Forum » Loža » šahovska ura JUNSO JS-230
šahovska ura JUNSO JS-230
mirator ::
Ja, precej bi mi olajšalo. Angleška navodila itak imam. No pa sem že razrešil, tako da vseeno hvala za pomoč.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Applov šef: svetovni davčni sistem potrebuje prenovoOddelek: Novice / Rezultati | 17625 (15304) | galu |
| » | NEGA!! nanašati se na slepič zakaj umestitev napotitev.Oddelek: Loža | 4833 (4191) | Andruxa |
| » | vračilo mobitela ker nima slovenskega menijaOddelek: Mobilne tehnologije | 9710 (8403) | sirotka |
| » | SLO navodila za uporabo!?!?!Oddelek: Strojna oprema | 3759 (3504) | STASI |
| » | Pravno tehnično vprašanjeOddelek: Loža | 1766 (1531) | Eschelon |
