» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
23 / 71
»»

facepalm ::

sbawe64 je izjavil:

Dvakrat cepljena stanovalka doma upokojencev znova okužena s covidom 19
https://www.radio-ptuj.si/podravje-na-m...
Slabo kaže, še 2x Pfizer je fail, kaj šele 1x AstraZenica.

Sklepam, da ima gospa tezave z imunskim sistemom, da ni uspelo ustvariti dovolj protiteles kljub okuzbi in 2x dozi cepiva.
Tudi zaradi takih je kolektivna precepljenost pomembna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

oopticom ::

Saj cepivo ne prepreči okužbe, samo težji potek bolezni. Vsaj ta prva generacija cepiv.

sbawe64 ::

facepalm je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Dvakrat cepljena stanovalka doma upokojencev znova okužena s covidom 19
https://www.radio-ptuj.si/podravje-na-m...
Slabo kaže, še 2x Pfizer je fail, kaj šele 1x AstraZenica.

Sklepam, da ima gospa tezave z imunskim sistemom, da ni uspelo ustvariti dovolj protiteles kljub okuzbi in 2x dozi cepiva.
Tudi zaradi takih je kolektivna precepljenost pomembna.

Glej, model, ti si kategorija vernik, njim so argumenti nepotrebni.In taki bodo vedno našli 1001 razlog da opravičevanje svoje religije.

Kdor ima dober imunski sistem opravi s Ronco brez težav, brez cepiv, širi pa vmes seveda še naprej (dokler jo ima v sistemu).
Onim najbolj ranljivim pomaga cepivo kot kaže tako kot žegnana vodica.
2020 is new 1984
Corona World order

Fritz ::

T743 je izjavil:

Fritz
Ne vem no...čitaj:
https://journals.sagepub.com/doi/pdf/10...
Four Pests Campaign @ Wikipedia

Hotel je pač biti najjači oziroma jači od prirode ni se izšlo, kot se nebo nam, v naporih, da izkoreninimo prehlad, gripo, covid itd.
Kaj pa naj bi bil končen ultimativen cilj tega- živeti večno? Ne bo šlo.

Prvi link ne odpre, Wiki link pa je zgrešen, saj članek pripelje do napačnih zaključkov. Tole tematiko smo obravnavali med študijem in se osnov zelo dobro spomnim. Naravne nesreče so le podkrepile napake kitajske komunistične partije, niso pa bile same po sebi razlog za tako obsežno lakoto.

Če se res želiš podučiti, beri:
Under the commune system, agricultural and political decisions were decentralized, and ideological purity rather than expertise was emphasized. The peasants were organized into brigade teams, and communal kitchens were established so that women could be freed for work. The program was implemented with such haste by overzealous cadres that implements were often melted to make steel in the backyard furnaces, and many farm animals were slaughtered by discontented peasants. These errors in implementation were made worse by a series of natural disasters and the withdrawal of Soviet support. The inefficiency of the communes and the large-scale diversion of farm labour into small-scale industry disrupted China’s agriculture seriously, and three consecutive years of natural calamities added to what quickly turned into a national disaster; in all, about 20 million people were estimated to have died of starvation between 1959 and 1962.
https://www.britannica.com/event/Great-...
https://alphahistory.com/chineserevolut...

Ne vem kam ciljaš s tem, da ne moremo mimo narave. Nihče ne pričakuje nesmrtnosti a uspešno smo omejili ali iztrebili celo vrsto bolezni. Kuga je nekoč zbrisala polovico prebivalstva Evrope. Kaj naj sedaj nehamo uporabljati antibiotike in cepiva? Naj pustimo, da virus SARS-CoV-2 prosto kroži in ubija ljudi tako kot v ZDA ali v Braziliji?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

facepalm ::

sbawe64 je izjavil:

facepalm je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Dvakrat cepljena stanovalka doma upokojencev znova okužena s covidom 19
https://www.radio-ptuj.si/podravje-na-m...
Slabo kaže, še 2x Pfizer je fail, kaj šele 1x AstraZenica.

Sklepam, da ima gospa tezave z imunskim sistemom, da ni uspelo ustvariti dovolj protiteles kljub okuzbi in 2x dozi cepiva.
Tudi zaradi takih je kolektivna precepljenost pomembna.

Glej, model, ti si kategorija vernik, njim so argumenti nepotrebni.In taki bodo vedno našli 1001 razlog da opravičevanje svoje religije.

Kdor ima dober imunski sistem opravi s Ronco brez težav, brez cepiv, širi pa vmes seveda še naprej (dokler jo ima v sistemu).
Onim najbolj ranljivim pomaga cepivo kot kaže tako kot žegnana vodica.


Statistika se ne strinja s teboj.
Poglej kako je padlo stevilo hospitalizacij in st ljudi na intenzivni ravno takrat, ko smo zaceli cepiti starejse.
Ce bo ta tretji val zelo blag napram drugemu, vemo pri cemu smo.

D3m ::

oopticom je izjavil:

LightBit je izjavil:

Uboga Evropa:

Slabi smo ja. So precej zašuštrali s temi naročili cepiv, sedaj pa še ta pavza zaradi varnosti in smo precej vzadaj.

Izrael bo odličen test case, bo zanimivo spremljat študije.


Glej jih žide :D

Ta prvi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

Glej ruse na dnu. ;)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

LightBit ::

mtosev je izjavil:

Glej ruse na dnu. ;)

Raje cepivo okrog pošiljajo, čeprav ga še zase nimajo dovolj. :|

Fritz ::

D3m je izjavil:


Glej jih žide :D

Ta prvi.

Podpisali so sporazum s Pfizerjem, da mu bodo dali podatke o vseh cepljenih (brez osebnih podatkov vendar s celotno zdravstveno sliko) in o učinku cepiva. Pfizer jih zato zalaga s 700.000+ cepivi tedensko.

Še nekaj so dobili od Moderne preko vez. S polno ritjo je lahko srati.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Uizi ::

Če bi bila vsa ta situacija s pandemijo zarota potem se židi SIGURNO ne bi takole cepili. :)

PersonaRuda ::

Uizi je izjavil:

Če bi bila vsa ta situacija s pandemijo zarota potem se židi SIGURNO ne bi takole cepili. :)

Kaj pa če je to ravno taktika, da se potem vsi vi postavite v vrsto in so vas na tak način prepričali? Zmes bo pač spet par milijonov židov izpadlo kot kolateralna škoda.

Uizi ::

A so te prepričali? In kdo smo mi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

PersonaRuda ::

Uizi je izjavil:

A so te prepričali? In kdo smo mi?

1. Niso

2. Vi ste se javili kot prostovoljci na listi Billa Gatesa, kateri želi pred svojo smrtjo uresničiti svoj veliki plan. Slava vam. Dokler mene pustite na miru, se me ne tiče, kakšno pot boste z Billyem ubrali.

Telbanc ::

Uizi je izjavil:

Če bi bila vsa ta situacija s pandemijo zarota potem se židi SIGURNO ne bi takole cepili. :)


V Izraelu so volitve, Natanjahu bo na ta način dobil volitve.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Uizi ::

PersonaRuda je izjavil:

Uizi je izjavil:

A so te prepričali? In kdo smo mi?

1. Niso

2. Vi ste se javili kot prostovoljci na listi Billa Gatesa, kateri želi pred svojo smrtjo uresničiti svoj veliki plan. Slava vam. Dokler mene pustite na miru, se me ne tiče, kakšno pot boste z Billyem ubrali.


Kdo je ta Bill Gates??

feryz ::

Evo mene iz Evrope, ali karkoli naj bi tisto zunaj že bilo. Preventivno sem v sredo naredil test in jo mahnil ven. Avstrija, Nemčija, Poljska, Češka, Avstrija, Slovenija. Na mejah, če že so, bolj ali manj zehajo. Če te že kaj vprašajo, poveš da si v tranzitu. Zamahnejo z roko in to je to.

Rezultat testa sem rabil točno nikjer. Sicer pa gre za bahamske teste, katerih verodostojnost je globoko pod nulo. Ampak ok, piše negativen, torej je to to.

So me pa policaji zakačili včeraj ponoči par metrov pred bajto, zaradi policajske ure. Povedal sem jim, da se vračam z drugega konca Evrope in bila sta zelo fer, uglajenih manir. Celo enih 10 minut smo pričali o "zafiri" in načinu vožnje. Navkljub maski je bilo videti, da se na polno režita. Kot sta rekla za konec, karkoli delaš, lahko delaš, dokler te mi ne dobimo. In res je tako.

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Evo mene iz Evrope, ali karkoli naj bi tisto zunaj že bilo. Preventivno sem v sredo naredil test in jo mahnil ven. Avstrija, Nemčija, Poljska, Češka, Avstrija, Slovenija. Na mejah, če že so, bolj ali manj zehajo. Če te že kaj vprašajo, poveš da si v tranzitu. Zamahnejo z roko in to je to.

Rezultat testa sem rabil točno nikjer. Sicer pa gre za bahamske teste, katerih verodostojnost je globoko pod nulo. Ampak ok, piše negativen, torej je to to.

So me pa policaji zakačili včeraj ponoči par metrov pred bajto, zaradi policajske ure. Povedal sem jim, da se vračam z drugega konca Evrope in bila sta zelo fer, uglajenih manir. Celo enih 10 minut smo pričali o "zafiri" in načinu vožnje. Navkljub maski je bilo videti, da se na polno režita. Kot sta rekla za konec, karkoli delaš, lahko delaš, dokler te mi ne dobimo. In res je tako.


Hvala za tale info.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PersonaRuda ::

Uizi je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Uizi je izjavil:

A so te prepričali? In kdo smo mi?

1. Niso

2. Vi ste se javili kot prostovoljci na listi Billa Gatesa, kateri želi pred svojo smrtjo uresničiti svoj veliki plan. Slava vam. Dokler mene pustite na miru, se me ne tiče, kakšno pot boste z Billyem ubrali.


Kdo je ta Bill Gates??

To, da ste korona-Gobavci nerazgledani, se že tak ve. Ni potrebno to potrjevati. Imate pa vso spoštovanje z moje strani zaradi prostovoljstva. Vsekakor raje vidim, da se najde dovolj prostovoljcev kot pa da jih ni in potem izvedejo žreb...

krucymucy ::

PersonaRuda je izjavil:

Uizi je izjavil:

A so te prepričali? In kdo smo mi?

1. Niso

2. Vi ste se javili kot prostovoljci na listi Billa Gatesa, kateri želi pred svojo smrtjo uresničiti svoj veliki plan. Slava vam. Dokler mene pustite na miru, se me ne tiče, kakšno pot boste z Billyem ubrali.

lifetime subscription na office 365 nam je obljubljen ce se cepimo.

PersonaRuda ::

Bom še enkrat napisal.

Če bi bila smrtnost pri okužbi 30%+, bi jaz že stal v vrsti. Do takrat pa nosil 2 maski in se izogibal vsakega stika.

Glede na zdajšnjo situacijo, pa me izjemno moti to pogojevanje, da se moramo tudi tisti nekritični cepiti. In tu postajam skeptičen, da zakaj je temu tako. So kakšni interesi odzadaj? Če bi vse bilo čisto, bi v tem trenutku cepili tiste najbolj kritične. Torej 65+ let s pridruženimi boleznimi (seveda prostovoljno). Ostali pa bi prišli na vrsto čez 5+ let, ko bi dali vse faze testiranj skozi in bi malo bolj poznali vse potencialne dolgoročne stranske učinke.

V zadnjih 30. letih niso iznašli učinkovitega cepiva proti gripi. Sedaj pa so v letu dni iznašli učinkovito za COVID-19? Pa kdo je tu nor? Pri meni se ob takšnem povezovanju dogodkov vklopijo vsi možni rdeči alarmi!

Tukaj po moje nima veze to cepivo, ni niti nevarno, niti ne koristi in ne bo imelo nekih dolgoročnih posledic (moje mnenje). Tu se po moje gre samo za to, da vidijo, če lahko preko ustvarjene panike, potem kot rešitev ponudijo karkoli. In če gre to cepivo skozi kot nek pogoj za vrnitev v prejšnjo normalnost, si lahko kasneje obetamo tudi druge stvari, katere bodo obvezne (prostovoljne ali pa kamp, če zavrneš) po predhodno ustvarjeni paniki.

In zaradi tega sem jaz proti takšnemu pogojevanju ob tem cepljenju. Cepiti se in covid potni list ali pa ostat zaprt za vso življenje. Fuuuj. To prav kliče po uporu...

Maja321 ::

Mene precej bega ta "rizični, manj rizični ipd." Ne poznam prav veliko ljudi, sem samotar, pa vendar so še med temi imeli trije težji potek (en celo tako zelo, da so na urgenci že tehtali respirator); vsi trije
mlajši od 50, nekadilci, dva športnika. Po drugi strani pa dva starca, oba s pridruženimi boleznimi (tudi rak pri enemu), prebolela v dveh dneh (dokazano pozitivna), malo vročine in to je to.
Seveda mi je jasno pravilo izjem, ampak te izjeme se pojavljajo tako pogosto, da nisem več prepričana, da so izjeme.
Prijavila sem se na cepljenje, po dolgem tehtanju za in proti, pa še sedaj nisem ziher v pravilnost svoje odločitve. Čeprav...kdo pa sploh lahko je.
Ni druge, kot zaupati znanosti in upati, da nam čez 10 let ne bojo zrasli repi in rogovi ali hujše. Ali kaj...
Prijatelji razmišljajo podobno.
:|

PersonaRuda ::

Stranski učinek ne bo nikoli, da ti zraste rep ali rog. Stranski učinek je lahko, da ti uniči imunski sistem, kateri potem lahko sproži kakšno kronično bolezen, katere rezultat bo, da umreš 20+ let prej kot če se ne bi cepil. Tega je mene strah in je to glavni razlog ali se cepiti ali ne. Jaz več ne zaupam temu pokvarjenemu sistemu, kjer je korupcija nekaznovana oz. celo legalizirana kot lobiranje, ter dovoljena/zaželjena in se denar služi tudi preko trupel.

Oblast se obnaša kot mafija: Nothing personal, just business. In to me zelo moti.

KAVINSKY ::

PersonaRuda je izjavil:

Stranski učinek ne bo nikoli, da ti zraste rep ali rog. Stranski učinek je lahko, da ti uniči imunski sistem, kateri potem lahko sproži kakšno kronično bolezen, katere rezultat bo, da umreš 20+ let prej kot če se ne bi cepil.


Tak potek imajo lahko že navadna cepiva proti gripi. Človek 6 let cepljen brez problema, 7 leto razvije reakcijo na cepivo. Imunski sistem hudo oslabljen. Tu je verjetno lahko podobno, z tem da so vse oči usmerjene v to področje. Mediji že več kot leto dni vsak dan poslušamo o tem.

showsover ::

PersonaRuda je izjavil:

umreš 20+ let prej kot če se ne bi cepil

Huh, težko bo mladini, ko boš edini starec okoli njih, boš kot tisti Cat man (Ustinov) iz Logan's run... No, po drugi strani, glej praktično še ti - penzija bo :-)

HulkHogan ::

AstraZeneca: German team discovers thrombosis trigger

The investigation showed how the vaccine caused rare thrombosis in the brain in a small number of patients.

Ampak brez panike, majo rešitev:

The discovery means that targeted treatment can be offered to those who suffer similar clotting, using a very common medication.

:))

oopticom ::

PersonaRuda je izjavil:

Glede na zdajšnjo situacijo, pa me izjemno moti to pogojevanje, da se moramo tudi tisti nekritični cepiti. In tu postajam skeptičen, da zakaj je temu tako. So kakšni interesi odzadaj?

Je bolj preprosto.

Inicialni podatki in študije iz Izraela kažejo, da cepljeni v okolje "izdihne" približno 4x manjšo količino virusa.

Zato se cepiš, da se upočasni širjenje, ali če se že širi, da v manjši količini, kar pomeni lažji potek.

HulkHogan je izjavil:

AstraZeneca: German team discovers thrombosis trigger

The investigation showed how the vaccine caused rare thrombosis in the brain in a small number of patients.

Ampak brez panike, majo rešitev:

The discovery means that targeted treatment can be offered to those who suffer similar clotting, using a very common medication.

:))

Boš na letalu prej dobil krvni strdek (5:10000), tako da kr nič bat. 1:1000000 verjetnost, da pride do komplikacij zaradi imunske reakcije in strdka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oopticom ()

oopticom ::

PersonaRuda je izjavil:

V zadnjih 30. letih niso iznašli učinkovitega cepiva proti gripi. Sedaj pa so v letu dni iznašli učinkovito za COVID-19? Pa kdo je tu nor? Pri meni se ob takšnem povezovanju dogodkov vklopijo vsi možni rdeči alarmi!

Tako covid-19 kot gripa mutirata in se bo treba vsako leto na novo cepit ne glede na efficacy.

HulkHogan ::

oopticom je izjavil:


Boš na letalu prej dobil krvni strdek (5:10000), tako da kr nič bat. 1:1000000 verjetnost, da pride do komplikacij zaradi imunske reakcije in strdka.


Tvoja matematika bo veljala takoj ko mi bo kdo grozil da mi bo prepovedal delat in pa kupit v trgovini hrano, če ne hodim letat vsakih 6 mesecev.

oopticom ::

Aja bojiš se, da boš potreboval potrdilo o cepljenju, da boš lahko šel v trgovino ali službo?

Nekako dvomim, da bo na nivoju EU to tako strogo. Bi razumel za potovanje v druge države, pa na mesta, kjer je velika količina ljudi. Tam bi bilo smiselno.

Ampak za to je še malce prehitro. Je potrebnih več podatkov.

PersonaRuda ::

oopticom je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Glede na zdajšnjo situacijo, pa me izjemno moti to pogojevanje, da se moramo tudi tisti nekritični cepiti. In tu postajam skeptičen, da zakaj je temu tako. So kakšni interesi odzadaj?

Je bolj preprosto.

Inicialni podatki in študije iz Izraela kažejo, da cepljeni v okolje "izdihne" približno 4x manjšo količino virusa.

Zato se cepiš, da se upočasni širjenje, ali če se že širi, da v manjši količini, kar pomeni lažji potek.


Ko bodo proizvajalci cepiv odgovarjali z odškodninami za vse stranske učinke, se bom šel cepit. Pod današnjimi pogoji, kjer bom pa brezplačni poskusni zajček, pa ne. Bom raje počakal 20 let in se nato odločil, ko bo cepivo dodobra preizkušeno in bodo znani bolj ali manj vsi stranski učinki.

V preteklosti so ljudi zelo dobro plačevali, da so bili preizkuševalci cepiv in to ravno zaradi možnosti stranskih učinkov. Sedaj pa bodo kar vsi cepljeni poizkusni zajčki brez denarnega nadomestila za to. Tudi to me zelo moti in hkrati odvrača od cepljenja.

zmaugy ::

Ti njih bolj potrebuješ kot oni tebe. Se ne boš cepil? Boli njih nekaj za to, povpraševanje presega ponudbo. Ko se boš naveličal testiranj za kakšne manj običajne stvari, se boš cepil. Ali pa počakal še do konca leta in živel normalno (z masko v zaprtih javnih prostorih), le da boš za prehod meje pač rabil test.
Če te bo korona resno povohala, boš imel 6 mesecev free for all s potrdilom.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PersonaRuda ::

Trenutno še nisem bil na testu in upam, da bo tako tudi ostalo. Sem se pa sprijaznil, da letos meje z Avstrijo ne bom prestopil, prav tako da letos ne bo dopusta in nobenega letala. Bo pa zato več denarja ostalo in bom ga zarinil v kripto. Na Hrvaško pa že zadnjih 10+ let nisem šel.

HulkHogan ::

oopticom je izjavil:


Nekako dvomim, da bo na nivoju EU to tako strogo. Bi razumel za potovanje v druge države, pa na mesta, kjer je velika količina ljudi. Tam bi bilo smiselno.


Naslednja 2 tedna bosta ključna. Si nisem mislil da kdo to še vedno veruje.

zmaugy je izjavil:

Ti njih bolj potrebuješ kot oni tebe. Se ne boš cepil? Boli njih nekaj za to, povpraševanje presega ponudbo. Ko se boš naveličal testiranj za kakšne manj običajne stvari, se boš cepil. Ali pa počakal še do konca leta in živel normalno (z masko v zaprtih javnih prostorih), le da boš za prehod meje pač rabil test.
Če te bo korona resno povohala, boš imel 6 mesecev free for all s potrdilom.


Ne razumem kako se eni še vedno pretvarjate da se ne bo treba cepiti vsakih 6 mesecev da ti bojo dovolili izhod?
Celotna stroka in znanost pridigata o temu, ti nevernik pa širiš krivoverstvo da te cepivo za večno odreši izvirnega greha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HulkHogan ()

zmaugy ::

Evo, dobronameren odgovor: Covid bo dolgoročno kot je danes gripa, cepljenje enkrat letno na prostovoljni osnovi (in samoplačniško), večina ljudi bo imela neko baseline imunost, zaradi katere bo potek bolezni brez posebnosti in ne bo neke posebne obremenitve bolnišnic.
V fazi, iz katere lezemo zdaj, se ta osnovna imunost vzpostavlja, rabimo se cepit proti osnovni varianti in morda še nekaj mutacijam, torej cca dve rundi cepljenja - se pravi prva dva odmerka z obstoječimi cepivi in nato nekje jeseni še en odmerek za poživitev plus novi agresivni sevi.
Po mojem bo to - to.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Okapi ::

Skratka, natanko tako, kot smo nekateri razlagali že pred enim letom - da je korona bolj ali manj kot običajna "gripa", ki trenutno povzroča probleme samo zato, ker je pač nova in še nihče ni bil imun nanjo.

Invictus ::

Jap, poleg tega korone sploh ne bi bilo, če ne bi navili ciklov PCR testov na 40.

Če bi delali 25 ciklov, kot je priporočal avtor testov, žal ravno umrl pred vsem tem sranjem, bi bila okuženost skoraj nula...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

m0LN4r ::

Maja321 je izjavil:

Mene precej bega ta "rizični, manj rizični ipd." Ne poznam prav veliko ljudi, sem samotar, pa vendar so še med temi imeli trije težji potek (en celo tako zelo, da so na urgenci že tehtali respirator); vsi trije
mlajši od 50, nekadilci, dva športnika. Po drugi strani pa dva starca, oba s pridruženimi boleznimi (tudi rak pri enemu), prebolela v dveh dneh (dokazano pozitivna), malo vročine in to je to.
Seveda mi je jasno pravilo izjem, ampak te izjeme se pojavljajo tako pogosto, da nisem več prepričana, da so izjeme.
Prijavila sem se na cepljenje, po dolgem tehtanju za in proti, pa še sedaj nisem ziher v pravilnost svoje odločitve. Čeprav...kdo pa sploh lahko je.
Ni druge, kot zaupati znanosti in upati, da nam čez 10 let ne bojo zrasli repi in rogovi ali hujše. Ali kaj...
Prijatelji razmišljajo podobno.
:|
Lahko se ti cez X-let pokazejo stranski ucinki kot sedaj ali drugacni povezani z imunskim sistemom, ampak cez X-let tega vec ne bo mozno slediti za nazaj in ugotoviti vzrok, kakor tudi nobenega ne bo zanimalo, ce bos zaradi tega dobila kako drugo bolezen, recimo kot primer trombozo....
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

zmaugy ::

Invictus je izjavil:

Jap, poleg tega korone sploh ne bi bilo, če ne bi navili ciklov PCR testov na 40.

Če bi delali 25 ciklov, kot je priporočal avtor testov, žal ravno umrl pred vsem tem sranjem, bi bila okuženost skoraj nula...

Slepi ne vidijo umazanije, torej umazanije ni.
Gluhi ne slišijo hrupa, torej hrupa ni.
Simpl.

PS: Daj, obvesti pristojne o svojem odkritju, tole bo zrevolucioniralo cel svet.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

no comment ::

Invictus je izjavil:


Če bi delali 25 ciklov, kot je priporočal avtor testov, žal ravno umrl pred vsem tem sranjem, bi bila okuženost skoraj nula...

Tega jokerja še vedno lahko izkoristimo, če bomo imeli spet 1000+ ljudi v bolnišnicah. Damo na 25 ciklov pa imamo spet prazne špitale in gremo na morje.

No sikiriki.

Morison ::

feryz je izjavil:

Evo mene iz Evrope, ali karkoli naj bi tisto zunaj že bilo. Preventivno sem v sredo naredil test in jo mahnil ven. Avstrija, Nemčija, Poljska, Češka, Avstrija, Slovenija. Na mejah, če že so, bolj ali manj zehajo. Če te že kaj vprašajo, poveš da si v tranzitu. Zamahnejo z roko in to je to.

Rezultat testa sem rabil točno nikjer. Sicer pa gre za bahamske teste, katerih verodostojnost je globoko pod nulo. Ampak ok, piše negativen, torej je to to.

So me pa policaji zakačili včeraj ponoči par metrov pred bajto, zaradi policajske ure. Povedal sem jim, da se vračam z drugega konca Evrope in bila sta zelo fer, uglajenih manir. Celo enih 10 minut smo pričali o "zafiri" in načinu vožnje. Navkljub maski je bilo videti, da se na polno režita. Kot sta rekla za konec, karkoli delaš, lahko delaš, dokler te mi ne dobimo. In res je tako.

To drugače vsi vemo kateri gremo vsaj malo iz bajte in izpred računalnika.
Seveda tisti, ki pa so non stop priklenjeni na pc pa seveda verujejo v tisto, kar vidijo in slišijo preko ekrana.
Zato take jaz gladko malo ne jemljem resno.
Hvala feryz, vsaj eden, ki gre v real life in poroča kaj se dogaja tam zunaj.
Jaz imam to "srečo" če temu lahko to rečem, čeprav nima to nobene veze s srečo in tudi če je ne bi imel, ne bi bil noben problem, da me v roku enega leta ni ustavil nobeden, redar, policaj... pa se vsakodnevno gibljem, kar konkretno po slo in tudi v nočnih urah tako da tukaj ne vidim nobenega problema.
Zanimivo, da imajo probleme samo tisti, ki delajo "pistarije".

HulkHogan ::

zmaugy je izjavil:


Slepi ne vidijo umazanije, torej umazanije ni.
Gluhi ne slišijo hrupa, torej hrupa ni.
Simpl.

PS: Daj, obvesti pristojne o svojem odkritju, tole bo zrevolucioniralo cel svet.


Finančno varne princeske s svojega žametnega prestola tudi ne vidijo škode ki jo delajo 2 tedenski religiozni "varnostni" ukrepi nad normalnimi ljudmi. Bil Gejts pa Fauči se dereta da moramo pobiti vse ptiče ki zobajo koruzo, samo ko bo val kobilic jih to be bo popolnoma nič prizadelo.

PS: ker vem da nimaš pojma kaj omenjam:
Four Pests Campaign

hendriks ::

Maja321 je izjavil:

Mene precej bega ta "rizični, manj rizični ipd." Ne poznam prav veliko ljudi, sem samotar, pa vendar so še med temi imeli trije težji potek (en celo tako zelo, da so na urgenci že tehtali respirator); vsi trije
mlajši od 50, nekadilci, dva športnika. Po drugi strani pa dva starca, oba s pridruženimi boleznimi (tudi rak pri enemu), prebolela v dveh dneh (dokazano pozitivna), malo vročine in to je to.
Seveda mi je jasno pravilo izjem, ampak te izjeme se pojavljajo tako pogosto, da nisem več prepričana, da so izjeme.
Prijavila sem se na cepljenje, po dolgem tehtanju za in proti, pa še sedaj nisem ziher v pravilnost svoje odločitve. Čeprav...kdo pa sploh lahko je.
Ni druge, kot zaupati znanosti in upati, da nam čez 10 let ne bojo zrasli repi in rogovi ali hujše. Ali kaj...
Prijatelji razmišljajo podobno.
:|


Precej begajoče je, da. Je pa več spremenljivk, med drugimi:
- splošno zdravstveno stanje posameznika
- količina virusa, kateri je bil posameznik izpostavljen

Toplo priporočam spremljanje tega kanala: https://www.youtube.com/channel/UCF9IOB...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

darkolord ::

oopticom je izjavil:

Tako covid-19 kot gripa mutirata in se bo treba vsako leto na novo cepit ne glede na efficacy.
Pri tej novi generaciji cepiv je kul, ker lahko načeloma z enim cepivom pokrijejo precej večji delež sevov.

Pri klasičnem cepivu za gripo so do sedaj vsako leto izbrali 3 do 4 seve, za katere so predvidevali, da se bodo pojavili v določeni regiji naslednjo sezono. Iz praktičnih razlogov ("gojenje" virusov v kokošjih jajcih) bi bila proizvodnja cepiva za več sevov zelo težko izvedljiva.

Pri teh "tanovih" cepivih pa lahko poiščejo sekvence, ki so skupne več sevom, in jih "nastavijo" imunskemu sistemu, da jih detektira in se jih nauči.

HulkHogan ::

hendriks je izjavil:


Precej begajoče je, da


Meni ni nič begajoče, če umre vrhunski atlet za korona virusom, 90 letni kadilec s pljučnim rakom pa ne.

Enega tudi avto zbije pa mu ni nič, drugi pa pade s postelje in umre.

darkolord je izjavil:

Pri tej novi generaciji cepiv je kul, ker lahko načeloma z enim cepivom pokrijejo precej večji delež sevov.


Tako kul in efektivno da pozivajo da bo treba nadgraditi cepljenje vsakih 6 mesecov :))
Kot v dobrih starih časih odpustkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HulkHogan ()

Fritz ::

PersonaRuda je izjavil:

Bom še enkrat napisal.

Če bi bila smrtnost pri okužbi 30%+, bi jaz že stal v vrsti. Do takrat pa nosil 2 maski in se izogibal vsakega stika.

Skratka, tebe boli ku... ker zaradi Covid-19 umirajo in težko zbolevajo predvsem starejši, če bi pa statistika bila malce slabša v tvojo škodo pa bi reč takoj bolj resno jemal.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Vetrpiha ::

Fritz je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Bom še enkrat napisal.

Če bi bila smrtnost pri okužbi 30%+, bi jaz že stal v vrsti. Do takrat pa nosil 2 maski in se izogibal vsakega stika.

Skratka, tebe boli ku... ker zaradi Covid-19 umirajo in težko zbolevajo predvsem starejši, če bi pa statistika bila malce slabša v tvojo škodo pa bi reč takoj bolj resno jemal.

Leto dni že resno jemljemo, a nam še vedno tvezijo o Naslednjih 14 dni je ključnih.
Ne, ni. Ljudi smo ozavestili, kolikor jih gre jih cepimo, kar nekaj jih je naravno prekuženih, prostori za težje primere v bolnišnicah spet so na voljo.
Sedaj lahko sproščamo.
Ves point je bil obvladovati kapacitete težjih primerov in ne zmaga nad virusem.

oopticom ::

darkolord je izjavil:

Pri teh "tanovih" cepivih pa lahko poiščejo sekvence, ki so skupne več sevom, in jih "nastavijo" imunskemu sistemu, da jih detektira in se jih nauči.

Še boljše. Čeprav kak spominski booster bo verjetno potreben 1x na leto?

PersonaRuda ::

Fritz je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Bom še enkrat napisal.

Če bi bila smrtnost pri okužbi 30%+, bi jaz že stal v vrsti. Do takrat pa nosil 2 maski in se izogibal vsakega stika.

Skratka, tebe boli ku... ker zaradi Covid-19 umirajo in težko zbolevajo predvsem starejši, če bi pa statistika bila malce slabša v tvojo škodo pa bi reč takoj bolj resno jemal.

Evo sociopata. Tebe boli ku... za vse mlade generacije, katerim z ukrepi uničujemo mladost in te boli ku... za vse srednje generacije, kateri izgubljajo službe zaradi ukrepov in nimajo kaj dati na mizo za jest svoji družini... Zakaj vse to? Ker od leta 2020 več ne znamo živeti v sezoni virusnih obolenj. A pred 50. leti pa smo znali. Bruham kakšni idioti podpirajo vse te današnje ukrepe.

Fritz ::

Vetrpiha je izjavil:


Ves point je bil obvladovati kapacitete težjih primerov in ne zmaga nad virusem.

Ravno zaradi tega se vse skupaj tako vleče.

Istočasno na Novi Zelandiji:
https://theinformant.co.nz/30000-fans-c...

PersonaRuda je izjavil:

Fritz je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Bom še enkrat napisal.

Če bi bila smrtnost pri okužbi 30%+, bi jaz že stal v vrsti. Do takrat pa nosil 2 maski in se izogibal vsakega stika.

Skratka, tebe boli ku... ker zaradi Covid-19 umirajo in težko zbolevajo predvsem starejši, če bi pa statistika bila malce slabša v tvojo škodo pa bi reč takoj bolj resno jemal.

Evo sociopata. Tebe boli ku... za vse mlade generacije, katerim z ukrepi uničujemo mladost in te boli ku... za vse srednje generacije, kateri izgubljajo službe zaradi ukrepov in nimajo kaj dati na mizo za jest svoji družini... Zakaj vse to? Ker od leta 2020 več ne znamo živeti v sezoni virusnih obolenj. A pred 50. leti pa smo znali. Bruham kakšni idioti podpirajo vse te današnje ukrepe.

Mnenje je recipročno.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

Aston_11 ::

PersonaRuda je izjavil:

Evo sociopata.
In ko ima kdo rojstni dan, mu rečeš, polno zdravja.... dejansko pa te boli kurac, če isto minuto nabaše virus.
««
23 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485742 (67244) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25844718 (41723) ahac

Več podobnih tem