» »

Študentska karta za vlak

Študentska karta za vlak

frenk ::

Torej za to karto rabim sliko, potrdilo o šolanju in dnar:)...zanima me pa še glede subvencij(al kako se napiše)...govori se da bo ta let država vračala nekj dnarja za subvencioniran prevoz...al mogoče kdo ve kako je s tem:\

frenk ::

al sm mogoče tapravo zadevo najdu... tukej:\

R0K ::

Jep to je to.

Jest sm dobil preko tega cirka 10% popusta. Nekej je.

frenk ::

tnx:)

Matek ::

Nam so to prijazno poslal domov s turisticne agencije, tam kupujemo mesecne vozovnice. Ampak kaj je s temi subvencijami? Mi cisto vsi placamo VEC kot lani...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

frenk ::

jets bom tole jutr oddal...sej verjetno se tole odda ob nakupu vozovnice al kako?:\...pa bomo vidl kva bo...verjetno ti potem to povrnejo v enkratnem znesku:)

R0K ::

Kokr vem ti nič ne povrnejo, ampak so vozovnice cenejše. Jest letos plačam 7.700SIT lani pa okoli 9k sit, gleda na nto da naj bi bile vozovnice itak malenkost še cenejše, so mi dali pol okol 10% popusta...

frenk ::

tole sem si sprintal in dal podpisat na fax...ko sem podpisanega in poštemplanega dobil nazaj grem s tem in potrdilom o šolanju na železniško v ljubljano in mi prodajalka reče da to ni taprav list;((...potem sem pač nabavu navadno študentko karto:\

boom-bar ::

Lani smo mel vsi enake popuste letos se pa to spreminja. Jst recimo letos brez popusta plačujem 9900 lani je blo okol 8k. Tko da da bomo mal prsparal....BULLSHIT.
Legalizirajte mehke droge!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917474268 (13996) History
»

Študiji for dummies

Oddelek: Šola
304929 (2930) BivšiUser2
»

začetek študija, pomoč

Oddelek: Šola
143835 (2716) SaXsIm

sž kartica za mlade

Oddelek: Loža
172062 (1594) Mavrik
»

mesečna vozovnica po novem sistemu

Oddelek: Šola
4012575 (9187) lebdim

Več podobnih tem