» »

Pomagajte pri dobrodelni magistrski nalogi

Pomagajte pri dobrodelni magistrski nalogi

«
1
2 3

Klemen25 ::

REŠITE VPRAŠALNIK, BODITE DOBRODELNI IN MI POMAGAJTE MAGISTRIRATI.

Povezava do vprašalnika: https://1ka.arnes.si/a/11450

V okviru magistrskega dela izvajam raziskavo z naslovom »Pomen različnih pismenosti pri prepoznavanju psevdoznanosti«.

Za sodelovanje v raziskavi bomo za nagrado po koncu izžrebali dve osebi, ki bosta prejeli darilni bon desetak v vrednosti 10 evrov. Poleg tega bomo za vsako osebo, ki bo sodelovala v nagradni igri, deset centov namenili zavetišču za brezdomne mačke Mačja hiša.

[url=https://shrani.si/?2W/3Y/211qij7s/objav...
  • zaklenil: bluefish ()

FTad ::

Ze prvo vprasanje, da navajas moznosti vec kot 2 spola, me je minilo, da bi reseval....

radmansdorf ::

Se strinjam s FTad. What the hell?!

koyotee ::

Katastrofa.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

TheBlueOne ::

Kaj nima ST tudi tri spole? Morda je samo prilagojeno na ST.

Machete ::

Ne, ima pa več kot tri snežinke iz svetega pisma očitno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jest10 ::

Oh jokice brezspolne

mujek ::

Jaz to gledam kot del analize.
Mogoče pa je korelacijamed spolom in ostalimi odgovori. Mogoče trans* bolj zaupajo homeopatiji kot ostali.

Mato989 ::

Zaprl ko sem videl spole upam da ne magistriraš!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

styrian ::

Jaz sem 4. spol.

Apofis ::

Kva je to za en antiwax crap??

Magic1 ::

No, sej dela magistersko na temo pseudoznanosti. Tukaj lahko potem dela razne koleracije med izbiro spola in oslim BS.
Samo je izbral pravo temo za te čase, ima neomejeno robe. Sam je pa že od povsod videt, da ima folk že polhen kufer tega šita.
Magic

Machete ::

A mi lahko kdo poskuša razumeti, zakak in kako vas to tako moti? Ker načeloma nima nikakršnega vpliva na vas in vaše življenje. Čemu taka trost v bučo. A ni jasno, da je pri 8 milijardah posameznikov ogromno nekih razlik, mentalnih in fizioloških in je trajbat svoj kalup kako more biti (whatever že) čisti življenski mazohizem. why give a fuck? Zakaj se s takimi stvarmi 'kaj bi kdo bil rad, kaj ma med nogami in kam želi to vtaknit' sploh obremenjeval. Resno sprašujem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Uizi ::

Machete je izjavil:

A mi lahko kdo poskuša razumeti, zakak in kako vas to tako moti? Ker načeloma nima nikakršnega vpliva na vas in vaše življenje. Čemu taka trost v bučo. A ni jasno, da je pri 8 milijardah posameznikov ogromno nekih razlik, mentalnih in fizioloških in je trajbat svoj kalup kako more biti (whatever že) čisti življenski mazohizem. why give a fuck? Zakaj se s takimi stvarmi 'kaj bi kdo bil rad, kaj ma med nogami in kam želi to vtaknit' sploh obremenjeval. Resno sprašujem.


Zakaj? Ker gre za attention whoring! Me ne zanima in mi je vseeno, ampak s propagando in raznim paradam dosegajo ravno obratni učinek. Za to!
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

d3m1g0d ::

Zanimiva anketa. (Pa ne se menit za trote, ki jih vprasanje o spolu pozene v sveti bes)
Gott ist tot! Gott bleibt tot! Und wir haben ihn getötet!

Hypathia ::

Machete je izjavil:

A mi lahko kdo poskuša razumeti, zakak in kako vas to tako moti? Ker načeloma nima nikakršnega vpliva na vas in vaše življenje. Čemu taka trost v bučo. A ni jasno, da je pri 8 milijardah posameznikov ogromno nekih razlik, mentalnih in fizioloških in je trajbat svoj kalup kako more biti (whatever že) čisti življenski mazohizem. why give a fuck? Zakaj se s takimi stvarmi 'kaj bi kdo bil rad, kaj ma med nogami in kam želi to vtaknit' sploh obremenjeval. Resno sprašujem.

Zato ker psevdoznanost ni kul, ne na področju korone ne na področju spola. Zato ker je pomembno, da imamo možnost govoriti resnico in opisovati realnost brez cenzure, ki jo konkretna ideologija vsiljuje. Zato!
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

UganiKdo ::

ROFL, ko začnejo fanatični malikovalci velikega vodje kričat o cenzuri in resnici...

Uizi ::

ROFL, ko omejenci niso sposobni debatirat brez omenjanja Janše v VSAKI temi in bolestnega zaničevanja posameznikov, ki niso na njihovi strani..
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

UganiKdo ::

Žalostno ampak resnično, Hyspatia še enega posta ni začela brez jokanja o tem kako grdi grdi levičarji zatirajo njenega ljubljenega vodjo.

Machete ::

Nekdo, ki trdi da obstaja resnica, je bedak.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TheBlueOne ::

Pocasi ni jasno, ce bodo znoreli trolani ali troli.

Machete je izjavil:

Nekdo, ki trdi da obstaja resnica, je bedak.



Bolj neumen je nekdo, bolj je preprican, da govori resnico. Pametni ustvarjajo, neumni pa pametujejo.

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Machete je izjavil:

Nekdo, ki trdi da obstaja resnica, je bedak.

Bedak je tisti, ki trdi, da resnice ni, zato ker se ji sam ni sposoben približati.

UganiKdo je izjavil:

Žalostno ampak resnično, Hyspatia še enega posta ni začela brez jokanja o tem kako grdi grdi levičarji zatirajo njenega ljubljenega vodjo.

Niti približno to ne drži, je pa res, da me laži motijo in jih skušam na vsakem koraku razkrinkati.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Machete ::

Hypathia je izjavil:

Machete je izjavil:

Nekdo, ki trdi da obstaja resnica, je bedak.

Bedak je tisti, ki trdi, da resnice ni, zato ker se ji sam ni sposoben približati.


Uau močen kakec si zapisal, 'ne biti sposoben se približati (tvoji) resnici' kot argument, da je tvoja prava.
Uživaj v grizenju lastnega repa, dokler tebe in tvojo resnico ne zasujejo z zemljo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

martincek1 ::

Zakaj je moj spol zapostavljen? So kvirspolniki bolj pomembni od mene?

Machete ::

Verjetno vas je manj od ostalih, zato imaš tam opcija 'drugo'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Uizi ::

The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

Magic1 ::

Kako pa veš, da jih je manj? Mogoče so le manj glasni.
Magic

Machete ::

Čisto možno. Predpostavljam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Magic1 ::

Pjanci potemtakem tudi niso bolni, temveč je to le njihovo "zdravo" duševno stanje. Več pravic pjancem...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

prtenjam ::

Pozdravljen,

Sem izpolnil, ker sem že ravno začel, vendar pa je anketa kar dolga in bi bilo dobro na to vnaprej opozoriti. Res da bi bilo pri tem manj klikov, pa vendar :)

Upam da boste pravilno interpretirali rezultate, saj gre za spletno anketo in je veliko "šrota". Videl sem, da ste uporabili navzkrižna vprašanja s pomočjo katerih boste lažje odkrili trole - takšne ankete morate izločiti!

Pri vprašanjih o pisnih medijih pa so opcije preveč omejene. Predvsem ko sprašujete o novinarjih. Težava je namreč v tem, da niste definirali pojma novinar. Ali je to oseba, ki je naredila ustrezno šolo in je novinar ali pa je pojem uporabljen tudi za razne ljudi v novodobnih medijih, ki se imajo za novinarje, so pa npr. frizerji. Kakorkoli - to je neskončna razlika - in jaz sem recimo odgovarjal v kontekstu pravih novinarjev.

Kakorkoli, zanimiva anketa, le malce dolga :( in ko enkrat poveš mnenje o homeopatiji je malce nesmiselno to še 4x ponoviti ob 4 naslednjih - enakovrednih slikah/člankih/tematikah...
Matjaž Prtenjak
https://mnet.si

Machete ::

Magic1 je izjavil:

Pjanci potemtakem tudi niso bolni, temveč je to le njihovo "zdravo" duševno stanje. Več pravic pjancem...


Koleracija z alkoholizmom? Neverjetn poskus. Provaj z več zaleta, mogoče bo šlo skozi zid v drugo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

evo, po predlogih predhodnikov neuporabno izpolnil anketo.
fdv retardiranosti ne podpiram !
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

CptHindsight ::

Vsi zaostali osebki v tej temi, profesor na faksu nam je lepo povedal pri prvi uri predmeta Teorija spola:

"Mnogi niso zmožno doumet, da človek ni le moški ali ženska, ampak cel spekter različnih specifik, ki ga definirajo. Tisti, ki tega najbolj ne razumejo, so ponavadi najbolj glasni, vendar zagotovo je res, spola nista 2, temveč spolov je skoraj toliko, kot je zvezd na nebu."

Hvala za super predavanja, bil se eden najboljših profesorjev, kar sem jih imel.

gruntfürmich ::

če ti je profesor na faxu povedal potem pa to zagotovo drži!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Hypathia ::

Machete je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Machete je izjavil:

Nekdo, ki trdi da obstaja resnica, je bedak.

Bedak je tisti, ki trdi, da resnice ni, zato ker se ji sam ni sposoben približati.


Uau močen kakec si zapisal, 'ne biti sposoben se približati (tvoji) resnici' kot argument, da je tvoja prava.
Uživaj v grizenju lastnega repa, dokler tebe in tvojo resnico ne zasujejo z zemljo.

Nobene moje ali tvoje resnice ni, šteje zgolj objektivna in dolžnost razmišljujočih je, da se ji skušajo čim bolj približati, zate očitno prevelik zalogaj zato komot še naprej drži glavo v pesku.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Kenpachi ::

Seveda se izogibas peska, saj ga mas ze polno spranjo, ne rabis se glave filat.
Zaraki Kenpachi.

Mato989 ::

Machete je izjavil:

Verjetno vas je manj od ostalih, zato imaš tam opcija 'drugo'.


Vseh je manj kot moških in žensk zato je drugo čisto dovolj, validacija snežinkic na dolgi rok prinaša pogubo nacije in naroda

CptHindsight je izjavil:

Vsi zaostali osebki v tej temi, profesor na faksu nam je lepo povedal pri prvi uri predmeta Teorija spola:

"Mnogi niso zmožno doumet, da človek ni le moški ali ženska, ampak cel spekter različnih specifik, ki ga definirajo. Tisti, ki tega najbolj ne razumejo, so ponavadi najbolj glasni, vendar zagotovo je res, spola nista 2, temveč spolov je skoraj toliko, kot je zvezd na nebu."

Hvala za super predavanja, bil se eden najboljših profesorjev, kar sem jih imel.


Spomni to državo ki različno daje pokojninske zahteve glede na DVA spola... spomni se tudi da sta samo 2 spola potrebna za nadaljevanje vrste, ne rabiš transa ali snežinkice za otroka nardit ampak moškega in žensko in to sta osebi ki imata penis semenčece in maternico (vagino)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

CptHindsight ::

Nekaj je biološki spol, drugo pa je potem, kako se posameznik počuti oziroma kakšnega spola dejansko je. Nihče ni samo moški ali samo ženska.

Hypathia ::

CptHindsight je izjavil:

Vsi zaostali osebki v tej temi, profesor na faksu nam je lepo povedal pri prvi uri predmeta Teorija spola:

"Mnogi niso zmožno doumet, da človek ni le moški ali ženska, ampak cel spekter različnih specifik, ki ga definirajo. Tisti, ki tega najbolj ne razumejo, so ponavadi najbolj glasni, vendar zagotovo je res, spola nista 2, temveč spolov je skoraj toliko, kot je zvezd na nebu."

Hvala za super predavanja, bil se eden najboljših profesorjev, kar sem jih imel.

To ni spol ampak osebnost in vsak posameznik ima svojo, tega ne gre mešati z biološkim spol, ki je binaren in obstaja zaradi konkretnega razloga, ker je spolno razmnoževanje učinkovitejše od nespolnega.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Uizi ::

Jaz sem 25% pingvin in 5% Cannabis. Prosim da dodate v anketo, hvala.
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

CptHindsight ::

Če se tako počutiš, te sprejemam takega kot praviš. Na svetu je dovolj nasilja, diskriminacije in sovraštva, ni potrebe, da bi to še bolj podpihovali.

Če bi bilo po moje, bi ločil stvari na biološki spol, nato pa še na spol, kateri bi bil eden izmed tisoče možnih izbir.

7982884e ::

Machete je izjavil:

A mi lahko kdo poskuša razumeti, zakak in kako vas to tako moti? Ker načeloma nima nikakršnega vpliva na vas in vaše življenje. Čemu taka trost v bučo. A ni jasno, da je pri 8 milijardah posameznikov ogromno nekih razlik, mentalnih in fizioloških in je trajbat svoj kalup kako more biti (whatever že) čisti življenski mazohizem. why give a fuck? Zakaj se s takimi stvarmi 'kaj bi kdo bil rad, kaj ma med nogami in kam želi to vtaknit' sploh obremenjeval. Resno sprašujem.

ker se gre za posiljevanje.
das opciji
3: drugo
4: ne zelim odgovoriti

in done. dvomim da bo avtor delal analizo glede na kvirspolnike in transspolnike in ljudi ki se identificirajo kot zivali. te bolanije je dosti.

Uizi ::

Tako se počutim, če ne jemljem tablet. /s
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

CptHindsight ::

Temo sem prijavil moderatorjem za čiščenje. Primitivneži.

Me prav zanima, kako bi bilo vam, če bi bili mačka ujeta v moškem telesu in tega nikomur ne bi mogli zaupat, ker vas bi bilo strah, da vas bodo zaničevali ali še huje, pretepli?

Uizi ::

Troll. You cant fool me.
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

CptHindsight ::

Zaradi takih kot ste vi, je tudi prišlo do 2. svetovne vojne. Neprestano sovraštvo in diskriminacija do drugačnih in drugače mislečih.

Uizi ::

CptHindsight je izjavil:

Zaradi takih kot ste vi, je tudi prišlo do 2. svetovne vojne. Neprestano sovraštvo in diskriminacija do drugačnih in drugače mislečih.


Rabimo vojno, se strinjam.
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

Machete ::

7982884e je izjavil:


ker se gre za posiljevanje.

in done. dvomim da bo avtor delal analizo glede na kvirspolnike in transspolnike in ljudi ki se identificirajo kot zivali. te bolanije je dosti.


Kakšno posiljevanje? Meni ni všeč goveja primtivna Jasna Kuljaj, a ne vidim tega kot posiljevanje. Preprosto je ne gledam in ne razmišljam o njej. Če bi me država prisilila, da se z njo oženim ali gledam vsak dan njene oddaje, bi smatral kot posiljevanje. Na jumbo plakatih se temu približa, ampak ni tako hudo, da bi zaradi tega čutil nelagodje, mržnjo ali jezo. Za vse ostale situacije, je pač nekaj, kar obstaja, in na moj način življenja ne vpliva.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

7982884e ::

CptHindsight je izjavil:

Če se tako počutiš, te sprejemam takega kot praviš. Na svetu je dovolj nasilja, diskriminacije in sovraštva, ni potrebe, da bi to še bolj podpihovali.

Če bi bilo po moje, bi ločil stvari na biološki spol, nato pa še na spol, kateri bi bil eden izmed tisoče možnih izbir.

obstaja bioloski spol in obstaja osebnost in mentalno stanje in del katerega je tudi mentalno zdravje.

ta neumnost da spol po novem zaseda spekter je samo to - neumnost. si lahko homoseksualec, lahko imas zenstvene lastnosti, lahko imas manj testosterona, lahko te zanimajo stvari ki so tipicne za zenske, ampak si se vedno samo moski - sorry to break it down to you. to je ta famozni "spekter". vsaka oseba je drugacna in to je jasno vsem, in je tudi bilo jasno vsem ze dolgo casa.

imas pa povrh vsega se ljudi, ki so mentalno neuravnoveseni, se oblacijo kot petelini in papige, potetovirajo telo do konca, z 12 pirsingi na obrazu, ki se identificirajo z neko unikatno novo definicijo spola. ok, fair enough, nihce jim nic noce, smo svobodna druzba. ampak na koncu dneva so se vedno moski ali zenska. predvsem pa rabijo pomoc, ne pa fake odobravanja.

Machete je izjavil:

7982884e je izjavil:


ker se gre za posiljevanje.

in done. dvomim da bo avtor delal analizo glede na kvirspolnike in transspolnike in ljudi ki se identificirajo kot zivali. te bolanije je dosti.


Kakšno posiljevanje? Meni ni všeč goveja primtivna Jasna Kuljaj, a ne vidim tega kot posiljevanje. Preprosto je ne gledam in ne razmišljam o njej. Če bi me država prisilila, da se z njo oženim ali gledam vsak dan njene oddaje, bi smatral kot posiljevanje. Na jumbo plakatih se temu približa, ampak ni tako hudo, da bi zaradi tega čutil nelagodje, mržnjo ali jezo. Za vse ostale situacije, je pač nekaj, kar obstaja, in na moj način življenja ne vpliva.

avtor je objavil anketo v zelji, da jo izpolnimo. mogoce jo celo bi, pa je ne bom, ker takoj na zacetku posiljuje z regresivno teorijo spola.

bi ti resil anketo oz. bi se ti zdelo, da posiljuje, ce bi imela za banner trumpa, amerisko zastavo in "MAGA" slogan? ceprav ne bi sicer imela nic skupnega s tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7982884e ()

Smrekar1 ::

Klemen25 je izjavil:

REŠITE VPRAŠALNIK, BODITE DOBRODELNI IN MI POMAGAJTE MAGISTRIRATI.

Povezava do vprašalnika: https://1ka.arnes.si/a/11450

V okviru magistrskega dela izvajam raziskavo z naslovom »Pomen različnih pismenosti pri prepoznavanju psevdoznanosti«.

Za sodelovanje v raziskavi bomo za nagrado po koncu izžrebali dve osebi, ki bosta prejeli darilni bon desetak v vrednosti 10 evrov. Poleg tega bomo za vsako osebo, ki bo sodelovala v nagradni igri, deset centov namenili zavetišču za brezdomne mačke Mačja hiša.


Evo, sem ti rešil. Me pa nekaj zanima, te tu notri zanima kako bi napisal magistrsko nalogo, ali resno gledaš kakšen delež ljudi obvlada tehnični del znanstvenega pisanja?
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dr. Phil: My African-American Daughter Believes She is Caucasian (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7214757 (13017) KAVINSKY

Nemško ustavno sodišče zahteva priznanje tretjega spola (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6313753 (12965) zee

Več podobnih tem