» »

Igre (brez lastne teme)

Igre (brez lastne teme)

««
27 / 28
»»

oo7 ::

Tormented Souls 2: Exclusive 24 Minutes of Gameplay




Tormented Souls 2 promises to have a haunting atmosphere, twisted puzzles, terrifying enemies, and a harrowing story. Players can also expect gruesome psychological horror, intense combat, relentless suspense, and nightmarish locations.

PQube will release the game on PC in 2025.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Kaj je tole zgleda kot nek NEXT GEN METAL GEAR ? :D

Black State - Official Reveal Trailer



Developer Motion Blur has announced Black State, a visually stunning new third-person action-adventure for PC that, if this gorgeous announcement trailer is accurate, mixes the espionage action of Metal Gear Solid with the reality-bending portal tech of Portal. It's powered by Unreal Engine 5.




Gameplay za igro Black State




Zgleda res dobro tale igra.

oo7 ::

Tole pa je lahen naslov igre za zapomnit si :)

PVKK: Planetenverteidigungskanonenkommandant Gameplay Overview - Future Games Show Gamescom 2024


Our final Ones to Watch yearbook entry for this year's Gamescom showcase concerned PVKK: Planetenverteidigungskanonenkommandant, an immersive bunker simulator where you manage a planetary defence cannon. It's coming to PC in 2025.








Will: Follow the Light Reveal Trailer - Future Games Show Gamescom 2024



The Future Games Show at Gamescom continued its streak of world premieres with WILL: Follow The Light, a first-person, story-driven adventure game set in harsh, weathered environments. It's coming to PC and consoles in 2025






SPINE Gameplay Trailer - Future Games Show Gamescom 2024


A gameplay trailer for the gun-fu brawler SPINE spin-kicked its way into the Future Games Show at Gamescom, scored by Le Castle Vania, of John Wick fame. SPINE is coming soon to PC and consoles.







The Spirit of the Samurai Gameplay Trailer - Future Games Show Gamescom 2024


New gameplay from The Spirit of the Samurai debuted during the Future Games Show at Gamescom. This hand-crafted action adventure, inspired by Japanese mythology, is coming to PC in Fall 2024.

oo7 ::

Memoriapolis Gameplay Trailer - Future Games Show Gamescom 2024


A new trailer for Memoriapolis aired during the Future Games Show Expansion Pack. It's an immersive simulator in which you construct the ultimate city, nurturing culture and building wonders to create the capital of capitals. Memoriapolis will launch into early access on August 29th.




Mandragora Gameplay Trailer - Future Games Show Gamescom 2024


Mandragora is a sidescrolling soulslike with spine-chilling enemy designs, and an all-new trailer dropped during the Future Games Show Expansion Pack. It's coming to PC and consoles later this year.

DejchSLO ::

Poleg Litle Nightmares 3 dobimo še tole mojstrovino!

oo7 ::



Lies of P nadlajevanje bi lahko imelo odprti svet.


Job Listing - The Field Level Designer listing on the developer's official site asks for "extensive experience playing open-world games."

oo7 ::

Crytek je nekaj časa delal na igri Crysis Next nato pa so igro ukinili.

Crysis Next - S?zd?r?lan Gameplay


Nanosuit 3.0 found in Crysis Next

oo7 ::

Call of Duty: Black Ops 6 - The Replacer Teaser Trailer



Call of Duty: Black Ops 6 - Multiplayer Gameplay




Call of Duty: Black Ops 6 - Multiplayer Maps, Movement and Operators Overview




Call of Duty: Black Ops 6 - Weapons, New Challenges and Ranked Play Overview




Call of Duty: Black Ops 6 - Official Beta Trailer




Call of Duty: Black Ops 6 Zombies - Official Liberty Falls Trailer

Gagatronix ::

Call of Poopy.

Kayzon ::

oo7 je izjavil:

Crytek je nekaj časa delal na igri Crysis Next nato pa so igro ukinili.

Crysis Next - S?zd?r?lan Gameplay


Nanosuit 3.0 found in Crysis Next


Skoda ker je prvi Crysis eden najboljsih fps iger vseh casov. Pa dokazal je crytek da se vedno zmore delati res dobre fps igre z Hunt igro,skoda k ne naredijo single player kampanje sj je univerza igre zelo zanimiva (western horror themed).

oo7 ::

Kayzon je izjavil:


Skoda ker je prvi Crysis eden najboljsih fps iger vseh casov. Pa dokazal je crytek da se vedno zmore delati res dobre fps igre z Hunt igro,skoda k ne naredijo single player kampanje sj je univerza igre zelo zanimiva (western horror themed).


Hunt nisem nikoli igral ravno zaradi tega, ker ni SP.
Dela pa Crytek trenutno igro Crysis 4.

oo7 ::

Spet sanjajo o višanju cen iger.

Baldur's Gate 3 Developer Thinks All Games Should Cost More at a Base Level, Says GTA 6 Might Raise Prices Over $70
https://mp1st.com/news/baldurs-gate-3-d...


Se bo pa čakalo na razne razprodaje. Igre za 70 eur lahko kar imajo.

oo7 ::

Hideaki Itsuno direktor iger kot so Devil May Cry in Dragon S Dogma zapušča CAPCOM po več kot 30 letih.

oo7 ::



Borderlands 4 will add "4 brand-new Vault Hunters," and the devs want classes to add depth to the RPG mechanics but not "at the cost of complexity"

https://www.gamesradar.com/games/border...

oo7 ::

Igre katere izidejo septembra




9/3: The Casting of Frank Stone
9/3: Harry Potter's Quidditch Champions
9/3: Age of Mythology: Retold
9/6: Astro Bot
9/6: NBA 2K25
9/6: Ace Attorney Investigations Collection
9/9: Warhammer 40K: Space Marine II
9/12: Test Drive Unlimited: Solar Crown
9/17: Final Fantasy 16 (PC)
9/17: The Plucky Squire
9/19: Enotria: The Last Song
9/19: God of War: Ragnarök (PC)
9/19: Dead Rising: Digital Deluxe Remaster
9/20: Frostpunk 2
9/24: Ara: History Untold
9/24: Greedfall 2: The Dying World (Early Access)
9/24: Epic Mickey: Rebrushed
9/26: The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom
9/27: EA Sports FC 25
9/30: Starfield - Shattered Space

JanBrezov ::

The Forever Winter - Official Early Access Announcement Video

oo7 ::

JanBrezov je izjavil:

The Forever Winter - Official Early Access Announcement Video



Sem dal na wichlisto. Zgleda zanimivo in dober video.

oo7 ::



Letos najbolj woke igra popolnoma pogorela >:D

Gre za igro Dustborn katero so proglasili za Antifa trening program :))

Dustborn igro so naredili pri Norveškem studiju Red Thread Games kateri so prejeli finance od Norveškega filmskega inštituta v višini 1,4 mio $ in 150 K eur od EU - Creative EU grant program.


Na Steamu ima igra trenutno 25 igralcev največ jih je imela skupno pa 76 :)


Woke Media Attempt To Convince Gamers To Buy 'Dustborn,' It Is Not Working
https://thatparkplace.com/woke-media-at...

"The Wokest Game Ever" 'Dustborn' Has Abysmal Player Numbers On Release Day
https://thatparkplace.com/the-wokest-ga...


Tudi USA ima prste vmes :|

Dustborn is a MASSIVE failure of a video game. And we know it was bankrolled, in part, by the Norwegian government. But it would appear that the U.S. government kicked in $275,000 to help create an "anti-disinformation video game" which seems to be... you guessed it... Dustborn.

https://clownfishtv.com/dustborn-dei-vi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

Kayzon je izjavil:


Skoda ker je prvi Crysis eden najboljsih fps iger vseh casov. Pa dokazal je crytek da se vedno zmore delati res dobre fps igre z Hunt igro,skoda k ne naredijo single player kampanje sj je univerza igre zelo zanimiva (western horror themed).


Hunt nisem nikoli igral ravno zaradi tega, ker ni SP.
Dela pa Crytek trenutno igro Crysis 4.

Jaz sem končal 1ko in 2ko, trojke nisem igral, je vredna preigranja?

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kayzon je izjavil:


Skoda ker je prvi Crysis eden najboljsih fps iger vseh casov. Pa dokazal je crytek da se vedno zmore delati res dobre fps igre z Hunt igro,skoda k ne naredijo single player kampanje sj je univerza igre zelo zanimiva (western horror themed).


Hunt nisem nikoli igral ravno zaradi tega, ker ni SP.
Dela pa Crytek trenutno igro Crysis 4.

Jaz sem končal 1ko in 2ko, trojke nisem igral, je vredna preigranja?


Ja se splača preigrati.

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kayzon je izjavil:


Skoda ker je prvi Crysis eden najboljsih fps iger vseh casov. Pa dokazal je crytek da se vedno zmore delati res dobre fps igre z Hunt igro,skoda k ne naredijo single player kampanje sj je univerza igre zelo zanimiva (western horror themed).


Hunt nisem nikoli igral ravno zaradi tega, ker ni SP.
Dela pa Crytek trenutno igro Crysis 4.

Jaz sem končal 1ko in 2ko, trojke nisem igral, je vredna preigranja?


Ja se splača preigrati.

Kje pa si jo igral PC ali PS?

Kayzon ::

Je to sploh vprasanje?! Pc of course, moras res biti posebnez da igras fps igre na gamepadu ;((

DejchSLO ::

Kayzon je izjavil:

Je to sploh vprasanje?! Pc of course, moras res biti posebnez da igras fps igre na gamepadu ;((

Če imaš švoh laptop kot jaz, določene ne morš, zato jih igram pa na konzoli. Je pa odvisno od igraćke kako majo aim zrihtan, če je uredu, se da kar uredu igrat, če pa ne je pa taka muka, da se vn ne vidš.

Gagatronix ::

Nekatere igre imajo cisto soliden sistem za igranje s kontrolerjem, najsi bo na racunalniku ali na konzoli. Imas pa tudi na PC-ju FPS igre, ki imajo obupne kontrole, tako da PC ni samoumevno najboljsa izbira.

Kayzon ::

Morate se zavedati da na konzolah je autoaim vklopljen tudi kadar je izklopljen (Sem si lastil vec playstationov).

Gagatronix ::

In tvoj point je ... kaj tocno ? Ne si domisljat, da si z misko in tipkovnico nek bog, ker ti moderni spili bolj asistirajo, kot si ti domisljas. :)

DejchSLO ::

Kayzon je izjavil:

Morate se zavedati da na konzolah je autoaim vklopljen tudi kadar je izklopljen (Sem si lastil vec playstationov).

Not to vsekakor ni res. Recimo pri RDR2, če imaš izklopljen autoaim ga ni nič, in je na kontrolerju totalno neigralno. Večinoma je tko autoaim off, default opcija je partly autoaim, pol maš pa čisti autoaim da takoj k daš aim te butne avtomatično k najbližjemu nasprotniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

Kayzon ::

Gagatronix je izjavil:

In tvoj point je ... kaj tocno ? Ne si domisljat, da si z misko in tipkovnico nek bog, ker ti moderni spili bolj asistirajo, kot si ti domisljas. :)


Bog sem bil mogoce 2004/2008 ko smo igrali v klanih zdej pa samo povem da je igranje fps iger z gamepadom navadno mucenje. Isto kot je mucenje igranje dirskaske igre s tipkovnico :))

jijetelu ::

Kayzon je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

In tvoj point je ... kaj tocno ? Ne si domisljat, da si z misko in tipkovnico nek bog, ker ti moderni spili bolj asistirajo, kot si ti domisljas. :)


Bog sem bil mogoce 2004/2008 Γko smo igrali v klanih zdej pa samo povem da je igranje fps iger z gamepadom navadno mucenje. Isto kot je mucenje igranje dirskaske igre s tipkovnico :))

o mucek neveden, teb tok v življenju ni jasn :D

Gagatronix ::

Kayzon je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

In tvoj point je ... kaj tocno ? Ne si domisljat, da si z misko in tipkovnico nek bog, ker ti moderni spili bolj asistirajo, kot si ti domisljas. :)


Bog sem bil mogoce 2004/2008 ko smo igrali v klanih zdej pa samo povem da je igranje fps iger z gamepadom navadno mucenje. Isto kot je mucenje igranje dirskaske igre s tipkovnico :))


Oh sweet summer child. :))

Kayzon ::

A ste vidli SONYjev Conrad bojo ze ukinili po 2 tednih odkar je vn prsla,zapravili 200 milijonov in eden od herjoev s katerim lahko igras je debela crnka (transsister).

Lahko kle recemo "Go Woke Go Broke" ?! ;((

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

A ste vidli SONYjev Conrad bojo ze ukinili po 2 tednih odkar je vn prsla,zapravili 200 milijonov in eden od herjoev s katerim lahko igras je debela crnka (transsister).

Lahko kle recemo "Go Woke Go Broke" ?! ;((


Saj je prav, da se jih udari tam kjer najbolj boli. Po denarnici.

jijetelu ::

Sony je ze lansko leto na polno zajadral v te live servis igre, in tud woke gor al dol, sem prepričan da bodo vse te igre polomija, kar je skoraj 2 milijarde vložka v sranje, namesto prvovrstne SP igre, ki jih Sony zna pripraviti. Sej zato pa ni nic od Sonya ta leto, pa naslednje tud bolj drek

Kayzon ::

Sori samo se te "first party" sony igre so navadno sranje ze zadnjih 10 let. Kje so ti casi PS2ke k si imel res nesteto dobrih in zanimiv ter UNIKATNIH iger. Zdej kar zna sony delati je samo nekaksn "cinematic" experience :))

DejchSLO ::

Kayzon je izjavil:

Sori samo se te "first party" sony igre so navadno sranje ze zadnjih 10 let. Kje so ti casi PS2ke k si imel res nesteto dobrih in zanimiv ter UNIKATNIH iger. Zdej kar zna sony delati je samo nekaksn "cinematic" experience :))

Sony od dosti drugih teh velikih tvrdtk npr. Blizzard, Activision, EA, Ubisoft, Microsoft ma še zmer konkretno dobre ekskluzive kokr kol obrneš oz. imel vsaj do PS5 ere, bomo vidl kaj bodo zdej sprčkal. Je pa to tko, dobivamo skoz močnejši hardware, igre bodo vedno bolj filmske, kaj pa pričakuješ, da bo folk kupoval nove konzole z grafiko PS2 ere ali 16bit, ali izometričnega pogleda in inovativnega gameplaya? Folk pač načeloma pade na ta prvo viden "napredek", za ostalo so pa indie igre. Sam ne morš pa trdit, da sony ekskluzive so samo cinematic, ker pač niso. Tko da zaenkrat hvala bogu, da je Sony še zmer dokaj uredu z občasnimi glupimi lapsusi in da imamo Rockstar, ajde pa FromSoftware (sam jz to ne igram), vse ostalo je pa tok zaplaval v drek mikrotransakcij, bednih karakterjev in zgodb, da o repatativnem gameplayu ne govorimo.

oo7 ::



Warhammer 40,000: Space Marine 2 trenutno 84% na opencritic - https://opencritic.com/game/17120/warha...

Gagatronix ::

DejchSLO je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Sori samo se te "first party" sony igre so navadno sranje ze zadnjih 10 let. Kje so ti casi PS2ke k si imel res nesteto dobrih in zanimiv ter UNIKATNIH iger. Zdej kar zna sony delati je samo nekaksn "cinematic" experience :))

Sony od dosti drugih teh velikih tvrdtk npr. Blizzard, Activision, EA, Ubisoft, Microsoft ma še zmer konkretno dobre ekskluzive kokr kol obrneš oz. imel vsaj do PS5 ere, bomo vidl kaj bodo zdej sprčkal. Je pa to tko, dobivamo skoz močnejši hardware, igre bodo vedno bolj filmske, kaj pa pričakuješ, da bo folk kupoval nove konzole z grafiko PS2 ere ali 16bit, ali izometričnega pogleda in inovativnega gameplaya? Folk pač načeloma pade na ta prvo viden "napredek", za ostalo so pa indie igre. Sam ne morš pa trdit, da sony ekskluzive so samo cinematic, ker pač niso. Tko da zaenkrat hvala bogu, da je Sony še zmer dokaj uredu z občasnimi glupimi lapsusi in da imamo Rockstar, ajde pa FromSoftware (sam jz to ne igram), vse ostalo je pa tok zaplaval v drek mikrotransakcij, bednih karakterjev in zgodb, da o repatativnem gameplayu ne govorimo.


Ekskluzivno ze dobro desetletje kakajo v svojo lastno skodelo.

oo7 ::

Titan Quest II | Demo Gameplay Dev Commentary




Nemesis, Goddess of Retribution, is out of control. She is corrupting the Threads of Fate and punishing all those who oppose her. Take up your weapon, fight alongside gods, and change fate itself in Titan Quest 2, an action RPG inspired by Greek mythology.

Release Date: Coming soon

oo7 ::

jijetelu je izjavil:

Sony je ze lansko leto na polno zajadral v te live servis igre, in tud woke gor al dol, sem prepričan da bodo vse te igre polomija, kar je skoraj 2 milijarde vložka v sranje, namesto prvovrstne SP igre, ki jih Sony zna pripraviti. Sej zato pa ni nic od Sonya ta leto, pa naslednje tud bolj drek



2025 naj bi SONY začel končno izdajati ekskluzive za PS5.

DejchSLO ::

PS5 bom jaz kupil pomoje zaradi GTA6

yoco ::

Space Marine 2 nima lastne teme? Zanima me samo, kako se vam zdi igranje na tipkovnici+miški? Meni je zelo leseno, še posebej ko moraš uporabljati melee orožje!

oo7 ::

yoco je izjavil:

Space Marine 2 nima lastne teme? Zanima me samo, kako se vam zdi igranje na tipkovnici+miški? Meni je zelo leseno, še posebej ko moraš uporabljati melee orožje!


Bom počakal na konkretno znižanje. Menda je kampanija dolga samo 6 ur za to ne dam 60 eur. Multiplayer me pa ne zanima.

Horas ::



enostavno, ne kupimo, ne vlečemo, ne igramo!

en je napisal da bi mogla bit opcija disable gay mode. PROSIM!!! opcija bi morala biti če že enable gay mode, pa še to nekje globoko skrita!!!

če ne pa naj delajo posebej igre za te izrodke človeštva!!!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

opeter ::

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Space Marine 2 nima lastne teme? Zanima me samo, kako se vam zdi igranje na tipkovnici+miški? Meni je zelo leseno, še posebej ko moraš uporabljati melee orožje!


Bom počakal na konkretno znižanje. Menda je kampanija dolga samo 6 ur za to ne dam 60 eur. Multiplayer me pa ne zanima.


Tako. Kampanja je vsaj za kakšno poldrugo uro, do dve uri krajša kot v stari igri (prvi THQ-jev WH40K: Space Marine 1 je imel kampanjo dolgo okoli slabih 8 ur).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kayzon ::

Meni igralno zgleda kot igra iz casov x360 in ps3 iger 8-O

opeter ::

Kayzon je izjavil:

Meni igralno zgleda kot igra iz casov x360 in ps3 iger 8-O


Kakšna pa naj bi bila? Gre za akcijsko/streljaško igro iza hrbta ali kako se temu pravi (tretjeosebna?). Tu pa tam najdeš kakšen nov kos orožja/opremo, oziroma nadgradnjo, to dodeliš obstoječi opremi ali pa zamenjaš ... Greš iz točke A do B.

Ne vem, kaj si pričakoval?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

DejchSLO ::

Space Marines 2 men zgleda čist fajn, ga pa ne morm igrat, ker imam prešvoh laptop na PS4 ga pa ni.

oo7 ::



Ubisoft Has Lost Over 80% of Its Value In Past 5 Years


With Over 20k Employees Ubisoft Situation Is Now Serious!



Ubisoft was one of the best developers back in the golden age of gaming.
However, the developer has stopped listening to its fandom and caters to the modern audience.
Due to recent failures, the giant has lost 80% of its value in the past few years, and the situation seems to be getting even worse.


https://tech4gamers.com/ubisoft-lost-80...

jijetelu ::

oo7 je izjavil:



Ubisoft Has Lost Over 80% of Its Value In Past 5 Years


With Over 20k Employees Ubisoft Situation Is Now Serious!



Ubisoft was one of the best developers back in the golden age of gaming.
However, the developer has stopped listening to its fandom and caters to the modern audience.
Due to recent failures, the giant has lost 80% of its value in the past few years, and the situation seems to be getting even worse.


https://tech4gamers.com/ubisoft-lost-80...


Če bi bankrotiral par let nazaj, jih tud pogrešal ne bi

free_rider ::

Čez 2 uri izide Satisfactory 1.0.

https://www.satisfactorygame.com/

Satisfactory is an upcoming and currently Early Access factory simulation game created by Swedish video game developer Coffee Stain Studios. It is a 3D first-person open world exploration and factory building game. The player, a "Pioneer", is dropped onto an alien planet with a handful of tools and must exploit the planet's natural resources to construct increasingly complex factories for automating all resource needs. The initial goal is to construct a space elevator and begin supplying the company the player works for (FICSIT Inc.) with increasingly numerous and complex components for their unknown purposes. These exports unlock access to new technology that make the next export possible. The factory building aspect of the game has been described as a first-person and 3D version of Factorio.
««
27 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Frostpunk (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
659140 (185) oo7
»

Hitman (World of Assassination trilogy, 2016 - 2021) [Hitman 6] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20746321 (1113) oo7
»

Hellblade (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11314999 (1067) oo7
»

Atomic Heart (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13115373 (2978) oo7
»

Manj znane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15032272 (5012) D3m

Več podobnih tem