» »

KLS Ljubno

KLS Ljubno

KraitPay ::

Pozna kdo podjetje KLS iz Ljubnega?

Sem pred časom bral o njih, ko so bili izbrani za top družinsko podjetje in so hrati pobrali še kup nekih priznan in nagrad na SLO sceni. Od takrat jih malo bolj redno spremljam.

Pozna kdo delo tam? Kakšni so odnosi? Še posebej me zanima razvojni odelek oz. oddelek kjer pogramirajo PLC krmilnike / avtomatizacija itd.

Iščejo sicer kar nekaj kadra, sicer s slabo spisanim prostim mesto PLC programerja, ampak bi me vseeno zanimalo kaj in kako. Ni se mi ravno pogovarjati z kadrovnico o tehnologiji, ki jo uporabljajo.

45min. se mi pa tudi ne da voziti, samo da ugotovim, da je to kukavičje gnezdo.

koyotee ::

Lol, ne bi se peljal 45min nekam, kjer bi mogoče dobil službo?
Pejt na socialno in nehaj uporabljati internet.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

FireSnake ::

OP, malo te ego matra, veš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gateway ()

KraitPay ::

Lahko bi mi rekli da sem poln ega ja.
Glede na trenutne okoliščine na trgu pač lahko izbiram. Pa ni to težava; zanima me samo iz prve roke kako stvari potekajo v podjetju.

Lahko grem v podjetje na razgovor, kjer bodo stvari razložili, ampak imam raje odgovore zaposlenih kot od vodstvenega kadra. Trenutno nebi nič menjeval. Informacija je zgolj informativne narave, ker nikoli ne veš, kaj me bo pičilo v naslednjih letih.

Če bi koga poznal, ali imel kolega, ki ima kolega, ki dela tam, nebi pisal tukaj.

masevc ::

KraitPay je izjavil:

Pozna kdo podjetje KLS iz Ljubnega?

Sem pred časom bral o njih, ko so bili izbrani za top družinsko podjetje in so hrati pobrali še kup nekih priznan in nagrad na SLO sceni. Od takrat jih malo bolj redno spremljam.

Pozna kdo delo tam? Kakšni so odnosi? Še posebej me zanima razvojni odelek oz. oddelek kjer pogramirajo PLC krmilnike / avtomatizacija itd.

Iščejo sicer kar nekaj kadra, sicer s slabo spisanim prostim mesto PLC programerja, ampak bi me vseeno zanimalo kaj in kako. Ni se mi ravno pogovarjati z kadrovnico o tehnologiji, ki jo uporabljajo.

45min. se mi pa tudi ne da voziti, samo da ugotovim, da je to kukavičje gnezdo.

Direktor/lastnik bo popapal tebe in tvoj ego.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sql data poll remote local

Oddelek: Programiranje
8651 (519) betilly
»

Microchip - uradne strani...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
191543 (891) googleg1
»

Kaj izbrati VHDL ali VERILOG ?

Oddelek: Programiranje
272161 (1854) VolkD
»

USB 2 COM vmesnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
5770 (727) dr.J

Več podobnih tem