» »

Dobili so me z drogo.

Dobili so me z drogo.

Jebalo123 ::

Ziu ziu...pred cca letom dni so me na mejnem prehodu z Hrvaško uhvatili z drogo(mdma)...zdej mene sam zanima po kolkem casu se izbrise to vn iz evidence ker enostavno nimam mira nikjer na cesti kamor grem..ko grem cez mejo mi stalno pregledujejo avto itd...se zavedam kaj je in to sam pac mi gre ze posteno na zivce.. Hvala v naprej 😁
  • predlagal izbris: Ganon ()

donvito ::

Jebalo123 je izjavil:

Ziu ziu...pred cca letom dni so me na mejnem prehodu z Hrvaško uhvatili z drogo(mdma)...zdej mene sam zanima po kolkem casu se izbrise to vn iz evidence ker enostavno nimam mira nikjer na cesti kamor grem..ko grem cez mejo mi stalno pregledujejo avto itd...se zavedam kaj je in to sam pac mi gre ze posteno na zivce.. Hvala v naprej 😁

Odvisno od moderatorja, prav veliko časa ne bo trajalo. :))

redtech ::

Obsojen kriminalec lahko v petih letih poda predlog za izbris, po 10 letih se to naredi po uradni dolžnosti.

Rdeče pa sveti samo do obsodbe, potem ne boš več imel problemov. (mislim, da je tako)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

Ben Dover ::

Drugič pa v šampon zatlač, troslojno. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

WizzardOfOZ ::

Jebalo123 je izjavil:

Ziu ziu...pred cca letom dni so me na mejnem prehodu z Hrvaško uhvatili z drogo(mdma)...zdej mene sam zanima po kolkem casu se izbrise to vn iz evidence ker enostavno nimam mira nikjer na cesti kamor grem..ko grem cez mejo mi stalno pregledujejo avto itd...se zavedam kaj je in to sam pac mi gre ze posteno na zivce.. Hvala v naprej 😁


To se ne briše in vedno ko boš prišel na mejo te bodo preiskali, ker si v evidenci švercerjev droge.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

FireSnake ::

Jebalo123 je izjavil:

Ziu ziu...pred cca letom dni so me na mejnem prehodu z Hrvaško uhvatili z drogo(mdma)...zdej mene sam zanima po kolkem casu se izbrise to vn iz evidence ker enostavno nimam mira nikjer na cesti kamor grem..ko grem cez mejo mi stalno pregledujejo avto itd...se zavedam kaj je in to sam pac mi gre ze posteno na zivce.. Hvala v naprej 😁


Štempl imaš sredi čela.
Nikoli se to ne izbriše.
Tako je tudi prav.
Ali ne?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Jebalo123 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Jebalo123 je izjavil:

Ziu ziu...pred cca letom dni so me na mejnem prehodu z Hrvaško uhvatili z drogo(mdma)...zdej mene sam zanima po kolkem casu se izbrise to vn iz evidence ker enostavno nimam mira nikjer na cesti kamor grem..ko grem cez mejo mi stalno pregledujejo avto itd...se zavedam kaj je in to sam pac mi gre ze posteno na zivce.. Hvala v naprej 😁


To se ne briše in vedno ko boš prišel na mejo te bodo preiskali, ker si v evidenci švercerjev droge.

Resno?

PacificBlue ::

Itak. Moj kolega zato ne hodi več na Hrvaško na morje.

Ben Dover ::

Moj kolega enako. Črtaj HR, žal si se zaklal. Predlagam Italijo ali pa Alpska jezera. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Jebalo123 ::

FireSnake je izjavil:

Jebalo123 je izjavil:

Ziu ziu...pred cca letom dni so me na mejnem prehodu z Hrvaško uhvatili z drogo(mdma)...zdej mene sam zanima po kolkem casu se izbrise to vn iz evidence ker enostavno nimam mira nikjer na cesti kamor grem..ko grem cez mejo mi stalno pregledujejo avto itd...se zavedam kaj je in to sam pac mi gre ze posteno na zivce.. Hvala v naprej 😁


Štempl imaš sredi čela.
Nikoli se to ne izbriše.
Tako je tudi prav.
Ali ne?

Se razume vse...sem pa pomislil da se to briše čez čas 🤦‍♂️

FireSnake ::

Žal ne.
Hrvati imajo informacijski sistem povezan v mednarodno mrežo.
Nekdo te zastonj tolaži z Italijo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zimonem ::

Ma to ni taka panika. Boš hodil bolj po šengnu. Hudič bi bil, če bi te Baba dobila z drugo.

Evolve ::

u čuzo pa pol na električni stol... druge ni smrkavc usran!

Horas ::

Evolve je izjavil:

u čuzo pa pol na električni stol... druge ni smrkavc usran!


kruto.:D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

harvey ::

Zimonem je izjavil:

Ma to ni taka panika. Boš hodil bolj po šengnu. Hudič bi bil, če bi te Baba dobila z drugo.

Saj hrv bo zelo kmalu v šengnu in informacijski sistem bo enoten, tako da je tole bolj slaba tolažba.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje glede aktivacije izvršbe

Oddelek: Loža
81335 (944) c3p0
»

kontrola prometa - zgodovina prekrškov

Oddelek: Na cesti
102155 (1688) fikus_
»

Čakanje na pošto od preiskovalnega sodnika

Oddelek: Loža
262118 (1434) AndrejS
»

Premestitev tedenske vinjete

Oddelek: Loža
272952 (2181) Utk
»

Prepovedan vstop na Hrvaško - kako čez mejo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9210447 (6696) šernk

Več podobnih tem