» »

Stroj za tisk na majice, nimam pojma o zadevi

Stroj za tisk na majice, nimam pojma o zadevi

;-) ::

Potrebujemo stroj za tisk na majice, nimam pojma kje naj zacnem iskati, kaj gledati, zato bi najprej potreboval nek osnoven model.

Kako je s tem se se vedno zadeva dela tako da se natisne in potem "zapegla" na majico?

Ker bi uporabljal le po eno barvo loga hkrati in mi obstojnost ni najbolj pomembna, mislim da ne potrebujem vezenja ampak samo izres materiala in potem vtisnem?

Ker narocujemo za dve podjetji in se eno aktivnost hkrati postaja strosek majic previsok, bi raje delali sami.

Hvala za kaksno usmeritev

DamijanD ::

https://ino-ziri.si/ ti vem, da se ukvarjajo s stroji za izdelavo preslikačev in (zelo verjetno) tudi za tisk. Ampak take zadeve niso poceni.

TheBlueOne ::

Kolikov vem imas v grobem dve opciji

1. Transferpress
2. Tiskanje (ink) z bavo direktno na tkanino (bolj kakovostno, najboilj drago)

1.a Transfer potiskanega kosa papirja
1.b Transfer s ploterjem porezanega motiva

Ampak ce je kolicina dobis kolicinske popuste in prihranis cas. Jaz skoraj ne verjamem, da boste realno cenejsi kot, ce nacocis. To bo bolj matematika slo kmetov, kjer svoje delo in prostor vrednotis na drobiz.

;-) ::

Transferpress 1b varianto sem gledal-raziskoval.

Ja kr štala cca xyzz,zz eur rabiš za štart. Izgleda da bi potrebovali 4 leta glede na našo količino da se stroški povrnejo, imaš prav nebo šlo skozi.

Obstaja mogoče kaka tuja spletna stran-naše so vse zanič, kjer si lahko online sestaviš majico in naročiš, nevem iščem neke rešitve pri nas imamo cca 15eur po kosu, majice so praktično zanič, kvaliteta samega tiska zdrži, naših majic kvalitetnejših naš izdelovalec noče sprejeti.

Malce sem pošiljal povpraševanja itd. prideš cca na 12eur po kosu, ampak še vedo majica je šit.

matobeli ::

naročiš samo sprintano in izrezano nalepko z izbranim motivom, vzameš majico po želji, polikaš.

To bi mogli tudi kje pri nas delat.

Pojma pa nimam kako je obstojena taka "nalepka".

Gagatronix ::

Termalni preslikaci niso ravno nek kvaliteten nivo. Za kvalitetne zadeve se dela sitotisk.

streki ::

Za enobarvne logotipe ali napise (besedilo, ime... ) priporočam elastično folijo, se rasteguje, ne poka, mal drazje je, ampak se splača. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: streki ()

VeganCyclist ::

Kaj se je med tem časom ko sem spal zgodilo s sitotiskom?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rad bi natisnil ENO majico - najceneje

Oddelek: Loža
356189 (1216) jusv
»

Kvaliteten tisk na majice?

Oddelek: Loža
144442 (1852) Blum

MAJICE!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
524769 (4099) element
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367846 (6575) luni

Več podobnih tem