» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
58 / 71
»»

digitalcek ::

HappyPills je izjavil:


Še en razlog za cepljenje. Ali imaš raje take ukrepe?


Kovid ni enakovreden recimo pristanku človeka na luni. Bi ga bilo treba že pred pol leta in več (v medijih in sicer) minimalizirat, ne pa ga nenehno "promovirat".

Zdravnike z enormnimi kovid dodatki pa po medijih že zdavnaj označit za vojne dobičkarje, ne pa za zdravnike v službi državljanov...

Kovid si enostavno ne zasluži take promocije, kot jo ima.

Je treba nenehno pisat od drugih stvareh: o delu, o ljubezni, o seksu, o dopustih, o čemerkoli.

Recimo, veseli me, da je na velikem hrvaškem internetnem portalu Dnevnik.hr kovid na precej slabem sedmem mestu, pa še bo šel "dol".

Pred njim so (celo) showbiznis, lifestyle, potovanja, tech...
Skoraj bi rekel, da so Hrvati bolj normalni, kot mi, Slovenci...

https://dnevnik.hr/

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

PrihajaNodi ::

Kar pa se cepiva tice, nekateri tu ne vedo da so zajci oz klinicno testiranje ni zakljuceno. Je pa baje oz bojda ucinkovito. Gre za manj izobrazen sloj ljudi, kateri si zeli samo zabave in potivanj. Kruha in iger 21 stoletje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kar pa se cepiva tice, nekateri tu ne vedo da so zajci oz klinicno testiranje ni zakljuceno. Je pa baje oz bojda ucinkovito. Gre za manj izobrazen sloj ljudi, kateri si zeli samo zabave in potivanj. Kruha in iger 21 stoletje.


Očitno imajo ti seljaci več zdravega razuma kot forumska Inteligenzza
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Ne bi rekel. Vendar ce ti mislis da te cepivo naredi superiornega...na forumu je bil nekoc kemik z vzdevkom zee, me zanima ce se je cepil.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne bi rekel. Vendar ce ti mislis da te cepivo naredi superiornega...na forumu je bil nekoc kemik z vzdevkom zee, me zanima ce se je cepil.


Cepivo ne. Common sense pač.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

sbawe64 ::

PrihajaNodi je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Anticepilcem ob bluzenju recem samo se: gate na glavo in dve palcki v nos.

Sej si cepljen. Brigaj se zase.

kugl brez vinkla
Si že postavil grmado in prestavil koledar na srednji vek ? Cerkvena herezija pa to.
Pa: Jurček ti lahko pomaga zakuriti.

https://www.gov.uk/government/news/over...
75 % prvo dozo, plus 50% drugo dozo

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...
Naslov
v Angliji sproščanj verjetno ne bo

V Angliji je število okuženih z novim koronavirusom v zadnjem tednu zraslo za okoli 75 odstotkov, zato naj bi razmišljali o odložitvi načrtovanega sproščanja epidemioloških ukrepov za dva tedna.

Dva tedna, wink, wink.


Nov nateg vlade:
zakaj se je po letu gledanja vladnega semaforja, to kar kar čez noč spremenilo, da je sedaj v veljavi EU semafor ??
Slo zelena je sedaj vredna pol zarjavele kopejke, nič več.
Po evropski lestvici bomo zeleni v sredini avgusta.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Raptor F16 ::

digitalcek je izjavil:



Res bi bilo zelo dobro, da se o kovidu počasi enkrat za vselej nehamo pogovarjati, saj kovid ne dela dugega, kot da deli slovenske državljane.

...

Dovolj bo.


Prav je da se pogovarjamo. Le retorika je napačna.

Dokler bo PR politike takšen kot je lahko po tvoji logiki vse debate v katere se vključijo Twitter premierji in Mesečniki kar cenzuriramo. Na koncu najbolje da si zadrgo na usta damo zašit.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

kuglvinkl ::

WHERE DID THE MICROCHIP VACCINE CONSPIRACY THEORY COME FROM ANYWAY https://www.theverge.com/22516823/covid...

But then Charlamagne took the conversation in a direction I didn't see coming: "Millions will line up to take the vaccine, and boom, microchips for all of y'all, right in time for goddamn Thanksgiving."
Your focus determines your reallity

PrihajaNodi ::

Kaj je narobe s cipiranjem. Je vse na enem mestu. Prakticno. Plus zeleni paspport da si se bil cepljen.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Utk ::

kuglvinkl je izjavil:

WHERE DID THE MICROCHIP VACCINE CONSPIRACY THEORY COME FROM ANYWAY https://www.theverge.com/22516823/covid...

But then Charlamagne took the conversation in a direction I didn't see coming: "Millions will line up to take the vaccine, and boom, microchips for all of y'all, right in time for goddamn Thanksgiving."

Kako moreš temu rečt teorija zarote, če bomo pa vsi dobili dobesedno čipe, ali pa qr kode, ki ti jih bojo skenirali skoraj povsod? Če imamo nad ali pod kožo je praktično vseeno, če ne moreš brez v drugo državo, hotel, podzemno itd.

49106 ::

Zakaj bi nekateri odločali, kaj bo kdo jemal. Your body, Your choiche. A se bomo res moral pobit samo zato, da obdržimo osnovne človekove pravice?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Raptor F16 ::

49106 je izjavil:

A se bomo res moral pobit samo zato, da obdržimo osnovne človekove pravice?


Človekove pravice ti pripadajo na papirju v sistemu katerega del si :)

V splošnem v naravi ne obstajajo. Ja, ljudje so se pobijali in se še vedno pobijajo, da lahko živijo po svoje in ne tako kot to zahteva invazivni sosed :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Invazivni sosedi še niso tako problematični, za razliko od enoumja. Zalo malo necepljenih ali celo nič slišim/berem, da navijajo za "fojbiranje" cepljenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Še en razlog za cepljenje. Ali imaš raje take ukrepe?


Spet nekdo z nizkim iqjem ki ne razume da se sili ljudi v dve skrajnosti. Ampak ja, cepljene boli k. sam da gredo lahko na dopust...

Ne, cepljene nas BK za vas, ki se nočete cepit. Dokler ne širite evidentnih flat earth zabitosti, nam je za vas vseeno. Pa tudi če jih, je stvar zgolj kratkočasja, ko se ukvarjamo z nizkovejevnim sadjem za zabavo. Ker se precepljenost povečuje, so vaše blodnje vse bolj irelevantne. Zgolj identifikatorji tistih, ki se jih ignorira, ker je škoda časa.
Zato sam zagovarjam, da se potem, ko bo ponudba cepiv večja od povpraševanja, odpravi VSE ukrepe in cepljenje naredi za plačljivo za vse, ki so imeli možnost zastonj cepljenja in je po svoji volji niso izkoristili. Cena naj se za to kategorijo prosto oblikuje na trgu.
Sam se bi morda enkrat do konca leta še enkrat cepil s Pfizerjem ali Moderno, potem pa mislim da sem OK.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

49106 ::

zmaugy je izjavil:


Ne, cepljene nas BK za vas, ki se nočete cepit. Dokler ne širite evidentnih flat earth zabitosti, nam je za vas vseeno.



Flat earth zabitosti širite predvsem vi, pod pretvezo, da jo zraslo na tujem zeljniku.

zmaugy je izjavil:


Pa tudi če jih, je stvar zgolj kratkočasja, ko se ukvarjamo z nizkovejevnim sadjem za zabavo. Ker se precepljenost povečuje, so vaše blodnje vse bolj irelevantne.


Precepljenost se povečuje, tvoji tovariši pa so vse bolj agresivni, kar nima smisla.


zmaugy je izjavil:


Zgolj identifikatorji tistih, ki se jih ignorira, ker je škoda časa.

Škoda časa, ampak vseeno zato porabiš veliko časa :))

zmaugy je izjavil:


Zato sam zagovarjam, da se potem, ko bo ponudba cepiv večja od povpraševanja, odpravi VSE ukrepe in cepljenje naredi za plačljivo za vse, ki so imeli možnost zastonj cepljenja in je po svoji volji niso izkoristili. Cena naj se za to kategorijo prosto oblikuje na trgu.


Dajmo še vsakemu zastonj športno uro in naredimo vse storitve plačljive glede na stil življenja. Nezdravi ljudje lahko živijo bolj zdravo, možnost imajo, ampak je ne izkoristijo, cena pa naj se prosto oblikuje na trgu. (Podpiraš fašizem, nič novega pri tebi)

zmaugy je izjavil:


Sam se bi morda enkrat do konca leta še enkrat cepil s Pfizerjem ali Moderno, potem pa mislim da sem OK.


Boš cepil otroke ali boš pustil, da padejo v zgornjo kategorijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Telbanc ::

zmaugy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Še en razlog za cepljenje. Ali imaš raje take ukrepe?


Spet nekdo z nizkim iqjem ki ne razume da se sili ljudi v dve skrajnosti. Ampak ja, cepljene boli k. sam da gredo lahko na dopust...

Ne, cepljene nas BK za vas, ki se nočete cepit. Dokler ne širite evidentnih flat earth zabitosti, nam je za vas vseeno. Pa tudi če jih, je stvar zgolj kratkočasja, ko se ukvarjamo z nizkovejevnim sadjem za zabavo. Ker se precepljenost povečuje, so vaše blodnje vse bolj irelevantne. Zgolj identifikatorji tistih, ki se jih ignorira, ker je škoda časa.
Zato sam zagovarjam, da se potem, ko bo ponudba cepiv večja od povpraševanja, odpravi VSE ukrepe in cepljenje naredi za plačljivo za vse, ki so imeli možnost zastonj cepljenja in je po svoji volji niso izkoristili. Cena naj se za to kategorijo prosto oblikuje na trgu.
Sam se bi morda enkrat do konca leta še enkrat cepil s Pfizerjem ali Moderno, potem pa mislim da sem OK.


Evidentno je, da so cepljen postali zelo agresivni, do drugačnih. In pišejo nobuloze.

Recimo, da naj bo cepljenje plačljivo. Ko pa se ve, da doza drži sam pol leta.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Telbanc ::

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

"Če Slovenija umakne Hrvaško z rdečega seznama, odpadejo tudi hitri testi"

Medtem se zadeve urejajo. :D

Hrvaško preživetje je odvisno od turizma, zato lahko pričakujemo, da bodo v kratkem korona free destinacija.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

zmaugy ::

Škoda časa, ampak vseeno zato porabiš veliko časa


je stvar zgolj kratkočasja, ko se ukvarjamo z nizkovejevnim sadjem za zabavo. >:D

Recimo, da naj bo cepljenje plačljivo. Ko pa se ve, da doza drži sam pol leta.


Zakaj te to moti, ti se itak ne boš cepil...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

49106 ::

Zakaj te to moti


Sploh me ne moti per se, le pošten bodi in predlagaj to na splošno, ne le za covid.


ti se itak ne boš cepil...:))


Iz istega razloga kot ti ne boš cepil otrok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

49106 je izjavil:

Zakaj te to moti


Sploh me ne moti per se, le pošten bodi in predlagaj to na splošno, ne le za covid.


ti se itak ne boš cepil...:))


Iz istega razloga kot ti ne boš cepil otrok.


1. A so kakšna cepljenja za odrasle zastonj? Sam moram vse plačat, tudi za otroke sem moral doplačat cepivo proti rotavirusu, meningoencefalitisu, gripi…

2. Zaenkrat je to moje stališče. Sem pa vedno odprt za nove argumente. Zaenkrat jih še ni bilo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Telbanc ::

zmaugy je izjavil:

49106 je izjavil:

Zakaj te to moti


Sploh me ne moti per se, le pošten bodi in predlagaj to na splošno, ne le za covid.


ti se itak ne boš cepil...:))


Iz istega razloga kot ti ne boš cepil otrok.


1. A so kakšna cepljenja za odrasle zastonj? Sam moram vse plačat, tudi za otroke sem moral doplačat cepivo proti rotavirusu, meningoencefalitisu, gripi…

2. Zaenkrat je to moje stališče. Sem pa vedno odprt za nove argumente. Zaenkrat jih še ni bilo.


Če drži, da imajo rusi boljšo tehnologijo čisčenja cepiv in da sputnik drži 2 leti, potem bom v jeseni še enkrat premislil celo zadevo. Mene sicer zanima izključno vektorsko cepivo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Uporabnik ::

zmaugy je izjavil:

Škoda časa, ampak vseeno zato porabiš veliko časa


je stvar zgolj kratkočasja, ko se ukvarjamo z nizkovejevnim sadjem za zabavo. >:D

Recimo, da naj bo cepljenje plačljivo. Ko pa se ve, da doza drži sam pol leta.


Zakaj te to moti, ti se itak ne boš cepil...:))


Ta brezplačno ti bodo tudi vsi necepljeni plačali, samo toliko v info. Ps, plačali bodo tudi, ko ti bodo otroke pocepili, imeli bodo "tehniški dan". Aja sam to je teorija zarote, aja ni več teorija zarote ... https://www.thestar.com/news/gta/2021/0...
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Zmaugy> Torej zavračaš stališče stroke, da je potrebno cepit tudi otroke? (na prvo točko je že odgovoril Uporabnik)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

Če drži, da imajo rusi boljšo tehnologijo čisčenja cepiv in da sputnik drži 2 leti, potem bom v jeseni še enkrat premislil celo zadevo. Mene sicer zanima izključno vektorsko cepivo.


Kako ločiš vernika od ostalih ljudi? Verjame v pravljice. A ni smešno, ko od Pfizerja zahtevaš podatke o stranskih učinkih za 10 let, za rusko scalino pa verjameš, da učinkuje dve leti, čeprav ne obstaja še niti eno leto?


Ta brezplačno ti bodo tudi vsi necepljeni plačali, samo toliko v info. Ps, plačali bodo tudi, ko ti bodo otroke pocepili, imeli bodo "tehniški dan". Aja sam to je teorija zarote, aja ni več teorija zarote ...


Ne bojo, ne bojo...

Torej zavračaš stališče stroke, da je potrebno cepit tudi otroke?


Zaenkrat me argumenti ne prepričajo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Telbanc ::

zmaugy je izjavil:

Če drži, da imajo rusi boljšo tehnologijo čisčenja cepiv in da sputnik drži 2 leti, potem bom v jeseni še enkrat premislil celo zadevo. Mene sicer zanima izključno vektorsko cepivo.


Kako ločiš vernika od ostalih ljudi? Verjame v pravljice. A ni smešno, ko od Pfizerja zahtevaš podatke o stranskih učinkih za 10 let, za rusko scalino pa verjameš, da učinkuje dve leti, čeprav ne obstaja še niti eno leto?



S časom bo vedno več podatkov o vseh cepivih. Kar je zelo dobro.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

digitalcek ::

Telbanc je izjavil:


Hrvaško preživetje je odvisno od turizma, zato lahko pričakujemo, da bodo v kratkem korona free destinacija.


Hrvati že vsaj od marca delajo v tej smeri.
Kvarner že ponujajo kot corona freee destincijo. Pa Opatijo tudi.

Pocepili so VSE turistične delavce (kao).

Lošinj, Cres in Krk pa so si izborili poseben status. Na Reki je lahko namreč na stotine okuženioh/mrtvih, medtem ko so omenjeni otoki, ki so sicer del Primorsko-Goranske županije, kar se tiče korone - država v državi.

Nekateri hoteli v Kvarnerju pa bodo v posezoni nudili okrevanje (starejšim) evropskim gostom, ki imajo zaradi prebolele korone manjše ali večje posledice.

Nekaj takega, pa seveda še kaj zraven:

http://www.kvarnerhealth.com/post-covid...

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Pocepili so VSE turistične delavce


Grozno!

/s

Telbanc je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Če drži, da imajo rusi boljšo tehnologijo čisčenja cepiv in da sputnik drži 2 leti, potem bom v jeseni še enkrat premislil celo zadevo. Mene sicer zanima izključno vektorsko cepivo.


Kako ločiš vernika od ostalih ljudi? Verjame v pravljice. A ni smešno, ko od Pfizerja zahtevaš podatke o stranskih učinkih za 10 let, za rusko scalino pa verjameš, da učinkuje dve leti, čeprav ne obstaja še niti eno leto?



S časom bo vedno več podatkov o vseh cepivih. Kar je zelo dobro.


Aha. Nisi pa odgovoril na osnovno vprašanje, ane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Raptor F16 ::

Procent AntiVaxxerjev na forumu je zaskrbljujoč.

Povprečna razgledanost pada.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Raptor F16 je izjavil:

Procent AntiVaxxerjev na forumu je zaskrbljujoč.

Povprečna razgledanost pada.


Obratno. Skrbi me dejstvo da se narod po vssej zgodovimi ni nic naucil. Pa ce vam vlada rece da v Auswitchu samo tusirajo ljudi pa bi sli tja na obisk. Btw kako lahko dobim korono? Vsi ki jih poznam se sami ne vedo da so jo imeli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

A u “Ausviču”? Polpismeni lolek pres...

PS: Kako dobiš korono? Za začetek zapusti klet mamine hiše za kakšno uro.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Procent AntiVaxxerjev na forumu je zaskrbljujoč.

Povprečna razgledanost pada.


Obratno. Skrbi me dejstvo da se narod po vssej zgodovimi ni nic naucil. Pa ce vam vlada rece da v Auswitchu samo tusirajo ljudi pa bi sli tja na obisk. Btw kako lahko dobim korono? Vsi ki jih poznam se sami ne vedo da so jo imeli.


Da se greste sploh primerjat z žrtvami genocida... To je nesramno in ponižujoče za vse mrtve/preživele, ki so dejansko trpeli. Ne pa vi k se od otroštva bojite igle zdaj pa se morate z lovskimi zgodbicami zgovarjat pred pikico.

Brezobrazno. Kako vas ni sram dajati takšne primerjave ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Brezobrazno. Kako vas ni sram dajati takšne primerjave ?


Ker niso v življenju dali skozi še ničesar res težkega in so preveč puhloglavi, da bi razumeli težke izkušnje drugih.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

Tako se je zacelo. Ko je Dolfek delal popis judov so rekli: saj se nimamo kaj bati. Bogati so vedeli kaj jih caka in so pac spizd...Bill Gates se je z Astro Zenico cepil al je vzel Pfizer?
Samo vorasanje je casa je kdaj se Monstanto da kaj na trg.

zmaugy je izjavil:

Brezobrazno. Kako vas ni sram dajati takšne primerjave ?


Ker niso v življenju dali skozi še ničesar res težkega in so preveč puhloglavi, da bi razumeli težke izkušnje drugih.

Res ste revezi. Cepivo Vam bo dalo novo upanje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tako se je zacelo. Ko je Dolfek delal popis judov so rekli: saj se nimamo kaj bati. Bogati so vedeli kaj jih caka in so pac spizd...Bill Gates se je z Astro Zenico cepil al je vzel Pfizer?
Samo vorasanje je casa je kdaj se Monstanto da kaj na trg.


Buzzword @ Wikipedia

Res ste revezi. Cepivo Vam bo dalo novo upanje.


A res? A sem kje jamral in se smilil sam sebi, kot to počnete nekateri?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

zmaugy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tako se je zacelo. Ko je Dolfek delal popis judov so rekli: saj se nimamo kaj bati. Bogati so vedeli kaj jih caka in so pac spizd...Bill Gates se je z Astro Zenico cepil al je vzel Pfizer?
Samo vorasanje je casa je kdaj se Monstanto da kaj na trg.


Buzzword @ Wikipedia


Ja pandemija je, virus kosi okoli kot kuga.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

zmaugy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tako se je zacelo. Ko je Dolfek delal popis judov so rekli: saj se nimamo kaj bati. Bogati so vedeli kaj jih caka in so pac spizd...Bill Gates se je z Astro Zenico cepil al je vzel Pfizer?
Samo vorasanje je casa je kdaj se Monstanto da kaj na trg.


Buzzword @ Wikipedia


Ja pandemija je, virus kosi okoli kot kuga.

Pa ne v kleti mamine hiše, ane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

Potem pa povejre tistim, ki se bojijo naj gredo v mojo mamino klet pa ne bo virusa. Aja, je treba na Hrvsko otroke pelat. No pa saj pocasi bo treba se mladino precepit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Potem pa povejre tistim, ki se bojijo naj gredo v mojo mamino klet pa ne bo virusa. Aja, je treba na Hrvsko otroke pelat. No pa saj pocasi bo treba se mladino orecepit.

Ma bebo, kdo se boji? Samo tepčki tvoje sorte še tukaj prdite strahove…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

Ocitno se nimamo cepiva za proti neumnosti. Skoda.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

Ma bebo, kdo se boji? Samo tepčki tvoje sorte še tukaj prdite strahove...


Cepi otroke, če se ne bojiš, Bebo.

PrihajaNodi ::

49106 je izjavil:

Ma bebo, kdo se boji? Samo tepčki tvoje sorte še tukaj prdite strahove...


Cepi otroke, če se ne bojiš, Bebo.


Saj bodo popustili. Dvanajstletnike so ze pocepili. Btw zanimiv bo bil tudi vzorec cepljenih zensk vs moski.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

49106 je izjavil:

Ma bebo, kdo se boji? Samo tepčki tvoje sorte še tukaj prdite strahove...


Cepi otroke, če se ne bojiš, Bebo.

Zakaj si se na otroke spravil? A si v RKC?

PS: Še en, ki se podpisuje s pravim imenom...

PrihajaNodi je izjavil:

Ocitno se nimamo cepiva za proti neumnosti. Skoda.

Ne bi imelo smisla, ker se bebci tvoje sorte itak ne bi hoteli cepiti.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

Zakaj si se na otroke spravil? A si v RKC?


Ker so prenasalci virusa tako kot csi ostali. Saj vemo da ste cepljeni omejeni, morali bi biti pa prvi ki bi cepili se otroke!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj si se na otroke spravil? A si v RKC?


Ker so prenasalci virusa tako kot csi ostali. Saj vemo da ste cepljeni omejeni, morali bi biti pa prvi ki bi cepili se otroke!


Meni je vseeno, če prenašajo virus, če oni niso ogroženi. Jaz sem cepljen, odrasli v širši družini tudi, zate mi je pa vseeno. Itak si pa med krompirjem in vloženo papriko na varnem...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

Cakaj, saj smo dokazali ze da ste omejeni. Kdo pravi da sem jaz ogrozen in se moram cepit? Janez Jansa?
Otroke je treba pocepit pa pika
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cakaj, saj smo dokazali ze da ste omejeni. Kdo pravi da sem jaz ogrozen in se moram cepit? Janez Jansa?

Ma BMK zate, Nodi. Dokler se mi da ukvarjat s tvojimi zabitimi posti, se malo zabavam tukaj.:))

PS: Zdele pa moram it spet počet nekaj bolj zabavnega. Zunaj… Aja, tam kjer si ti bil pred letom in pol nazadnje…>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Procent AntiVaxxerjev na forumu je zaskrbljujoč.

Povprečna razgledanost pada.


Obratno. Skrbi me dejstvo da se narod po vssej zgodovimi ni nic naucil. Pa ce vam vlada rece da v Auswitchu samo tusirajo ljudi pa bi sli tja na obisk. Btw kako lahko dobim korono? Vsi ki jih poznam se sami ne vedo da so jo imeli.


Zelo težko. Sem vmes v Nemčiji delal v eni shared office, kjr sem bil cel teden v stiku s 4 okuženimi in se nisem nalezel. Proti koncu tedna so se jim začeli kazati simptomi, so šli na test, vsi pozitivni. Jaz grem na test in je negativen. Sem šel v samoizolacijo in čez en teden spet na test, ki je bil negativen. Niti nimam pojma kje sem se potem, čez dva meseca nalezel. Mogoče je bil kdo na letalu z lažno negativnim testom.

pirat ::

Predlagam, da je za splosne volitve l. 2022 poleg polnoletnosti pogoj za oddajo glasovnice tudi potrdilo o cepljenju.
Vem, da se zaradi tega ne bo veliko vec ljudi cepilo, bo pa v parlamentu precej manj cepcev.

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Potem pa povejre tistim, ki se bojijo naj gredo v mojo mamino klet pa ne bo virusa. Aja, je treba na Hrvsko otroke pelat. No pa saj pocasi bo treba se mladino precepit.


Svet se še vedno premika, predvsem zato, da lahko ti pasivno bullšitaš doma izza ekrana.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Raptor F16 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Potem pa povejre tistim, ki se bojijo naj gredo v mojo mamino klet pa ne bo virusa. Aja, je treba na Hrvsko otroke pelat. No pa saj pocasi bo treba se mladino precepit.


Svet se še vedno premika, predvsem zato, da lahko ti pasivno bullšitaš doma izza ekrana.

Se premika. Tudi po Chernobilu se je premikal, tudi po drugi svetovno vojni se je....smo pac bolj napredni da se igramo igrice s hudobnim virisom. Ne rak, ne aids, ne bolecine v krizu. Korona je leglo vseh bolezni...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
58 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477357 (58859) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25840601 (37606) ahac

Več podobnih tem