» »

Ali se boste oz. ste se cepili?

Ali se boste oz. ste se cepili?

Temo vidijo: vsi
««
9 / 44
»»

c00L3r ::

PrihajaNodi je izjavil:

c00L3r je izjavil:

V sredo grem na drug odmerek astrazeneca. Zanimivo sem preživel prvi odmerek marca brez hospitalizacije, krivih strdkov, spremembe DNA, boljšega 5g signala ipd.


Dejmo pocakat, cez 5, 10 let bos porocal.Ne gre to tko cez noc:)


Če počakamo še kakih 40 - 50 let bom skoraj ziher umrl. Bo cepivo krivo.

PrihajaNodi ::

c00L3r je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

c00L3r je izjavil:

V sredo grem na drug odmerek astrazeneca. Zanimivo sem preživel prvi odmerek marca brez hospitalizacije, krivih strdkov, spremembe DNA, boljšega 5g signala ipd.


Dejmo pocakat, cez 5, 10 let bos porocal.Ne gre to tko cez noc:)


Če počakamo še kakih 40 - 50 let bom skoraj ziher umrl. Bo cepivo krivo.


Umrli bomo itak vsi, vprasanje pa je kako. Sam recimo kadim, mi je uzitek, ce bo rak se ne sekiram, bi pa se ce bi po 5 letih ugotovili negativne stranske efekte cepiv in bi se cepil. Mislis, da bo kdo priznal da gre za njihovo odgovornost? Hja, mogoce cez 40 let, samo tebe itak ne bo vec na svetu:)))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

3p ::

no comment je izjavil:

(pri nas nas bodo pa potrčkoti tolažili, da imamo 5x večjo incidenco zaradi bolj strupenih klopov in ne zaradi krajše pameti...)


Dejansko imamo najbolj krvoločne klope v Evropi. No, baltski jim še konkurirajo.

PrihajaNodi je izjavil:

Umrli bomo itak vsi, vprasanje pa je kako. Sam recimo kadim, mi je uzitek, ce bo rak se ne sekiram, bi pa se ce bi po 5 letih ugotovili stranske efekte cepiv. Mislis, da bo kdo priznal da gre za njihovo odgovornost? Hja, mogoce cez 40 let, samo tebe itak ne bo vec na svetu:)))


Počakaj, da ugotoviš stranske učinke internetov. :D Pa vsega drugega, kar uživaš.

Zdaj, za ene stvari je mogoče vredno tudi umreti. Po želji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

c00L3r ::

gozdar1 je izjavil:

c00L3r je izjavil:

V sredo grem na drug odmerek astrazeneca. Zanimivo sem preživel prvi odmerek marca brez hospitalizacije, krivih strdkov, spremembe DNA, boljšega 5g signala ipd.


Torej nič dosti drugače kot bi virus.


Dosti boljše je imet 1 ali 2 dni vročino in slabo počutje, kot 2 tedna. Prav tako je možnost krvnega strdka okrog 1:1000000. Pri covid-u pa bližje 1:100. Cepivo je vsaj 1000x bolj varen "covid simluator", kot prava boezen.

Kaj je kateremu ljubše, pa naj sam oceni :D

PrihajaNodi ::

Zdaj, za ene stvari je mogoče vredno tudi umreti. Po želji.


Tocno, sam ne zaradi cepiva.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

link_up ::

Koncno sem dobil termin za jutri. Komaj cakam. Niso mi pa napisali cepiva..huh, le katero bo?
In and Out

gozdar1 ::

c00L3r je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

c00L3r je izjavil:

V sredo grem na drug odmerek astrazeneca. Zanimivo sem preživel prvi odmerek marca brez hospitalizacije, krivih strdkov, spremembe DNA, boljšega 5g signala ipd.


Torej nič dosti drugače kot bi virus.


Dosti boljše je imet 1 ali 2 dni vročino in slabo počutje, kot 2 tedna. Prav tako je možnost krvnega strdka okrog 1:1000000. Pri covid-u pa bližje 1:100. Cepivo je vsaj 1000x bolj varen "covid simluator", kot prava boezen.

Kaj je kateremu ljubše, pa naj sam oceni :D


Zato nas je baje tako strah asimptomatskih, ti so očitno že vsi bili nevede cepljeni.

Da ne bo nesporazuma, nisem proti cepljenju, sem pa proti omjitvam, ki se postavljajo necepljenim, da bo ironija še večja so bile omejitve za ogrožene skupine nedemokratične in se je zato zapiralo kar vse.
To je vsekakor dober način, da pridobiš zaupanje pri ljudeh.

darkolord ::

Na začetku so bila samo priporočila, pa jih ni nihče upošteval. Toliko o zaupanju.

no comment ::

3p je izjavil:

no comment je izjavil:

(pri nas nas bodo pa potrčkoti tolažili, da imamo 5x večjo incidenco zaradi bolj strupenih klopov in ne zaradi krajše pameti...)


Dejansko imamo najbolj krvoločne klope v Evropi. No, baltski jim še konkurirajo.

Zanimivo je, da so imeli Avstrijci prej enako krvoločne klope kot jih imamo sedaj mi. Takrat, ko so imeli precepljenost podobno kot jo imamo sedaj mi...

Kodrnusa ::

gozdar1 je izjavil:

c00L3r je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

c00L3r je izjavil:

V sredo grem na drug odmerek astrazeneca. Zanimivo sem preživel prvi odmerek marca brez hospitalizacije, krivih strdkov, spremembe DNA, boljšega 5g signala ipd.


Torej nič dosti drugače kot bi virus.


Dosti boljše je imet 1 ali 2 dni vročino in slabo počutje, kot 2 tedna. Prav tako je možnost krvnega strdka okrog 1:1000000. Pri covid-u pa bližje 1:100. Cepivo je vsaj 1000x bolj varen "covid simluator", kot prava boezen.

Kaj je kateremu ljubše, pa naj sam oceni :D


Zato nas je baje tako strah asimptomatskih, ti so očitno že vsi bili nevede cepljeni.

Da ne bo nesporazuma, nisem proti cepljenju, sem pa proti omjitvam, ki se postavljajo necepljenim, da bo ironija še večja so bile omejitve za ogrožene skupine nedemokratične in se je zato zapiralo kar vse.
To je vsekakor dober način, da pridobiš zaupanje pri ljudeh.


Se strinjam... Otroc bli doma 14 dni, Ikea, Inrersport pa normalno delal... če ne bojo tele vlade kmalu zamenjali bo sam še slabš.. Pa čeprav se je stanje izboljšalo, so vseeno razglasili epidemijo še za 30 dni... Se ve, je treba dodatke si izplačati in postavljati nerazumne omejitve ljudem... Butale

kriptobog ::

Kodrnusa je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

snezak21 je izjavil:

Ta miljarda ljudi je bila cepljena v zadnjih par mesecih. Res dolga doba, da se lahko rece kaj za ziher o stranskih ucinkih (ne glede na krog tvojih znancev, ki je tu enako pomemben kot vse kar nekdo rece... ker ce bi to veljalo imamo tu same super junake, ki imajo za osebne prijatelje vse od predsednikov drzav, do marsovcev).


Se zmeraj teli znanci malo blizje spoznavajo covid vsak dan in o njem tudi malo vec preberejo kot vi tukaj, ki se zanasate na lastno logiko in na youtube ter potrce.. In ja tudi najmocnejsi in najvplivnejsi zemljani so se cepili.. najbrz vi mislite da imajo oni posebno cepivo zase ja.. omg


Na nič se ne zanašamo. Cepiva ne potrebujem/nočem. Konec debate. Niso me prepričevali Potrči in podobni. Pač moja odločitev je da se ne bom cepil. ČE bi imeli virus, ki bi imel visoko smrtnost in bi bil dejansko nevaren, bi se pa drugače pogovarjali.


Zanimivo da se v avstriji preko 90% cepi proti klopnemu meningitisu, ceprav klopa najbrz dobi vsak 10.000ti...
Prav tako se ljudje ne pritozujejo ko se morajo cepit za vec bolezni da lahko potujejo v osrednjo afriko. Tam se pa nikjer noben ne dere kako omejujejo njegovo svobodo in dostojanstvo. Če se ne cepiš pač ne gres...

Cepiva nočeš ne potrebuješ... Se pravi si sam prišel do ugotovitve, brez pristranskih člankov, videov, influencerjev... Se pravi si pametnejši kot vsi raziskovalci, zdravniki, farmacevti... Tega sveta. Čestitam



Kdo je rekel, da sem najpametnejši? Sem prebolel korono, prehlad je bil ponavadi hujši. Torej zakaj potreubjem cepivo? Smrtnost tudi ni ravno visoka, torej čemu cepivo? Ti tvoji raziskovalci, zdravniki in farmacevti niti ne znajo povedati koliko časa traja imunost po cepljenju. Zdaj govorijo že o tretjem odmerku. Res so najpemetnejši na svetu ane. Pač vsak naj se sam odloči. Če bi bil virus nevaren, kot so bile recimo koze, brez skrbi, da bi v vrti čakali za cepljenje. Tako morajo pa oglaševati po TVju, da dobijo ljudi na cepljenje....

darkolord ::

Če bi bil virus nevaren, kot so bile recimo koze, brez skrbi, da bi v vrti čakali za cepljenje.
Laž.

Ko je razsajala kuga, veliko ljudje še vedno ni verjelo vanjo, tudi ko jim je že cela družina pomrla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

energetik ::

kriptobog je izjavil:


Kdo je rekel, da sem najpametnejši? Sem prebolel korono, prehlad je bil ponavadi hujši. Torej zakaj potreubjem cepivo? Smrtnost tudi ni ravno visoka, torej čemu cepivo? Ti tvoji raziskovalci, zdravniki in farmacevti niti ne znajo povedati koliko časa traja imunost po cepljenju. Zdaj govorijo že o tretjem odmerku. Res so najpemetnejši na svetu ane. Pač vsak naj se sam odloči. Če bi bil virus nevaren, kot so bile recimo koze, brez skrbi, da bi v vrti čakali za cepljenje. Tako morajo pa oglaševati po TVju, da dobijo ljudi na cepljenje....
Ja in kaj je narobe, če bo še 3. odnmerek? Za KME sem dobil 3 odmerke v 1 letu, pa še enega po 3 letih, in še vsakih 5 let novega. Nimam razloga, da ne bi podobno tudi za korono, če bo to pomagalo, da se vrnemo v leto 2019.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

Kodrnusa ::

Tudi jaz sem jo prebolel oktobra. 2 dni vrocine in gotovo. So what? Smo se doma vsi testirali, in smo vsi imeli protitelesa razen žene. Ona je izgubila okus za kak teden.. vseeno sva se z zeno cepila...
Se pa strinjam, da stroka še ni enotna glede kako je z protitelesi. Premalo casa je se minilo..
Je pa jasno, da kdor je imel corono in dobil se eno dozo cepiva, ima parkrat vec protiteles kot nekdo, ki se 2 krat cepi. Kako bo naprej bo pokazal cas...

c00L3r ::

kriptobog je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

snezak21 je izjavil:

Ta miljarda ljudi je bila cepljena v zadnjih par mesecih. Res dolga doba, da se lahko rece kaj za ziher o stranskih ucinkih (ne glede na krog tvojih znancev, ki je tu enako pomemben kot vse kar nekdo rece... ker ce bi to veljalo imamo tu same super junake, ki imajo za osebne prijatelje vse od predsednikov drzav, do marsovcev).


Se zmeraj teli znanci malo blizje spoznavajo covid vsak dan in o njem tudi malo vec preberejo kot vi tukaj, ki se zanasate na lastno logiko in na youtube ter potrce.. In ja tudi najmocnejsi in najvplivnejsi zemljani so se cepili.. najbrz vi mislite da imajo oni posebno cepivo zase ja.. omg


Na nič se ne zanašamo. Cepiva ne potrebujem/nočem. Konec debate. Niso me prepričevali Potrči in podobni. Pač moja odločitev je da se ne bom cepil. ČE bi imeli virus, ki bi imel visoko smrtnost in bi bil dejansko nevaren, bi se pa drugače pogovarjali.


Zanimivo da se v avstriji preko 90% cepi proti klopnemu meningitisu, ceprav klopa najbrz dobi vsak 10.000ti...
Prav tako se ljudje ne pritozujejo ko se morajo cepit za vec bolezni da lahko potujejo v osrednjo afriko. Tam se pa nikjer noben ne dere kako omejujejo njegovo svobodo in dostojanstvo. Če se ne cepiš pač ne gres...

Cepiva nočeš ne potrebuješ... Se pravi si sam prišel do ugotovitve, brez pristranskih člankov, videov, influencerjev... Se pravi si pametnejši kot vsi raziskovalci, zdravniki, farmacevti... Tega sveta. Čestitam



Kdo je rekel, da sem najpametnejši? Sem prebolel korono, prehlad je bil ponavadi hujši. Torej zakaj potreubjem cepivo? Smrtnost tudi ni ravno visoka, torej čemu cepivo? Ti tvoji raziskovalci, zdravniki in farmacevti niti ne znajo povedati koliko časa traja imunost po cepljenju. Zdaj govorijo že o tretjem odmerku. Res so najpemetnejši na svetu ane. Pač vsak naj se sam odloči. Če bi bil virus nevaren, kot so bile recimo koze, brez skrbi, da bi v vrti čakali za cepljenje. Tako morajo pa oglaševati po TVju, da dobijo ljudi na cepljenje....


Kak pa bi ti vedel, kako dolgo traja imunost od cepiva, če so prvi cepljeni bili manj, kot leto dni nazaj? Zaenkrat še nimamo časovnega stroja, da bi pospešili čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c00L3r ()

hurikhan ::

Kako pa bodo sploh vedeli kako dolgo traja imunost, če so se mnogi že zdaj po cepljenju okužili?

PrihajaNodi ::

Boste cepili tudi otroke? Otroci tudi vse bolj zbolevajo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kodrnusa ::

PrihajaNodi je izjavil:

Boste cepili tudi otroke? Otroci tudi vse bolj zbolevajo?


Jaz jih ne bom. Upam da bo precepljenost dovolj visoka, da bodo mali otroci izvzeti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

PrihajaNodi ::

Kodrnusa je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Boste cepili tudi otroke? Otroci tudi vse bolj zbolevajo?


Jaz jih ne bom. Upam da bo precepljenost dovolj visoka, da bodo mali otroci izvzeti...


Zakaj pa ne bi ptrok cepil? Saj otroci tudi ze vse pogosteje zbolevajo. Cepivo je ja varno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gtx970op ::

Sem že prebolel covid lani, pred kratkim cepljen z AZ.

pol dneva vročina, drugi dan mal zmatran pol pa pa vse ok naprej. Starost 30-40.

Prej se nas čim več cepi, prej se vrnemo v normalno življenje.

Kodrnusa ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Boste cepili tudi otroke? Otroci tudi vse bolj zbolevajo?


Jaz jih ne bom. Upam da bo precepljenost dovolj visoka, da bodo mali otroci izvzeti...


Zakaj pa ne bi ptrok cepil? Saj otroci tudi ze vse pogosteje zbolevajo. Cepivo je ja varno.


Do sedaj otroci prebolevajo brez znakov, ali z malo vrocine in kašljem.. na covid oddelku ni otrok, kar pomeni da jih ne prizadane v tezji obliki. Prav tako ne umirajo otroci... Se pravi, da je bolje da prebolijo kot da jih cepimo.. vsaj zaenkrat..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

kriptobog ::

Kodrnusa je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Boste cepili tudi otroke? Otroci tudi vse bolj zbolevajo?


Jaz jih ne bom. Upam da bo precepljenost dovolj visoka, da bodo mali otroci izvzeti...



Zakaj pa ne? Si pametnejši od raziskovalcev in farmacevtov? :))

Cepil ijh ne boš, ker prebolijo lažje kot prehlad. Tako kot ogromno odraslih. Zato se nekateri pač ne bomo cepili, ne pa zato, ker gledamo kaj prodajajo flat eartherji.

snezak21 ::

energetik je izjavil:

Ja in kaj je narobe, če bo še 3. odnmerek? Za KME sem dobil 3 odmerke v 1 letu, pa še enega po 3 letih, in še vsakih 5 let novega. Nimam razloga, da ne bi podobno tudi za korono, če bo to pomagalo, da se vrnemo v leto 2019.

Nic ni narobe. Vse je cool, ker vidim da ni opcije da bos razumel razliko med cepivom, ki je bilo ustrezno preizkuseno in potestirano ter cepivom, ki mu v 10+ letih ni uspelo priti skozi en sam test do konca, nato pa v parih mesecih sproducirajo par cepiv na isti osnovi, ki so vsa po zagotovili znanstvenikov in "znanstvenikov" 100% varna in uspesna za ne glede katere viruse in njihove mutacije.
Tako da cisto ok je. Ni panike, ni mi pa jasno, zakaj je treba vse ostale prepricevatm, da je tvoja odlocitev edina pravilna. Si ce pac tako odlocil, good for you, sedaj daj pa mir in ne obkladaj vseh ostalih z bedaki.

Kodrnusa je izjavil:

Tudi jaz sem jo prebolel oktobra. 2 dni vrocine in gotovo. So what? Smo se doma vsi testirali, in smo vsi imeli protitelesa razen žene. Ona je izgubila okus za kak teden.. vseeno sva se z zeno cepila...

Matr z vsemi strokovnjaki ki jih imas za prijatelje, ti ni uspelo paziti na osnovne stvari da se ne bi okuzil? Hja jeba to... jaz imam samo enega prijatelja, ki je doktor medicine, vse ostalo so pa v vseh ostalih moznih poklicih, ki nimajo veze z medicino, biologijo in kemijo, pa mi je vseeno uspelo ostati zdrav. Tako da ne vem sedaj kako relevantni so potem tvoji prijatelji, ce ti niso sposobni dati najbolj osnovnega nasveta, kako se drzati osnovne higiene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snezak21 ()

snezak21 ::

Kodrnusa je izjavil:

Do sedaj otroci prebolevajo brez znakov, ali z malo vrocine in kašljem.. na covid oddelku ni otrok, kar pomeni da jih ne prizadane v tezji obliki. Prav tako ne umirajo otroci... Se pravi, da je bolje da prebolijo kot da jih cepimo.. vsaj zaenkrat..

Tele tvoje logike pa ne razumem najboljse. Tudi ce prebolijo brez tezav, veselo sirijo virus naprej. Torej jih je potrebno cepiti. Cepiva so 100% torej ne vem od kje sedaj zadrzek, da ne bi cepili otrok? Konec koncev velja isto za teste... zakaj se otrok ne testira? Boli mene ce prebolijo brez tezav, dokler lahko stvari sirijo. Ampak to da sirijo virus je cool, saj ga prebolijo brez tezav, tako da ni potrebe po testih (in cepljenju).

PrihajaNodi ::

snezak21 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Do sedaj otroci prebolevajo brez znakov, ali z malo vrocine in kašljem.. na covid oddelku ni otrok, kar pomeni da jih ne prizadane v tezji obliki. Prav tako ne umirajo otroci... Se pravi, da je bolje da prebolijo kot da jih cepimo.. vsaj zaenkrat..

Tele tvoje logike pa ne razumem najboljse. Tudi ce prebolijo brez tezav, veselo sirijo virus naprej. Torej jih je potrebno cepiti. Cepiva so 100% torej ne vem od kje sedaj zadrzek, da ne bi cepili otrok? Konec koncev velja isto za teste... zakaj se otrok ne testira? Boli mene ce prebolijo brez tezav, dokler lahko stvari sirijo. Ampak to da sirijo virus je cool, saj ga prebolijo brez tezav, tako da ni potrebe po testih (in cepljenju).


Je pa 24 kur ze zacel s propagando o cepljenju otrok, sesedanju pluc otrok, pretresljivimi zgodbami...

Kodrnusa ::

snezak21 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Do sedaj otroci prebolevajo brez znakov, ali z malo vrocine in kašljem.. na covid oddelku ni otrok, kar pomeni da jih ne prizadane v tezji obliki. Prav tako ne umirajo otroci... Se pravi, da je bolje da prebolijo kot da jih cepimo.. vsaj zaenkrat..

Tele tvoje logike pa ne razumem najboljse. Tudi ce prebolijo brez tezav, veselo sirijo virus naprej. Torej jih je potrebno cepiti. Cepiva so 100% torej ne vem od kje sedaj zadrzek, da ne bi cepili otrok? Konec koncev velja isto za teste... zakaj se otrok ne testira? Boli mene ce prebolijo brez tezav, dokler lahko stvari sirijo. Ampak to da sirijo virus je cool, saj ga prebolijo brez tezav, tako da ni potrebe po testih (in cepljenju).


Vidim da ti logika ne deluje. Nikoli ni 100% precepljenost.. Vedno je skupina ljudi, ki imajo kake alergije, ali druge bolezni zaradi katerih se ne smejo cepit. Zato sem napisal da upam da bo precepljenost med odraslimi dosti velika da otrok ne bo treba. Mislim da je potrebna 70% precepljenost.. Otroci, ki so preboleli ne širijo virusa prav tako kot cepljene osebe.. Malo bo treba vec prebrat pa pol modrovat.,

snezak21 ::

Ja zares bo treba malo vec prebrat, ne glede na krog tvojih prijateljev. Po do sedaj znanih podatkih virus sirijo tudi okuzeni, ki so bili cepljeni ali so bolozene preboleli v preteklosti. Ampak zares nisem govoril o otrocih, ki so ze preboleli, pac pa o otrocih na splosno. In nisem govoril o 100% precepljenosti, pac pa o tem, da bi bilo po tvoji logiki potrebno cepiti tudi otroke, ker prav tako sirijo virus (nacin kako prides cez bolezen pri tem ne igra vloge) in ker je po tvoje cepivo 100% varno, ni tezav, da ne bi cepili tudi otrok.

LightBit ::

Lahko bi cepili otroke, zakaj ne?
Je pa bolj smiselno cepiti starejše.

PrihajaNodi ::

Cepljeni niso ravno najbolj brihtni. Argumentov zmanjka, sploh ko novejo cepit otrok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

s1m0n ::

Nekateri pa pač nočete cepiva ker vam tak več ni pomoči :)

Saj vas pa ne bo pojedlo od znotraj!

PrihajaNodi ::

A to so ti doktorji povedali, da bo vse ok, ali kaksen nas minister? Mogoce pa delajo "naravno selekcijo". Se ne bi cudil.
Me pa zanima IQ cepljenih. Sedanja podlaga cepljenih je bolj primarno svoboda in potovanja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Webmojster ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cepljeni niso ravno najbolj brihtni. Argumentov zmanjka, sploh ko novejo cepit otrok.


Cepiva so zaenkrat odobrena za ljudi nad 18 let, eno mislim da tudi nad 16. To je argument.

Ko bodo odobrena za mlajše, bodo cepili tudi te. Če se bodo želeli, seveda.

poweroff ::

Smo se počasi izpeli, kajne?
sudo poweroff

sbawe64 ::

Najde kdo poddatke, koliko PCR pozitivnih in hospitaliziranih je tudi že cepljenih?
2020 is new 1984
Corona World order

PrihajaNodi ::

Webmojster je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cepljeni niso ravno najbolj brihtni. Argumentov zmanjka, sploh ko novejo cepit otrok.


Cepiva so zaenkrat odobrena za ljudi nad 18 let, eno mislim da tudi nad 16. To je argument.

Ko bodo odobrena za mlajše, bodo cepili tudi te. Če se bodo želeli, seveda.


A ce se ne bodo cepili pa v karanteno in prepoved v trgovine? Sprasujem za frenda

Konlov ::

Zaradi tistih, ki se nočejo cepiti, bodo nekateri pač umrli. Čisto preprosto...

matobeli ::

Če bodo delodajalci dobili zeleno luč za odpuščanje necepljenih delavcev se bo to hitro zrihtalo.

Ostali ki se ne mislijo cepit pa že sedaj ne hodjo prav daleč.

Hrvati bodo mogli pa svojo strategijo pogruntat.

gozdar1 ::

Sledijo še predebeli, pa samohranilke,... vi kar odpirajte pandorine skrinjice.

RejZoR ::

PrihajaNodi je izjavil:

A to so ti doktorji povedali, da bo vse ok, ali kaksen nas minister? Mogoce pa delajo "naravno selekcijo". Se ne bi cudil.
Me pa zanima IQ cepljenih. Sedanja podlaga cepljenih je bolj primarno svoboda in potovanja.


IQ cepljenih? Misliš ljudi, ki zaupajo znanosti, ki nam je dala vse napredne stvari, tehnologijo in moderno medicino? IQ teh ljudi?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PrihajaNodi ::

RejZoR je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A to so ti doktorji povedali, da bo vse ok, ali kaksen nas minister? Mogoce pa delajo "naravno selekcijo". Se ne bi cudil.
Me pa zanima IQ cepljenih. Sedanja podlaga cepljenih je bolj primarno svoboda in potovanja.


IQ cepljenih? Misliš ljudi, ki zaupajo znanosti, ki nam je dala vse napredne stvari, tehnologijo in moderno medicino? IQ teh ljudi?


Znamosti? Kaksni znanosti? Mislis klinicno nepreverjenim zvarkom? Iq je taksnih ljudi zelo nizek. Da ne omenimo, svinjarij farmacevtskih druzb ki so jih pocele...johnson johnson je prodajal zastrupljeno mleko v prahu...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

RejZoR je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A to so ti doktorji povedali, da bo vse ok, ali kaksen nas minister? Mogoce pa delajo "naravno selekcijo". Se ne bi cudil.
Me pa zanima IQ cepljenih. Sedanja podlaga cepljenih je bolj primarno svoboda in potovanja.


IQ cepljenih? Misliš ljudi, ki zaupajo znanosti, ki nam je dala vse napredne stvari, tehnologijo in moderno medicino? IQ teh ljudi?


Znamosti? Kaksni znanosti? Mislis klinicno nepreverjenim zvarkom? Iq je taksnih ljudi zelo nizek. Da ne omenimo, svinjarij farmacevtskih druzb ki so jih pocele...johnson johnson je prodajal zastrupljeno mleko v prahu...


Sreča se cepi večinoma višje izobražena populacija in Upokojenci.. Tako ko se te ne bodo mogli ploditi bomo imeli Idiocracy
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

snezak21 ::

matobeli je izjavil:

Če bodo delodajalci dobili zeleno luč za odpuščanje necepljenih delavcev se bo to hitro zrihtalo.

No to je razlika med nekaterimi, za katere delodajalec ve zakaj jih ima (test in cepljenje gor ali dol) in med drugimi, ki so sposobni sproducirati tak argument in za katere se delodajalcu ne bo niti malo poznalo, ce jih pac ne bo. Tako da po pravici povedano je to res cisto zadnja stvar, ki bi me skrbela ;)

matobeli ::

Velika večina ljudi, ki bi se delodajalcu poznala, se je kar lepo cepila. Ker to so isti ljudje ki največ izgubijo z vsemi temi prepovedmi in se jih najbolj držijo.

Vseen je zadeva mal povezana z izobrazbo, IQjem in socialno pismenostjo. ;)

Se bomo pa na cepilsko temo spomnili ko bomo govorili o samomorilnosti med mladimi in odhajanju sposobnega kadra v tujino.

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

A to so ti doktorji povedali, da bo vse ok, ali kaksen nas minister? Mogoce pa delajo "naravno selekcijo". Se ne bi cudil.
Me pa zanima IQ cepljenih. Sedanja podlaga cepljenih je bolj primarno svoboda in potovanja.

Tebi nepredstavljivo visoke številke…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Ben Dover ::

PrihajaNodi je izjavil:

A to so ti doktorji povedali, da bo vse ok, ali kaksen nas minister? Mogoce pa delajo "naravno selekcijo". Se ne bi cudil.
Me pa zanima IQ cepljenih. Sedanja podlaga cepljenih je bolj primarno svoboda in potovanja.


136

zmaugy ::

>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

gozdar1 ::

Očitno samo iq ni dovolj, prave posledice napačne politike še pridejo.

PrihajaNodi ::

zmaugy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A to so ti doktorji povedali, da bo vse ok, ali kaksen nas minister? Mogoce pa delajo "naravno selekcijo". Se ne bi cudil.
Me pa zanima IQ cepljenih. Sedanja podlaga cepljenih je bolj primarno svoboda in potovanja.

Tebi nepredstavljivo visoke številke…


Mhm, vecina se cepi zaradi potovanj. Toliko o visokem IQju.

Ben Dover je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A to so ti doktorji povedali, da bo vse ok, ali kaksen nas minister? Mogoce pa delajo "naravno selekcijo". Se ne bi cudil.
Me pa zanima IQ cepljenih. Sedanja podlaga cepljenih je bolj primarno svoboda in potovanja.


136


Mogoce gre v minus ze malo. Stopnja pepelnika.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Ja, ker na potovanja vecinoma hodijo ljudje z nizkim iq-jem po tvoje :)):)):))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PrihajaNodi ::

koyotee je izjavil:

Ja, ker na potovanja vecinoma hodijo ljudje z nizkim iq-jem po tvoje :)):)):))


Ja, pa selfije za fb in tiktok delajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
9 / 44
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477863 (59365) BigWhale

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38655091 (45354) bluefish

Več podobnih tem