» »

Resident Evil Village [Resident Evil 8]

Resident Evil Village [Resident Evil 8]

1
2
»

Alien123 ::

Če pa capcom kaj zna, pa je to optimizacija iger. Že zaradi tega se splača kupiti igro.

yayo ::

včeraj zvečer sem začel, FOV v igri je res "ozek". Če je enako na pcju in se ne da štelat bo huda.

Alien123 ::

Se da štelat. Sam moraš zmodat

acookook ::

Povej to nam konzolašem. Če hočeš v slovenščini RE8 livestream ga maš tu: https://www.twitch.tv/justinijan
.

meho7 ::

bambam20 ::

16 let je od tega, ko je bil izdan najboljši del v celotni seriji RE4.

acookook ::

Če že, je najboljši del CV(X). 4ka je začetek propada, hvala bogu je 7ka masterpiece naprem 4, 5 in še posebej 6, ki je totalen šrot.
.

yayo ::

sedmico sem igral v VR kar je bila krasna izkušnja z zelo intuitivnim merjenjem, sedaj začel osmico na hardcore in me oni lajkani na začetku rejpajo na suho. Mislim, kaj mora vsaka igra danes biti Dark Souls? Gibanje je okorno, merjenje na PS5 istotako, FOV je tunelski. ;(( Razmišljam, da bi spet začel na normal (ne moreš menjati med igro) ampak pravijo, da kasneje postane prelahka.

acookook ::

Saj lajkane ne rabiš pobiti, samo zdržati rabiš.
.

Alien123 ::

yayo je izjavil:

sedmico sem igral v VR kar je bila krasna izkušnja z zelo intuitivnim merjenjem, sedaj začel osmico na hardcore in me oni lajkani na začetku rejpajo na suho. Mislim, kaj mora vsaka igra danes biti Dark Souls? Gibanje je okorno, merjenje na PS5 istotako, FOV je tunelski. ;(( Razmišljam, da bi spet začel na normal (ne moreš menjati med igro) ampak pravijo, da kasneje postane prelahka.


Jaz sem tudi začel na hardcore, pol pa sem dal normalno, ker pri single player igrah se mi glih ne da drkat v eno.
Drugače, ko pa dobiš shotgun pa je vse bolj na lahko. Pa tisti scary feeling kar odide vstran in postaneš rambo. Čeprav mi je sedmica boljša od village. Pa smešn mi je ethan, ko skoz govori wtf, stari če si dal že tolko skozi, kak ti je lahko še kaj čudno :))

josipdare ::

Meni ni ravno nek presežek. Morda v VR?

yayo ::

acookook je izjavil:

Saj lajkane ne rabiš pobiti, samo zdržati rabiš.

ja, ampak za to zvedet moraš brat vodiče, prav tako za kapirat čemu služijo tiste vreče z moko (kdo bo z njimi eksperimentiral medtem, ko ima pet lajkanov za hrbtom?). Zakaj igralca tako zafrustrirat na samem začetku?

acookook ::

Ne vem no, Nemesisa sem na strehi v RE3R tudi en čas ugotavljal če se kaj zgodi, ker ga kao nemreš ubiti oz. ga rail gunom na koncu. Ampak na strehi pa še nisi siguren če bo šolanje metkov sploh kaj pomagalo - sem čakal & iskal, če se ga kaj drugače da losati in sem z lajkani tudi tak naredil na hardcore, bom še pa najprej posvetil 7ici.
.

yayo ::

sem šel od začetka na normal in je res lahko, posebno, ko že vem kaj me čaka. jebiga :))

Sssaga ::

Alien123 je izjavil:

Če pa capcom kaj zna, pa je to optimizacija iger. Že zaradi tega se splača kupiti igro.


Kar sem preigral, je bilo pohvalno tako od slike, kot tudi od same igralnosti.
Demo preigral na i7 920 @4GHz, 16 GB, 1080 Ti @1440p60, max preset možen (brez RTX torej).
Brez padca FPS-ja, frame-time graf brez znakov življenja pri 16,6 na periodo ms.

acookook ::

.

oo7 ::

Kot kaže bo igra dobila tudi DLC.

meho7 ::

oo7 ::

Resident Evil Village Will Receive Free DLCs

https://www.gamepressure.com/newsroom/r...

oo7 ::

Resident Evil Village: Shadow of Rose - Story Trailer | Capcom Showcase 2022

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Resident Evil Village: Shadow of Rose - Story Trailer | Capcom Showcase 2022

Kaj to je še vedno mišljeno kot free DLC?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead Space 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6010288 (1482) oo7
»

Resident Evil 7 Biohazard (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38741904 (9151) scipascapa
»

Gayming Awards 2022

Oddelek: Igre
8896 (696) kopriva60918
»

Resident Evil: The Final Chapter (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5512063 (4968) bambam20
»

Resident Evil 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534627 (3372) Vazelin

Več podobnih tem