» »

vrtni traktor

vrtni traktor

simone ::

odločam se za nakup vrtnega traktorja in bi rad neka splošna mnenja.Imam nekaj srednjega košnje, nekaj malega je tudi brežine kaj mi priporočate da kupim tam nekje do 2000 e pa po možnosti prodajalca ki ima ugodne cene ter seveda dostavo če je možno.hvala

c3p0 ::

Smo imeli Simplicity in je dobro delal, nato menjali za John Deere in dela slabše, jermen občasno pade dol, pravilno napet

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

dxx ::

Preveri ponudbe Stiga in Alpina. 2000 je bolj malo ua stroj ki bo kosil 2000m2.

simone ::

kaj pa cub cadet kako je kaj s kvaliteto?

redtech ::

Pomoje, da je trenutno najboljša kvaliteta / cena traktorjev Solo by AL-KO (rdeči), izdelani so v AT.

Nekaj jih je tukaj:
https://www.mobilservis.si/oddelek/kosn...

Povprašaj pa naokoli kaj se sploh še dobi, ker tehnične robe na splošno ni po trgovinah. Pa glej še koliko ti dajo garancije!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

Motion ::

simone je izjavil:

odločam se za nakup vrtnega traktorja in bi rad neka splošna mnenja.Imam nekaj srednjega košnje, nekaj malega je tudi brežine kaj mi priporočate da kupim tam nekje do 2000 e pa po možnosti prodajalca ki ima ugodne cene ter seveda dostavo če je možno.hvala

Kakšna površina pa? Morda poglej če ti ustreza robot. Kolkor sem se jaz zanimal jim nakloni ne delajo problemov.

simone ::

kaj pa mtd sedaj jih imajo v merkurju imajo hondin motor tud za brežine kako se obnesejo?
http://www.trgovina-frama.si/sl/mtd_par...
Konkretno ta

mancini ::

Odvisno kakšne brežine.
Najboljši so husqvarna rideri

dxx ::

simone je izjavil:

kaj pa mtd sedaj jih imajo v merkurju imajo hondin motor tud za brežine kako se obnesejo?
http://www.trgovina-frama.si/sl/mtd_par...
Konkretno ta

Tole nima hondinega motorja. Mogoče po kopija, oziroma po licenci honde, je pa daleč od honde.

Husqvarnini riderji pa so predragi za to kar ponujajo. Tudi rezervni deli so kar božjastno dragi. Če rabiš riderja, potem stiga. Je pa to primerno za naklone do 15%.

borisk ::

MTD smo mel pred husqarninim riderjem pa lahko povem da je jajc, sicer smo ga mel 10 let, motor je zadnja stvar, za katero te naj skrbi. Večina teh traktorjev je skupaj zašraufana z samoreznimi ameriškimi vijaki, vse skupaj je zelo bogo sestavljeno skupaj, takšni so tudi klasični husqarninin traktorji. mi imamo najcenejšega 4wd (mislim da je model 214) pa lahko potrdim da kar se brežine tiče se lahko pelješ naravnost gor in dol praktično neomejeno, bočno pa je res kr omejen, je kr ozek in visok, ampak bi vseeno rekel bolj 15° kot 15%.

Vetrpiha ::

15 stopinj je več kot 15%

Map ::

Jaz se odločam za Husqvarno Rider AWD. Zanimajo me vaše izkušnje, kako se obnese na strminah, to sicer nekaj že piše, pa kako je s kakovostjo, zanesljivostjo in vzdrževanjem. Kar se cene tiče, je to na internetu to, al se da pri prodajalcu še kaj zmenit?

dxx ::

Map je izjavil:

Jaz se odločam za Husqvarno Rider AWD. Zanimajo me vaše izkušnje, kako se obnese na strminah, to sicer nekaj že piše, pa kako je s kakovostjo, zanesljivostjo in vzdrževanjem. Kar se cene tiče, je to na internetu to, al se da pri prodajalcu še kaj zmenit?

Moje mnenje je proti husqvarni. Resno poglej stiga program. Boš jurčka ali dva prišparal. Da ne omenjam servisov..... Top nova trzin nima delov na zalogi, ko ga rabiš ga naročijo, večinoma. Novi del pa potem prihaja 2-3 mesece. Za stigo pa imaš večinoma vse na zalogi...

mancini ::

Glej če imaš ti čuden in nesposoben servis, ne pomeni da je posod tako (ne vem so ti naročali dele iz kitajske in je šla pošiljka z ladjo ali kaj)
V Sloveniji imaš verjetno okrog 50 servisev, ti pa si izbral po tvojih besedah najslabšega

Se strinjam da je H draga, vse ostalo pa so bučke. So pa Stige tudi vredne resnega razmisleka za vse, ki razmišljate da bi kaj nabavili

Map ::

Kolikor gledam, Stiga AWD modeli niso nič cenejši od Husqvarne.

Gledam pa Husqvarno zato, ker je v moji okolici kar nekaj prodajalcev, posledično mislim, da tudi morebiten servis ne bi smel biti problem. Imam njihovo kosilnico na nitko, ki dobro dela, načeloma pa so tudi kolegi zadovoljni z njihovimi traktorji/kosilnicami.

borisk ::

husqvarno sem kupil v trgovini LOPA v mariboru. cena se je dala precej prilagodit (1000€ ceneje kot v lokalni kmetijski zadrugi). Imajo tudi orng servis, 4wd je priporočljivo enkat na leto peljat na servis da se preveri sinhronizacijo pogonov in pridejo sami po njega in prpeljejo nazaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41175359 (2777) sbawe64
»

Vrtne kosilnice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5119205 (4036) ssitcm
»

Kater vrtni traktor(kosilnico)

Oddelek: Na cesti
117253 (4429) Map
»

Vrtna kosilnica (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13439211 (16589) urosh
»

katero motorno kosilnico?

Oddelek: Loža
2719031 (17864) kiFni

Več podobnih tem