» »

Pomagajte pri dobrodelni magistrski nalogi

Pomagajte pri dobrodelni magistrski nalogi

1 2
3
»

vnetidebater ::

Klemen25 je izjavil:

REŠITE VPRAŠALNIK, BODITE DOBRODELNI IN MI POMAGAJTE MAGISTRIRATI.

Povezava do vprašalnika: https://1ka.arnes.si/a/11450

V okviru magistrskega dela izvajam raziskavo z naslovom »Pomen različnih pismenosti pri prepoznavanju psevdoznanosti«.

Za sodelovanje v raziskavi bomo za nagrado po koncu izžrebali dve osebi, ki bosta prejeli darilni bon desetak v vrednosti 10 evrov. Poleg tega bomo za vsako osebo, ki bo sodelovala v nagradni igri, deset centov namenili zavetišču za brezdomne mačke Mačja hiša.


ankete bi morale biti anonimne.

če so anonimne....kako dafuq boš izžrebal dve osebi?

Glede spolov.....biološka spola sta dva, duševnih anomalij pa je mnogo.

Če želiš si lahko komot ženski helikopter in moški toaster. Lahko si tudi žensk moški ali moška ženska. Osnovni spol je še vedno default biološki.

Kaj imajo mački veze s tvojo magistersko nalogo?

Ne bom izpolnjeval anketer ker mi že v začetku ni všeč tvoj pristop.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

zztop je izjavil:


Ni potrebno iti v absurdnost. Če te jaz naslavljam kot ti želiš, daj še ti mene. To je osnovna kultura. Kdaj te je kdo iz LGBTQ+ skupine napačno nagovoril?

In če te ne me boste poslali v zapor? Pri družinskem nasilju pa prepoved približevanja in kazen?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Uizi ::

Glavno da mucki nekaj dobijo! Muuuuuuc less than 3
The funniest thing about this particular signature is
that by the time you realise it doesn't say anything
it's too late to stop reading it.

Hypathia ::

zztop je izjavil:


Govorimo o osebnem zaimku, ne pa o tvojem imenu, vzdevku ali ideološki pripadnosti.

Zakaj bi se pa samo pri osebnem zaimku ustavili, saj ni edini, ki določa človekovo identiteto?
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

111111111111 ::

zztop je izjavil:


Govorimo o osebnem zaimku, ne pa o tvojem imenu, vzdevku ali ideološki pripadnosti.

Še vedno. Zakaj bi jaz moral biti kaznovan, ker si si ti zamislil, da te moramo klicati po nekem zaimku? Ta del mi je popolnoma nejasen. Tudi homoseksualci so že vedno her/him. Tudi transseksualci so še vedno her/him. Sedaj bi pa drugi bili kar nekaj navlečenega skupaj.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zztop ::

Hypathia je izjavil:

Moje subjektivno počutje je, da ljudi naslavljam v skladu z njihovim biološkim spolom. A bo to OK, imam tudi jaz pravico do spolne identitete po lastni izbiri?

Torej je tvoje subjektivno počutje tvoj biološki spol. V redu.

To, da ljudi naslavljaš v skladu z njihovim biološkim spolom pa je tvoja lastna odločitev.

Hypathia je izjavil:

Mene ni nihče nič vprašal, ne vidim nobenega dogovora ampak diktat, vsaj na referendum bi lahko šli, no, v Sloveniji gotovo bomo, drugod pa ljudem kljub nestrinjanju potiskajo trans agendo dol po goltancu.

Preveč berete ameriške medije. V Sloveniji se kaj veliko ne dogaja.

111111111111 je izjavil:

Ne bo držalo. Fašeš kar lepo zapor. Zaradi jezikanja. Nadlegeovanje in blatenje pa fašeš denarno kazen. Se ti zdi c-16 še vedno sorazmeren?

Kakšen primer? Ker flashy naslovi konzervativnih medijev ne povejo čisto nič.

111111111111 je izjavil:

Še vedno. Zakaj bi jaz moral biti kaznovan, ker si si ti zamislil, da te moramo klicati po nekem zaimku? Ta del mi je popolnoma nejasen. Tudi homoseksualci so že vedno her/him. Tudi transseksualci so še vedno her/him. Sedaj bi pa drugi bili kar nekaj navlečenega skupaj.

Če boš kaznovan, boš zato, ker si nekoga nadlegoval. Če boš imel sodelavca, ki bo imel pronoun "they/them" in to ne boš upošteval, boš samo kreten, ne kazensko preganjan.

Težko je razumeti ta zakon, ker nismo iz Kanade ali Amerike. Tam je veliko snežinkic, ki močno nadlegujejo pripadnike LGBTQ+. V Sloveniji so nam takšni problemi bolj tuji.

Hypathia je izjavil:

Zakaj bi se pa samo pri osebnem zaimku ustavili, saj ni edini, ki določa človekovo identiteto?

Ker vas osebni zaimek tako grozno moti. Dajmo najprej to razčistit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

jshadlsa232 ::

Klemen25 je izjavil:

REŠITE VPRAŠALNIK, BODITE DOBRODELNI IN MI POMAGAJTE MAGISTRIRATI.

Povezava do vprašalnika: https://1ka.arnes.si/a/11450

V okviru magistrskega dela izvajam raziskavo z naslovom »Pomen različnih pismenosti pri prepoznavanju psevdoznanosti«.

Honk honk, clown world

DostMam ::

Hypathia je izjavil:

Machete je izjavil:

Nekdo, ki trdi da obstaja resnica, je bedak.

Bedak je tisti, ki trdi, da resnice ni, zato ker se ji sam ni sposoben približati.

UganiKdo je izjavil:

Žalostno ampak resnično, Hyspatia še enega posta ni začela brez jokanja o tem kako grdi grdi levičarji zatirajo njenega ljubljenega vodjo.

Niti približno to ne drži, je pa res, da me laži motijo in jih skušam na vsakem koraku razkrinkati.

Akira Kurosawa je bedak?

showsover ::

Ja, Akira Kurosawa je bedak. Še kakšno vprašanje, DostMam?
Se dam prepričati v nasprotno, če boš modro govoril.

DostMam ::

showsover je izjavil:

Ja, Akira Kurosawa je bedak. Še kakšno vprašanje, DostMam?
Se dam prepričati v nasprotno, če boš modro govoril.

Kakšne so vaše kvalifikacije s kteerimi lahko podprete svojo trditev?

showsover ::

Forumske, kaj bi še pa želel?

DostMam ::

Žal, ne bo zadostovalo. Lep dan želim.

showsover ::

Prav, jaz sem samo pritrdilno odgovoril na tvoje vprašanje, če je Akira Kurosawa bedak, tebe, velikega forumskega modreca, je zmotilo :-)

zztop ::

Resnica definitivno obstaja, ni vse relativno. Ne vem pa, če sem ravnokar zadel strawmana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

Phantomeye ::

Haha, ravno iz tega razloga se vprašanja o demografiji da na konec vprašalnika - da vsaj bistvene odgovore dobiš. Pol te pa briga, če so respondenti navadne jokice, ki so offended, ker si si drznil dat v anketo družbeni spol in ne biološkega. Ker dokazano se nekateri ODRASLI moški na slo-techu obnašajo kot jokajoči otroci.

Če daš na začetek, pa lahko škoduješ response rate-u, ker se ti odrasli ljudje zjokajo že na začetku in pol nočejo sodelovat.

Šola za drugič!

Taip4n ::

Tip je wannabe troll.

acam ::

Taip4n je izjavil:

Tip je wannabe troll.

Tip je nalimal cisto solidno anketo hostano na uradni platformi in podal svoje osebne podatke. Trol si kvecjemu ti.

Vetrpiha ::

acam je izjavil:

Taip4n je izjavil:

Tip je wannabe troll.

Tip je nalimal cisto solidno anketo hostano na uradni platformi in podal svoje osebne podatke. Trol si kvecjemu ti.

Ne, gre za zelo zvito manipulacijo, kjer se lahko izsledke po volji prireja

Slika znanstvenega odgovora na psevdoznanost in zatem vprašanje, kaj vsebuje slika: znanost ali psevdoznanost.

acam ::

Vetrpiha je izjavil:

acam je izjavil:

Taip4n je izjavil:

Tip je wannabe troll.

Tip je nalimal cisto solidno anketo hostano na uradni platformi in podal svoje osebne podatke. Trol si kvecjemu ti.

Ne, gre za zelo zvito manipulacijo, kjer se lahko izsledke po volji prireja

Slika znanstvenega odgovora na psevdoznanost in zatem vprašanje, kaj vsebuje slika: znanost ali psevdoznanost.

Vpisi se na magisterij in naredi boljso raziskavo.

Vetrpiha ::

Ne.
OP naj razumljivo napiše cilj raziskave in spiše razumljiva vprašanja.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dr. Phil: My African-American Daughter Believes She is Caucasian (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7214798 (13058) KAVINSKY

Nemško ustavno sodišče zahteva priznanje tretjega spola (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6313781 (12993) zee

Več podobnih tem