» »

Brother tiskalniki

Brother tiskalniki

Bikica195 ::

Lep pozdrav :)
Zanimam se za nakup tega tiskalnika http://m.biro.si/si/brother-dcp-t510w-i...

Prosila bi za mnenja... Zasledila sem, da je fajn... Mogoče kakšno negativno mnenje?

Hvala
I walk. I look. I see. I stop. I photograph.
  • spremenilo: Bikica195 ()

MadMax ::

Sem ga pred časm večkrat hvalil in priporočal, tudi po službenih izkušnjah z njegovim predhodnikom (T500W).
Po 10 mesecih lastništva nisem spremenil mnenja.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

noob96 ::

Bikica195 je izjavil:

Mogoče kakšno negativno mnenje?


Tale printer je za en drek

Bikica195 ::

noob96 je izjavil:

Bikica195 je izjavil:

Mogoče kakšno negativno mnenje?


Tale printer je za en drek


Zakaj:)?
I walk. I look. I see. I stop. I photograph.

Bikica195 ::

So mi sporočili, da ga ni na zalogi in da ima Brother velike težave z dobavo.

Katerega drugega mi priporočate (znamka ni pomembna)? Želim pa si kupiti takšnega na stekleničke in ne da bom devala le za eno kartušo 20€ (pri stekleničkah dobiš vse 4 za nekje 50€). 6500strani je kar dobro da sprinta + da ima tudi možnost skeniranja.

Hvala >:D
I walk. I look. I see. I stop. I photograph.

Han ::

Han ::

V Akvoniju imajo še en kos za 215 eur.

https://akvonij.si/product/tiskalnik-ca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

scipascapa ::

Predviden rok dobave za Brother marca.

Bikica195 ::

https://akvonij.si/product/tiskalnik-ca... ta tiska le črno - belo? Vidim, da je možno kupiti tudi barvo (mogoče, kdo ve koliko je cena barvne kartuše)?
I walk. I look. I see. I stop. I photograph.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bikica195 ()

Han ::

Han ::

Tiskalniku so priložene vse barve - črna za 18000 strani + modra, škrlatna in rumena za 6000 strani. To ni ČB tiskalnik!

Karen ::

Mogoče namig: poglej po forumih kateri brizgalniki (če rabiš takega) dobro prebavljajo klone kartuš (eni imajo v kartušah čipe in ne dobiš kopij, druge kartuše so pa skoraj zastonj), potem pa na ebay-u poglej katere kartuše imajo bagatelno ceno - ene so res bakšiš cena. Če boš zelo malo tiskal(a) potem mogoče inkjet ni prava zadeva - to mora stalno tiskat (lahko manjše količine, ampak pod stalno je mišljeno vsak teden), sicer so zasušijo in potem je printer ali vsaj kartuša za stran (meni gre pa na živce k javi da je prazna kartuša, pa hoče menjavo, v resnici je pa še tretjina notri, pa podobne fore, se pri nekaterih da resetirat sporočilo pa dela dalje še par mesecev). Preglej še čb Brother, včasih so bili recimo multifunkcijski mfc 2740dw, skener, čb tiskalnik, skenira eno in dvostransko s podajalnikom, wifi povezava, lan povezava (mrežni), toner je pa za domačo uporabo za celo leto, cene tonerja so pa med 30 in 40 eur pri nas. Po mojih izkušnjah od doma (razen da je velika zadeva to) je skener veliko bolj v uporabi kot printer, brez barvnega tiska se da čisto normalno preživet, če res ni kakih posebnih želja. Lahko pa tak printer pustiš dva meseca ugasnjen pa ko prižgeš spet dela. Torej tudi to lahko mogoče na bolhi dobiš rabljeno, poglej koliko so tonerji na ebay-u, pa če razvijalna enota ni pri koncu je to mogoče best buy. Kot rečeno alternativa za premislek, mogoče ni primerno zate, ampak je za pretehtat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697142240 (1036) easyrider3
»

All-in-one printer - refillable do 200 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
312667 (620) KTr1sk
»

Tiskalnik - faks (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635618 (3772) Raindancer
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037208 (20922) gazer
»

Printer do 100€

Oddelek: Kaj kupiti
221388 (1079) Blinder

Več podobnih tem