» »

Western Union - Dvig že vplačanega nakazila?

Western Union - Dvig že vplačanega nakazila?

dejcoSI ::

Hojla, vprašanje za poznavalce, ostali prosim preskoite :). Nisem vedel, kam postaviti to vprašanje, pa upam, da sem izbral pravo "ložo" :).

Torej zelo preprosto:
Ali lahko vplačnik (torej sender, ki denar vplača in nekomu pošlje), dvigne ta isti denar, če dvig na drugi strani ni bil nikoli opravljen?
Hipotetično: Nekomu nakažen denar na ime IKS IPSILON in mu dam MTCN številko. Ta oseba drugi dan umre... Denar je bil vplačan in je nekje v sistemu...

Uradno ga dvignit ne morem, saj nisem IKS IPSILON (in nimam njegove osebne), sem pa bil vplačnik...

Ima kdo izkušnje s tem? Sprašujem za prijatla :)

Mike_Rotch ::

Denar je bil vplačan in je nekje v sistemu...


Denar ni "nekje v sistemu", ampak na računu prejemnika. Denar namreč obstaja in zamenja lastnika tudi, če ne dvigneš gotovine.

Zimonem ::

Ne moreš. Bo treba urejati prek zapuščine.

llc ::

Od kje vam to?

How do I cancel my money transfer and ask for a refund? *

You can cancel a money transfer only if it has not been picked up by your receiver. If you sent money to a bank account, you can cancel it if the transfer has not been completed by your receiver's bank.
To request a refund, please call Customer Care, or if you sent the money in person, return to the agent location.

* The amount of money refunded (amount sent and/or transfer fees) depends on the service chosen and reason for cancelation. If you have questions regarding the amount to be refunded, contact Customer Care. Please also see our Terms and Conditions for more information.

dejcoSI ::

Ilc hvala za tole!

Mike, spraševal sem, ko gre za nakazilo z gotovinskim dvigom (vedno sta namreč 2 možnosti nakazila)...

Gama ::

Ja. Jst sem samo poklical in povedal da želim refund. Po enem tednu je bilo na kartici.

dejcoSI ::

Aha, in to si storil po kolikem času? Sprašujem zato, da vidim, ali imam čas preklica samo nekaj minut oz. ur, ali pač kadarkoli po nakazilu, če ni uspešno prevzeto...

Hvala za hiter odgovor in lp

cronos1234 ::

Če bi se obrnil na Western Union bi vse te informacije že zdavnaj imel in to iz prve roke...
https://www.westernunion.com/si/en/cust...
https://www.westernunion.com/si/en/cont...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rynair let maja - odpoved? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
666307 (3029) tikitoki
»

Paypal-Bolha goljufija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9216635 (8954) Furbo
»

Nategavščina ???

Oddelek: Kaj kupiti
264164 (2451) amigo_no1
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214243 (2377) gasperxp
»

Mednarodna prodaja!

Oddelek: Loža
424840 (4193) razzor

Več podobnih tem