» »

Realme 7 ali Redmi note 8 pro

Realme 7 ali Redmi note 8 pro

zumbaples ::

Iščem nov telefon in se nikakor ne morem odločiti med zgoraj omenjenima telefonoma. Oba sta si zelo podobna, čeprav se mi zdi, da zna imeti Redmi boljšo kamero in support za Miui sistem. Redmi note 9 pro mi je žal prevelika opeka.

Realme:
90hz zaslon, hitrejše polnjenje, boljši chipset, boljši zvočnik, boljša baterija, novejši

Redmi:
lučka za obvestila, miui sistem, boljša kamera?, prstni odtis zadaj..

Mi lahko kdo iz prve roke pove. Do jutri zvečer se moram odločit

BCSman ::

Za kaj si se odločil? Ima kdo Realme 7? Tisti budget xiamoji niso več nikjer na zalogi, ostane samo ta readme.
https://www.mimovrste.com/telefoni-na-d...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Egidij88 ::

Jaz sem tastaremu vzel tale Realme 7, pač za ta keš super fon.

BCSman ::

Jao bi kupil v kompletu še zaščitno steklo + ovitek a na mimovrste imajo samo za realme 7i

Egidij88 ::

Ovitek dobiš že v škatli. Itak ima malo roba prek ekrana, tako da je le-ta zaščiten če leti direkt na tla.

BCSman ::

Wow vrhunsko da pride ovitek že zraven. Torej samo še steklo nekje dobit.
Evo grem naročit realme 7.

BCSman ::

Telefon deluje ok, sem pa opazil en debilizem, gumbi za zvok so na isti višini kot na drugi strani gumb za vklop, posledično po nesreči delaš screenshote in vklapljaš vibriranje. Po googlanju vidim da je tudi pri modelih nekaterih drugih znamk ta problem.

Poleg tega kaj je fora tako velikega ekrana, če pri fullscreen youtube videotih imaš par centimetrov črnega na levi in desni?
Prejšnji xiaomi redmi 6 s 5.5 palca je bil maksimum uporabnosti kar se tiče velikosti ekrana, ta 20:9 razmerje pri 6.5 palcih je idiotizem, razen za kake geeke ki igrajo igrice verjetno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633200954 (3605) kanarin
»

Napajanje prenosnika z USB-C

Oddelek: Pomoč in nasveti
231588 (625) cias
»

Kateri telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
6828 (454) valkor
»

Nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
171963 (1560) gusto

Več podobnih tem