» »

placilne opcije - integracija v ecommerce

placilne opcije - integracija v ecommerce

ideep ::

Zdravo,

Jst sem čisto obupana. Imam biznis in sem imela bank transfer in paypal za plačilne opcije, brez posebnih kreditnih kartic, da ni bilo potrebno davčnih blagajn uvest.
Zdaj mi je paypal že tretjič blokiral fundse. Nakar ugotovim, da folku po neupravičeno zadržujejo sredstva do 21 dani, nekaterim 180 dni. Bil je vložen že class action lawsuit V ZDA, in so ljudje zmagal.

https://topclassactions.com/lawsuit-set...
https://www.classactionrebates.com/sett...

Jaz zdaj do tega denarja ne morem pridet, če jim ne dam tracking številke. Delam dropshipping. Merchant zahteva preplačilo robe, ne spusti iz skladišča dokler ni plačano.

En kreten je za en izdelek,ki ni bil na zalogi vložil dispute,čeprav sem mu rekla da mu refundiram plačilo v 10minutah. Ded ni odgovrajal na maile, zadj pa so na podlagi tega blokiral vse fundse.

V glavnem,, prosim če mi navedete še kakšne druge integracije za opencart. tole kar se dogaja ni normalno.. sem hotla uvedit stripe, izplačajo šele po 7 dnih, kar je popolnoma nesprejemljivo.

Zdaj sem vložila za Skrill in od mene hočejo invoice, resller dogovore in ostalicrap, kar se mi zdi popolnoma nesprejmljivo, to je razkritje informacij..

A lahko implementiram apple pay direktno v OC, napšla sem samo preko stripa...
nujno rabim en resolution - fast

hvala

ideep ::

a je možno integrirat revolut in n26 v OC, pa dalahko folk plačuje s karticami direktno v moj račun?

prowb ::

Stripe se mi zdi popolnoma vredu - ce za 7 dni poslovanje ne mores zalozit, potem bolje da ne poslujes.
Ok, to je bilo namerno malo bolj nesramno napisano, kot bi bilo potrebno - ampak vseeno me zanima zakaj je tak problem 7 dni pocakat?
Firme imajo valuto tudi po 120 dni...

ideep ::

ima kdo transferwise integracijo direkt na n26? kakšen je postopek api integration? lahko tudi privat, hvala

profii ::

Paypal account imaš relativno nov?

ideep ::

ne na trgu sem od 2011

profii ::

ideep je izjavil:

ne na trgu sem od 2011


In tudi promet na paypalu od 2011?

ideep ::

:|

profii ::

Po mojih izkušnjah, oni zadržijo sredstva za "sumljive" transakcije. Ali so zneski kar na enkrat previsoki glede na prejšna plačila, ali se promet nenadno poveča, ali je relativno nov račun...
Potem, ko je poslovanje stalno in brez pritožb, sredstev več ne zadržujejo. Ali pa jaz tega ne opazim.

ideep ::

Ja Ja vredu vredu

Machete ::

Pa daj preberi si svoje poste, vse česar se dotakneš je ''problem''..
https://slo-tech.com/forum/c99119
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Vanquish ::

ideep je izjavil:

Zdravo,

Jst sem čisto obupana. Imam biznis in sem imela bank transfer in paypal za plačilne opcije, brez posebnih kreditnih kartic, da ni bilo potrebno davčnih blagajn uvest.
Zdaj mi je paypal že tretjič blokiral fundse. Nakar ugotovim, da folku po neupravičeno zadržujejo sredstva do 21 dani, nekaterim 180 dni. Bil je vložen že class action lawsuit V ZDA, in so ljudje zmagal.

https://topclassactions.com/lawsuit-set...
https://www.classactionrebates.com/sett...

Jaz zdaj do tega denarja ne morem pridet, če jim ne dam tracking številke. Delam dropshipping. Merchant zahteva preplačilo robe, ne spusti iz skladišča dokler ni plačano.

En kreten je za en izdelek,ki ni bil na zalogi vložil dispute,čeprav sem mu rekla da mu refundiram plačilo v 10minutah. Ded ni odgovrajal na maile, zadj pa so na podlagi tega blokiral vse fundse.

V glavnem,, prosim če mi navedete še kakšne druge integracije za opencart. tole kar se dogaja ni normalno.. sem hotla uvedit stripe, izplačajo šele po 7 dnih, kar je popolnoma nesprejemljivo.

Zdaj sem vložila za Skrill in od mene hočejo invoice, resller dogovore in ostalicrap, kar se mi zdi popolnoma nesprejmljivo, to je razkritje informacij..

A lahko implementiram apple pay direktno v OC, napšla sem samo preko stripa...
nujno rabim en resolution - fast

hvala


jaz sem uporabljal braintree pa se provizije dosti nizje. Zelo zadovoljen.

ideep ::

ne ne bo držalo, to je tvoj problem, tvoj triger :))

Vanquish - braintree je v lasti paypala, ni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

Vanquish ::

ideep je izjavil:

ne ne bo držalo, to je tvoj problem, tvoj triger :))

Vanquish - braintree je v lasti paypala, ni?


je divizija, ampak ko sem imel refund nisem imel tezav z blokadami.

ideep ::

ne ne odločila sme se da z njimi nimam več opravka, hvala.. na vsako tranasakcijo poberjeo po 10 eur.. včasih 70-- hvala lepa,bomo že..

res me zanima api integracija,prosim če kdo ve za transferwise (sicer imam maile že poslane).. ampak da malo pohitim zadevo..

ostali prosim, pejte kvačkat

Vanquish ::

ideep je izjavil:

ne ne odločila sme se da z njimi nimam več opravka, hvala.. na vsako tranasakcijo poberjeo po 10 eur.. včasih 70-- hvala lepa,bomo že..

res me zanima api integracija,prosim če kdo ve za transferwise (sicer imam maile že poslane).. ampak da malo pohitim zadevo..

ostali prosim, pejte kvačkat


od kod ti ti zneski?

https://www.braintreepayments.com/si/br...

oni imajo za domocilno valuto 1,9EUR + 0,30EUR. Ceneje nisem najdel nikjer. Tudi tukaj se vidi da popolnoma odstopajo od PayPal-a in njihovih cen (2,70% + 0,35EUR).

Ampak kakor zelis.

ps: ce pa imas visoke zneske, da 1,9% znese toliko pa se bojim, da ne bos prisla kaj dosti nizje od tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanquish ()

ideep ::

ja sej razumem, to kar ti omenjaš so braintree provizije.. govorila sem za paypal in se nanašala na paypal provizije--

ampak ker so braintree dobesedno paypal, ne mislim z njimi poslovat več. Ne morem si jaz privoščit, da dobim izplačilo po 21 dneh. Ja poslujem z zneski od 200 EUR gor do 5000 EUR.. Z zgornjim delom sporočila sem želela samo dobrodelno obvestit druge, ki poslujejo s paypalom,naj bodo previdni. Vidim, da je iz tega nastala štala.

Pravijo kdor ima negative mind, vidi samo negativo.. jaz v tem sporočilu iščem solucije, je prezgodaj da bi se pizdili nad nečim, če nimamo nadzora..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

LitralSM ::

Ampak če nimaš izdelka na zalogi in ga vseeno prodajaš, boš imela tudi na AliExpressu probleme, kaj šele drugje.

Mislim AE bi te kljub temu, da je Kitajski, raztegal. Prodajaš artikle, ki jih ni na zalogi..
Za AE rabiš par stotakov, da sploh lahko odpreš trgovinico pri njih, sredstva zadržijo dokler kupec ne potrdi prejema artikla. To ti zamrznejo vsa sredstva in te blokirajo.
Slaba poslovna praksa s tvoje strani ...

Vsaka podobna storitev bo naredila ista.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

LitralSM ::

Še za navadno nakazilo na TRR lahko za take fore dobiš en masten chargeback.

Vanquish ::

ideep je izjavil:

ja sej razumem, to kar ti omenjaš so braintree provizije.. govorila sem za paypal in se nanašala na paypal provizije--

ampak ker so braintree dobesedno paypal, ne mislim z njimi poslovat več. Ne morem si jaz privoščit, da dobim izplačilo po 21 dneh. Ja poslujem z zneski od 200 EUR gor do 5000 EUR.. Z zgornjim delom sporočila sem želela samo dobrodelno obvestit druge, ki poslujejo s paypalom,naj bodo previdni. Vidim, da je iz tega nastala štala.

Pravijo kdor ima negative mind, vidi samo negativo.. jaz v tem sporočilu iščem solucije, je prezgodaj da bi se pizdili nad nečim, če nimamo nadzora..


mogoce se ena zadeva, ki sem jo delal z braintree.
Na zacetku sem kartice avtoriziral, da sem sredstva rezerviral, bremenil pa sem na koncu preden sem artikel poslal. Pac pazit mores da posljes v casovnem okviru transakcije.

ideep ::

vanquish - vse transakcije so bile v procesu avtorizacije, če se je zgodilo da izdelka ni,oz,. je bil razprodan, potem sploh nismo nič avtoriziral, dala sem void,ampak za paypal je zgleda to sumljivi posel.. to kar počnejo je v nasprotju z evropsko zakonodajo.. vsaka stranka imapravico v 14 dneh vrniti izdelek.. to pomeni, da bi se lahko teoretično zgodilo, da bi moral vsakemu drugemu refundirat znesek.. paypal pa tega sploh ne upošteva, zadržuje keš..mal vtipkaj po googlu pa bote vidl.. vse to sem sporočila v luxemburg.. verjetno bo kak class action lawsuit in jst bom zraven. jst komi čakam da dobim njihov dnar, zakaj pa ne.

zanimajo me resolucije, sicer naj admin tole vse pobriše

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

juroz ::

Vanquish je izjavil:

ideep je izjavil:

Zdravo,

Jst sem čisto obupana. Imam biznis in sem imela bank transfer in paypal za plačilne opcije, brez posebnih kreditnih kartic, da ni bilo potrebno davčnih blagajn uvest.
Zdaj mi je paypal že tretjič blokiral fundse. Nakar ugotovim, da folku po neupravičeno zadržujejo sredstva do 21 dani, nekaterim 180 dni. Bil je vložen že class action lawsuit V ZDA, in so ljudje zmagal.

https://topclassactions.com/lawsuit-set...
https://www.classactionrebates.com/sett...

Jaz zdaj do tega denarja ne morem pridet, če jim ne dam tracking številke. Delam dropshipping. Merchant zahteva preplačilo robe, ne spusti iz skladišča dokler ni plačano.

En kreten je za en izdelek,ki ni bil na zalogi vložil dispute,čeprav sem mu rekla da mu refundiram plačilo v 10minutah. Ded ni odgovrajal na maile, zadj pa so na podlagi tega blokiral vse fundse.

V glavnem,, prosim če mi navedete še kakšne druge integracije za opencart. tole kar se dogaja ni normalno.. sem hotla uvedit stripe, izplačajo šele po 7 dnih, kar je popolnoma nesprejemljivo.

Zdaj sem vložila za Skrill in od mene hočejo invoice, resller dogovore in ostalicrap, kar se mi zdi popolnoma nesprejmljivo, to je razkritje informacij..

A lahko implementiram apple pay direktno v OC, napšla sem samo preko stripa...
nujno rabim en resolution - fast

hvala


jaz sem uporabljal braintree pa se provizije dosti nizje. Zelo zadovoljen.

no meni pa ravno braintree vse zablokiral pred časom. ne vem zakaj, promet pa se je logično precej povečal. ker samo paypal in predplačilo proti paypal, predplačilo in ceu kup kartic ti bo jasno povečajo konverzijo za kar precej.
odšel potem iz braintreeja na sixpayments.

ideep ::

ja zato ker se imel prevelik influx priliva.. take fore majo. to je tut ena govorila tam na youtubu, ko ji je paypal zablokiral keš, ker je pač neko stvar promovirala in ker je influnecer je pač 500komadov v šusu prodala in paypalu se je zdel to sumljivo.. bolano

sixpayments so naši?

to pa ni drago

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kreditne kartice - Woocomerce

Oddelek: Izdelava spletišč
121709 (993) Comandante
»

Kateri ponudnik plačil na spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
141054 (700) dunda
»

Za današnjim dnem je zasebnost v Kaliforniji postala pravica

Oddelek: Novice / Zasebnost
73955 (3398) MrNighthawk
»

Metode plačila

Oddelek: Kaj kupiti
101828 (1474) juroz
»

Spletno plačevanje storitve

Oddelek: Izdelava spletišč
163235 (2211) hendriks

Več podobnih tem