» »

Avtošola - protokol na začetku

Avtošola - protokol na začetku

Argonavt ::

Kakšen je v 21 st. dril protokol avtošol na začetku pred vožnjo, tisti, ki imate izkušnje?
Včasih je bilo:
- Prosti tek/ročna
- Nastavi sedez
- Preveri/nastavi zunanja ogledala
- Preveri/ nastavi notranje ogledalo,
- Volan 10 do 2h

Verjetno kaj pozabil, je zdaj dril kaj drugačen?
  • spremenilo: Argonavt ()

bluefish ::

Predvsem volan 15 do 3h.

HotBurek ::

Fse si lahko nastaviš, brez da avto trajbaš. Kontakt je dost.

Po novem moraš še:
- spraznit pepelnik
- prižgat radio aktual, volumen 8
- prevert, da so vsi prpasani
- preden štartaš, malo zavrtiš mašino v obrate, da preveriš, če kej trokira ali pa svečka prebija
- če si det, si moreš jajce bol gor potegnat zaradi potencialne srbečice, da to ne delaš med vožnjo
- levo roko no vrh volana desno pa na šalthebl, s čimer signaliziraš inštruktorju, da si pripravljen za vožnjo
- luči preverit, da so na puno prižgane (fake daylight je pač fake)
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

zmaugy ::

Dodatno še na socialnem omrežju po izbiri napisat, da greš na vožnjo, kam greš, kako dolgo bo trajalo in kje so ključi od hiše skriti.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

pirat ::

@HotBurek
dodaj se:
- pomeziknes instruktorici in pohvalis njene pajkice

Gagatronix ::

zmaugy je izjavil:

Dodatno še na socialnem omrežju po izbiri napisat, da greš na vožnjo, kam greš, kako dolgo bo trajalo in kje so ključi od hiše skriti.


I lol'd :))

Vetrpiha ::

bluefish je izjavil:

Predvsem volan 15 do 3h.

Dasiravno nas to narobe učijo.
4 40 je prava izbira v 21. stoletju. Ampak pssdt, ne tega omenjati inštruktorju..

IL_DIAVOLO ::

12:00 ali 6:00.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Dober dan ::

Težko je med vožnjo na kvader pisat twit, sporočilo, nastavljati stoploose na binancah, itd. z eno roko, tako da pride v poštev tudi motanje volana s koleni, ko je to potrebno. Če bo kdo iskal v literaruri, je to v poglavju, kjer piše, da mora voznik prilagoditi vožnjo razmeram. Predlagam levo nogo, da lahko z desno nogo nemoteno pritiskamo na plin/gas.

HappyPills ::

Najprej daš gor masko.

MonoPattern ::

Sprednje ogledalo naštimaj tako, da lahko vedno preveriš frizurco,če izgledaš grdo, te lahko vrže.

GrX ::

Kaj je z "avtošola" temami v zadnjem času? Ne razumem zakaj toliko vprašanj za vsak mišji kakec? A ni za morebitne nejasnosti lažje povprašati inštruktorja?

TrumpDonald ::

Najbolj važno je, da vzameš paket in glej da ima inštruktor posebej s.p., se pravi da daš avtošoli samo za teorijo, PP in kartonček, inštruktorju pa ločeno na upn obrazcu plačaš, jaz sem mu plačeval po vožnji. Zdaj je boljše da vzameš pavšal ur, ker grejo cene nenormalno gor.

Dober dan ::

Jaz predlagam, da uporabljate javni prevoz. Boste zeleni, pa še prišparate. Koga briga, kako se drži volan. Za poflikat pa en električen skiro.

Gagatronix ::

GrX je izjavil:

Kaj je z "avtošola" temami v zadnjem času? Ne razumem zakaj toliko vprašanj za vsak mišji kakec? A ni za morebitne nejasnosti lažje povprašati inštruktorja?


Lih vceraj se mi zdi je Danjel spet nekaj trolal, pa se mi zdi, da je ena tema bila o avtosoli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje lahko voziš brez izpita? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
537040 (4743) DePalmo
»

Dobri inštruktorji - avtošole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6033032 (12432) mtp2
»

Izpit za avto.Vaja izven avtošole.

Oddelek: Na cesti
427049 (5704) globoko grlo
»

Napake pri izpitni vožnji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15248143 (28089) gddr85

Več podobnih tem