» »

Flekec na koži pri ustnici - pomoč

Flekec na koži pri ustnici - pomoč

winko12345 ::

 flek

flek

Že kakšen mesec imam flek na koži pri licu ki nikakor ne izgine. Ko se koža posuši zgleda bolje ampak čez nekaj dni se spet pojavi. Preiskusil sem že nekaj krem (neuzpešno). Če uporabim vlažilne kreme flekec še bol pordi in zaoteče poiskusil sem tudi labelo.


[url=http://shrani.si/?2M/Jr/wTrHLPi/1/20210...

aerie ::

winko12345 ::

Prligama tudi sliko:

 FLEK NA KOZI

FLEK NA KOZI

737 ::

kamiKaZaA ::

Imel podobno pred ohoho leti. Problem pri meni je bil, da so se mi ustnice non-stop sušile (prekomerno) in sem si potem jaz to lepo z jezikom lizal. In točno na istem delu sem tudi to dobil. Rešil zadevo, da si 365 dni v letu vsako jutro in zvečer enkrat namažem z labelo ustnice. Od takrat tudi ni več potrebe po lizanju ustnic. Čez čas je tudi sam flek izginil in se ni več nikoli do danes pojavil.

modelno1 ::

What aerie said. Žvale po domače. Sem si dvakrat namazal s kremo (kombinacija kortikosteroid in antibiotika) in je šlo stran.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

overload ::

Jap, to je vnetje ustnega kotička. Prvo se lepo obrij, potem pa maži s protibakterijsko kremo. Sem imel in je šlo kmalu proč.

c3p0 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Imel podobno pred ohoho leti. Problem pri meni je bil, da so se mi ustnice non-stop sušile (prekomerno) in sem si potem jaz to lepo z jezikom lizal. In točno na istem delu sem tudi to dobil. Rešil zadevo, da si 365 dni v letu vsako jutro in zvečer enkrat namažem z labelo ustnice. Od takrat tudi ni več potrebe po lizanju ustnic. Čez čas je tudi sam flek izginil in se ni več nikoli do danes pojavil.


Tu padeš v loop, ker lizanje ustnic, da si jih vsaj malo navlažiš, nato povzroča še večjo izsušitev itn.

DarwiN ::

Men se je pojavljala podobna zadeva eno obdobje vsako zimo.. Sem si vsak večer zobno pasto nanesel na "rano" in se je po tednu dni stvar posušila, krasta odpadla in rešeno. Domače remek delo oz. zdravilo, ali pač random. Ne vem. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Gagatronix ::

Slo-tech ni dermatoloska ambulanta. Nekateri ste res malo cez les.

winko12345 ::

Bom preiskusil bepanthen kremo

Invictus ::

Gagatronix je izjavil:

Slo-tech ni dermatoloska ambulanta. Nekateri ste res malo cez les.

Saj dermatološka ambulanta ni na veliko boljšem nivoju. Pa še plačaš tam...

Dermatologija je slepo črevo medicine...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

carovnik1900 ::

zmešaj propolis in kremo s cinkovo osnovo ali cinkov oksid. parkrat namaži (najboljše, ko boš doma in ponoči) in bo izginilo. drugače pa je to prvi znak, da se ne prehranjuješ pravilno (npr. preveč OH), lahko je problem tudi prepustnost tankega črevesa, stres itd. brez panike ampak skratka nekaj ne štima. lp

Miha 333 ::

Gagatronix je izjavil:

Slo-tech ni dermatoloska ambulanta. Nekateri ste res malo cez les.

Tako sem tudi jaz mislil. Potem pa sem nekoč šel k zdravnici zaradi nekih izpuščajev in ona vpričo mene gre guglat in po slikovnih rezultatih gledati, kaj bi to lahko bilo.

IL_DIAVOLO ::

Pomanjkanje vitamina B.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Gagatronix ::

Miha 333 je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Slo-tech ni dermatoloska ambulanta. Nekateri ste res malo cez les.

Tako sem tudi jaz mislil. Potem pa sem nekoč šel k zdravnici zaradi nekih izpuščajev in ona vpričo mene gre guglat in po slikovnih rezultatih gledati, kaj bi to lahko bilo.


Si sel k osebni zdravnici, torej splosna medicina, ali direktno k dermatologu ?

TadejPer ::

Sam sem imal kakšen teden nazaj podobno reč. Pomagalo je, da sem si vsak dan zjutraj in zvečer namazal oba kotička ust z Canesten kremo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Krema za boljše celjenje ran

Oddelek: Šport
437290 (5842) GupeM
»

Beli madeži na novejših avtomobilih

Oddelek: Na cesti
103750 (2930) francek1
»

Krema, gel proti aknam? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6818798 (16566) CleanPower
»

Čebelji pik v ustnico

Oddelek: Loža
72120 (1765) Go-ahead

Več podobnih tem