» »

FIFO manijaki to je nogomet!!!!

FIFO manijaki to je nogomet!!!!

b4d ::

b4d.sablun.org

R0K ::

fiumanbd link ni pravi!!!

Dr.Miha ::

eh....najbolji fuzbal je International superstar soccer za konzole in ne tele zmerislabše FIFE in ostali kloni....
Za domovino z Nintendom naprej!

ABX ::

Football glory čeprav je fantastična igra je kopija Sensible Soccer. Sensible world of soccer pa je najbolši nogomet za PC leto izdaje je 95 dobitega pa na www.theunderdogs.org.

Najbolši nogomet pa je trenutno ISS pro 2 za PSX. FIFA pa itak ni vredna praznega CD-ja. Kdor trdi nasprotno je bedak :)

Jaz sem govoril.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

yjj ::

Saj vemo da je fifa najboljša

abcde7 ::

fifa je čist cool, tega football glory-ja sem pa z jokerja dubu, pa je bl zanč! Kontrole se sploh ne dajo naštimat (dajo se samo na številke nad črkami?) res bad game, da boste vedl zasede samo par megabytov!

jurcek ::

Pa ludi kaj še sploh debatirate!FIFA je THE BEST!Glede grafike je super,glede igralcev tudi,lahko bi sicer rekli,da je premalo slovenskih klubov(V 2001 jih niti men se zdi ni).Pa bomo že nekak!Saj smo vendar gamerji in uživamo, da igramo!FIFA 2001 je najboljša doslej!8-O

abcde7 ::

ja u 2001 so jih res "pozabil" slo clube... Sicer pa dons je finale lige prvakov!

Freak ::

ja fifa 2001 je najboljša. sam shit je ker neki šteka pr igri prek neta!

jurcek ::

Ja samo to pa res!Kaj mogoče kdo ve zakaj me meče ven iz špila ko špilam na multyplayeru?Ko igram preko linije.Pa še to:

>:DBAYERN JE PRVAK!!!!!!!!!!!!!:))

Freak ::

Men zamrzne pa ga moram resetirat!¨Pa še to
>:DJeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525045 (2849) Ghost007
»

Fifa 11 PC nextgen (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
578135 (6223) arozma
»

Nogometne igre za pc

Oddelek: Igre
81815 (1649) John Abruzzi
»

EA SPORTS (NATEGA??!)

Oddelek: Igre
412004 (1638) Evil|One
»

Naj game

Oddelek: Igre
211611 (1207) PeTe13

Več podobnih tem