» »

FIFA2001......EA mi gre na *urac!

FIFA2001......EA mi gre na *urac!

R@C@ ::

Kolk me živcerajo tele EAjeve športne simulacije, k se ne da kulturno naštimat tipk in definirat kva bi ker gumb na padu pomenu!

Morpheus ::

To je res, ampak jst sm to naredu tko da sm su enkrat zaigrt, si zapomnu tipke, pol pa u padovem programu za nastimat tipke naredu po svoje:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Lunik ::

jest sem se pa navadu in v vseh igrah uporabljam a,s,d,w,crtl,alt... :D
Pa je...

Morpheus ::

Sej tipkovnaca je ql, sam ce mas pa pad pa mors nazalost it narest to kar sm reku, razen ce ni mogoce se ksna druga moznst za katero jst nevem. Sam spil je pa drgac hud.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Matek ::

Mene pa ful motijo sodniki. Ga naštimaš na full strogega, pa ti prodiraš, pa te nasprotnik od zadaj spotakne, žoge se niti ne dotakne, pa nič ne piska. Ko si pa ti zraven nasprotnika, pa samo prdneš pa dobiš rdečega. SUX!;(
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

MadMax ::

A ni to potem resnicno realisticno, MadManMato?

Brody ::

itak da špil goljufa

Morpheus ::

Ja sej to je ze znano da je spil en navaden glojuf. Ze od 98-tke so sodniki tko cudni. Ti vsakic k podres tipa v kazenskem prostoru piska, k pa oni tebe pa piska na najstozji na vsakih 30 podirov. Sux man.;((
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

blue96 ::

ja ce je dirkanje alpa kej ki dela na volan ni problema. res da njihov force feedback je vse skupaj en tetraplegik v besedi volan. je pa na svetu tko, da vse ni in nikoli ne bo, tako kot si zelimo...8-)8-):(
.

Muflon1 ::

ka pol če ti špil ne dovoli tipk nastavljat nima veze... Thrustmaster 3D Rage kot ga mam jst ma svoj program v windowsih za nastavljanje tipk v posameznih igrah.

tud drugi padi majo verjetn to opcijo

Binji ::

Po moje da kompjuter zazna da ga slovenc spila pol pa sudja sodi temu primerno;)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Jst ::

EA mi gre tok na kura* z temi simulacijami, vsako leto bunejo spil vn, in folk je ponavadi tok neumn,da kupjo vse spile. Men je bla najboljsa fifa:road to world cup. Vse ostalo je en velik SHIT!!!

R@C@ ::

A je kdo kdaj igral Sensible soccer al pa Sensible World of Soccer?
Jest sem ga špilu na Amigi. To je bil pa tolk hud fuzbal, manegersko in igralno.

ABX ::

Fifa xxxx ni vredna praznega cd-ja. Najbolši nogomet za Pc ostaja Sensible world of soccer, kar je zelo žalostno.
ISS PRO 2 na PSX je svetlobna leta pred fifo. Se splača kupit PSX samo zaradi te igre.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

R@C@ ::

ABX na zobe se vržem pred tabo če mi ta špil pošlješ, oziroma menjam za kej drugega!



Prosim poMAILi me!

PS: Sensible World of Soccer sem mislil seveda!

ABX ::

Ga bom moral poiskat med arhivom. Če kaj najdem oz. se spomnem sploh iskat mogoče ga dobiš, ne obljubljam pa nič.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Freak ::

Sam navadt se je treba, moje roke kr automatično vejo kje so prave tipke!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525040 (2844) Ghost007
»

Pro evolution soccer 5

Oddelek: Igre
162035 (1676) ABX
»

Fifa 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
796771 (4824) ggospe
»

FIFA Soccer 2003

Oddelek: Igre
211667 (1152) R0K
»

FIFO manijaki to je nogomet!!!!

Oddelek: Igre
101029 (857) Freak

Več podobnih tem