» »

HBO, stvari ki se jih splaca pogledati

HBO, stvari ki se jih splaca pogledati

;-) ::

Uporabljate HBO?

Mene moti to, da ni nekih lestvic ali kaj podobnega kjer bi izluscil kaj se splaca pogledati.

Je kaksna serija, ki je vredna ogleda?

Ponavadi ko pridem na HBO videoteko se zanotim kako uro z iskanjem in preverjanjem kaj bi potem pa nic in grem spat.

VaeVictis ::

Odvisno kaj ti je všeč in kaj še nisi gledal.

The Wire (Skrivna naveza)

OZ

The Handmaid's Tale

Luther

Westworld

Pa še kaj bi se našlo.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

msjr ::

 Moj trenutni Watchlist

Moj trenutni Watchlist

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

facepalm ::

Silicon Valley:)

Slopek ::

Pravkar pogledal Curb your enthusiasm. Seinfeld brez Seinfelda ;)

zztop ::

The Great - Velika

Big Little Lies - Majhne laži

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

kuall ::

Na HBO je samo sranje, prav neverjetno, koliko enega sranja so novodobni ustvarjalci zmožni sproducirat.

gozdar1 ::

Na žalost podobno velja tudi za netflix.

MadMicka ::

kuall, to je sicer stvar okusa, ampak rečt, da je HBO program sranje, je pa res mimo.

Barry je tut dobra zadeva. https://www.imdb.com/title/tt5348176/

Moram iti enkrat čez seznam in na imdb preveriti, kaj naj gledam.

kow ::

The wire je vecna klasika.
Barry je bil kar zabaven prvih nekaj epizod, se strinjam.
Curb your enthusiams je tud kul, ja.

John Adams miniserija je bila tudi zelo gledljiva. Imam pa rad zgodovino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kuall ::

Jaz imam HBO že par let in po moje nisem niti ene stvari pogledal, mogoče 1 film v vseh teh letih. Se spravim gledat kaj, iščem in iščem in nič ne najdem. Raje pogledam klasike od Polanskega, npr fearless vampire killers, ali pa the apartment iz 1960 je veliko boljši film kot ti moderni. Moderni filmi so še od dobrih režiserjev dostikrat zanič, kot da jih je moderni čas pokvaril, kot npr avatar od Camerona že diši po sranju. :D

kow ::

Avatar od Camerona je bilo planirano sranje, saj ni to resen film, bolj showcase tehnologije.

PromeuZ ::

Rome, 2005.

Osebno še vedno najboljša serija izpod okrilja HBO-ja.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

drvo ::

kow je izjavil:

Avatar od Camerona je bilo planirano sranje, saj ni to resen film, bolj showcase tehnologije.


Meni še vedno najboljši 3d, ki sem ga gledal. Že zaradi tega vreden cene karte v kinu.

Invictus ::

Martian v 3D je bil zakon...

Prijetno presenečen...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zmaugy ::

kuall je izjavil:

Na HBO je samo sranje, prav neverjetno, koliko enega sranja so novodobni ustvarjalci zmožni sproducirat.

Žal je precej res. Sam sem pogledal Sopranove in še nekaj malega in nato po dveh mesecih odjavil.
Tudi aplikacija je manj prijazna za uporabo kot Netflixova.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kuall ::

če bi imel t-2 funkcijo: prikaži mi vse filme,ki jih je možno gledat vključno s časovnim zamikom in jih soritraj po imdb oceni/box office/... potem bi to funkcijo kr dost uporabljal in najbrž tudi več gledal njihov program. saj teoretično bi lahko sam spisal kaj takega, če bi se mi dalo, sem gledal včeraj, da njihov epg na https://tv2go.t-2.net/start vrne en json.
če bi pa še imeli dober recommentation system (tu bi morali imeti dostop do mojih ocen na imdb, še bolj pa še do youtube likov), npr tak sistem kot je na youtube, pa bi bilo še toliko bolj gledljivo. to je res kriza najti kaj pametnega v poplavi sranja. dober recommendation sistem (AI) je nujnost dandanes.

bambam20 ::

Invictus je izjavil:

Martian v 3D je bil zakon...

Prijetno presenečen...


Jaz sem bil pa nad MAd Maxom furry road. Sem bil prijetno presenečen, kako super je bil v 3D-ju.

Pa en deliz serije Žaga sem gledal v 3D-ju. Tudi super zadeva.

Gogyto ::

Krdelo (Wataha). Poljska serija
poskusno pogledal prvi del in padel not. top. Prikazuje dokaj aktualno temo, begunci, ki iz Ukrajine skušajo prit na Poljsko in dalje v EU. Sicer so obrobna zgodba, je pa dobro prikazano in tudi sama glavna zgodba vleče.

HitraSperma ::

A HBO GO ima 3D filme na android TV app-u?
fgdsfjk

djabi ::

Sem mislil, da je 3D zadeva mrtva. A je pri novih TV-jih to še aktualno?

;-) ::

kuall je izjavil:

Jaz imam HBO že par let in po moje nisem niti ene stvari pogledal, mogoče 1 film v vseh teh letih. Se spravim gledat kaj, iščem in iščem in nič ne najdem. Raje pogledam klasike od Polanskega, npr fearless vampire killers, ali pa the apartment iz 1960 je veliko boljši film kot ti moderni. Moderni filmi so še od dobrih režiserjev dostikrat zanič, kot da jih je moderni čas pokvaril, kot npr avatar od Camerona že diši po sranju. :D

Jaz isto iščem in iščem in mi vzame preveč časa, zdaj grem kar po vrsti od priporočil iz te teme. Danes zvečer začnem.

Morison ::

Koliko naprav imaš lahko naenkrat aktiviranih preko Telemacha?

#000000 ::

Morison je izjavil:

Koliko naprav imaš lahko naenkrat aktiviranih preko Telemacha?


Mislm da 4 nisem pa 100% jest imam dve a pokaže mi samo eno, čeprav delata obe bp

Morison ::

#000000 je izjavil:

Morison je izjavil:

Koliko naprav imaš lahko naenkrat aktiviranih preko Telemacha?


Mislm da 4 nisem pa 100% jest imam dve a pokaže mi samo eno, čeprav delata obe bp


Že sedaj jih imam priklopljenih 5. Ne upam pa ne vem kaj testirat in dodajat, da ne bi še te izgubil?

Likalnik ::

Na Telemachu imaš lahko naenkrat aktiviranih 5 naprav...

mit3k ::

Sopranos, The Wire, Six feet under

c3p0 ::

Slopek je izjavil:

Pravkar pogledal Curb your enthusiasm. Seinfeld brez Seinfelda ;)


Če gledamo realno, da Seinfeld kot igralec ni bil kaj dosti vreden, vedno tisti stupid grin na obrazu, in je služil le kot Larryjeva marioneta, je serija več kot OK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1189231516 (10312) gregyk
»

Najboljši filmi in nadaljevanke po vašem izboru

Oddelek: Sedem umetnosti
161233 (732) Likalnik
»

Igra prestolov porušila vse piratske rekorde (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5123268 (16818) CMpunk

Več podobnih tem