» »

Ali se boste oz. ste se cepili?

Ali se boste oz. ste se cepili?

Temo vidijo: vsi
««
31 / 44
»»

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

Zmaugy, bi ti silil svoje otroke, da se hranijo s pesticidi oziroma s strupi? Ali s kaksnimi drugimi skodljivimi snovmi?

Kretenizmi se nadaljujejo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

SuperKripto ::

Ce nimas nic pametnega povedat, se potem ponavad zatikas z zmerjanjem in zaljivkami. Pac nizji nivo, na katerega se zdaj ne zelim spuscat. Bi ti raje odgovoril na nekaj vprasanj, ki sem jih zastavil. Pa brez izmikanja, brez protivprasanj.

IL_DIAVOLO ::

Sori, ni normalno da po cepljenju dobiš nenormalno reakcijo in si cel flekast.

Jebes tako cepivo, ce ni preizkušeno.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

Ce nimas nic pametnega povedat, se potem ponavad zatikas z zmerjanjem in zaljivkami. Pac nizji nivo, na katerega se zdaj ne zelim spuscat. Bi ti raje odgovoril na nekaj vprasanj, ki sem jih zastavil. Pa brez izmikanja, brez protivprasanj.

A bi se ti okužil z bio eko kugo? Aidsom?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

SuperKripto ::

Vse, za kar se ve, da ni zdravo za ljudi, ne silim druge s tem. Tako, jaz sem ti odgovoril ze na kar nekaj tvojih vprasanj, zdaj pa ti odgovori na vsa moja vprasanja. Pa tokrat res brez da bi zastavil kontra vprasanje, brez izmikanja.

zmaugy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sori, ni normalno da po cepljenju dobiš nenormalno reakcijo in si cel flekast.

Jebes tako cepivo, ce ni preizkušeno.


OMG, lej tole, to ni normalno!

https://si.draagle.com/#!/drug/klo/?sub=80

SuperKripto je izjavil:

Vse, za kar se ve, da ni zdravo za ljudi, ne silim druge s tem. Tako, jaz sem ti odgovoril ze na kar nekaj tvojih vprasanj, zdaj pa ti odgovori na vsa moja vprasanja. Pa tokrat res brez da bi zastavil kontra vprasanje, brez izmikanja.

Tvoje vprašanje je nesmiselno. V bistvu butasto pretepanje strawmana.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

SuperKripto ::

Tvoje vprasanje je tudi bilo nesmiselno ampak sem vseeno iz vljudnosti odgovoril. Zdaj pa prosim ce odgovoris na vprasanja. Ravno v tem je catch, ker ves, da ce bi iskreno odgovoril, da lahko potem zgubis v debati.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

Tvoje vprasanje je tudi bilo nesmiselno ampak sem vseeno iz vljudnosti odgovoril. Zdaj pa prosim ce odgovoris na vprasanja. Ravno v tem je catch, ker ves, da ce bi iskreno odgovoril, da lahko potem zgubis v debati.

Ne. Tvoje vprašanje je pretepanje strawmana in pri tem seveda ne bom sodeloval. Za zelenjava fobijo se pa posvetuj…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

SuperKripto ::

Seveda ne bos odgovoril, ker bi s tem lahko hitro ugotovili, koliko (ni)imas prav in debata bi se lahko kar hitro zakljucila. Tako pa bos lahko se vedno fural svojo agendo.

HappyPills ::

SuperKripto je izjavil:

Vse, za kar se ve, da ni zdravo za ljudi, ne silim druge s tem. Tako, jaz sem ti odgovoril ze na kar nekaj tvojih vprasanj, zdaj pa ti odgovori na vsa moja vprasanja. Pa tokrat res brez da bi zastavil kontra vprasanje, brez izmikanja.


Zakaj pa potem silis ljudi da zbolevajo za virusom?

49106 ::

Kako jih sili, morda v sobo polno covid pacientov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

HappyPills ::

Tudi ja. Antivexx zabave pa to.

SuperKripto ::

HappyPills je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Vse, za kar se ve, da ni zdravo za ljudi, ne silim druge s tem. Tako, jaz sem ti odgovoril ze na kar nekaj tvojih vprasanj, zdaj pa ti odgovori na vsa moja vprasanja. Pa tokrat res brez da bi zastavil kontra vprasanje, brez izmikanja.


Zakaj pa potem silis ljudi da zbolevajo za virusom?

virusa nisem ustvaril jaz, ampak je bodisi plod narave, francoski nobelovec za viruse celo pravi, da pa umetno ustvarjen ampak da zgublja moc, ne vem, v vsakem primeru je plod necesa drugega. Taksno obtozevanje je podobno, kot ce bi obtozil oceta, ki ne zeli hranit otroka s pesticidi, da taksen stars sili otroka da se okuzi z virusom. Pa vi veste kaj sploh obtozujete lol?

Zgodovina sprememb…

49106 ::

HappyPills je izjavil:

Antivexx zabave pa to.


Kaj z njimi? Še bolj pomembno pa, kje so, da se jim pridružim, ker že res dolgo nisem bil na zabavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

SuperKripto ::

Najprej naj zamenjajo nezanesljive testerje z zanesljivimi in bodo stevilke takoj drugacne. Ali bi kdo sploh vedel, da je zunaj smrtonosni virus, ce bi bil brez novic, tv in interneta? Pa veste, da dolocene drzave sploh nimajo korona ukrepov? Ali je tam zivljenje kaj drugacno kot prej? pa veste, da se testerji lahko nafrizerajo? Navijejo in spremenijo obcutljivost? Zakaj so znizali kriterije za razglasitev pandemije?

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Brez interneta sploh vedeli ne bi, da živimo sredi apokalipse.

SuperKripto ::

Se kdo spomne majanskega koledarja o novi dobi , december 2012? Se prav skoraj leto 2013. Od takrat naprej naj bi se rojevalo vedno vec posebnih otrok. Ce zracunas kdaj bodo takrat rojeni zaceli hodit v prvi razred, dobimo priblizno leto 2019, 2020. nakljucje? Zakaj zbirajo dnk? zakaj omejujejo solanje? Zakaj maske? Vse vec starsev govori o posebnih otrocih, ki imajo sposobnost vplivat na kvantno realnost. Tudi na slovenskih straneh omenjajo zvezdne otroke, kristalne, mavricne, indigo itd.

Zgodovina sprememb…

Vuli ::

ojej, kaj si pa ti kadil?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

SuperKripto ::

Ali veste da je zdaj ze javno dostopno nekoc tajni dokument iz sedemdesetih let o znanstvenih odkritjih na podrocju parapsihologije v sovjetski zvezi?
ne kadim, ne pijem alkohola, nobenih mehkih ali trdih drog, niti caja ne pijem, niti gaziranih pijac. Ce clovek drugace razmislja, oziroma ce prevec razmislja se ga obtozi da prevec filozofira ali pa se ga vprasa kaj kadi ali kaksen droge jemlje. Cist nobenih. Obstajajo ze znanstveni dokazi za spreminjanje realnosti na sub atomskih delcih pa za vpliv besed, misli, obcutkov, simbolov in glasbe na materijo.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

MIHAc27 ::

Jaz sem se cepil danes. Ni nobenih posledic. Nobenih posledic. Nobenih posledic...

Aja a sem vam povedal, da sem se danes cepil?

LeQuack ::

NIJZ pravi da stranski učinki pomenijo da stvar dela. Torej kaj si lahko razlagaš?
Quack !

zobnik ::

Ne in ne

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Aprila so na nevrološki kliniki v Ljubljani sprejeli 50-letno žensko z znaki možganske kapi. Prišla je dober teden po cepljenju s cepivom AstraZenece, ki je bilo krivo za krvni strdek v možganih, kar je izjemno redka, a lahko usodna posledica cepljenja."

Pazi, meseca aprila.

Torej v jeseni bo prišlo ven, kaj se zaj dogaja. Bedno.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

LeQuack ::

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Aprila so na nevrološki kliniki v Ljubljani sprejeli 50-letno žensko z znaki možganske kapi. Prišla je dober teden po cepljenju s cepivom AstraZenece, ki je bilo krivo za krvni strdek v možganih, kar je izjemno redka, a lahko usodna posledica cepljenja."

Pazi, meseca aprila.

Torej v jeseni bo prišlo ven, kaj se zaj dogaja. Bedno.


Je že Big Pharma porkbela da se malo pomete pod preprogo, kakšen zdravnik ali dva pa sta imela kakšen apartma več nekje na morju.
Quack !

Telbanc ::

LeQuack je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Aprila so na nevrološki kliniki v Ljubljani sprejeli 50-letno žensko z znaki možganske kapi. Prišla je dober teden po cepljenju s cepivom AstraZenece, ki je bilo krivo za krvni strdek v možganih, kar je izjemno redka, a lahko usodna posledica cepljenja."

Pazi, meseca aprila.

Torej v jeseni bo prišlo ven, kaj se zaj dogaja. Bedno.


Je že Big Pharma porkbela da se malo pomete pod preprogo, kakšen zdravnik ali dva pa sta imela kakšen apartma več nekje na morju.


Gre se za to, da se določene inf. prikriva določen čas, dokler ni dosežen nek namen.

Človek se potem iz ljubega mira potem le vpraša...Kaj pa še niso povedali, oziroma objavili?

So le tisto, kar je bil neizogibno (žena diplomata), ostalo, kar se tiče navadnjih ljudi, pa zadeve kapljajo ven čez dva meseca...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

Se kdo spomne majanskega koledarja o novi dobi , december 2012? Se prav skoraj leto 2013. Od takrat naprej naj bi se rojevalo vedno vec posebnih otrok. Ce zracunas kdaj bodo takrat rojeni zaceli hodit v prvi razred, dobimo priblizno leto 2019, 2020. nakljucje? Zakaj zbirajo dnk? zakaj omejujejo solanje? Zakaj maske? Vse vec starsev govori o posebnih otrocih, ki imajo sposobnost vplivat na kvantno realnost. Tudi na slovenskih straneh omenjajo zvezdne otroke, kristalne, mavricne, indigo itd.

Ti pa res ne smeš zelenjave…kadit…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov2 ::

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Aprila so na nevrološki kliniki v Ljubljani sprejeli 50-letno žensko z znaki možganske kapi. Prišla je dober teden po cepljenju s cepivom AstraZenece, ki je bilo krivo za krvni strdek v možganih, kar je izjemno redka, a lahko usodna posledica cepljenja."

Pazi, meseca aprila.

Torej v jeseni bo prišlo ven, kaj se zaj dogaja. Bedno.

tukaj bo kriva starost, pridružene bolezni, ... vse samo cepivo ne

ko je s covidom umrl tisti 160kg 34 letnik pa je bil kriv covid in čisto nič drugega


vse ostalo je teorija zarote!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

HappyPills ::

Kdo to pravi? V resnici povsod piše da je krivo cepivo. Ajdov se ko piše kar hoče spremeni dejstva. Tako je zabredel.

Konlov ::

Ali bo to sedaj got proti gripi? Vsako leto?

Lonsarg ::

Strokovni članki spisani v zadnjih 6 mesecih večinsko izražajo mnenja, da je največja verjetnost da bo to res kot gripa dolgoročno (poudarek na BO, ne da JE). Kar najverjetneje pomeni tudi skupno cepivo. V cepivu za gripo je združenih ponavadi več cepiv ki targetirajo različne seve od gripe, zdaj bodo pač notri vključili še covid sev ali dva. So se pa mRNA cepiva toliko razvila, ko so dobili finančne injekcije zaradi epidemije, da bodo najbrž tudi gripa cepiva vse na mRNA prešaltali.

Ampak za 100% še vedno ne more nihče ničesar trditi, nima vsak virus enakih možnosti mutacije. Virus še ni našel svojega evolucijskega optimuma za svoje preživetje, prvi sev ki je preskočil na človeka je bil zgolj iztočnica in zdaj išče preko mutacij svoj optimum. Trenutno se R faktor povečuje, smrtnost pa znižuje z novimi sevi (virus je ob mutaciji za večjo kužnost moral žrtvovati smrtnost, pač obstajajo naravne zakonitosti kako "dober" je lahko virus). S tem ko obstoječe seve s pomočjo cepiva iztrebljamo dejansko pospešujemo evolucijo virusa (tudi z prekuženostjo bi jo enako pospešili, pač ko zmanjka kandidatov za en sev ima drugi več možnosti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Okapi ::

Za virus je idealno, če je nesimptomatski. Se lahko nemoteno širi naokoli, saj nikogar ne moti. Malo je problem, ker za uspešno širjenje je koristen kakšen simptom, recimo kihanje, smrkanje, da pride virus iz telesa in do naslednjega gostitelja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Telbanc ::

ajdov2 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Aprila so na nevrološki kliniki v Ljubljani sprejeli 50-letno žensko z znaki možganske kapi. Prišla je dober teden po cepljenju s cepivom AstraZenece, ki je bilo krivo za krvni strdek v možganih, kar je izjemno redka, a lahko usodna posledica cepljenja."

Pazi, meseca aprila.

Torej v jeseni bo prišlo ven, kaj se zaj dogaja. Bedno.

tukaj bo kriva starost, pridružene bolezni, ... vse samo cepivo ne

ko je s covidom umrl tisti 160kg 34 letnik pa je bil kriv covid in čisto nič drugega


vse ostalo je teorija zarote!


Na začetku epidemije je blo vse predstavljeno kot umrli z korono so v glavnem z pridruženimi boleznimi, starejši, zaj so umrli za posledicami cepljenja v glavnem z pridruženimi boleznimi, starejši. O tem kdo so zaj umrli za korono, ne bev ne mev...Tko se dost lažje prebavi morebitne mrtve.

Pametnom dosti, a ostali trk po dozo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HappyPills ::

Vse Info so na voljo. Le ti si namerno oči zatiskaš

AnWar ::

Moj odgovor: NE.
[Asus ROG Strix SCAR III]

hyuga ::

kako pa komentirate tole?

bivsi podpredsednik Phizerja odsvetuje cepljenje za vecino zdravih ljudi:

https://rumble.com/vfr30h-michael-yeado...

vsaj polovica je resnice kar se mene tiče. Stvar napihujejo do neba. Poglejmo tako: ce nebi bilo tako mocnih medijskih vplivov Corona virus sploh ne bi obstajal in bi ga smatrali kot neko novo gripo - definitivno ne bi bilo taksnih ukrepov in ne bi nas posiljevali s tem cepljenjem.

ze to, da nas jebejo s temi ukrepi in nas strasijo z novi sevi je neumno,saj se sevi razlikujejo le za 0,3% od originalne oblike virusa. vsaj tako pravijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

sheeshkar ::

hyuga je izjavil:

ce nebi bilo tako mocnih medijskih vplivov Corona virus sploh ne bi obstajal in bi ga smatrali kot neko novo gripo

Seveda, tudi vse rekordne hospitalizacije v tem primeru sploh ne bi bile potrebne, ker tja so itak šli samo medijsko napsihirani hipohondri. Nekateri so bili celo tako zavedeni, da so jih morali dati na kisik, precej pa jih je kar umrlo zaradi medijske manipulacije! Norost! :))

jshadlsa232 ::

sheeshkar je izjavil:

hyuga je izjavil:

ce nebi bilo tako mocnih medijskih vplivov Corona virus sploh ne bi obstajal in bi ga smatrali kot neko novo gripo

Seveda, tudi vse rekordne hospitalizacije v tem primeru sploh ne bi bile potrebne, ker tja so itak šli samo medijsko napsihirani hipohondri. Nekateri so bili celo tako zavedeni, da so jih morali dati na kisik, precej pa jih je kar umrlo zaradi medijske manipulacije! Norost! :))

>rekordne

😂

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

To je ta isti bedak, ki je sprožil govorice da cepiva povzročajo neplodnost. Ter je velik zagovornik antimaskerstva ter proti higijeni. Nevem kaj se je tipu zgodil a iz podpore cepivom in vsega je v 1 tednu začel bluzit o vseh možnih teorijah, se vesoljčke je not vpeljal. Pomoje se mu je odkeglalo. Tudi njegovi najbližji pravijo da sploh več ne prepoznajo da se mu je čist odpulilo. In seveda covid bi res 1x zginil sam od sebe tako kot je v končni fazi kuga po tem. Ko je zradirala pol evrope... Tako da ja nič ni večno tudi covid ne.

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

To je ta isti bedak, ki je sprožil govorice da cepiva povzročajo neplodnost. Ter je velik zagovornik antimaskerstva ter proti higijeni. Nevem kaj se je tipu zgodil a iz podpore cepivom in vsega je v 1 tednu začel bluzit o vseh možnih teorijah, se vesoljčke je not vpeljal. Pomoje se mu je odkeglalo. Tudi njegovi najbližji pravijo da sploh več ne prepoznajo da se mu je čist odpulilo. In seveda covid bi res 1x zginil sam od sebe tako kot je v končni fazi kuga po tem. Ko je zradirala pol evrope... Tako da ja nič ni večno tudi covid ne.


Če bi gledal kolesarsko dirko po Sloveniji, ki se je pravkar končala, bi videl da so meli kolesarji in politiki, ter predstavniki gospodarstva vsi maske, ljudje pa....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

showsover ::

En možakar v US je baje dobil s komplikacijami pri covidu nekajurno erekcijo: klik, vendar je umrl, je bil star in je, očitno, prišlo do zamašitve spužvastega tkiva. Če dobro premisliš, hmm, mogoče je za kakšne srednjeletne res boljše, če še malo počakajo s cepljenjem, eni smo pač preveč hiteli...

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Vodja strategije za cepljenje pri Evropski agenciji za zdravila (EMA) Marco Cavaleri je dejal, da bi lahko opustili cepljenje s cepivom proti covidu-19 družbe AstraZeneca za vse starostne skupine, če so mogoče alternative."

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/evrop...

"Morebitni zamik sproščanj je bil v javnosti deležen mešanih odzivov. Kar nekaj politikov je do njega kritičnih. Neimenovani britanski minister je tako za Sunday Telegraph opozoril, da če vlada ne razrahlja ukrepov v prihodnjih šestih tednih, bi lahko ti ostali v veljavi vse do pomladi 2022."
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

ajdov2 ::

Telbanc je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Vodja strategije za cepljenje pri Evropski agenciji za zdravila (EMA) Marco Cavaleri je dejal, da bi lahko opustili cepljenje s cepivom proti covidu-19 družbe AstraZeneca za vse starostne skupine, če so mogoče alternative."


Za Slovenijo bo Astra dobra. Je IJJ določil tako.


https://www.rtvslo.si/svet/evropa/evrop...

"Morebitni zamik sproščanj je bil v javnosti deležen mešanih odzivov. Kar nekaj politikov je do njega kritičnih. Neimenovani britanski minister je tako za Sunday Telegraph opozoril, da če vlada ne razrahlja ukrepov v prihodnjih šestih tednih, bi lahko ti ostali v veljavi vse do pomladi 2022."

Še ena teorija zarote, ki očitno ni teorija.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

IL_DIAVOLO ::

showsover je izjavil:

En možakar v US je baje dobil s komplikacijami pri covidu nekajurno erekcijo: klik, vendar je umrl, je bil star in je, očitno, prišlo do zamašitve spužvastega tkiva. Če dobro premisliš, hmm, mogoče je za kakšne srednjeletne res boljše, če še malo počakajo s cepljenjem, eni smo pač preveč hiteli...


Pac dopustniki.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

roscha1 ::

Če vas ne bo fentala Zeneca, vas bo pa Janssen (isti vektor uporablja), pri MRNA-ju boš pa fašeš vnetje srčne mišice in vas bo tud pobral.
Fantje (in dekleta) NE se cepit, ne hecam se, boste s telimi potrdili samo delali gužvo na mejah in po lokalih koncertih itd.
Brezveze. Med lockdown-om sem normalno delal in kako fino je bilo na cestah, ko se vas ni svaljkalo tam na kupe, kot zdajle.
Isto velja za morje/ lokale / koncerte. Prejšnji teden nam je bilo pri Hrvatkih v kampu prov fajn. Plačaš eno parcelo, uporabljaš jih 6.
NE SE CEPIT!
Bo meni bolj fajn. Hehehe.

btw. Ju3 fašem drugo dozo tele grozljive Zenice, naša je na Jannsenu in bemumater, še kar sva tle.
Za bonus pa sva hudiča covidnega fasala lani konec marca še v verziji 1.0 pa naju tud ni hotel bit konc.

Tko da še 1x
NE se cepit.

LeQuack ::

Nisem vedel da se stranke učinke gleda samo par dni po cepljenju. Mogoče pa za naslednja cepiva sploh ne rabijo več nekih dolgih testiranj delati, samo en mesec, da vidijo če so vsi cepljeni preživeli in evo takoj dajo lahko na trg. Dobra ideja, zakaj bi se šli nekajletna zavlačevanja.
Quack !

StarMafijec ::

LeQuack je izjavil:

Nisem vedel da se stranke učinke gleda samo par dni po cepljenju. Mogoče pa za naslednja cepiva sploh ne rabijo več nekih dolgih testiranj delati, samo en mesec, da vidijo če so vsi cepljeni preživeli in evo takoj dajo lahko na trg. Dobra ideja, zakaj bi se šli nekajletna zavlačevanja.

Dolgoročnih učinkov covid-19 tudi ne poznamo. Pa nekateri bi se kljub temu rajši okužili kot pa cepili!

Pa zaenkrat za kratkoročne učinke velja, da so nezaželeni stranski učinki teh cepiv za nekaj magnitud manj verjetni kot pa pri razvoju bolezni.

mtosev ::

Mene nič ne moti, če hočejo ljudje na lastni koži probati covid in njegove potencialne posledice. Velik sreče.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Massacra ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Kaj bo Ivan Janshari sedaj z viški tega cepiva (in manjkom ostalih - saj on je odpovedal Pfizer in Moderno kot Minister, mar ne)?

zmaugy ::

Massacra je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Kaj bo Ivan Janshari sedaj z viški tega cepiva (in manjkom ostalih - saj on je odpovedal Pfizer in Moderno kot Minister, mar ne)?

Istvan Forintosz se je spet odlično zmenil. Mi dobimo Azro iz Zenice, cena sitnica, vrnemo pa potem Orbanu Pfizer. Profit! Za Orbana ( morda bo pa tudi komu drugemu kakšna drobtinca padla v roke)...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
««
31 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485724 (67226) BigWhale

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38660858 (51121) bluefish

Več podobnih tem