» »

Kako si upate nalagati vsebine nelegalno

Kako si upate nalagati vsebine nelegalno

alese ::

Jaz si tega ne upam. Slišal sem, da je zakonodaja huda in če te dobijo te lahko tožijo in dobiš visoke odškodninske in sicerjšnje kazni. Mogoče kakšne izkušnje, pomoč, nasveti.

noob96 ::

Res je, jaz ti svetujem in pomagam z nasvetom. Jaz tudi ne upam

8====D~~ ::

Brez skrbi g. policaj, vsi uporabniki Slo-Techa smo vestni in zgledni državljani, ki spoštujemo zakone in policijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 8====D~~ ()

enemon ::

Shintaro 2?

sincostan ::

Jaz si vse izposodim v knjižnici. Imajo še več kot rabim. Članarina je pa par 10eur letno.

thetech ::

sincostan je izjavil:

Jaz si vse izposodim v knjižnici. Imajo še več kot rabim. Članarina je pa par 10eur letno.

Serije tudi?

c3p0 ::

Ja, Prijatelje imajo na DVDjih.

Tribal ::

Sam imam netflix in za mojo potrebo je več kot dovolj vsebine za zabavo tisto malo časa ko ostane za TV.

alese ::

Povsem narobe ste razumeli. Jaz nisem ovaduh niti ne državni organ. Mene kdaj zamika, da bi si kdaj kaj dol pobral pa ne bom , ker ne upam. Zanima me kakšne so kazni, kateri zakon to ureja in če je kdo že nasankal.

Baja ::

pri nas? ne. tak da lahko gres brez skrbi rozice nabirat. za osebno uporabo. če pa boš v sluzbi kaksne aplikacijske rozice nabiral pa je lahko štala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

;-) ::

Lahko gres rožice nabirat, kako boš s tem spal pa je druga pesem.

MIHAc27 ::

Včasih je bil to nacionalni šport. Kolk sem včasih CD-DVD-jev prepekel. Sedaj imam pa en 'cake' gotovo že več let nedotaknjen.
Fizičnih oseb ne kaj dosti tudi ne preganja po Sloveniji, vsaj v novicah ni nikoli nič...pa si ljudje upajo.
Za kaj pa rabiš 100Mb+ download če pa ne za serije, filme dol vlečt?

Gagatronix ::

Leta 2021 imeti opticni pogon v racunalniku je tudi svojevrsten absurd.

Ben Dover ::

Tle je ena roža

UganiKdo ::

alese je izjavil:

Povsem narobe ste razumeli. Jaz nisem ovaduh niti ne državni organ. Mene kdaj zamika, da bi si kdaj kaj dol pobral pa ne bom , ker ne upam. Zanima me kakšne so kazni, kateri zakon to ureja in če je kdo že nasankal.


Kazni za dol pobirat pri nas ni, ker je dovoljeno naredit tri kopije avdio/video vsebin za lastne potrebe.

Machete ::

Ne se hecat, ti sam loudaj.
A vseeno kupi, kar želiš podpirati. Ker saj veš, če ne bo nihče plačal, tega več ne bo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3p0 ::

Težko jim bo tudi dokazat finančno korist, ki si jo imel, ko si nekaj sharal.

UganiKdo ::

Zakaj pa bi rabili dokazovat finančno krist pri sharanju? Deljenje avdio/video vsebin brez ustreznih avtorskih pravic, je samo po sebi prekršek neodvisno od tega ali ima posameznik premožensko korist ali ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spremembe kazenskega zakonika na obzorju (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
17640393 (31054) BlueRunner
»

Joker Arhiv Iger

Oddelek: Igre
51332 (1071) Bor H
»

Vesel Božič in srečno 2005

Oddelek: Problemi človeštva
462693 (1927) zlabo
»

Se bo internet optimiziral?

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
92249 (2249) Poldi112
»

Kanadski internetni ponudniki v boj s CRIA

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
82443 (2443) MrStein

Več podobnih tem