» »

Ali se boste oz. ste se cepili?

Ali se boste oz. ste se cepili?

Temo vidijo: vsi
««
26 / 44
»»

zmaugy ::

gozdar1 je izjavil:

Ne se preveč veselit, tudi ti si in še boš deležen omejitev.

To ti poveem kot nekdo, ki je že cepljen.

A to si dobil kakšno posebno cepivo, ki ti da dostop do kakšnih tajnih informacij? Na kakšni posebni frekvenci…?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

gozdar1 ::

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Ne se preveč veselit, tudi ti si in še boš deležen omejitev.

To ti poveem kot nekdo, ki je že cepljen.

A to si dobil kakšno posebno cepivo, ki ti da dostop do kakšnih tajnih informacij? Na kakšni posebni frekvenci…?


Za začetek pejd na občino, brez da se poprej najaviš pa poročaj. Nato pa še s kolegi na kašno pivce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

ajdov2 ::


Ej danes sem bil v cepilnem centru, pa mi ni delovalo, da kogarkoli na silo cepijo. V bistvu imajo tako lustne sestre, da bi clovek najraje sel se po tretjo dozo Pfizerja.

Je pa res, da bos ob dolocene pravice oz bos delezen omejitev, ker je potrebno zascititi pravice drugih okoli tebe. Ampak to je izkljucno zaradi tvoje izbire.

Kako lahko necepljen ogroža cepljenega, če cepivo deluje?

showsover ::

gozdar1 je izjavil:

Za začetek pejd na občino, brez da se poprej najaviš pa poročaj. Nato pa še s kolegi na kašno pivce.

Ja ne vem, sem ravno z obale (vodnega dela), ni kaj posebej nikjer. Ti si imel težave s čemerkoli?

zmaugy ::

gozdar1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Ne se preveč veselit, tudi ti si in še boš deležen omejitev.

To ti poveem kot nekdo, ki je že cepljen.

A to si dobil kakšno posebno cepivo, ki ti da dostop do kakšnih tajnih informacij? Na kakšni posebni frekvenci…?


Za začetek pejd na občino, brez da se poprej najaviš pa poročaj. Nato pa še s kolegi na kašno pivce.

Sem bil nekajkrat na občini, je pa res da sem vedno prej poklical (že zato, da se prepričan, če so sploh odprti). Vedno mi je bilo rečeno, da ni problema in da naj kar pridem kadarkoli v uradnih urah.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

gozdar1 ::

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Ne se preveč veselit, tudi ti si in še boš deležen omejitev.

To ti poveem kot nekdo, ki je že cepljen.

A to si dobil kakšno posebno cepivo, ki ti da dostop do kakšnih tajnih informacij? Na kakšni posebni frekvenci…?


Za začetek pejd na občino, brez da se poprej najaviš pa poročaj. Nato pa še s kolegi na kašno pivce.

Sem bil nekajkrat na občini, je pa res da sem vedno prej poklical (že zato, da se prepričan, če so sploh odprti). Vedno mi je bilo rečeno, da ni problema in da naj kar pridem kadarkoli v uradnih urah.


No jaz tudi zato tudi vem, da je procedura daleč od normale. Podobno je tudi povsod drugod.

showsover ::

gozdar1 je izjavil:

No jaz tudi zato tudi vem, da je procedura daleč od normale. Podobno je tudi povsod drugod.

Mater, kaj je s teboj? Pa jasno, da JS navija za epidemijo, Janša tala d'nar na veliko, mislim, halo!
Saj tudi za nas, v ZS, kakšna suha drobtinica pade, ker trickle sideways ali kaj že...

Comandante ::

ajdov2 je izjavil:


Ej danes sem bil v cepilnem centru, pa mi ni delovalo, da kogarkoli na silo cepijo. V bistvu imajo tako lustne sestre, da bi clovek najraje sel se po tretjo dozo Pfizerja.

Je pa res, da bos ob dolocene pravice oz bos delezen omejitev, ker je potrebno zascititi pravice drugih okoli tebe. Ampak to je izkljucno zaradi tvoje izbire.

Kako lahko necepljen ogroža cepljenega, če cepivo deluje?

Ne vem ce trolas ali si samo neumen. Bom sklepal da drugo in ti razlozil.

Kot prvo, cepivo je pri preprecevanju okuzb zgolj delno ucinkovito. Zato imamo maske, dokler covid ne bo iztrebljen - da se R drzi konkretno pod 1. Res ucinkovito bo, ko bo precepljenih 60%ish ljudi. Do takrat boste necepljeni gojisce virusa in razlog, da smo vsi delezni omejitev.

Kot drugo, eni bi se radi cepili, pa se zaradi dolocenih zdravstvenih stanj ne smejo. Njih lahko spravite v grob. Ampak vas boli johnson, ker ste sebicne p**** in gledate samo na svojo rit.

Tretjic, cepivo stane blagajno 15e, vase zdravljenje v bolnisnicah pa na desettisoce evrov, pa kdo ve koliko se zraven zaradi dolgorocnih posledic. Jaz raje vidim, da gredo moji davki za nov asfalt, kot pa za zdravljenje trmastih puhoglavcev.

gozdar1 ::

Covid še dolgo ne bo "iztrebljen", razmišljanje v to smer je že v osnovi napačno. Tudi španska gripa je ostala še desetletja.

Težava bo če bomo od sedaj, vsako jesen zaradi par novih primerov zapirali države.

Lockdowni so nas stali miljarde, in povzročili ogromno družbeno škodo pa se zaradi tega nihče ne sekira.

jshadlsa232 ::

Comandante je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Ej danes sem bil v cepilnem centru, pa mi ni delovalo, da kogarkoli na silo cepijo. V bistvu imajo tako lustne sestre, da bi clovek najraje sel se po tretjo dozo Pfizerja.

Je pa res, da bos ob dolocene pravice oz bos delezen omejitev, ker je potrebno zascititi pravice drugih okoli tebe. Ampak to je izkljucno zaradi tvoje izbire.

Kako lahko necepljen ogroža cepljenega, če cepivo deluje?

Ne vem ce trolas ali si samo neumen. Bom sklepal da drugo in ti razlozil.

Kot prvo, cepivo je pri preprecevanju okuzb zgolj delno ucinkovito. Zato imamo maske, dokler covid ne bo iztrebljen - da se R drzi konkretno pod 1. Res ucinkovito bo, ko bo precepljenih 60%ish ljudi. Do takrat boste necepljeni gojisce virusa in razlog, da smo vsi delezni omejitev.

Kot drugo, eni bi se radi cepili, pa se zaradi dolocenih zdravstvenih stanj ne smejo. Njih lahko spravite v grob. Ampak vas boli johnson, ker ste sebicne p**** in gledate samo na svojo rit.

Tretjic, cepivo stane blagajno 15e, vase zdravljenje v bolnisnicah pa na desettisoce evrov, pa kdo ve koliko se zraven zaradi dolgorocnih posledic. Jaz raje vidim, da gredo moji davki za nov asfalt, kot pa za zdravljenje trmastih puhoglavcev.

Nice media pitch. Kaj ko nisi strojni inzeniz, si popoldansko se zastopnik big pharme?

>ker ste sebicne p**** in gledate samo na svojo rit
the irony

Ti povem zakaj se sploh ljudje zelijo cepit? Zaradi vsiljene prakticnosti. Zato ker jim je evropska elita velela, da morajo zdravi ljudje dokazovati svoje zdravje na 48 urni ravni, namesto da bi se delalo na zasciti ranljivih (kot se je trobilo leta 2020). Btw jeseni se ze planira cepljenje od 5 let naprej. Honk honk, motherfuckers.

gozdar1 je izjavil:


Lockdowni so nas stali miljarde, in povzročili ogromno družbeno škodo pa se zaradi tega nihče ne sekira.


Govoris skoraj tako, kot da to ne bi bil cilj: https://www.weforum.org/great-reset/

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Maske ne pomagajo, sploh če jih uporabljamo, dokler ne razpadejo, kvečjemu obratno, še bolj nas izpostavljajo okužbam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

showsover ::

gozdar1 je izjavil:

Težava bo če bomo od sedaj, vsako jesen zaradi par novih primerov zapirali države.

Kako, težava? Pa to je idealno za JS! JS ima agendo in namenoma slabo informira, da spodbuja odpor pred cepljenjem, ker se potem tala EU denar.

Mislim, pa to je enostavnoooo, da bolj biti ne more, lejga, samo sledi denarju in se obrij z occamovko.

Mislim, ko že samo bedasto izpadem, ko verjamem, da je naivnost passe.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Btw jeseni se ze planira cepljenje od 5 let naprej. Honk honk, mofos.


Jim bodo prepovedali vstop v šolo, če se necepljeni ne bodo tedensko testirali? Nekako jih je treba spodbuditi oziroma starše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

showsover ::

Kakšni zoprni pizduni so tile operaterji slo-tech.com, da onega shintarota radirajo...
Meni pa je topshit brat njegove miselne izpade.
Pa to je edina faca na forumu, mater...
Takoj za mano, jasno.

Zdaj pa bejžte tožit, da boste lepo pridkani in vam bodo moderatorji pogledali skozi prstek enkrat, ker ste tako fajn tožibabe.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Lonsarg ()

HappyPills ::

gozdar1 je izjavil:

Covid še dolgo ne bo "iztrebljen", razmišljanje v to smer je že v osnovi napačno. Tudi španska gripa je ostala še desetletja.

Težava bo če bomo od sedaj, vsako jesen zaradi par novih primerov zapirali države.

Lockdowni so nas stali miljarde, in povzročili ogromno družbeno škodo pa se zaradi tega nihče ne sekira.


Zapiralo se bo za necepljene. In bmk če je tako.

Utk ::

Tisti, ki so se bolj slabo držali ukrepov in se okužili, zdaj pa cepili, bojo predavali vedno zdravim necepljenim kako se obnašat in kaj je odgovorno. Malo morgen. Vi ste krivi za dolgo epidemijo, ne mi. Nam ni nič.

Comandante ::

gozdar1 je izjavil:

Covid še dolgo ne bo "iztrebljen", razmišljanje v to smer je že v osnovi napačno. Tudi španska gripa je ostala še desetletja.

Težava bo če bomo od sedaj, vsako jesen zaradi par novih primerov zapirali države.

Lockdowni so nas stali miljarde, in povzročili ogromno družbeno škodo pa se zaradi tega nihče ne sekira.

Lockdown je bil, ker smo se odlocili, da je par deset tisoc mrtvih slabse kot skuriti par milijard. Koliko se kdo s tem strinja, je stvar osebnih preferenc. Vsak ki premore nekaj empatije se strinja, da je bilo potrebno. Jasno da je bilo dosti ukrepov Janse namenjenih predvsem da ostane na oblasti do volitev, marsikateri ukrep pa je bil tudi koristen.

Ampak zanikati skodljivost virusa je pa norost. Tako malo mrtvih imamo zgolj zato, ker smo 3/4 zdravstva namenili omejevanju posledic. Poglej kako izgleda v Indiji, ko jim zmanjka tako vsakdanje in samoumevne dobrine kot je flasa kisika. Ljudje dobesedno crkujejo po cakalnicah bolnisnic, kjer bi jih kisikova terapija resila.

Pa sploh ni potrebno umreti - boste prebolevniki v naslednjih letih povedali kaksna je kakovost zivljenja z ireverzibilno pljucno fibrozo in poskodbo srcne misice.

Zdaj imamo moznost vse to prepreciti. Ampak ne, cepiti se je brezveze.

gozdar1 ::

Številka par dest tisoč je seveda potegnjena iz lufta(slavnih 90k), nisem pa jaz tisti, ki ga je skrbelo za ceste, ki bodo luknjaste očitno samo zaradi necepljenih. Ko se omenja empatija se vednop pozablja na škodo, ki so jo pobzročili sami lockdowni, seveda pa se je laže iti igro številk, ker je to edino kar tehnokrati znajo. In odgovarjal ne bo nihče?

Virus je škodljiv ampak vse skupaj je šlo že precej predaleč, svoje so seveda pristavili še medij, ki so otkrili novo tržno nišo. In pozabili na praktično vse ostalo, kot da druge bolezni, celo veliko bolj nevarne ne obstajajo več. V indiji ljudje crkujejo, dobeedno vsak dan, celo od tako banalnih stvari kot je podhranjenost. Velika zasluga za povratek kakih 400 miljonov indijcev v skrajno revščino gre ravno lockdownom.

Nisem prebolevnik. Opisuješ možne posledice visnih obolenj(tudi navadne gripe), samo do covida očitno niso obstajale.

Cepit se ni brezveze(glej moje poste višje), druga stvar so razna potredila za lokale, zapiranje vsega kar povprek, obravnavanje zdravih kot potencialne prestopnike,..

Cepljenje bi lahko potekalo brez histerije in pogojevanja, seveda bi bilo veliko odpora a glavno krivdo nosijo ravno odločevalci, ki so ustvarili trenutno klimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

Comandante ::

Številka par dest tisoč je seveda potegnjena iz lufta

4000 jih je slo z zdravnisko oskrbo. Par deset tisoc bi bila ob popolnem sesutju zdravstvenega sistema kar pravilna stevilka.

gozdar1 ::

Kor sem napisal, to so predvidevanja v nekam najslabšem scenariju za katerega ni nujno na bi se zgodil. Čisto možno je, da kakšne velike razlike sploh ne bi bilo. Moderni nostradamusi imajo isto težavo kot moderni ekonomisti, človeško obnašanje poizkušajo opisat z enačbami.

showsover ::

gozdar1 je izjavil:

Kor sem napisal, to so predvidevanja v nekam najslabšem scenariju za katerega ni nujno na bi se zgodil. Čisto možno je, da kakšne velike razlike sploh ne bi bilo. Moderni nostradamusi imajo isto težavo kot moderni ekonomisti, človeško obnašanje poizkušajo opisat z enačbami.

Ja, general biti za nazaj je precej fina reč, se strinjam, jaz bi tudi. Kolikor se spomnim (pa nisem nek aktiven 'sledilec'), se je vik in krik delal zaradi morenja babic, dso genocida in to, če odštejemo zmedenost EU in sitnosti z dobavami cepiv, probleme v komunikaciji (kar očitno ni lokalni unikum). In bogatenja JS s covid dodatki... Recimo, nekaj drobtinic, če uporabimo prednosti 'vpogleda nazaj'.

Miki N ::

Pa zakaj ste se vsi tako zapičili v te dodatke? Saj smo zanje vendar ogromno dobili. Spomnite se samo vseh klovnovskih predstav po bolnišnicah in tverkajočih debeloritih tiktok sester! Mislim, če pa to ni vredno tega denarja, škrtuhi ...

Saj pri nas pa je Rona zdravstvo tudi zelo optimirala! Nič več ni zgubljanja časa z obiski. Še telefonira se manj, ker so heroji zdravstva nadležne paciente naučili da pa za vsako tegobo tudi ni treba klicati. Ščiješ kri? Zvoni v prazno, biač!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

rusilec ::

Comandante je izjavil:

Številka par dest tisoč je seveda potegnjena iz lufta

4000 jih je slo z zdravnisko oskrbo. Par deset tisoc bi bila ob popolnem sesutju zdravstvenega sistema kar pravilna stevilka.

To verjamejo le tisti, ki so nasedli propagandi. Dejanska številka je po ugotovitvah CDC le 5% od uradnih navedenih:
https://centipedenation.com/transmissio...

Še te smrti bi lahko preprečili, če bi bolje poskrbeli za domove starejših, namesto, da so jih vozili v bolnice in nazaj. Zdravstvo dejansko deluje na tretjini zmogljivosti. Ob enormnih dodatkih se bo seveda našel kdo, ki bo za medije povedal, da so na robu. Pred enim tednom sem bil v zdravstvenem domu, bilo je kot v hiši duhov.

https://forbiddenknowledgetv.net/dr-rei...


SILENCED VOICES: REBEL NEWS OWNER HIDDEN CAMERA FOOTAGE OF POLITICAL INTIMIDATION
https://www.bitchute.com/video/3lCletD0...

Comandante ::

Saj pravim, izklopiti vam je treba internet, sicer boste pocasi ugotovili, da je covid v bistvu resil x zivljenj. :))

HappyPills ::

Te link ki se limajo so epski. Že po domenah vidiš kvaliteto.

Smrekar1 ::

ajdov2 je izjavil:


Kako lahko necepljen ogroža cepljenega, če cepivo deluje?


Za začetek tako, da bodo necepljeni jeseni spet prenašali bolezni in bo prišlo do zaprtja, omejitev in gospodarske škode.

Utk ::

Smrekar1 je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Kako lahko necepljen ogroža cepljenega, če cepivo deluje?


Za začetek tako, da bodo necepljeni jeseni spet prenašali bolezni in bo prišlo do zaprtja, omejitev in gospodarske škode.

Tiste, ki so epidemijo prenašali do zdaj, smo nagradili z 2 tedni bolniške in prostim prehodom mej občin, regij, državnih mej, pa tudi pred dežjem se lahko skrijejo v gostilno, lahko grejo normalno smučat, v toplice, ni da ni. Da ne govorimo o korona dodatkih. Kako bomo nagradili necepljene prenašalce? Jaz predlagam 2 tedna Kanarskih otokov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gozdar1 ::

Kdo verjame , da v jeseni zaprtja ne bo? Tu smo že nekaj časa nazaj prešli rubikon, sploh eu zna biti tu bolj papška od papeža.
Avstarlci so ravno kak teden nazaj zaprli 5 miljonov zaradi par primerov, izgovor ja seveda bil premalo cepljenih, kjer iz famoznih potrebnih 60% počasi lezemo proti 80%.

zmaugy ::

Utk je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Kako lahko necepljen ogroža cepljenega, če cepivo deluje?


Za začetek tako, da bodo necepljeni jeseni spet prenašali bolezni in bo prišlo do zaprtja, omejitev in gospodarske škode.

Tiste, ki so epidemijo prenašali do zdaj, smo nagradili z 2 tedni bolniške in prostim prehodom mej občin, regij, državnih mej, pa tudi pred dežjem se lahko skrijejo v gostilno, lahko grejo normalno smučat, v toplice, ni da ni. Da ne govorimo o korona dodatkih. Kako bomo nagradili necepljene prenašalce? Jaz predlagam 2 tedna Kanarskih otokov.

Po tej logiki torej jaz pričakujem, da mi plačate karto zraven Bezosa, ker se nisem nikoli okužil in sem zdaj še cepljen.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Smrekar1 ::

Utk je izjavil:


Tiste, ki so epidemijo prenašali do zdaj, smo nagradili z 2 tedni bolniške in prostim prehodom mej občin, regij, državnih mej, pa tudi pred dežjem se lahko skrijejo v gostilno, lahko grejo normalno smučat, v toplice, ni da ni. Da ne govorimo o korona dodatkih. Kako bomo nagradili necepljene prenašalce? Jaz predlagam 2 tedna Kanarskih otokov.


Necepljene bi jaz priklenil v domače bivališče. Ostani notri ali se cepi, izbira je tvoja.

Utk ::

Verjamem, ampak ti si itak idiot, tako da mi to ne pomeni kaj dost kaj bi ti naredu.

Smrekar1 ::

gozdar1 je izjavil:

Kdo verjame , da v jeseni zaprtja ne bo?


Itak da bo. Nekako tak čas naslednje leto bo mir. Ta mesec je ključen, ker bomo videli do kakšne precepljenosti bomo prilezli. Čakalnih vrst ni praktično nikjer več, datum za cepljenje dobiš dan ali dva po prijavi. Zdaj se cepijo praktično samo še tisti, ki se bodo cepili, ker bi šli na morje. Naslednji mesec bo za to že več ali manj prepozno, mogoče še prvi teden ali dva, ampak tisto bo drobiž.

gozdar1 ::

Smrekar1 je izjavil:

Utk je izjavil:


Tiste, ki so epidemijo prenašali do zdaj, smo nagradili z 2 tedni bolniške in prostim prehodom mej občin, regij, državnih mej, pa tudi pred dežjem se lahko skrijejo v gostilno, lahko grejo normalno smučat, v toplice, ni da ni. Da ne govorimo o korona dodatkih. Kako bomo nagradili necepljene prenašalce? Jaz predlagam 2 tedna Kanarskih otokov.


Necepljene bi jaz priklenil v domače bivališče. Ostani notri ali se cepi, izbira je tvoja.


To je isto kot zapiranje ogroženih(nedemokratično), bilo je no no sedaj imamo kar imamo.

Miki N ::

Vaci-naciji se morate počasi malo umiriti. Saj postajate hujši pacienti od Jajota - na srečo brez moči odločanja. Začnete lahko preprosto tako, da se spoznate, da se z necepljenimi ukvarajte predvsem zato, ker "ne ubogajo". To vas jezi. Vsa znanost tukaj je... psihologija. No saj velja za vse.

c3p0 ::

Comandante je izjavil:


Kot prvo, cepivo je pri preprecevanju okuzb zgolj delno ucinkovito. Zato imamo maske, dokler covid ne bo iztrebljen - da se R drzi konkretno pod 1. Res ucinkovito bo, ko bo precepljenih 60%ish ljudi. Do takrat boste necepljeni gojisce virusa in razlog, da smo vsi delezni omejitev.


Ne le precepljenih, ampak nedavno cepljenih, tam na pol leta se je treba spet, remember? Prvim cepljenim je že poteklo in se morajo tretirat kot necepljeni, do naslednje osvežitve.

Smrekar1 ::

c3p0 je izjavil:


Ne le precepljenih, ampak nedavno cepljenih, tam na pol leta se je treba spet, remember? Prvim cepljenim je že poteklo in se morajo tretirat kot necepljeni, do naslednje osvežitve.


Cepljenje velja vsaj 9 mesecev, verjetno dlje. Cepiti smo začeli pred manj kot 6 meseci.

6 < 9

c3p0 ::

Smrekar1 je izjavil:

c3p0 je izjavil:


Ne le precepljenih, ampak nedavno cepljenih, tam na pol leta se je treba spet, remember? Prvim cepljenim je že poteklo in se morajo tretirat kot necepljeni, do naslednje osvežitve.


Cepljenje velja vsaj 9 mesecev, verjetno dlje. Cepiti smo začeli pred manj kot 6 meseci.

6 < 9


Po 6 mesecih smo torej zdaj že na 9.
Cepivo pfizer je prišlo v državo konec leta '20, torej sklepamo lahko, da se cepi že dlje od 6 mesecev.

Smrekar1 je izjavil:


Necepljene bi jaz priklenil v domače bivališče. Ostani notri ali se cepi, izbira je tvoja.


Zato takšni kot ti nimajo te moči. Ko jo slučajno dobijo, pa jo izkoristijo kolikor le lahko, ali, če je možnost, še bolj. Saj si gledal Das Experiment?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

energetik ::

Smrekar1 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Kdo verjame , da v jeseni zaprtja ne bo?


Itak da bo. Nekako tak čas naslednje leto bo mir. Ta mesec je ključen, ker bomo videli do kakšne precepljenosti bomo prilezli. Čakalnih vrst ni praktično nikjer več, datum za cepljenje dobiš dan ali dva po prijavi. Zdaj se cepijo praktično samo še tisti, ki se bodo cepili, ker bi šli na morje. Naslednji mesec bo za to že več ali manj prepozno, mogoče še prvi teden ali dva, ampak tisto bo drobiž.
Res ni več? V ZDLJ očitno je še vedno vrsta, če sem čakal 1 teden po prijavi na termin, ki je bil še 1 teden naprej (imam v nedeljo). Meni to deluje kot čakalna vrsta in veliko zanimanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Smrekar1 ::

energetik je izjavil:

Res ni več? V ZDLJ očitno je še vedno vrsta, če sem čakal 1 teden po prijavi na termin, ki je bil še 1 teden naprej (imam v nedeljo). Meni to deluje kot čakalna vrsta in veliko zanimanje.


ZDLJ so zadnji mesec do šest tednov oskrbovali z bistveno manj cepivi kot jih je naročal. Brez skrbi, v tednu ali dveh se bo sčistilo.

Comandante ::

Smrekar1 je izjavil:


Necepljene bi jaz priklenil v domače bivališče. Ostani notri ali se cepi, izbira je tvoja.

Ja, saj pravim, vsi smo se zgrazali ko so Kitajci varili vrata blokov, zdaj pa je jasno, da bi bilo to potrebno narediti tudi pri nas. Zaradi "tabrihtnih" bomo oktobra imeli nov lockdown, ki bi se mu s cepljenjem lahko popolnoma izognili.

jshadlsa232 ::

Comandante je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:


Necepljene bi jaz priklenil v domače bivališče. Ostani notri ali se cepi, izbira je tvoja.

Ja, saj pravim, vsi smo se zgrazali ko so Kitajci varili vrata blokov, zdaj pa je jasno, da bi bilo to potrebno narediti tudi pri nas. Zaradi "tabrihtnih" bomo oktobra imeli nov lockdown, ki bi se mu s cepljenjem lahko popolnoma izognili.

Lockdown bo zato, ker se je EU oblast za to ze fiksno odlocila in so ga ze napovedali zdaj. Tako bodo lahko vnovcili ze nabavljeno cepivo za leti 2022 in 2023.

Kapacitete bolnisnic se niso spremenile 0 (ker je to dejansko bil PRVOTNI razlog za lockdowne), ampak na to ne gleda noben, ker je medijski cilj in propaganda trenutno sfiksirana v cepljenje.

Lahko pa ponavljas kot papiga medijske flance, ki se spreminjajo iz tedna v teden. Gremo stavit, kdaj bo "sTrOkA" ugotovila, da je potrebna 90% "pReCepLjeNoSt"? Jas recem nekje avgusta.

Medtem ko v UK "okuzbe" rastejo kljub cepljenju. Heh.

kopriwa ::

Miki N je izjavil:

Vaci-naciji se morate počasi malo umiriti. Saj postajate hujši pacienti od Jajota - na srečo brez moči odločanja. Začnete lahko preprosto tako, da se spoznate, da se z necepljenimi ukvarajte predvsem zato, ker "ne ubogajo". To vas jezi. Vsa znanost tukaj je... psihologija. No saj velja za vse.

Hah. Opaziti je mogoče diametralno nasprotje: ravno anticepilci ste tisti, ki ves čas iščete pozornost in potrditev od enako mislečih. Teme, ki že zamrejo ponavadi obudite z bizarnimi "stručnjaci sa balkana" videi ali pa z enovrstičnico kako vam ni nič in sosedovemu Lojzu tudi ne. Pa prijatelju iz Slovaške.

gozdar1 ::

Comandante je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:


Necepljene bi jaz priklenil v domače bivališče. Ostani notri ali se cepi, izbira je tvoja.

Ja, saj pravim, vsi smo se zgrazali ko so Kitajci varili vrata blokov, zdaj pa je jasno, da bi bilo to potrebno narediti tudi pri nas. Zaradi "tabrihtnih" bomo oktobra imeli nov lockdown, ki bi se mu s cepljenjem lahko popolnoma izognili.


Kitjacem je uspelo "pridelat" že drugo epidemijo v 20 letih, zato se po njih ne bi ravno zgledoval. Tabrihtni tudi niso krivi, za pomanjkanje cepiva (spomnimo se obljub vodilnih politikov), niti niso krivi zgrešen pristop in komunikacijo. Dolgi lockdowni in žuganje so kar nekaj pripomogli k bohotenju teorij zarot. Najbolj žalostno je da bomo jeseni vajo ponovili, kot da se iz vsega skupaj nismo nič naučili.

Smrekar1 ::

gozdar1 je izjavil:


Kitjacem je uspelo "pridelat" že drugo epidemijo v 20 letih,


Četrto: SARS (2003), Svinjska gripa (2009), Prašičja gripa (2012), Covid-19 (2020).

Smrekar1 ::

Majčkena neuradna informacija iz prisluškovanja.

Interes za cepljenje po celi državi je cca zaseden. Do Dneva Samostojnosti in Enotnosti, morda še kaj prej, ne bo več čakalnih vrst nikjer.

Cepljenje se bo ustavilo okoli 800k cepljenih, v najboljšem primeru malenkost čez to mejo. Uradna kampanja je še vedno omejena na občasen re-twit (!), ki ga plačamo po 100 evrov po znaku (!!), vključno s presledki (!!!!!).

Utk ::

Cepljenje se bo ustavilo okoli 800k cepljenih, v najboljšem primeru malenkost čez to mejo.

Jaz sem to napisal že pred 3 meseci.

Smrekar1 ::

Utk je izjavil:


Jaz sem to napisal že pred 3 meseci.


Tudi slepa kura zrno najde.

crucial ::

Smrekar1 je izjavil:

Majčkena neuradna informacija iz prisluškovanja.

Interes za cepljenje po celi državi je cca zaseden. Do Dneva Samostojnosti in Enotnosti, morda še kaj prej, ne bo več čakalnih vrst nikjer.

Cepljenje se bo ustavilo okoli 800k cepljenih, v najboljšem primeru malenkost čez to mejo. Uradna kampanja je še vedno omejena na občasen re-twit (!), ki ga plačamo po 100 evrov po znaku (!!), vključno s presledki (!!!!!).

Če Hrvati sredi sezone zrahljajo pogoje, se bodo še cepljeni tolkli po glavi.
https://acu2020.org/english-versions/

Smrekar1 ::

crucial je izjavil:


Če Hrvati sredi sezone zrahljajo pogoje, se bodo še cepljeni tolkli po glavi.


To je še zadnja stvar, ki tira ljudi k cepljenju: obljuba dopusta.

Tako je to, ko se težka vprašanja prepusti diletantom.

jshadlsa232 ::

kopriwa je izjavil:

Miki N je izjavil:

Vaci-naciji se morate počasi malo umiriti. Saj postajate hujši pacienti od Jajota - na srečo brez moči odločanja. Začnete lahko preprosto tako, da se spoznate, da se z necepljenimi ukvarajte predvsem zato, ker "ne ubogajo". To vas jezi. Vsa znanost tukaj je... psihologija. No saj velja za vse.

Hah. Opaziti je mogoče diametralno nasprotje: ravno anticepilci ste tisti, ki ves čas iščete pozornost in potrditev od enako mislečih.

Mogoce ker smo diskriminirani ter da se dogaja to kaj smo trobili ze lani?

Cepljenje se lahko oglasuje kot prostovoljno, ampak to ni. Prostovoljno bi bilo v primeru cepljenja za gripo, kjer mi noben papak ni gledal ali imam #bullshittest93 v obliki QR kode.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()
««
26 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60475430 (56932) BigWhale

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38653420 (43683) bluefish

Več podobnih tem