» »

Amazon in refound?

Amazon in refound?

Jerry000 ::

Prek amazona sem naročil nekaj stvari od istega prodajalca, prišlo naj bi v dveh paketih. En je prišel z 1 dnevno zamudo, drugi pa 1 teden. Toliko časa je zamujal da se mi je pojavil refound gumb, sledenje pa se je tudi končalo na neki točki po več dni. Sedaj sem dobil refound in paket.
Je kdo od vas že naročil kaj in obdržal refound in izdelek? Kako imajo to zavarovano, če sploh? Sam sem sicer kontaktiral prodajalca in je rekel naj sporočim ko bom dobil oboje ampak still...kaj pa če ne? Ima to amazon kakšno zaščito?

-žiga- ::

Jaz sem dobil pred dobrim mesecem en paket s tedensko zamudo.
Pisalo je, da če ga ne bo do XX, lahko zahtevam refund.
Paket je prišel, ravno na XX, status se ni na Amazonu nikoli spremenil v "dostavljeno" in bi verjetno lahko zahteval in dobil refund.
Verjetno je tam še vedno ta možnost.
Nisem pa p*, da bi vzel izdelek in zahteval refund.
Pač, kontaktiraj amazon.

Jerry000 ::

Kontaktiral sem že, bodo mi poslali zahtevek za plačilo (po tisti isti ceni kot sem plačal) ampak med tem sem razmišljal o tem kako ima to amazon/kupec zavarovano

ajdov ::

ni zavarovano in nekateri to pridno izkoriščajo... pač rečejo da paketa ni bilo in dobijo denar nazaj, dokler ne počneš tega prepogosto gre čez, se pa zna zgodit da ti, če pretiravaš, banajo račun

Jerry000 ::

Ampak saj imajo tracking in lahko prodajalec se obrne na pošto...ali?



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Avstrija problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7411520 (6812) Gregex
»

Amazon.de nakup

Oddelek: Loža
376432 (2716) mtosev
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329232 (7083) refosk
»

Ebay (ko paket enostavno ne pride tudi po mescu dni)

Oddelek: Loža
274996 (4267) Dr_M
»

paypal

Oddelek: Strojna oprema
387689 (6630) Steinkauz

Več podobnih tem