» »

1st Mainboard

1st Mainboard

GTA ::

Odločil sem se, da sformatiram disk in na novo naložim win. Ker bom to delal prvič imam en problem. Upam, da vse prav razumem kako formatirat disk in kako nato dat gor nazaj windowse. Problem pa je v tem, ker sem zravem plate dobil še CD (1st Mainboard). Ko sem pred kakšnim letom nesel na servis rač. da mi ga sformatirajo so rabili tudi ta cd. Zanima me torej kaj naj naredis s tem cdjem. Ko prižgem rač. se mi pojavi ekran z napisom 1st Mainboard kjer lahko potem grem v bios in še par bližnic.

bmen ::

Kateri model plošče imaš?

proizvajalec plošče je First international computer (FIC), domača stran je www.fic.com.tw

tam poberi gonilnike, ki jih rabiš

lep pozdrav
bmen

GTA ::

Plošča je AZ11EA.

Problem je bolj v tem, da ne vem kaj naredi s tem cdjem. Če formatiram disk ga moram uporabit al ne?

ToniT ::

Lahko inštaliraš windowse brez tega CD-ja. Potem pa potegni najnovejše driverje s http://www.fic.com.tw/support/motherboard/motherboard.aspx?model_id=33 in jih namesti.

GTA ::

Katere driverje bi pa moral namestiti? Če kliknem na ˝Download Drivers for AZ11EA˝ me vrže na seznam. Če kliknem na CD PRO drivers mi pol ponudi katero verzijo hočem prenesti (recimo da izberem CD PRO v5.32). Če hočem prenesti komplet CD PRO v5.32 mi napise ˝Izračunavanje časa, potrebnega za kopiranje datotek˝ in to traja celo večnost. Potem sem poizkušal prenesti samo eno mapo pa mi napiše da bo preneslo v kakšnem dnevu?!?!

Kaj pravzaprav moram inštalirati iz tega CD-ja - zbirki driverjev?

schurda ::

Kar jst vem, bi moralii Wsi naložiti svoje gonilnike, tako da bo vsaj za silo delovalo. Potem pako preideš notri, te bodo verjetno vprašali, za CD. Sicer pa preden sformatiraš, pejdi v system information in si zapiši ta glavne stvari, ki jih imaš gor.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SATA ne zazna diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
72141 (1709) LeftyD
»

instalacija xpjev na 250gb disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
402285 (1648) PIII850
»

formatiranje in zvok

Oddelek: Pomoč in nasveti
11837 (749) dmikl
»

rad bi navil star racunalnik

Oddelek: Navijanje
271504 (928) pure00
»

512 DDR Dual channel + 512 DDR dodatno na plati s tremi sloti?

Oddelek: Strojna oprema
8886 (782) gofra

Več podobnih tem