» »

Golf 5 1.9 tdi kdo vozil

Golf 5 1.9 tdi kdo vozil

zobnik ::

Mal firbcam, sam tko me zanima, če je kdo vozil kaj podobnega s 300.000km in kolk je menjava vztrajnika/sklopko, turbina....šobe, pumpa, ....

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

A110 ::

Imamo 12let starega. 100.000km, zaenkrat vse razen sklopke in akumulatorja se prvo

lonewolf_ ::

Imamo doma od 2009, menjava turbine 2x, pa tudi vztrajnik in sklopka. Ima komaj nekaj čez 300k, ampak turbina (obnovljena) z delom je prišla 600€, vztrajnik+sklopka okoli 1200€. Ampak naš je bil malo razbit, česar pa nismo vedeli do 2 meseca po nakupu, ko smo ugotovili da kompresor za klimo ne dela in smo raziskovali dalje. Praktično smo ga na koncu dobili skoraj zastonj, čeprav je imel takrat ceno okoli 10k.
Več ko 2000€ ne bi smel dat zanj, zato ker se za tako ceno vozijo kot po maslu v Bosno :)
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

zobnik ::

A110 je izjavil:

Imamo 12let starega. 100.000km, zaenkrat vse razen sklopke in akumulatorja se prvo


100.000km pa ste že menjal sklopko?

zobnik ::

V bistvo sem tega v živo gledal poleg ostalih
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

hojnikb ::

zakaj bi kupoval tak krs? mk5 kupis zarad 1.9tdi, ne pa tega gnilega bencinarja.
#brezpodpisa

zobnik ::

Da je bencinar sem pol šele vidu, pač pogledal si avto sam vizualno.

Aston_11 ::

Za ta dnar bi lahko že starejše VI gledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

zobnik ::

Je pa zanimivo da se je tale že prodal l.2005 cena je bla mislim da okol 2500 evrov

Aston_11 ::

Če so clioti toliko, ki so stali pol manj, bodo pa tudi golfi za vsaj toliko

hojnikb ::

2500€ za bencinskega 16 let starga golfa je norost.
#brezpodpisa

Aston_11 ::

Za dizla nič manjša. Si misliš, da grem za mojega 12 let starega zobniku prodajati in bi mi potem še zbijal ceno. Za take imam samo eno besedo - je vse kar je našel že upšoštevano v ceno, sicer bosna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

hojnikb ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

evo prfekten shitbox za zobnika. Po tej izkusnji bo gledal sam se nove :)
#brezpodpisa

__Devil__ ::

Jaz vozim ta avto, 90km model kupil sem ga 2018, letnik 2006, od prvega voznika, imel je okrog 300.000 prevoženih. Zdaj jih ima 330k. Zaenkrat vse super, dober avto, nobenih težav z mašino, edino leva stran zvočnikov mi ne deluje po menjavi radia, je imel kdo tak problem? Kako rešit ali je potrebno samo stike preverit v vratih? Rad bi tudi zamenjal/nadgradil zvočnike z malenkost boljšimi (vocal?, pioneer, alpine?).

Poraba je mala (5-5.5), 1100 ali tudi 1200km z enim tankom, če si res varčen, sicer nisem probal, ker ne vozim na lučko :)). Zelo lepo ohranjen, težave (na tehničnem) sem imel samo z zavornim cilindrom, ki pa je mehanik dal obnovljenega noter in je letos spet crknil. Težava z ročno, treba jo je bilo nastavit po menjavi cilindra, menjava gum in centriranje. Avto gre v nulo. Najboljši avto če mene vprašaš. Bi imel močnejšo mašino (140-180km) ampak je dejansko ne rabim za krajše relacije. Napolnit je bilo treba klimo ter en cenejši del zamenjat (radiator semizdi), menjava zavornih ploščic in diskov. Upam, da me turbina zdrži =). Edini problem trenutno poleg zvočnikov je to, da se je blago na stropu avta odlepilo, verjetno bi prišlo predgrago vse na novo naret, zato sem samo zalepil z enim sprejom za to avto garnituro.

Ta avto zgoraj iz avto.net linka zgleda zelo lepo ohranjen za to ceno. Mislim, da še ima mašina veliko potenciala za kilometrino.

Dizli so super, mislim, da bo moj naslednji avto golf 7, karavanov je ogromno ampak preveilk za garažo. Prvi pa je bil golf 2 dizel 1.6 neuničljiv traktor, ampak sem ga moral zamenjat zaradi rje.

Ps. pozna kdo koga na štajerskem, ki popravlja vbolkino/udrtino na avtu?

PINki ::

zobnik je izjavil:

Mal firbcam, sam tko me zanima, če je kdo vozil kaj podobnega s 300.000km in kolk je menjava vztrajnika/sklopko, turbina....šobe, pumpa, ....

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Smo ga vozili do 300kkm dokler se ni motor razletel. Dober dokler dela. Vmes 2x menjan komplet vztrajnik. Je pa bil čipan.

krho ::

Jest ga mam od novega 2007. Tankaj in vozi + redni servisi. cca 185k km.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

A110 ::

zobnik je izjavil:

A110 je izjavil:

Imamo 12let starega. 100.000km, zaenkrat vse razen sklopke in akumulatorja se prvo


100.000km pa ste že menjal sklopko?


Vzmet sklopke. Pozabil sem to napisati

gddr85 ::

A110 je izjavil:

zobnik je izjavil:

A110 je izjavil:

Imamo 12let starega. 100.000km, zaenkrat vse razen sklopke in akumulatorja se prvo


100.000km pa ste že menjal sklopko?


Vzmet sklopke. Pozabil sem to napisati

katere to, tiste na lameli al košaro z listnatimi? kolk prib. vse skup z delom?

no comment ::

krho je izjavil:

Jest ga mam od novega 2007. Tankaj in vozi + redni servisi. cca 185k km.

Jaz imam isti letnik (ali pa je 2008?), slabih 400k, menjan vztrajnik + sklopka ter kompresor klime.

A110 ::

Nevem točno. Bila je tista vzmet ki drži pedali da ne pade dol in stisne sklopke. Mislim da je bil dokaj zanemarljiv stroške. Itak je mehanikov ki popravljajo stare vage ogromno

zobnik ::

PINki je izjavil:

zobnik je izjavil:

Mal firbcam, sam tko me zanima, če je kdo vozil kaj podobnega s 300.000km in kolk je menjava vztrajnika/sklopko, turbina....šobe, pumpa, ....

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Smo ga vozili do 300kkm dokler se ni motor razletel. Dober dokler dela. Vmes 2x menjan komplet vztrajnik. Je pa bil čipan.


2x menjal vztrajnik se hecaš pa kako, na bivšem avtu clio je imel 303.000km in prva sklopka, ta sedaj 270.000km prva sklopka kaže da bo zdržala še lahko do 400.000km, oba bencinarja

hojnikb ::

kaj potem sploh isces drug avto, tega goni se 10 let.
#brezpodpisa

zobnik ::

pa sej pravjo da je clio jajca, golf pa zlat, ampak pol pa vidiš kak pri 250.000 menjano vtrajnik, sklopko.,....medtem ko pr mojmu dela še s orginalno.

D3m ::

Imel. Prodal pri 205k km.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Blinder ::

zobnik je izjavil:

pa sej pravjo da je clio jajca, golf pa zlat


Si ti sploh kdaj vozil Avto?
Pri temu golfu, ko popustis gas, se gas nemudoma popusti, temu se tudi rece, da ne "rev hang-a". Pri temu golfu lahko speljes v 2. prestavi, toliko ima lepo progresivno sklopko. Pedal za gas ima lepo vpet v tla, v stilu Porsche. Pri tem golfu, ko das gas, ostane rocica menjalnika na mestu, ni kot tvoj clio, kjer se rocica premika 2 cm levo-desno, odvisno ali das ali spustis gas. Menajlnik tega golfa je TOP, boljsi od hondinih.
Ima tudi defektne, vezane na 1.9 tdi: smrdi ko kuga, ima grd zvok, pod ~1400 rpm prevec vibrira ...
Kaksen obratomer ima clio?? Enega "one gauge fits all"; sploh nima rdecega polja narisanega, ker so varcevali pri vgradnji
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

PINki ::

zobnik je izjavil:

PINki je izjavil:

zobnik je izjavil:

Mal firbcam, sam tko me zanima, če je kdo vozil kaj podobnega s 300.000km in kolk je menjava vztrajnika/sklopko, turbina....šobe, pumpa, ....

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Smo ga vozili do 300kkm dokler se ni motor razletel. Dober dokler dela. Vmes 2x menjan komplet vztrajnik. Je pa bil čipan.


2x menjal vztrajnik se hecaš pa kako, na bivšem avtu clio je imel 303.000km in prva sklopka, ta sedaj 270.000km prva sklopka kaže da bo zdržala še lahko do 400.000km, oba bencinarja

Smo imeli tudi megana 2004 ma se je zmeraj bolje bilo vozit v golfu, obcutek v voznji, stabilnost, kvaliteta notranjosti. Pri meganu je pa motor 1.5dci shodil pri 200kkm, tako da… se je pa tudi megane kvaril. Golf je imel veliko mestne voznje.

hojnikb ::

sj na tdija lahko nardis retrofit enomasnega vztrajnika pa nebo nikol crknu
#brezpodpisa

zobnik ::

Blinder je izjavil:

zobnik je izjavil:

pa sej pravjo da je clio jajca, golf pa zlat


Si ti sploh kdaj vozil Avto?
Pri temu golfu, ko popustis gas, se gas nemudoma popusti, temu se tudi rece, da ne "rev hang-a". Pri temu golfu lahko speljes v 2. prestavi, toliko ima lepo progresivno sklopko. Pedal za gas ima lepo vpet v tla, v stilu Porsche. Pri tem golfu, ko das gas, ostane rocica menjalnika na mestu, ni kot tvoj clio, kjer se rocica premika 2 cm levo-desno, odvisno ali das ali spustis gas. Menajlnik tega golfa je TOP, boljsi od hondinih.
Ima tudi defektne, vezane na 1.9 tdi: smrdi ko kuga, ima grd zvok, pod ~1400 rpm prevec vibrira ...
Kaksen obratomer ima clio?? Enega "one gauge fits all"; sploh nima rdecega polja narisanega, ker so varcevali pri vgradnji


s prvo prtisneš na 40-50km/h in daš v 5 prestavo to ej to. Menjalniška ročka je treba nosilec menjat, stane 15 evrov, če t emot. Drugač pa se med prestavljanjem ne zatika, kot sm mel težave pri vag koncernu, prej vozil 5 seatov

Blinder ::

Clioti storia so ze ko so bili novi imeli tak trash menjalnik. Tudi feeling na rocici slab, in z njim se ni dalo hitro prestavljat. Trash
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

bambam20 ::

zobnik je izjavil:

pa sej pravjo da je clio jajca, golf pa zlat, ampak pol pa vidiš kak pri 250.000 menjano vtrajnik, sklopko.,....medtem ko pr mojmu dela še s orginalno.


Če je tvoj bencinar. A ti sploh veš, kakšne je razlika med dizlom in bencinarjem?

m0LN4r ::


6ka, ampak neunicljiv, nic menjano, razen odbijac zaradi povozene srne
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Valvoline ::

zobnik je izjavil:

Mal firbcam, sam tko me zanima, če je kdo vozil kaj podobnega s 300.000km in kolk je menjava vztrajnika/sklopko, turbina....šobe, pumpa, ....

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Zgoraj nasteto crkuje pri vseh dizlih, pri takih km je vse loterija. Pri teh 1.9tdi motorjev (PD) se obrabljajo tudi odmicne gredi, kar pe je spet zelo drago popravilo. Razen znacke VW nic od kakovosti in vzdrzljivosti starih partizanov ni ostalo. Preverjeno najboljsi nakup je kak i30/kia ceed 1.6crdi, ketna, navadni vztrajnik. boschov CR.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fiat Bravo l.2007-2008 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17417970 (12747) zobnik
»

Nakup avtomobila do 10000eur

Oddelek: Na cesti
485380 (3497) Raptor F16
»

Kateri družinski avto rabljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
509025 (7179) videc
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017570 (14424) zobnik

Več podobnih tem