Forum » Šola » FAMNIT - Računalništvo in informatika izkušnje
FAMNIT - Računalništvo in informatika izkušnje
Voltra ::
Pozdravljeni,
Ali bi lahko kdo povedal svoje izkušnje o FAMNIT, študijski program Računalništvo in informatika?
Res sem poskušal proiskati ali že obstaja nekatera tema, ampak nisem proiskal ničesar.
Hvala!
Ali bi lahko kdo povedal svoje izkušnje o FAMNIT, študijski program Računalništvo in informatika?
Res sem poskušal proiskati ali že obstaja nekatera tema, ampak nisem proiskal ničesar.
Hvala!
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Kdaj se šteje da je izdelek ponaredek?Oddelek: Loža | 3863 (3118) | St235 |
| » | Policija zavaja glede pridobivanja podatkov o uporabnikih spletnih portalovOddelek: Novice / NWO | 19971 (17705) | ulemek |
| » | Kolikšna kazen groziOddelek: Loža | 9514 (7736) | St235 |
| » | Prometni prekršek [Obvestilo policije]Oddelek: Loža | 10694 (7113) | Malajlo |
| » | United nationsOddelek: Problemi človeštva | 2834 (2375) | Barakuda1 |