» »

Shoshana Zuboff on surveillance capitalism

Shoshana Zuboff on surveillance capitalism

pffff ::

Njeno knjigo sem ze bral in je odlicna, toplo priporocam, dejansko pa je tule lepo razlozila tudi za tiste, ki jim je tezko vzeti knjigo v roke.

In ker vem, da rabite avtoritete, da se necesa zaveste, gospa je profesorica na Harvardu (Shoshana Zuboff @ Wikipedia ) in njena kniga "The Age of Surveillance Capitalism: The Fight for a Human Future at the New Frontier of Power" se smatra za pribljizno tako prelomno delo kot Pikettyev "Capital in the Twenty-First Century".



Uzivajte.
  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

Morda kaksen spoiler, ste vedeli, da so Pokemon Go razvili pri Googlu? Vas zanima, cemu je bil namenjen?

Ganon ::

pffff je izjavil:

Morda kaksen spoiler, ste vedeli, da so Pokemon Go razvili pri Googlu? Vas zanima, cemu je bil namenjen?


Laž. Me pa zanima, kaj boš še natvezil, tako da kar z besedo na dan.

janezvalva ::

tile iz Harvarda pišejo knjige le zato, ker je to njihova delovna obveznost. morajo napisat toliko pa toliko knjig in člankopv na leto, da obdržijo službo.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Uporabnik ::

Ganon je izjavil:

pffff je izjavil:

Morda kaksen spoiler, ste vedeli, da so Pokemon Go razvili pri Googlu? Vas zanima, cemu je bil namenjen?


Laž. Me pa zanima, kaj boš še natvezil, tako da kar z besedo na dan.


Tam okol 15 minute. Žal mi je za tvoj IQ tho.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

pffff ::

janezvalva je izjavil:

tile iz Harvarda pišejo knjige le zato, ker je to njihova delovna obveznost. morajo napisat toliko pa toliko knjig in člankopv na leto, da obdržijo službo.


Se pravi, ker mora pisati clanke, to pomeni, da nima prav. Skratka cisto beden ad hominem, kjer se ukvarjas z avtorjem namesto z vsebino. Ne drzi vode. Dajmo se vzdrzat neumnosti in raje poglej video, je zanimiv, pa potem raje na podlagi vsebine razmisli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

okan irma

Oddelek: Loža
101551 (1212) zee
»

Pokemon Go je obnorel svet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
22860835 (47764) Truth
»

Pokemon Go Nintendu ne bo prinesel milijard, delnice strmo padle

Oddelek: Novice / Rezultati
88483 (6393) PaX_MaN

S Pokemon Go v zapor?

Oddelek: Loža
275090 (3685) zee

Več podobnih tem