» »

Nesreča s skuterjem

Nesreča s skuterjem

schurda ::

Danes sta se pri Kolinski v Lj v moj avto zaletela dva mulca s skuterjem in pobegnila. Če to bereta ali če ju kdo pozna, naj se mi hitro javita, ker ko bom ugotovil sam kdo sta, bo sledila civilna tožba. Policija mi to odsvetuje, v prid mulcev seveda.

Moj mail: mail
Moj mobitel: klik
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

R0K ::

Sax :(.

Kok se je pa zgodl? A je fejst škoda na avtomobilu?

Če si si zapomnil reg. na motorju itak ni frke....

Drugače pa - velik sreče...

SkIDiver ::

Sam vn skočt pa zbit dol iz skuterja, če pa ne pa gas pa za njima pa sm počt z bokom da se zloži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

undefined ::

Schurda, kaj ti ne bo škode povrnila zavarovalnica?

Drugače pa resno dvomim, da zdaj lahko še kaj storiš.

> Sam vn skočt pa zbit dol iz skuterja, če pa ne pa gas pa za njima pa sm počt z bokom da se zloži. Jz bi že dal hudičem po pi*ki.

Potem pa tebe tožijo njihovi starši, pa si v riti. :)

ali3n ::

Če nima kaska nimajo kej vračat...
Na žalost je v Ljubljani še vedno veliko skuterjev neregistriranih... tam si nimaš kej pomagat - razen da mulce poloviš in jih zmlatiš ko zajce. Sam vem kako je - po bitki je lahko bit general...
Tam pri Kolinski je Savsko naselje - leglo mladih tatičev in barab.

31.decembra lansko leto so se trije smrkovci zaletel vame - z avtom ... oni 110 kmh, jaz 30... seveda so mulci odpeljali naprej (z zvito sprednjo osjo) k sreči je bil moj avto še vozen - tako da sem jih šel lovit... in to je bla edina rešitev zame...

--edit
najdu slikce:



Novo leto sem praznoval na urgnetnem bloku, poškodbe dveh vratnih vretenc, en mesec brez avta, pol leta prekladanja po ordinacijah, terapijah, slikal so me tokrat, da lahko ponoči berem knjige brez prižgane luči; zadevo sem predal odvetniku...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

mlakar ::

In a si jih saj ujel pol?

Ja sj to je res največji problem, ker je v ljubljani tuk ukradenih motorjev da sam gledaš. Pol se ti pa en tak nalima pa si uplev. Sam tle nimaš kj, dokler bojo "kolpaši" pr nas bo skos tko.

LP

poweroff ::

Jaz sem se enkrat vozil v neki gneči v Ljubljani. Nenadoma v voznico pred mano priletita dva mulota s skuterjem. Avto je bil zadaj malenkost poškodovan (zvit odbijač), in glede na starost avta poškodba niti ne bi bila omembe vredna... ampak mulota sta se - ne da bi se ustavila in vsaj opravičila - lepo odpeljala naprej. Seveda sta bila brez čelad. Skuter pa tudi neregistriran, je bil pa precej markantno polepljen, tako da upam, da ju je kasneje policija dobila... (če so ju sploh resno iskali). Nesrečna voznica je zapeljala na rob in izstopila iz avta, ampak je bilo že prepozno. Jaz sem takoj klical policijo in ju še malo sledil, samo v gužvi z avtom nisi tako mobilen, kot s skuterjem...

Sem si pa takrat zapomnil, kaj je treba narediti v takem primeru. TAKOJ stopiti iz avta in mulota zagrabit in potegnit iz skuterja! Ponavadi smo ljudje v takih primerih malce šokirani in nekaj sekund občepimo v avtu, enako pa je šokiran tudi mulo, ki najprej pozabi pobegniti. Gre torej samo za to kdo bo imel hitrejše reakcije...
Saj vem, po bitki je lahko biti general. Ampak si velja zapomniti za drugič...

Glede zbijanja po tleh, pretepanja in povzročanja poškodb pa tole... če to narediš namerno si kazensko odgovoren. Samo policija lahko pri opravljanju svojih nalog uporabi silo. So znani tudi primeri, ko je mulo kradel, pa ga je oškodovanec malo pretrdo prijel, pa je potem mulo iztožil odškodnino...

schurda ::

Če bi blo to sedaj, bi iskala pomoč na urgenci ... pa ne zaradi tega ker sta se zaletela.

Sicer pa sem videl kako se folk vozi s temi skuterji. JAz sem enkrat padel z Lambretto pa mi je blo vse jasno. Imam izpit A kategorije in vem, kako je treba voziti in na kaj paziti. Ta mularija pa samo gas in gremo. Po moje niti šaltat ne bi znali.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

jRk0 ::

hum.to so pa divjaki ja ljubljanski!
po moznosti se kaki cefurji z ukradenimi skuterji!
da jim j*** ma**** vsem skup.
You fuck up once, you loose two teeth.

ali3n ::

Matthai: Glede zbijanja po tleh, pretepanja in povzročanja poškodb pa tole... če to narediš namerno si kazensko odgovoren.


Itak ti mulc ponesreč iz rok pade! trikrat!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

boom-bar ::

>:D
Legalizirajte mehke droge!!!

Klemenn ::

skidiver: Sam vn skočt pa zbit dol iz skuterja, če pa ne pa gas pa za njima pa sm počt z bokom da se zloži.


erm..ne tega delat..sem voznik skuterja :D

chucki ::

vse na skutrjih je treba zbit,ker prevc norijo po cestah! >:D
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

jRk0 ::

ti bom dal vse zbit! divjam kjer lahko. ne vozim pod 80 realnih s skuterjem...pa prav tako ne prehitevam ko bedak in pazim...tok tok, nisem povzrocil se nesrece, sem pa jih precej ze resil v teh 32.000 km prevozenih. sicer sem 2x padel v grabn zaradi zaspanosti in malcek alkohola 1x :|
You fuck up once, you loose two teeth.

Klemenn ::

go tell them, jrk0 :D

ali3n ::

fantje - dokler imaste skuterje registrirane in ne bežite s kraja nesreč, nimam nič proti...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

madmitch ::

No ja, tut avtomobilisti niste(smo) nič boljši. Na Celovški v Lj. je kolesarska postala parkirišče. Pred par tedni mi je ena kokoš zapeljala naravnost pred kolo (to se sicer dogaja redno. Ker mi nekako ni bilo do tega, da bi zapeljal na cesto (polno prehitrih avtomobilov) sem jo z balanco treščil v ogledalo in odpeljal dalje. Njen dragi se je zapodil za mano in hotel z menoj obračunati. Petelinu sem populil nekaj peres in obema razložil, da je bolje, da se dogovorimo za odškodnino, kot da kličem policijo. Na njuno srečo in moje zadovoljstvo imam sedaj nov LCD monitor. ;) Kokoška se je preveč bala, kaj bo rekla mama, petelinček pa se je bal, da bi se jaz še malo branil. Uvidel je, da s svojimi mamilarskimi 50 kg ne more nič proti mojim 85.

Na cesti bi morali biti vsi malo bolj tolerantni pa bi bilo vse OK.

Kar se tiče kolesarskih v Ljubljani, predlagam protestno vožnjo kolesarjev po upadnicah ob špicah pa da vidimo, kako bodo reagirali.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

ali3n ::

S kolesarskimi stezami je itak štala v Ljubljani; edin kar naredijo je, da jih pomalajo s to rdečo barvo, ki povrhu (ko je mokro) še drsi; Celovška - sploh okol Case in Piramide, je pa itak poglavje zase...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Lith ::

GIVE THEM HELL !!!

(prvo bi tut jst jih razmontiral pa pol vprašu kdo je, pol pa nej toži kolk hoče, kr neb nč dubu od mene, če nič nimam, pol pa bi mu pokazal kake slike mladih k so se z motorji razletel, kak grdo zgleda človek ko je razmontiran, pa neb noben več jamru da sm objestno pretepel in ....)

schurda: dobr bi blo če poznaš kakega mulota k bi znal se vrtet v istih krogih in ga z mal podkupnine pridobit kake info, mogoče sosedova frajla, k bi se ji muloti radi 'nosili'
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Dr_M ::

no ubistvu povsot najdes cvetke.
teli smrkavci k s furajo k teleta s skuterji in misljo da boga za jajca drzijo, bi res mogl mal bl na kratko drzat.
pravtako pa smrkavce z raznimi hudimi avti ki drikajo kjer se le da. pa tut ksnga starga fotra bi mogl kdaj na hladno dat. ene 3 mesce nazaj sm jo na sreco odnesu samo z zvinom komolca, zapestja in razbitim telefonom, ko sm se pelu s kolesom...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

madmitch ::

OK, razumem, da imajo mladci in mladenke restrikcije (mladi voznik) in je tudi prav. Ni mi pa jasno, kako lahko človeku pri 60+ podalšajo vozniško do 80!! leta brez zdravniškega pregleda. Mislim, da je tak človek ravnotako ali vedno bolj nevaren na cesti.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

ferdo ::

sistemje slab, ki ga je seveda napisala stroka.

teta stara čez 80 let, napol slepo-skoraj napamet vozi po cesti, po kateri vozi ŽE 50let.
pragove na svojem autu, ki je seveda 4x4 ima čist pošlesane-udrte "groza"....
Ko gre do svoje zidanice se vedno komej zmakne kakemu kamnu, ki je ob grivi, da o prepadih, ki ji grozijo med potjo ne govorim:D

takim voznikom jaz pravim umetnostni kaskaderji terenskih vozil v PENZJONU.
tak voznik je za u gugalnik in štrikanje nonstop, ne pa za volan...

PS: saj podnevi lahko vozi, ampak ponoči.... naj gre delat izpit za vlak.

jamiroq ::

OK, razumem, da imajo mladci in mladenke restrikcije (mladi voznik) in je tudi prav. Ni mi pa jasno, kako lahko človeku pri 60+ podalšajo vozniško do 80!! leta brez zdravniškega pregleda. Mislim, da je tak človek ravnotako ali vedno bolj nevaren na cesti.

meni poteče vozniško točno na 80ti rojstni dan :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

chucki ::

men velja do leta 2068,mislim lol :D
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

schurda ::

Ja, moje je tudi podaljšano do 80. leta.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

schurda ::

chucki, tukaj nekaj ne štima: 2068 - 80 = 1988. 2003 - 1988 = 15. Ti imaš 15 let?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Klemenn ::

Erm, isto meni, leta 2068..

vsem velja do 80 leta :D

OrkAA ::

Men nikoli ne preneha veljat :D

H kategorija :P

Zoidberg ::

orkaa nisi edini (zaenkrat)
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

SkIDiver ::

ali3n važno je moje zadoščenje, da jim dam po pizdi nazaj:D

ali3n ::

@ SkIDiver - sej pravim "padu je na tla.. 5x... 2x v robnik, 3x v avto... je pač štorast...">:D no mercy! - za take ki bežijo... vsekakor ne...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

MadMicka ::

madmitch je napisal, da so vozniki tm okol 80 lahko še bolj nevarni, kot začetniki. Daleč od tega. Mladi vozniki so tisti, ki sejejo smrt po cestah.

Zadeva je pač takšna, če mal pogledamo kroniko, starčki nesreč s smrtnim izidom ne povzročajo. Enostavno pri njihovi počasni vožnji ne morejo nobenga ubit. Kaka razbita luč al pa obijač pa itak nista pomembna!

madmitch ::

MadMicka: vedno zahtevaš natančnost od drugih, bodi tak tudi do sebe:

Napisal sem: Mislim, da je tak človek ravnotako ali vedno bolj nevaren na cesti.



Še razlaga: ali vedno bolj nevaren tukaj sem mislil, da je človek, starejši ko je, nevarnejši za druge in sebe.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

sketch ::

Fantje, malo manj prepiranja o semantiki pa več o temi, prosim?

lp
s.
Adapt and overcome.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piaggio MP3 LT

Oddelek: Na cesti
85837 (5727) francek1
»

A kategorija- izpit... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519574 (7114) guest #44
»

Prometna nesreca-vase mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
717364 (5771) Matev
»

za vse lastnike mopedov...ček

Oddelek: Loža
342537 (2109) jRk0

Več podobnih tem