» »

TV tuner

TV tuner

Dobius ::

Razmišljam o Pinnaclu PC TV in Terratec cinergy 400 pa ne najdem nikjer nobenih testov za tv kartice. a slučajno kdo kaj izvoha naj mi prosim javi.. hvala in lp
ja pa če ima kdo omenjeno robo jo lahko mirne volje pohvali :)

roCkY ::

Pinnacli majo porazno sliko prek composite vhoda in doka soliden software. Moj (made in Germany) je po dobrih 3 letih danes odromal v predal:'( !! Sliko je za preverit na zadnjih verzijah ampak sem preveril tudi na kolegovem pro (China made), ki je novejši a je rezultat popolnoma enak.

Sumo ::

Ja, če kdo ve za TV tuner, ki ima solidno sliko prek kompozitnega vhoda, naj takoj pove! Moj Avermedia ima sliko za kozlat...

roCkY ::

Kartice bi blo fajen nekje primerjat. Tkole bomo zlo težko kaj uporabenga dorekli. A kdo ve za kakšno trgovino kjer imajo inštalirane od večih proizvajalcev. Zdaj sem dal not MSI-ja. Je ko noč pa dan kabel na Pinnaclu in IP TV na tem. Ampak to še zmer ni to kar bi moralo bit (primerjava z DVD). Kartice pa zaenkrat ne uspem prepričat, da bi delala z Dscalarjem??

e-marko ::

Imam Cinergy 400 in je slika preko composite vhoda zelo dobra (vsaj zame!). Priklopljeno imam satelitsko anteno (scart-->composite). Problem pa je z zajemom videa z virtualdub-om (ne dela, oz. dela po malo modifikacijah). Dobro pa dela priložen WinDVR (mpeg) in iuVCR (za avi)...

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

overman ::

Dobius: Poglej posto (hotmail).....ce te slucajno zanima:8)

lp,
overman

Boky ::

Fantje, ce najdete tuner, ki ima tako sliko kot stari ati-jev ISA-tv tuner pol javite. Do zdaj sem imel priloznost preiskusit Pinnaclu PC TV pro in ati-jev TV wonder(ali kaj je ze). Obe kartici se lahko skrijeta kar se tice slike v primerjavi z starim tuner-jem :((

VASkO ::

za sliko je vazno tudi, kaksen program imas. eni imajo dosti dodatnih moznosti za procesiranje slike, da je potem ta, kot se spodobi.
sam imam FlyVide 3000 + samostojen komercialen program Fly 2000 TV, ima mali milijon opcij za sliko, radio, kanale, snemanje, skratka vse, kar rabis in se vec - pa se pilot prilozen kartici dela s programom in se mu da tipke programirati.

Dobius ::

Pol mi ne svetujete pinnacla ...
overman: hvala za ponudbo. Kot sem napisal že prej bi rad najprej pogledal kakšne teste....če jih bom sploh našel. Kakšna pa je ta od Leadteka? Še kakšna druga mnenja?
Na netu najdeš vse teste od usb pekača za kruh do brivnika, samo teh tv kartic ni nikjer...

Big_Al ::

ECS EZ-TV TUNER CARD

LANCOM: 13.580 SIT

All ::

vasko kero verzijo fly 2000 maš?
men verzija 2,15 dela ok...2,26 pa neče nikakor na XP-jih :-((

je pa res da ima kartica fly 3000 obupen program in tale fly 2000TV je pravi balzam poleg dscalerja


bi pa moral dscler delati na vse karticah z saa7134 čipom (verzija 4,16) sam k dalinc ne dela

PALOMINO ::

Kaj pa zunanji TV tuner AVER TV BOX 3?

Menim, da to ne bi bila slaba izbira, pa še PC imaš lahko ugasnjen ko gledaš TV in kup robe lahko priključiš nanj...

roCkY ::

Poženi F@H pa bo PC vedno na razpolago, ko prideš do njega vmes pa opravljal koristno delo!

VASkO ::

jaz mam 2.25 in mi dela na XPjih
nova 2.26 pa se zapre po 15 skundah, ne vem, v cem je stos

All ::

pol sva na istem :-(((

na win 98 mi sicer dela...bomo vidl naprej....
še mal komentarja na ta program....zelo ok....šepa pa teletext (sploh če ga primerjaš z tistim iz dscalerja

glede zunanjega tunerja..ma prednosti in slabosti

prednost je sigurno da dela tudi brez PC-ja
slabosti je dost več......ni snemanja in vsega kar je s tem povezano...
zato mam jest poleg tv kartice še LCD monitor z vgrajeno kartico ki zadošča za osnovno gledanje TV-ja...za kej več pa pečko zalaufam:P

VASkO ::

tudi teletext je drugace super
samo je problem, da ce ima namescen directX9, ne dela, zaradi BUGa v directXu - sistem se lahko vsipa (lahko forcas ttx)

e-marko ::

Popravek za dx9 je na voljo... Vsaj na terratecovi strani je obvestilo in link...
Poglejte: http://www.microsoft.com/downloads/deta...

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

All ::

za info
dscaler si zapomni vse strani in podstrani...zlo fajn

preko dx-a pa se samo trenutna stran...naj me kdo popravi če se motim...ja pa še frezzz

VASkO ::

hvala e-marko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509814 (7623) edublin
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507068 (5135) Tiash
»

TV-Tuner

Oddelek: Kaj kupiti
281691 (1304) b0B3k
»

Tv kartica!

Oddelek: Kaj kupiti
242196 (1763) toni22
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252005 (1491) All

Več podobnih tem