» »

procesor za z10pe-8ws?

procesor za z10pe-8ws?

hyuga ::

Pozdravljeni,

zanima me katere rabljenega xeone naj kupim za to plato? Kateri je najboljši procesor, ki je še kompatibilen s ploščo?
trenutno imam stare dual xeone / in quad channel pomnilnik setup. Zdaj, preživel bi tudi z enim 8-12 core, glavni so mi visoki takti procesorja / bolj kot število jeder. Nad 3ghz obvezno. Ali naj vse prodam in si omislim kaj drugega? Uporablja se za programe in občasen gaming.

hvala
  • spremenilo: hyuga ()

beta1 ::

Vse skupaj prodaj. Ne vem kakšno grafiko, SSDje itd... imaš. Če je še kaj uporabnega obdrži. Kupi Ryzena.
Huawei LTE CPE master.

pegasus ::

Kolikor vidim je to C612 plata, torej xeoni E5 26xx v3, mogoče tudi v4. To je haswell/broadwell generacija, 7 let stara roba.

hyuga ::

pegasus je izjavil:

Kolikor vidim je to C612 plata, torej xeoni E5 26xx v3, mogoče tudi v4. To je haswell/broadwell generacija, 7 let stara roba.


za kakšnih 400 dobim 2 x 10-12 jedrna 3.2-3.4 ghz rabljena xeona. se splača? ali pa samo enga za 250 pa najhujšega :)

beta1 je izjavil:

Vse skupaj prodaj. Ne vem kakšno grafiko, SSDje itd... imaš. Če je še kaj uporabnega obdrži. Kupi Ryzena.

hvala. imam ssdje, 2070

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

pegasus ::

hyuga je izjavil:

se splača?
To vprašaj sebe. Zen3 je skoraj 2x hitrejši per core ob manjši porabi. Preračunaj sam glede na to, kaj hočeš početi. Mi imamo 2680v3 še v produkciji ...

hyuga ::

pegasus je izjavil:

hyuga je izjavil:

se splača?
To vprašaj sebe. Zen3 je skoraj 2x hitrejši per core ob manjši porabi. Preračunaj sam glede na to, kaj hočeš početi. Mi imamo 2680v3 še v produkciji ...


počakam pol leta pa kupim zen3? mislim, da bo to najboljše. hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

pegasus ::

Desktop zen3 je že zunaj, serverski pride v mesecu ali dveh, mobilni pa še letos.

hyuga ::

pegasus je izjavil:

Desktop zen3 je že zunaj, serverski pride v mesecu ali dveh, mobilni pa še letos.

hvala - v bistvu rabim samo plato in procesor, vse ostalo imam, seveda če lahko uporabim moj hx 750 napajalnik iz starega računalnika :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Epyc (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Strojna oprema
52597501 (1169) pegasus
»

11th Gen Intel Core (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Strojna oprema
78784998 (42177) mtosev
»

AMD je najavil Threadripperje Pro za delovne postaje

Oddelek: Novice / Procesorji
185327 (3392) pkrzic
»

Intel predstavil nove Xeone

Oddelek: Novice / Procesorji
265337 (2615) gendale2018
»

Koliko so kaj vredni intelovi "Engineering Sample" procesorji

Oddelek: Strojna oprema
365168 (2651) krneki0001

Več podobnih tem