tako tista tema o 50ih letih laži.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

dusanr ::

hahaha :)

Alexius Heristalski ::

:D

Ubijalsko smešno! Fant obvlada. Ena hujših je tole:
Every leader wants to look like a gentle billionaire in the future; as prestigious as the British royal family, and as handsome as an university professor.


Tale Alex Chiu je kot Mister Džirlo - za vsako težavo ima rešitev!

:P
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Jaz Snake Oil prodajam.. A kupi kdo? ;)

mikkelle ::

zrihtam čaj od mr.đirlota ,shujšaš pa še druge potem moriš kako je dobr>:D
ko rano rani,rano dan zajebe

Mah ::

Avenger, sam dobr si to opisu, konc.

Alexius Heristalski ::

Ne pozabite! Če z izdelkom ne boste zadovoljni, ga lahko vrnete v 90 dneh od dneva nakupa! (Resno.)

Nisem vedel, da večnost traja celih 90 dni?!?8-O
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Thomas ::

> as handsome as an university professor.

>:D

A je to nekoliko nigerijska angleščina? Pa ne vejo, kaj "handsome" pomeni? Mislijo "headsome"? :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tody ::

OLD to smo že enkrat predebatiral in ugotovil da je res BULL...

Caligula ::

Ne zelim si vecnega zivljenja.

Na koncu bi moral bit ze cist otopel ali pa cist zagrenjen. V 100 letih ti ze drugi ali pa ti nim naredis toliko skode, da se ti ne da vec nic prebavljat.

Tistih 80 let pa teh kvalitetnih, to je cist dovolj.

Nejc Pintar ::

To je brezveze ker pol nemorš samomora narest :D
Lahko je biti prvi, če si edini!

dusanr ::

No vsi nasprotujejo večnemu življenju, jaz pa bi z veseljem večno živel, pa še par razlogov zakaj.


Zanima me kaj bo cez 100, 200, 1000 let z našo civilizacijo, kako se bomo razvili, kaj bomo dosegli.

Nikamor se mi nebi mudilo, v 1000 letih bi si verjetno ustvaril imperij :).

Ne maram misli na smrt, umreš pa te več ni, enostavno ko da bi zbrisal disketo (ne verjamem v posmrtno življenje).

Nočem ostaret, se mučit zaradi bolečin, se s težavo premikat, hočem bit vitalen, vedno bit v formi.

Hočem se naučit čimveč stvari, prepotovat čimveč sveta.

Hočem večno živet.

Pa še eno vprašanje off topic:

Glede smrti, malo sem razmišljal glede tega, ko nekateri pravijo, ki so bili klinicno mrtvi in so se spet zbudli, da so videli nekakšno luč, pol eni trdijo da so videli barve, da so se tisti trenutek počutili popolnoma varne, umirjene. Mislite da je možno, da imamo v možganih kakšno kemikalijo, kaera se sprosti ko telo umira in nam da tak občutek, previde, zadnje zadovoljstvo?

Nejc Pintar ::

hm, ta droga se sprosti v telesu v 49. tednu nosečnosti (v otrokovem telesu) in ob smrti, pozabil pa sem kako se imenuje. Ponaredek droge se da dobiti in omogoča najmočnejše halucinacije, traja pa okrog pol ure...
Lahko je biti prvi, če si edini!

nurmaln ::

sam v razmislek moderatorjem

Kaj če bi poste, kjer se uporabnik na novo registrira in isti dan začne trosit gnoj po forumu, začeli brisat?
Če bi bil v prvem postu link s katerim naj bi avtor služil / pridobival nove člane / prodobval točke ali kaj podobnega, pa uporabniško ime zablokiral.;(

@MAH
Če ti nič nimaš od tega zakaj je pol v linku ...affiliates/clickthru.cgi?id=Xplosive pa za koga imaš ti folk na tem forumu?;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()

Grey ::

dusanr:
LOL še en somišljenik. :)) Eternal life za vse...to je prihodnost.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

mislite da bo prišu dan ko ugotovijo način da se živi 200 let+ ?

Oddelek: Loža
364663 (4016) BigWhale
»

Si želite živeti 450 let?

Oddelek: Loža
392436 (1360) Avenger
»

Neumrljivi organizmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
807066 (4972) Thomas
»

Ali se bojite umereti? + neki prašanj... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
655557 (4709) Barakuda1
»

Če bi imeli idealno lečo ...

Oddelek: Znanost in tehnologija
292207 (1468) Thomas

Več podobnih tem