» »

Fizioterapevt - LJ/KR

Fizioterapevt - LJ/KR

martincek1 ::

Hej,

Kam na fizioterapijo kolena v Ljubljani / na Gorenjskem? Na internetu ne najdem kakšnih novih objav glede tega.
Potrebujem nekoga, ki mi bo znal svetovati glede na priložene izvide, pokazati vaje, ki ve kaj dela in ki si bo na splošno vzel čas zame.

starfotr ::

Samoplačniških je kar nekaj. Če ne iščeš tega, potem se boš načakal.

SeMiNeSanja ::

Res je - samoplačniško povsod hitro prideš na vrsto. Preko zavarovalnice pa baje zaradi raznih simulantov čakaš bistveno predolgo.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Badwolff ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Res je - samoplačniško povsod hitro prideš na vrsto. Preko zavarovalnice pa baje zaradi raznih simulantov čakaš bistveno predolgo.


Tudi samoplačniško znaš čakat, sploh v teh razmerah.
Pa seveda so vedno ostali simulanti, ti pa ne :D.

Badwolff ::

Mimgrede, kaj misliš s tem, da na internetu ne najdeš novih objav? Fizioterapij je namreč v Ljubljani /Kranju veliko.

Petra tle je super
http://www.fiziopetra.si/

WhiteAngel ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Res je - samoplačniško povsod hitro prideš na vrsto. Preko zavarovalnice pa baje zaradi raznih simulantov čakaš bistveno predolgo.


Ni tako hudo. Jaz sem v kranjskem ZD čakal 1 mesec poleti, napotnica hitro. Danes je zaradi covida gužve v ZDjih še mnogo manj, ker starci ne upajo nikamor. So me pa takoj, ko sem se prijavil, poklicali in povedali, kaj naj počnem in česa ne, da se mi križ ne bi poslabšal do začetka terapije.

Zgodovina sprememb…

SeMiNeSanja ::

Badwolff je izjavil:

Pa seveda so vedno ostali simulanti, ti pa ne :D.

Tako so mi fizioterapevti sami rekli, ko sem jih povprašal zaradi dolgih čakalnih vrst.

Jaz pa zagotovo nisem spadal med simulante, ker sem dal kar nekaj terapij skozi (na zavarovalnico in samoplačniško) - a nisem koristil niti enega samega dneva bolniške.

Kdor potrebuje par 'prostih dni' rad pojamra pri zdravniku, da ga nekaj boli/ščipa/trga - in prav nihče ne more dokazati, da to ni res. Zdravnik pa brez prevelikega oklevanja napiše fizioterapijo, da nebi izgledalo, kot da je težave pacienta ignoriral.

Škoda pa se potem dela tistim, ki terapije dejansko potrebujejo.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

martincek1 ::

Ja, samoplačniško iščem, seveda.
Nimam ravno poškodbe, koleno me precejkrat boli po kakšni dolgi hoji / hoji v hribe, po dolgem kolesarjenju. In neka mišica / kita mi preskakuje v obeh kolenih in bi rad to saniral, kolikor se da.

gufy123 ::

Anže Sirc. Mlaka pri Kranju ali nekje v Ljubljani. Meni je super "odklenil" ramo, ki je bila zaradi padca nekaj mesecev zelo slaba in polovično gibna. Že pri prvi terapiji se je videlo da točno ve kaj dela


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kardiolog z čimkrajšo vrsto ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914919 (2815) mailer
»

Dodatna poskodba na fizioterapiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
567938 (2840) RenatoBr
»

V Tarči so našli rešitev za naše zdravstvo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13028699 (24062) MrStein
»

Zobar problem

Oddelek: Loža
204348 (3526) Mr Hilter
»

Čakalne vrste pri psihologu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8425883 (23941) Tero

Več podobnih tem