» »

Ali se boste oz. ste se cepili?

Ali se boste oz. ste se cepili?

Temo vidijo: vsi
««
32 / 44
»»

PacificBlue ::

Telbanc je izjavil:

HappyPills je izjavil:

To je ta isti bedak, ki je sprožil govorice da cepiva povzročajo neplodnost. Ter je velik zagovornik antimaskerstva ter proti higijeni. Nevem kaj se je tipu zgodil a iz podpore cepivom in vsega je v 1 tednu začel bluzit o vseh možnih teorijah, se vesoljčke je not vpeljal. Pomoje se mu je odkeglalo. Tudi njegovi najbližji pravijo da sploh več ne prepoznajo da se mu je čist odpulilo. In seveda covid bi res 1x zginil sam od sebe tako kot je v končni fazi kuga po tem. Ko je zradirala pol evrope... Tako da ja nič ni večno tudi covid ne.




Če bi gledal kolesarsko dirko po Sloveniji, ki se je pravkar končala, bi videl da so meli kolesarji in politiki, ter predstavniki gospodarstva vsi maske, ljudje pa....


Kako stran nazaj sem prilepil dve fotki iz srečanja G7 v Cornwallu. Na prvi uradni fotki vsi stojijo narazen kot kloni iz kakega sci fi filma, na drugi pa veselo skupaj s kraljico kramljajo brez varnostne razdalje. Kako že pravijo temu..politična korektnost?
I’m out.
:3

Hatchback678 ::

Se nameravam v kratkem cepiti s pfizerjem.

ajdov2 ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/b...

Jaz pravim da bo cepljenje proti covidu kmalu obvezno za v šolo.

Starši, boste cepili otroke?

SuperKripto ::

Razmisljanje dolocenih oseb, primer, pride na vrata dolocen clovek, ki prodaja nekaj zdravilnega, nekaj kar pozdravi bolezni. Obtozi ga da je mazac in prevarant, saj so odzadaj evri. Potem pa pride farmacija, zasluzi milijarde evrov, ampak tem pa zaupa 100 procentno. V tem primeru jih ne obtozi nicesar. O evrih, ki so odzadaj ne rece nic. Kje je logika?

Sadje in zelenjava, tista ki je neoporecna, je dokazano zdrava in pozdravi marsikatero bolezen. Ampak ker se jo prodaja v trgovinah ali pa na trznici, zakaj njih ne obtozite, da je v ozadju denar? A je sadje in zelenjava nateg, zato ker branjevka zasluzi evre? so evri zadaj

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Mogoče so spredaj. Ti nič v trgovini ne kupiš? Vse sam pridelaš?

phantom ::

Ideja za Hojsa >:D>:D>:D

https://www.france24.com/en/live-news/2...

A Pakistan province said Friday it will block the mobile phones of people refusing to get Covid-19 jabs, in the latest move to penalise the unvaccinated in a country where only a fraction of the population have been inoculated.

It comes after Sindh province said civil servants who refuse to be vaccinated will not be paid from July.

"Pakistan's education level is low. People are also spreading rumours and misinformation about the vaccines," Salman Haseeb, the head of Pakistan's Young Doctor's Association, told AFP.

"So information campaigns by the government won't work for the short-term. They will have to make use of the law to ensure everyone gets vaccinated."
~
~
:wq

rusilec ::

Ko bodo gorele bazne postaje, se bodo pa vsi čudili.

Okapi ::

Krek:
Umirjanje epidemije v Sloveniji po Krekovem mnenju prvenstveno ni odraz vremena, pač pa cepljenja


Ja, nedvomnono, lani ob tem času tudi ni bilo vreme "krivo" za upad okužb, pač pa odlični vladni ukrepi.>:D

In še:
Malta je prva med državami članicami Evropske unije, ki ji je uspelo z enim odmerkom cepiva proti covidu-19 cepiti 70 odstotkov odraslih prebivalcev.


Potem pa:
Glede situacije na območju Evropske unije je Krek navedel, da so zvišanje 14-dnevne incidence okužb zaznali v le treh državah, namreč na Malti, Islandiji in Portugalskem,


Cepljenje je najpomembnejše, a država, kjer je največji delež cepljenih, je ena od edinih treh, kjer število okužb narašča. Kako je to mogoče?

Krek in ostali "strokovnjaki" si s takšnimi pavšalnimi izjavami samo še bolj zmanjšujejo kredibilnost. Namesto da bi priznali, da je epidemija kaotičen proces, pri katerem je nemogoče upoštevati vse vidike in si domišljati, da vemo, kateri so najpomembnejši in najučinkovitejši.

sbawe64 ::

Vladni ukrepi s Krekom na čelu (fant) vs Ronca (vlak)
http://twitter.com/MaartenvSmeden/statu...

V 42 (Answer to the Ultimate Question of Life, the Universe, and Everything) s razloženo vse.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Miki N ::

Okapi je izjavil:


Potem pa:
Glede situacije na območju Evropske unije je Krek navedel, da so zvišanje 14-dnevne incidence okužb zaznali v le treh državah, namreč na Malti, Islandiji in Portugalskem,


Cepljenje je najpomembnejše, a država, kjer je največji delež cepljenih, je ena od edinih treh, kjer število okužb narašča. Kako je to mogoče?


Do nesporazuma prihaja, ker imajo ovce in ovčarji čisto druge koncepte kaj je to "uspeh" - in kaj to "smisel".

To se je recimo lepo videlo danes v Veliki Britaniji ker so precepljene ovce že videle kako bodo proslavljale "dan zmage" 21. (povsem arbitraren, v osnovi nesmiseln datum) - ampak Ovčarji so jim pred gobčki zaprli ogrado in jih premestili na drugo zaplato ograde s pomočjo živahnega border-colliea imenovanega Stroka.

No saj nek podoben trik so vsi ti "semaforji" - pa saj tovrstni očitno naivni načrti že v osnovi nimajo pravega epidemiološkega smisla - samo vprašanje, kdo je naiven. ;)

Kar nekateri spregledate je, da ta epidemija že dolgo časa (po mojem nekje od famoznega 2. vala, če sploh kdaj) ni več zdravstveno vprašanje - vi že mogoče prekladate procente, datume in si izmenjujete tehnične, realne podatke - ampak stvar se je pomaknila naprej na drug - recimo temu povsem političen nivo, čeprav izraz ni najboljši, ker ne gre za politiko v smislu strankarstva. Medtem ko vi poizkušate argumentirati debato oni furajo argument moči.

Videno tudi pri nas in tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

sbawe64 ::

Miki N
Medtem ko vi poizkušate argumentirati debato oni furajo argument moči.

Videno tudi pri nas in tukaj.

V številkah se vidi, da vlada (Puklasti in ožje vodstvo), skupaj z 8k policaji drži 2M ovac za vime znotraj ograje.

PS drugi odstavek tretjega člena, prva poved ustave RS je dodana za lolz.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Telbanc ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/gnec...

Good.


Sem jaz napisou da ne jokca uni minister zastojn, prejšnji teden. Kmal po tistem se je začel gpovort, da so že vse pocepli, kaj so meli interes, zaj bo pa kriza. :)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HappyPills ::

Kriza bo jesen ko bo spet lockdown. In boste spet cmerili.

kuall ::

Okapi je izjavil:

Krek in ostali "strokovnjaki" si s takšnimi pavšalnimi izjavami samo še bolj zmanjšujejo kredibilnost. Namesto da bi priznali, da je epidemija kaotičen proces, pri katerem je nemogoče upoštevati vse vidike in si domišljati, da vemo, kateri so najpomembnejši in najučinkovitejši.


kaotičen proces? niti ne. saj nismo opice, neke vzorce se pa le da videti.
vreme in cepljenje nedvomno vplivata na število okužb.
cepljenje je tu še bolj sigurno, če so pa lahko izmerili, koliko je učinkovito, baje nad 90%.
z lani se ne moreš ravno primerjat, ker so bile lani številke precej drugačne.
pa tudi če bi bilo vreme glavni faktor potem v indiji in braziliji ne bi imeli takega sranja. meni se zdi, da okapi, ne pa krek, niža sam sebi kredibilnost z nepremišljenimi izjavami.

Okapi ::

Malo se izobrazi, kaj so kaotični procesi.

Ijus ::

mene je moja osebna splošna zdravnica prosila naj se grem cepit ker sem rizična skupina zaradi precejšnje debelosti in ker sem bil v rani mladosti nagnjen k pljučnim boleznim.
celjen sem pa bil z fajzerjevim pecivom haha (zatipkal sem se pa sem kar pustil)
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

ajdov2 ::

HappyPills je izjavil:

Kriza bo jesen ko bo spet lockdown. In boste spet cmerili.

Lockdown bo zaradi interesa politike in vseh ostalih, ki imajo od njega korist.

Ne pa ker se nekateri ne bomo cepili.

HappyPills ::

Lockdown bo neglede na to kako ga boste antivexxerji doživljali in zakaj.
Realnost se dogaja ne glede na vaše fantazije.

Leif ::

Lockdown bo jeseni v vsakem primeru.
Pa nova runda cepljenja tudi.

ubermensch ::

Ijus je izjavil:

mene je moja osebna splošna zdravnica prosila naj se grem cepit ker sem rizična skupina zaradi precejšnje debelosti in ker sem bil v rani mladosti nagnjen k pljučnim boleznim.
celjen sem pa bil z fajzerjevim pecivom haha (zatipkal sem se pa sem kar pustil)


Zakaj še ne shujšaš?

Ijus ::

težko je, veš. ni tako enostavno kot se reče, da bom shujšal. vpraš kakega močnega pa ti bo rekel.
volja, vztrajanje, zagon,...

zaseden sem. statičen. to je problem.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

sbawe64 ::

ajdov2 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Kriza bo jesen ko bo spet lockdown. In boste spet cmerili.

Lockdown bo zaradi interesa politike in vseh ostalih, ki imajo od njega korist.

Ne pa ker se nekateri ne bomo cepili.

https://www.rnz.co.nz/national/programm...
Ampak eni bi vedno znova in znova počeli enako in pričakovali drugačen rezultat.

Danes bi pa že lahko bilo vsem počasi jasno, da nas sta politika in nesposobna stroka peljali v prepad. Ampak nekateri očitno ne boste spregledali, nikoli.


Krek..18.5.2020.."Če se ne držimo ukrepov in,ko bo cepivo,se ne cepili,bomo mrtve preštevali v tisočih"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

Lockdown bo neglede na to kako ga boste antivexxerji doživljali in zakaj.
Realnost se dogaja ne glede na vaše fantazije.


Mal poglej kaj dogaja na južni polobli, (ntam ni poletja)kjer je folk cepljen, število primerov pa narašča.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

hojnikb ::

Ijus je izjavil:

težko je, veš. ni tako enostavno kot se reče, da bom shujšal. vpraš kakega močnega pa ti bo rekel.
volja, vztrajanje, zagon,...

zaseden sem. statičen. to je problem.

prva kap ali kaj takega pa bo lifestyle takoj drugacen.
#brezpodpisa

energetik ::

Leif je izjavil:

Lockdown bo jeseni v vsakem primeru.
Pa nova runda cepljenja tudi.
Ja valda, kar tako napoveduješ lockdown - si sestavil kakšen model, ki ti to računa? ;((
Zadeva je bistveno drugačna kot lani, ko prvi val praktično ni bil omembe vreden in je bilo le malo prekuženih. Letos je skupaj cepljenih in prekuženih konkretna cifra, verjetno že precej preko 60%.

darkolord ::

Telbanc je izjavil:

Mal poglej kaj dogaja na južni polobli, (ntam ni poletja)kjer je folk cepljen, število primerov pa narašča.
Kakšen primer?

Ijus ::

hojnikb je izjavil:

Ijus je izjavil:

težko je, veš. ni tako enostavno kot se reče, da bom shujšal. vpraš kakega močnega pa ti bo rekel.
volja, vztrajanje, zagon,...

zaseden sem. statičen. to je problem.

prva kap ali kaj takega pa bo lifestyle takoj drugacen.


zavedam se tega, hojnikb. neki bo treba naredt. oziroma bom moral neki narediti.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

HappyPills ::

darkolord je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Mal poglej kaj dogaja na južni polobli, (ntam ni poletja)kjer je folk cepljen, število primerov pa narašča.
Kakšen primer?


To tudi mene zanima ja. Seznam teh držav, ki imajo 70%+ precepljenost in jim naraščajo primeri.

kotanyi ::

HappyPills je izjavil:

darkolord je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Mal poglej kaj dogaja na južni polobli, (ntam ni poletja)kjer je folk cepljen, število primerov pa narašča.
Kakšen primer?


To tudi mene zanima ja. Seznam teh držav, ki imajo 70%+ precepljenost in jim naraščajo primeri.


Zaenkrat Čile, ki je blizu 70% AFAIK. Ampak Telbanc bo najbrž izpustil par bistvenih informacij. Prva je, da se tam na veliko uporablja kitajski Sinovac, ki je po prvih podatkih le 50% učinkovit proti brazilskem sevu, druga pa, da se virus vseeno bolj širi med še necepljenimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Smrekar1 ::

Okapi je izjavil:


Cepljenje je najpomembnejše, a država, kjer je največji delež cepljenih, je ena od edinih treh, kjer število okužb narašča. Kako je to mogoče?


Problem je, da je sev Delta - prej Indijski sev - kužen že skoraj toliko kot ošpice. R0 ima brez ukrepov krepko čez 10 (ošpice 18-22). To pomeni, da za obvladovanje tega potrebujemo tako precepljenost, s tako učinkovitim cepivom, kot ga imamo za ošpice.

Cepivo za ošpice ima 99% učinkovitost in z njim cepimo pred 1. letom starosti. Nobeno od cepiv proti Covid-19 ni kaj dosti več kot 90% učinkovito, celi Pfizerjev prvenec je proti sevu Delta učinkovit samo ~60-80%.

Upajno, da bo tretja razglasitev Zmage nad Koronavirusom, resnično zadnja. Prva in druga namreč nista bili.

energetik ::

kotanyi je izjavil:

Zaenkrat Čile, ki je blizu 70% AFAIK. Ampak Telbanc bo najbrž izpustil par bistvenih informacij. Prva je, da se tam na veliko uporablja kitajski Sinovac, ki je po prvih podatkih le 50% učinkovit proti brazilskem sevu, druga pa, da se virus vseeno bolj širi med še necepljenimi.
Tudi v UK, kjer so na veliko cepili z AZ, malce naraščajo primeri.
Po drugi strani v ZDA in Izraelu, kjer so cepili z mRNA, dnevni primeri še upadajo in so že zdaj mali.

Smrekar1 je izjavil:

Cepivo za ošpice ima 99% učinkovitost in z njim cepimo pred 1. letom starosti. Nobeno od cepiv proti Covid-19 ni kaj dosti več kot 90% učinkovito, celi Pfizerjev prvenec je proti sevu Delta učinkovit samo ~60-80%.
Ampak če se ne motim, večina cepiv kljub temu skoraj 100% prepeči hujše poteke in hospitalizacije. Torej zreducira C19 dejansko na nivo prehlada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

FTad ::

Smrekar1 je izjavil:

Okapi je izjavil:


Cepljenje je najpomembnejše, a država, kjer je največji delež cepljenih, je ena od edinih treh, kjer število okužb narašča. Kako je to mogoče?


Problem je, da je sev Delta - prej Indijski sev - kužen že skoraj toliko kot ošpice. R0 ima brez ukrepov krepko čez 10 (ošpice 18-22). To pomeni, da za obvladovanje tega potrebujemo tako precepljenost, s tako učinkovitim cepivom, kot ga imamo za ošpice.

Cepivo za ošpice ima 99% učinkovitost in z njim cepimo pred 1. letom starosti. Nobeno od cepiv proti Covid-19 ni kaj dosti več kot 90% učinkovito, celi Pfizerjev prvenec je proti sevu Delta učinkovit samo ~60-80%.

Upajno, da bo tretja razglasitev Zmage nad Koronavirusom, resnično zadnja. Prva in druga namreč nista bili.


Problem pri Delta sevu so tudi tipicni simptomi. Le ti so, po navajanju stroke, zelo podobni prehladu tj. glavobol, bolecina v grlu, kihanje, izcedek iz nosu. Potem se ti pa zdi, da si dobil sezonski prehlad in vmes trosis virus naprej.

Smrekar1 ::

energetik je izjavil:

Ampak če se ne motim, večina cepiv kljub temu skoraj 100% prepeči hujše poteke in hospitalizacije. Torej zreducira C19 dejansko na nivo prehlada.


Ja, za cepljene. Necepljenih imamo trenutno 60% države, optimistično bo takih jeseni še 50%.

energetik ::

Minus še preboleli, nekaj bo še držalo od spomladanskega vala. + tisti, ki se bodo ob začeku jesenskega vremena še cepili. Bomo videli kako bo.

Smrekar1 ::

energetik je izjavil:

Minus še preboleli, nekaj bo še držalo od spomladanskega vala. + tisti, ki se bodo ob začeku jesenskega vremena še cepili. Bomo videli kako bo.


Karkoli manj kot 80% nam zagotavlja jesenski val. To je 80% vseh, ne 80% "odraslih".

Tudi 80% verjetno ni dovolj, ampak z 80% precepljenostjo bi držal pesti, da bodo maske in razkužila zadoščala.

ajdov2 ::

HappyPills je izjavil:

Lockdown bo neglede na to kako ga boste antivexxerji doživljali in zakaj.
Realnost se dogaja ne glede na vaše fantazije.

Se strinjam. Lockdown bo neglede na to kdo se bo cepil in kdo ne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: energetik ()

energetik ::

Smrekar1 je izjavil:

energetik je izjavil:

Minus še preboleli, nekaj bo še držalo od spomladanskega vala. + tisti, ki se bodo ob začeku jesenskega vremena še cepili. Bomo videli kako bo.


Karkoli manj kot 80% nam zagotavlja jesenski val. To je 80% vseh, ne 80% "odraslih".

Tudi 80% verjetno ni dovolj, ampak z 80% precepljenostjo bi držal pesti, da bodo maske in razkužila zadoščala.
Vendar tudi val ni kot on/off. Z nekje 60-70% cepljenostjo+prebolelostjo bo lahko precej blag, nezadosten za hard lockdown.

Smrekar1 ::

energetik je izjavil:

Vendar tudi val ni kot on/off. Z nekje 60-70% cepljenostjo+prebolelostjo bo lahko precej blag, nezadosten za hard lockdown.


Sejšeli so imeli 60% precepljenost z dvema odmerkoma in 80% z vsaj enim odmerkom, 20% necepljenih (vendar z nekaj prebolevniki med njimi). Uvesti so morali precej trd lockdown, da jim zadeva ni zbežala izpod rok.

Okej, Pfizer in Moderna sta boljša od tega kar so imeli oni. Ampak tudi 80% precepljenost, magari z enim odmerkom, je za nas še zelo zelo daleč - in to kar so imeli oni tudi ni bilo slabše od AstraZenece ali J&J.

ajdov2 ::

Še kar vam ni jasno da se pri lockdownu ne gre za število cepljenih, ampak za politično odločitev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: energetik ()

energetik ::

Smrekar1 je izjavil:

energetik je izjavil:

Vendar tudi val ni kot on/off. Z nekje 60-70% cepljenostjo+prebolelostjo bo lahko precej blag, nezadosten za hard lockdown.


Sejšeli so imeli 60% precepljenost z dvema odmerkoma in 80% z vsaj enim odmerkom, 20% necepljenih (vendar z nekaj prebolevniki med njimi). Uvesti so morali precej trd lockdown, da jim zadeva ni zbežala izpod rok.

Okej, Pfizer in Moderna sta boljša od tega kar so imeli oni. Ampak tudi 80% precepljenost, magari z enim odmerkom, je za nas še zelo zelo daleč - in to kar so imeli oni tudi ni bilo slabše od AstraZenece ali J&J.
Na Sejšelih če se ne motim divja J-afriški sev, proti katerem je AZ in Kitajc manj učinkovit.
Seveda lahko tudi do nas pride kak Indijec, potem bo seveda lahko zoprno.

ajdov2 ::

Zoperno bo dokler ne sprejmemo da je covid med nami, da bo kdaj kdo zbolel in morda tudi umrl.

darkolord ::

Sprejeti cepljenje je precej manj zoprno.

ajdov2 ::

Cepljenje te ne reši pred ukrepi.

Lonsarg ::

Smrekar1 je izjavil:

energetik je izjavil:

Vendar tudi val ni kot on/off. Z nekje 60-70% cepljenostjo+prebolelostjo bo lahko precej blag, nezadosten za hard lockdown.


Sejšeli so imeli 60% precepljenost z dvema odmerkoma in 80% z vsaj enim odmerkom, 20% necepljenih (vendar z nekaj prebolevniki med njimi). Uvesti so morali precej trd lockdown, da jim zadeva ni zbežala izpod rok.

Okej, Pfizer in Moderna sta boljša od tega kar so imeli oni. Ampak tudi 80% precepljenost, magari z enim odmerkom, je za nas še zelo zelo daleč - in to kar so imeli oni tudi ni bilo slabše od AstraZenece ali J&J.
S Kitajskim so cepljeni na Sejshelih, ki ima dejansko malenkost slabsi procent od Astre in J&J. Je pa med hospitaliziranimi na Sejshelih 80% necepljenih. Ce mnozis faktor 5 manjse stevilo ljudi z faktor 5 vecjo hospitaliziranostjo, dobis rezultat da Kitajsko cepivo za faktor 25 zmanjsa hispitalizacije.

Skratka ja, to jesen bodo ocitno se lockdowni. Ce ze 20% necepljenih lahko take stevilke v bolnici povzroci.

cesnja ::

ajdov2 je izjavil:

Cepljenje te ne reši pred ukrepi.

Ni res, poglej recimo Ameriko in Izrael. Ce ukrepe prehitro preklices, tvegas, da bodo cudezno naenkrat vsi cepljeni.

showsover ::

Lonsarg je izjavil:

Skratka ja, to jesen bodo ocitno se lockdowni. Ce ze 20% necepljenih lahko take stevilke v bolnici povzroci.

Normalno, ka-ching... Bling-bling... Lockdown za vedno, jea, Miška... (js grafit)

ajdov2 ::

cesnja je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Cepljenje te ne reši pred ukrepi.

Ni res, poglej recimo Ameriko in Izrael. Ce ukrepe prehitro preklices, tvegas, da bodo cudezno naenkrat vsi cepljeni.

Gledam Florido, ki je bila skoraj brez ukrepov že mesece pred cepljenjem. Gledan Južno Dakoto, ki ukrepov sploh ni imela.

Gledam VB, kjer so ravno podaljšali ukrepe, kljub temu da so ena od najbolj precepljenih evropskih držav.

Ukrepi so več kot očitno stvar politike in ne števila cepljenih.

kuall ::

Okapi je izjavil:

Malo se izobrazi, kaj so kaotični procesi.

Nepredvidljivi? Ali imaš ti drugo definicijo, ki obstaja samo v tvoji glavi in bi moral biti zmožen brati tvoje misli?
Maske so učinkovite, zmanjšanje druženja tudi. O tem ni dvoma, so dokazi za to. Tu ni nič kaotičnega. Cepljenje so tudi izmerili, koliko je učinkovito, sem sigurnen v to. Kaj bi točno rad povedal, da je kaotično tukaj?

Edino, kar zgleda kaotično tu so misli protestnikov, ki se gredo sredi epidemije množična druženja.

ajdov2 ::

kuall je izjavil:

Okapi je izjavil:

Malo se izobrazi, kaj so kaotični procesi.

Nepredvidljivi? Ali imaš ti drugo definicijo, ki obstaja samo v tvoji glavi in bi moral biti zmožen brati tvoje misli?
Maske so učinkovite, zmanjšanje druženja tudi. O tem ni dvoma, so dokazi za to. Tu ni nič kaotičnega. Cepljenje so tudi izmerili, koliko je učinkovito, sem sigurnen v to. Kaj bi točno rad povedal, da je kaotično tukaj?

Edino, kar zgleda kaotično tu so misli protestnikov, ki se gredo sredi epidemije množična druženja.

Zakaj torej število mrtvih ni odvisno od strogosti ukrepov?
««
32 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485724 (67226) BigWhale

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38660856 (51119) bluefish

Več podobnih tem